Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas zesílit.

Goto down 
+4
Clover
Methyl
joemandel
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:34

Meiko

No aspoň se nebudu nudit sama. Řekla jsem, a pomalu došla ke dveřím.Čekala jsem na Nikka až půjde.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:39

Nikko

Šel jsem ke dveřím a pak zamířil do knihovny. Zase jsem tady. řekl jsem si a zeptal jsem se knihovice: Prosímvás, nevíte kde bych našel Chrám Slunce nebo knížku o něm?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:46

Meiko

Šla jsem za Nikkem,až jsme došli ke knihovně.Moje včely se rozlétli do všech stran,měli za úkol najít chrám slunce.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 14:49

Turaki

Pozoroval sem jeho tréning... Chtěl sem aby to párkrát zkusil sám, než mu znova poradím.

Knihovnice

Zase si odfrkla...
Pssst... Ta mládeš dneska stojí opravdu za nic... Chrám Slunce je asi 3 kilometry na východ od Iwy... leží na jedné hoře
Řekla sem a otočila se k nim záda... pak sem si něco mrmlala o tom, jak nic dneska ti lidi neví...



Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 17:43

Renji Hagane

Začal som už byť nervózny. Nikdy som predtým taký nebýval. Možno je to dobré znamenie toho, že tentokrát to už robím poriadne. Teraz som pod dohľadom shinobi z môjho klanu a to ma svojim spôsobom povzbudzuje. Nasledoval môj ďalší pokus. Sústredil som sa ako nikdy predtým. Už som ani nevnímal ten vánok, čo povieval naokolo. Vnímal som len môj chakrový systém a tvar klonu. Keď som si myslel, že to už je, pozrel som sa a tentokrát klonu chýbala hlava. Ja už fakt neviem, čo robím zle.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 14:51

Tsuchikage

Objevil sem se v jedném z mích sídel... Sedl sem si za kamené křeslo, které bylo upevněné na menším kusu skály, pak sem se podíval pod sebe... Podemnou bylo několik menších rybníků, všechny ve tvaru obdelníků a asi 3 metrovou uhlopříčkou.
Nečekal sem, že Akatsuki výjde na světlo světa tak brzo....
Řekl sem si sám pro sebe a v rybníkách podemnou se objevilo několik různých obrazů... Všechny byli jakoby z výšky... Něco jako satelitní pohled... Na prvním z leva byla vidět celá Iwa... V dalších byli všechny Velké vesnice... Nad Suichu sem měl skreslený pohled, protože byla chráněná nějakým neznámým jutsu...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 20:15

Nikko

přišel jsem k Meiko a řekl: Už vím,kde je ten chrám slunce,je 4 kilometry na východ na nějaké hoře, teďka jenom najít senseie. Vážně nevíš kde je, když ste ze stejnýho klanu? A nemohla by si to nějak zjistit?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 20:18

Meiko

Nevím kde je... i když jsme ze stejného klanu,tolik se mi nesvěřuje. Řekl jsem a pokrčila hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 21:02

Nikko

Tak jo, ale já ho MUSÍM najít. řekl jsem důrazně Meiko a podíval jsem se na ní výrazem kuřáka bez cigaret. To co jsem viděl, bylo nádherný a já o tom musím zjistit víc. A naštvaně jsem šel hledat senseie.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 06:45

Renji Hagane

Moje minulé pokusy sa skončili neslávne, ale neostávalo mi nič iné, len sa sútrediť na ten ďalší. Vytvoriť Kouton bunshin s menším množstvom chakry by bolo fajn a ušetrilo by mi to mnoho potrebnej chakry. Bolo na čase to skúsiť znova. Opäť nasleduje moje maximálne sústredenie. Musím sa sústrediť na každú časť iba určitý čas. A...idem na to!
Nohy...trup...ruky...hlava...
Pozriem sa na môj výtvor a vyzerá celkom normálne.
Hmm...že by mi to vyšlo?
Spýtal som sa sám seba, akoby som tomu neveril.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 27 2010, 11:14

Meiko

No jo ... ale sensei ti nespadne z nebe... ,řekla jsem a moje včely hledali senseie.Nebo aspoň náznak jeho včel.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 09:24

Kazuki

Seděl sem na křesle ve své jeskyni, nedaleko Iwy... Tam kde sem se poprvé setkal s Meiko... Zrovna sem trénoval novou techniku, kterou sem vymyslel. Problém byl v tom, že jeskyně byla za barierou...

Turaki

Přišel sem k tomu klonovi a kopl do něj... Ten bez pohybu jako socha spadl na zem.....
Takže první krok už máš splněný... Teď příjde to težší.... Protože je klon vytvořený z ocelé... je velmi težké s ní manipulovat, takže zatím dokážeš vytvořit jen neživé předměty..
Řekl sem....
Proto sem ti řekl, aby si to zkoušel s co nejmíň chakry..... Protože vytvořit pravý živý ocelový klon vyžaduje asi 20% z tvojí chakry.... Naštěstí, pokud klon někdo zničí, nebo ho necháš rozpädnout vrátí se ti 10% zpět...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 09:36

Renji Hagane

No skvelé. Ku tomu všetkému musím dokázať, aby to bol živý klon.
Bolo mi jasné, že prvú časť mám za sebou. Ale je to, aby sa klon hýbal skutočne ťažšie, alebo nie? Možno ma chce Turaki len pobudnúť k väčšej snahe. A aby ten klon bol skutočne dobrý, tak snaha byť musí. Navyše také niečo zožerie veľa chakry a to nie je dobré pre takého neskúseného shinobi ako som ja. Ale nechcem byť ako všetci tí z klanu, ktorí museli brať lieky na rôzne poruchy spôsobené kekkei-genkai. Pustil som sa do prvého pokusu druhého kola, ale výsledok bol rovnaký ako na konci prvého, čiže socha z ocele.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 09:43

Aiko

To bylo nějaký lehký....
Řekla sem zamyšleně..
No... teď tě jen naučit Kuchiose....

// Joe - nic se nestalo, ale při dalším pokudu už klon pohnul prstem na pravé ruce.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 13:07

Renji Hagane

Už ma to začínalo pomaly štvať. Akoby sa nič nemenilo a celý tento tréning nepovedie nikam inam, len k môjmu vyčerpaniu. Ale postup môže byť pomalý až nebadateľný. Veď načo sa čudujem? Veľa ľudí nevie vytvoriť oceľový klon. Už teraz som dokázal viac než ostatní, ale musím dokázať ešte viac. Môj druhý pokus dopadol o čosi lepšie. Už som ani neveril, keď som už bol pomaly variaci sud plný chakry. Keď klon pohol prstom na pravej ruke, bol som v takej eufórií asi ako novorodička po pôrode. Ale stále to nie je ono. Musím sa do toho položiť úplne.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 15:00

Turaki

Hrdě sem se podíval na Renjiho
Páni... mě trvalo rozhýbat klona asi 15 dní.... Něco v tobě bude....
Řekl sem udiveně...
Měl by sis odpočinnout, tahle technika je náročná určitě si vyčerpaný.
Řekl sem a ukázal sem na strom, aby tam počkal...
Chvíli si oddechni hned sem zpátky..
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 16:23

Renji Hagane

Ešteže tak.
Povzdychol som si, lebo môj chakrový systém doslova volal po timeoute. Sadol som na neďalekú zem a len tak som...ehm...odpočíval. Samozrejme som si už v hlave predstavoval, ako sa bude ten klon hýbať a ako s pomocou tejto techniky už konečne niečo vyhrám.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 16:26

Nikko

Vrátil jsem se k Meiko, už v klidu. Promiň, ale to co jsem viděl mě nenechá v klidu. Kde jsi poprvé viděla senseie? Možná by mohl být tam. řekl jsem omluvně.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 28 2010, 18:31

Shinnai

Keď sme sa s Aiko objavili v Iwe potešila som sa.
ách... späť doma... kso... poškriabala som sa na hlave.
Vzala som si Ramiho do rúk.
Mno... zachvílu by mali byť chuuninské skúšky... pozrela som sa na Aiko.
Aiko sen-sei!
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 17:28

Taka Sorino
pohol som prstom. kde to som? pomyslel som si a otvoril jedno oko. svetlo v tmavej miesnost bolo prilis ostre. okamžite som ho zavrel.
Chcem spat v bruchu som citil ostru bolest. Kde to som? zopakoval som otázku,tento raz nahlas.
Otvoril som obidve oci. pohlad bol horsi ako cez popolnikove sklo. posuchal som si ich. teda, aspon som sa o to pokusil. ruky boli ako cudzie. jednou som si trafil rovno do nosa. odrazu sa farby zacali hybat a mna chytili nejake ruky. otec? zasepkal som cez pery. potom do mna nieco pichy a znova som zaspal, ale uz to nebol tvrdy spanok. Bol to spanok plny nocnych mor a spomínania.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 18:39

Moroshi Maitre

kde zase vězí...povzdechl jsem si.Potom jsem uviděl strom.došel jsem k němu a vyndal svoje dvě katany.Začal jsem trénovat různé výpady a úhly seků.v tu chvíly mě napadla jedna technika.rozhodl jsem se že si ji ale zapíši až potom co se naučím Shiroi Uzu.Stoupl sjemsi před strom a udělal pečeět a provedl Kai.Začal sjem se soustedit jen na jednu svoji pěst.Pomalu mi v ní začala proudit chakra.Snažil jsem se ji udržet co nejdéle.Trvalo to tak pětvteřin ale potom to spadlo.kde vězí?opvzdechl jsem si a sedl si od strom.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 18:48

Turaki

Za pár minut sem byl zpátky, v ruce sem držel stejnou zmrzlinu, jakou měli Jiraya a Naruto, přišel sem k tobě a zmrzlinu rozpůlil. S usměvem sem ti jednu půlku podal.


_________________________________


//Meiko - jedna z včel vycítila Kazukiho chakru za barierou

_________________________________

Aiko

Přesně tak... Měla bych tě to stihnout naučit, aby si zvládla vyvolat pořádného ježka.... Dívej.
Začala sem pomalu dělat 6 pečetí... Nekolikrát sem to zopakovala.
Tohle se nauč po cestě... Deme na oběd.

_________________________


Doktor(Taka)

Chytil sem Taku za ruku a potichu mu řekl.
Byl ste v komatu několik dní.... Démoní chakra ve vás udělala pořádnej nepořádek... Ale Tsuchikage to napravil, a démoní chakra je teď víc přátelštější s prokletou pečetí..... Ale budete muset dost trénovat.


__________________________

Maitre Mai

Už sem byl pomalu na cestě k vesnici... Když mě zarazila velká ohnivý koule, která letěla k chrámu slunce..
Fénix?!
Řekl sem s udivem a někam zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 19:10

Taka
pozeral som sa na lekara. chakra?priatelska? to bolo akokeby povedali ze biiju su domaci maznacikovia.
Kde je tsuchikage? chcel som sa postavit, ale ruky sa mi podlomily a ja som si hned lahol.
Preco som taky slaby? zavolajte sem tsuchikageho sakra chcel som to povedal nahlas a drsne, ale nepodarilo sa. moj hlas sa triasol ako ked stara dievka si pyta k salke caju susienky. citil som sa taky slaby.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 19:23

Meiko

Když se mi informace donesli,tak jsem pokrčila ramenama.Promiň...ale sensei je mimo vesnici je za barierou... kterou neprolomíme... ale on jo. Řekla jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 15:56

Shinnai

Prikývla som a opakovala pečate ktoré spravila.
Kráčala som vedľa nej.
Heh poriadneho ježka mno... ale Rami je tiež super nie? usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas zesílit. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas zesílit.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: