Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas zesílit.

Goto down 
+4
Clover
Methyl
joemandel
Srotak
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 15:33

Shinnai

Priskočila som ku kameňu.
Rami stretneme sa tam... usmiala som sa a odvolala som ho.
Dotkla som sa kameňa.
Aj s vami dúfam, Aiko-sensei! zakričala som na ňu a koncentrovala som chakru do kameňa.

Objavila som sa na priestrannom mieste, okolo neho boli len kamene.
Mno pekne... uškrnula som sa.
Zahryzla som sa do prsta a urobila pečate.
Kuchyose no Jutsu! sústredila som sa a myslela som na Ramiho.
Keď sa objavil predomnou, spokojne som si ho zobrala na ruky.
Gomene že ťa stále vyvolávam, ale aj tak to musím ešte trénovať a už som si na teba zvykla...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 15:41

Nikko

Takže další trénink, aspoň se seznámím se svým dalším parťákem. a dotkl jsem se kamene. Nikdy jsem kuchyose justu nepoužil, ale to co se mi stalo nebylo dvakrát příjemné. Dotkl jsem se kamene a soustředil do něho trochu chakry. Nejdřív mě to vcuclo, poté vyplivlo v základně, kde jsem uviděl Taku a vzpomněl jsem si, že to je můj parťák a zamával jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 16:53

Taka
Klon sa rozplinul...
Ty si tusim moj novy partak, ze jo?? Utrel som si ruku do tricka a natiahol ju k Nikkovi.
Ako sa volas?? Nemam pamat na mena. povedal som a nadhodil slabsii usmev.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 19:04

Nikko

Podal jsem mu ruku a řekl: No, to já si pamatuju jenom ty důležitý, jo a jmenuju se Nikko. A pak máme ještě jednu parťačku, tak se jmenuje Meiko. a taky jsem nahodil úsměv. Tak nic, du trénovat, musím toho ještě hodně dopilovat. a hned jakmile jsem to dořekl, tak jsem šel stranou a snažil se kocetrovat chakru do šípů a zapálit je.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 16 2010, 19:15

Kiburo

Dotkl jsem se kamene a nakoncentroval chakru,potom jsem se přemístil.Jo tak něco podobnýho znám,přece jen jsem tu vyrůstal.Řekl jsem si.
Potom jsem zašel za tsuchikagem a zaklepal na jeho budovu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 08:17

Renji Hagane

Keď som sa prišiel domov zbaliť, mama mala na svojej tvári ten úzkostlivý výraz ako naposledy. Vedela, že nie som ako môj otec, ale aj tak sa o mňa bála. Vzhľadom na to, čo sa stalo minule som si myslel, že už ma tam nič neprekvapí. Pred odchodom mi zabalila pár dango a silno ma objala. Až keď som opustil dom som si uvedomil, čo sa vlastne deje, a že sa nemusím vrátiť. Najmä po tom, čo som videl, čoho je shinobi schopný, keď je zahnaný do úzkych. Hoci som trochu neistý, utekal som k bráne.
"Tak a som tu." zahlásil som.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:36

Nad vámi zatím byla jen tma a vy ste viděli hvězdy, takže to vypadalo, jako by byla noc....Pár minut na to se ale celý kámen přetočil a vy ste viděli planetu Zemi, byl to opravdu skvostný pohled... Dveře od hradu se otevřeli a tam byla větší hala, uprostřed byli schody a tam stál nějaký kamený golem, tohohle golema už Kiburo dobře znal, byl to výtvor Tsuchikageho a spravoval celej hrad.


//Joe přečti si můj předchozí příspěvek Smile
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 13:59

Kiburo

Když se otevřeli dveře do hradu,tak jsem šel do místnosti,kde by měl být tsuchikage.Ještě než sem tam došel otočil jsem se na toho kamenného golema a jen se usmál,protože se mi vybavilo mnoho vzpomínek na toto místo.Když jsem tam došel zaklepal jsem na dveře a čekal na přijetí
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 14:12

Moroshi Genhou

čtyři hodiny uběhly a já se dostavil ke dveřím tsuchikageho kanceláře.zaklepal jsem a čekal co se bude dít.mise...konečně ukážu jak jsem schopný..honilo se mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:59

Meiko

Následovala jsem Nikka , když začal s někým mluvit tak mi došlo že to je náš parťák. Ahoj... ,pozdravila jsem toho parťáka. A v klidu jsem stála na místě.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:59

Renji Hagane

Urobil som, čo povedala Aiko-sensei a dotkol som sa kameňa s trochou chakry. Odrazu som sa ocitol na zaujímavom mieste. Bola tam tma, akoby som bol v akejsi bubline. Musí to byť mocná technika. Následne na to som zbadal akúsi planétu. Neveril som svojim očiam. Boli sme skrátka preč z nášho sveta. Potom sme vstúpili do akéhosi hradu, v ktorom bola akási ozrutná postava. Nepovedal som ani slovo a kochal som sa okolím. Nemohol som sa však dočkať, kedy budem trénovať, lebo techniku oceľového klonu nemám ešte zvládnutú.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 17:06

Taka
Hoy odpovedal som na pozdrav tej holky a chystal sa vyvolat orla. Kusol som sa, spravil ecat a vykrikol Kuchyose no jutsu!!! vyvolal som asi 3 metroveho orla.
Naskocil som na neho a odmotal si obvezy z ruk. Obiavily sa pod nimi tetovania.
Asi vam nebude vadit ked si trocha zatrenujem co?? povedal som a chystal sa z orlom vyletiet do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 18:54

Tsuchikage

Ve své místnosti sem nebyl, protože sem zrovna všešl na větší balkón, ze kterého sem měl perfektní výhled na tréningovou "louku", kde byli skoro všichni genini...
Vítejte v mém sídle.
Řekl sem nahlas s usměvem
Uvnitř budovy je jídlo a pití, kdyby ste potřebovali po tréningu odpočinout... Právě stojíte na ejdnom obrovském kamení, který obýhá naší planetu... Za nějakých 7 hodin budeme v Suichu..
Řekl sem a pomalinku odešel.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 19:40

Shinnai

To je Cool! zasmiala som sa.
Hehe, Rami... chytila som ho zase do rúk.
Nové techniky sa naučiť nestihnem... čo budeme robiť? opýtala som sa ho.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 20:03

Kiburo

Po tom co dořekl tsuchikage svůj proslov,tak sem šel na tréninkovou louku a začal jsem trénovat .Zkusil jsem si svůj paprsek .začal jsem se chvíli soustředit a potom jsem vyslal paprsek slunce na jeden strom.Paprsek vystřelil obrovskou rychlostí že to ani nebylo vidět a do stromu to udělalo menší díru,ale ne nijak velikou.Zkusil jsem si to několikrát a potom jsem si na chvíli zašel odpočinout,zašel jsem za dědou tedy tsuchikagem a chtěl jsem si s ním promluvit osobně.Už by mě mohl přijmout zajímalo by mě pár věcí od něj a nějaká rada by taky přišla vhod.Řekl jsem si s úsměvem a šel za ním
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 07:24

Renji Hagane

"7 hodín. Kto vie, či mi to bude stačiť. Nevadí. Najprv si dám kondičný tréning." prehnalo sa mi hlavou. Po chvíli som ten hrad vnímal ako každé iné miesto. Prioritou bol tréning. Vyzerá, že som znovu na to sám. Bolo by ale fajn, keby som našiel svoj tým.
"Tak a teraz musím nájsť Shinnai." vzal som si do hlavy, nakoľko som nebol so svojim týmom už dlho.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 14:17

Moroshi Maitre

si dělá srandu...no nic...pokrčil jsem rameni a opřel jsem o stěnu.snad brzy přijde nebo mu ten svitek s misí narvu do chřtánu...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 14:56

Nikko

Hmm, myslím že to bude dobrej parťák,co myslíš? zeptal jsem se Meiko. No tak nic, já půjdu taky trénovat. řekl jsem jí hned potom a šel jsem ke stěně a zkoušel zapálit šípy a pohybovat s nima.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 15:24

Tsuchikage

Vešel sem zpátky do své sledovací místnosti, uviděl sem Moroshiho jak čeká u budovi Kage. Udělal sem pečeť a přenesl se k budově.
Tady si
Řekl sem s lehce ironickým usměvem.
Jak jistě víš, konají se Chunninské zkoušky a já pro tebe mám B možná i A misi.
Řekl sem a sundal si s vé brýle, které se začal pláštěm čistit.
Jde o Fénixe hlavní Mnich ho sice osvobodil z chrámu slunce, ale Fénix má vlastní vůli a je dost mocný. Dokázal bych si s ním poradit, ale teď mam na práci něco jiného. Podle mích informátorů by měl bý zrovna v zemi čaje někde v rujnách vesnice, kterou vyvraždili jistí shinobi ze Suichugakure... Dojdi tam s snaž se Fénixe vyhledat... Buď extrémě opatrný je to mocné stvoření, ale věřím, že se s ním vypořádáš... Od teď je to celé na tobě... Na vem si tohle
Nasadil sem si znova brýle a z pláště sem vytáhl kus kamene.
Až bude Fénix solabený soustřeď do toho všechnu svou zbývající chaku a hoď to po něm... Uvězní ho to a ty ho budeš moct přivést domů..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas zesílit. - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas zesílit.   Čas zesílit. - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas zesílit.
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: