Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas zesílit.

Goto down 
+4
Clover
Methyl
joemandel
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 13:32

Aiko

Jistě cítíš, že mezi tebou a tím tvorem je jisté pouto... Stačí jen přerušit tok chakry a on se vrátí domů.


_________________

Turaki

Do ucha si mě trefil, ale nic moc mi to neudělalo... Odolnost klanu Hagane se nezapřela. Napřáhl sem se s umyslem praštit tě pravačkou do břicha, to sem ale pár centimetrů před břichem neudělal ale místo toho sem ti podkopl nohy.


__________________

Mnich

Je v tobě velký potenciál.... Si spojený s Fénixem a možná už máš i nějaké jeho schopnosti... Všechno se to probudí časem.... Ale řeknu ti tohle.... Poslední a nejsilnější schopnost Fénixe, je jeho nesmrtelnost... S ní ale přichází i nevýhody...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 13:51

Nikko

Nesmrtelnost? To vůbec jde? zeptal jsem se mnicha. Ale jasné je, že nic není zadarmo, takže jaké to má nevýhody? A co vůbec jsou ty další schopnosti? Doufám že to nebude nic hrozného, ty nevýhody. řekl jsem si a poté se ještě jednou zeptal: A to se budu muset s fénixem nějak spojit, nebo bude muset být ve mě zapečeťen nebo něco takovýho.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 15:56

Shinnai

Dobre prikývla som a aj som to urobila.
Ježko zmizol v malom obláčiku dymu.
Kuchyose no Jutsu! zakričala som ihneď po tom a urobila som pečate.
Buchla som rukou do zeme.
Pár ludí okolo mňa sa na mňa začudovane dívalo.
To mi trocha pokazilo koncentráciu chakry.
Nebol dobrý nápad trénovať uprostred dediny... anime kvapka.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 16:21

Renji Hagane

Pokdopol mi nohy, ale to ma neporazilo. Keď si na zemi, postav sa. Presne to som aj urobil. Trochu som sa oprášil a pokračoval som v boji. Spravil som kotúľ vzad a spustil pästnú smršť dva údery do brucha, dva údery do hlavy a potom kop z otočky na trup.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 19:07

Taka
Pozeral som sa z okna na Iwu. Okom som sa niecom vyhybal. Az som pochopil comu. Cast Iwy, ktoru som znicil. Preco som to robil?? Pre pomstu? Chcel som sa nechat ovladnut vlkom alebo on chcel ovladnut mna? Moje myslienkove pochody sa zastavily. Obliekol som sa a vysiel z domu. Nemal som chut sa prechadzat, ale musel som sa tam ist pozriet. Cestou som vrazil do par ludi, ale vsetkym sa ospravednil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:15

Po celé Iwě se znova rozprostřel ženský křik, zdálo se, jako by snad ladila svůj hlas, pak všichni tím stejným hlasem uslyšeli.
Z důvodu konáni Chunninských zkoušek se prosím všichni dostavte k budově Tsuchikage.



Mnich

To musíš zjsitit sám...
Řekl trochu zamlkle a pak tam došel Kazuki
Tsuchikage svolal všechny na náměstí... Deme.
Řekl Kazuki a šel směrem k Iwě.



______________________

Shinnai - Před tebou se objevil Rami, tentokrát ti to vyšlo. (sorry trochu urychlím tréning Smile Ty si pak slyšela a i celá vesnice, že mají všichni jít na náměstí.

______________________

Turaki

Zbystřil sem při vyhlášení od Tsuchikageho a chytl tvou levou ruku, nestihl sem ale chytit pravou a ty si mě trefil do břicha. Vyplivl sem krev a s usměvem sem Renjimu řekl.
Pro dnešek to stačí, dem se podívat co se tam děje
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:28

Shinnai

Rami-kun! usmiala som sa a zobrala som ho na ruky.
Položila som si ho na hlavu.
Aiko-sensei usmiala som sa na ňu a rozbehla som sa na námestie.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:36

Taka
Zacul som znova zensky krik.
Ehm, musi tolko kricat, taha mi to na usi.
Vzdychol som si a rozbehol sa k budoveho kageho, teda som sa o ten beh aspon pokusil. Na to, ze som bol dva mesiace v komatu to bol dobry vykon.
Vsimol som si, ze ajn ostatny sa rozhodly ist ku kagemu. Zastal som pred bucovou. Nie preto, ze by som musel, ale dych m uplne dosiel. Ako mam v takomto stave zvladnut CHS??
Mimovolne sa my v jlave ukazal obraz vlka. Potriasol som hlavov a dalej cakal.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:52

Nikko

Hai sensei. odpověděl jsem senseiovi a rozběhl jsem se za ním. Tolik otázek a tolik málo času, ale když si to musím zjistit sám, tak budu muset, ale nevím jak. přemýšlel jsem. Ale jedno vím určitě, tohleto nevzdám, dokud to nevyřeším a nepřijdu na to.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 07:15

Renji Hagane

"Poďme teda."
Navrhol som a nasledoval som ho k budove Tsuchikage. Ťažko povedať, či som vyhral. Povedzme, že nie. Niečo upútalo jeho pozornosť. Asi by ma vykryl.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 14:57

Moroshi Maitre

já jsem chunnin...já nemusím...řelk sjem s nahlas když jsem usekl už 10 strom.Protáhl jsem se a dál pokračoval v ničení stromů svými katanami.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:30

Chvíli se nic nedělo. U budovy Kage bylo přes 30 lidí, přišli se podívat i vesničané, byl tam docela hluk, ale jek se na vrcholku budovi objevil Tsuchikage všichni stichli.

Tsuchikage

Od svého poslendího boje sem se plně zotavil, takže sem už neměl žádné obvazy ani krvavé jizvy, levou ruku sem měl ale v kapse... Jediný Taka věděl proč. Podíval sem se na dav a začal mluvit.
Jak jistě víte... Nadešel čas dalších Chunninských zkoušek. pevně věřím v to, že ste se na to všichni řádně připravili a budete dělat své vesnici čest... Nemusím Vám snad připomínat, že to VY ste základní kámen Iwy a také jí reprezentujete, takže nedělejte hlouposti.
Řekl sem a podíval sem se na Moroshiho, což mu mohlo být divné, když už je chunnin.....
Za dvě hodiny varážíme do Suichu, takže se všichni dostavte k Východní bráně
Řekl sem s usměvem a odkráčel pryč.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:58

Taka Sorino
Oprel som sa o strom a obzeral sa po ostatnych. Ani jeden nevyzera ze ma na to stat sa chuninom.
Ale zdani muze klamat
. Aktivoval som orli zrak, avsak nijako mi to nepomohlo, nevydel som chakru, takze som len detajlnejsie vydel obrysi geniniek. Zrusil som ho a z hlboka sa nadychol. Sluby su iba pre tych, ktory v nich veria.
Spomenul som si na typka, ktory mi urobil tu "pecat".
Umyslelne som sa snazil vyhybat pohladu na trocha doniceneho kageho, ale nedalo sa to.
To ja som mu to sposobil, len ja.
Prihovor skoncil. Dosiel som domov, narychlo si tam nieco zbalil, svoje katany a vyrazil k ychodnej brane.
Bol som tam sice skoro, ale inak sa nedalo.


-sry za nezrozumitelne pisanie xD
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 18:56

Shinnai

Pozrela som sa na Ramiho a usmiala som sa.
VYrážame na skúšky... zasmiala som sa a rozbehla som sa domov.
Zobrala som si batoh, ktorý som mala pripravený a išla som k Východnej bráne.
Už sa teším, dúfam že ide aj Aiko-sensei.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 20:49

Renji Hagane

No super. Posledné skúšky som tak trochu skazil. Bola to blbosť. Nebol som pripravený. Tentokrát ale mám majstra kekkei-genkai, ktorý ma trénuje. Ibaže techniku, ktorú trénujem ešte stále nezvládam. No nič. Musím to zvládnuť aj tak. Minulosť sa nesmie a nebude opakovať. Podišiel som k Turakimu, ktorý stál obďaleč, akoby sa dištancoval, alebo možno len nechcel byť nápadný.
"Budeme pokračovať v tréningu, alebo nie?" spýtal som sa ho priamočiaro.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 20:54

Nikko

Nevím jestli zvládneme chuninské zkoušky, neznám ani toho druhýho parťáka, tak doufám že bude stejně v pohodě jako Meiko.
řekl jsem si a přemýšlel dál. Ale co ty dvě hodiny budu dělat? Že bych na ramen tentokrát pozval Meiko já? a vydal jsem se hledat Meiko.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 17:52

K Moroshimu přišel posel a lístkem:
citace :

Mám pro tebe speciální misi a 4 hodiny se dostav k budově Kage
Tsuchikage.


Aiko Reizei (pro geniny)

Stála sem u brány a čekala na všechny geniny.
Mají ještě 10 minut.
Řekla sem znuděne.

__________________

Turaki

Bohůžel nemáme čas... běž se připravit a sejdeme se u brány.
Řekl sem s usměvem.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 18:29

Nikko

Měl jsem ještě 10 minut, zamířil jsem pomalu k bráně, měl jsem nachystané a sbalené všechny věci, na zádech batoh a luk. Meiko jsem nenašel, ale určitě se setkáme u brány. řekl jsem si a došel před bránu, opřel jsem se o stěnu a znuděně jsem se díval na nově příchozí a hledal mezi nimi Meiko.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 18:41

Meiko

Když jsem se dozvěděla že se půjde na zkoušky,tak jsem se usmála. Připravila jsem si všechny věci a vydala se k bráně,tam už bylo hodně lidi. Byl tam i Nikko, který vypadal náladově mimo. Ahoj... ,pozdravila jsem Nikka.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 18:51

Nikko

Chvíli jsem přemýšlel a pak mě Meiko pozdravila. Po chvíli jsem jí odpověděl znuděně:Ahoj, Hledal jsem tě, chtěl jsem ti oplatit to pozvání na rámen, ale pozvu tě, až se dostanem přes ty zkoušky. Už aby to začlo, vůbec mě nebaví tohleto čekání. a pak jsem se na ni usmál.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 20:49

Kiburo

Musel rychle jít abych zkoušky nepropásl uvidíme jak nám to půjde přece jenom jsem na začátku a nemám tolik schopností jako ostatní,ale dám do toho všechno.Řekl jsem si a vzal jsem si všechny věci na cestu a vyrazil k bráně,kde jsem čekal na odchod do Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 21:02

SHinnai

Podišla som k senseike.
Aiko-sensei... usmiala som sa.
Héhe, stanem sa Chuuninom, uvidíte...! začala som okolo nej skákať, no v tom som sa zarazila.
Ale budeme spolu aj potom v týme, však?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 06:32

Aiko


Věřím ti
Usmála sem se na Shinnai a postavila se mei geniny, udělala sem si trochu prostor a pak se kousla do prstu
Kuchyose no jutsu!!!
Vykřikla sem a napasovala pořádnou dávku chakry do přivolání, vedle ěm se obejvil kámen velký asi jako auto
Protože je Suichu za mořem, tak sem pro Vás já a Tsuchikage-sama připravili rychlou přepravu, stačí se dotknout kamene a soustředit do něj trochu své chakry, ten vás pomocí obráceného Kuchyose přenese na základnu tsuchikageho, kde počkáte nějakých 10 hodin, tam budete moct ještě trénovat.


Pokud se někdo dotkne kamene objeví se na oběžné dráze na asi 2 km velkém meteoritu, která má na své vrchní části obrovskou skleněnou kopuli, kde se udržuje umělá atmosféra, byli tu nějaké rostliny a jedna větší tréningová "louka", která vlsastně nebyla louka ale jen kamenitá pláň ale stačilo to, na pravo od vás se tyčil velký hrad, který byl očividně sídlo Tsuchikageho.


//ozvu se až tak ve 2-3, protože mám závod omlouvám se Smile
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 08:04

Moroshi Genhou

4 hodiny?to mám ještě chvíly čas...pomyslel jsem si a tentokrát začal do stromů mlátit a né je hned demolovat katanami.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 11:34

Taka
Pomaly som sa chytil toho kamena.
cele moje vnutro, moja podstata, bola vcucnuta v jednom okamziku.
A potom, prisiel este horsii pocit. opany chod.
ocitol som sa v nejakom kratery. Jednoducho, vobec sa to nepodobalo na Iwu, ktoru poznal.
Obzrel som sa, avsak nikoho som nevidel, iba nejaky kamenny hrad, dost daleko, aby ma mal vobec zaujimat.
Trocha si potrenujeme. Mizu ushin no jutsu. Vytvoril som jedenho, obycajneho vodneho klona.
Usmial som sa a vytiahol 4 katany, jednu som si dal do ust, druhu pod lave koleno a zvysne dve do ruk.
Zatrenujeme si, hmm?? klon prikivol a urobil to iste.
Ano a zautocil....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas zesílit. - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas zesílit.
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: