Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů II.

Goto down 
+7
Yuu
Forward
Srotak
Shika-san
Pein
likuku0
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 11:12

Sora

Povzdychla jsem si,Jen při kritických situací... to samí s raitonovím šípem,používat ho non-stop.By bylo asi fyzicky smrtelné. Řekla jsem, a víc zapátrala do mysli.Jenom otázečku, jaký jméno má přesně raitonoví šíp ? Zeptala jsem se Izumiho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 15:33

Utakata

Přišel tam Nimeshi, ale já ho nepoznal, jen mi něco říkalo, že ho znám. "Ta technika se pak dá vylepšit, ale to až někdy jindy." Řekl jsem Simonovi a zamířil k Nimeshimu. "Jak ty se jmenuješ? Taky jsi můj žák?" Zeptal jsem se ho docela překvapeně.

Knihovnice

Ukázala jsem na Clouda "Ten má to co hledáte." Řekla jsem už docela znuděně.

Izumi

Pousmál jsem se a pak přišel k ní blíže. "Raiton: Furasshu Yari" Pak jsem se porozhlédl "Ovšem, jakmile budeš mít i Suiton, tak z toho uděláme silnější techniku." Dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 15:42

Nimeshi

Ano, jsem, už jsme se potkali v nemocnici, nevzpomínáte si? Řekl jsem mu mírně zklamaně. Vidím, že si pamatujete alespoň techniky.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 15:48

-Yuu s Eimi nie je ;-)
Eimi
Kývla som.
Dobehla som za Cloudom.
Ahoj. Pozdravila som Clouda.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 15:58

Utakata

Najednou jsem padl k zemi s rukou přimáčklou na čele a celé mé tělo sebou cukalo. Já najednou viděl před očima, jak jsem poprvé uviděl Simona a Nimeshiho, v tu chvíli bylo zase vše normální. Sice jsem si nepamatoval vše, ale věděl jsem, že je mám v týmu. "Už si vzpomínám, Nimeshi." Řekl jsem a usmál se na něj. "Asi jednou za čas budu mít tyhle vzpomínky." Dodal jsem k tomu všemu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 17:19

Simon

Cau Nimesh, čo ty tu? Jehooo. Ukažte pomôžem vám. Prečo ste sem chodili, keď nie ste ešte úplne v poriadku?
Zdvihol som senseia zo zeme a bol som rád, že si na nás spomenul. Tak myslím, že raz si spomeniete na všetku svoju minulosť. Povedal som a pozrel sa za seba na tú masu vody.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 17:34

Nimeshi

Jak vidím tak budu asi jedinej, kdo se ještě nestihl doučit novou techniku do zkoušek. Řekl jsem s kombinací úsměvu a zklamání a pak se mi vybavila dnešní příhoda. To neuvěříte co se mi stalo, normálně jsem se sprchoval, byl jsem rád, že se konečně můžu umýt a zničeho nic, po dopadnutí prvních kapek vody, jsem se začal zkapalňova, nevím, co by se stalo, kdybych neuzavřel odtok...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 18:32

Utakata

"Simone to je v pohodě, jsem už zdravý, jen to byl moc velký nával vzpomínek." Řekl jsem mu a podíval se na Nimeshiho. "Jo to je to zkapalnění, že? Je to hrozně složité, to jsem ani nepředpokládal, že by jsi se to do zkoušek naučil." Řekl jsem mu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 18:41

Simon

No neviem teda. A sensei už viete kedy budú asi tak začínať skúšky? Spýtal som sa a čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 18:42

Yuu

Procházel jsem se vesnicí.
Kdo to je a kde ho mám najít? opakoval jsem si v hlavě
a mračil se do země.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 19:43

Utakata

"Oni se mají konat? Jo to je ta moje paměť." Řekl jsem a zasmál se. "No to teď opravdu nevim no." Dodal jsem k tomu.

Yuu -> Třeba se zeptat někoho na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 19:53

Simon

A to vám nikto nič nepovedal od vtedy, čo sa vám to stalo? Zamyslel som sa nad tím.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 20:01

Nimeshi

Taky se už na zkoušky těším, ani sice nechci být chunin, ale chci vydět nejlepší geniny světa, včetně tady Simona, řekl jsem a pousmál se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 20:09

Yuu

Vešel jsem do ulice plné lidí.
Procházel jsem se davem a díval na lidi kolem.
Snad by mi někdo pomohl. řekl jsem si a zastavil jsem u
jednoho pána. Ehm.. Prosím vás, nevíte kde najdu Ulquiorru?
zeptal jsem se a díval se všude kolem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 20:37

Cloud

Otevřel jsem knihu na straně pět a začal jsem si potichu číst.Eimi jsem pouze na pzdrav mávnul rukou.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeSun Oct 10 2010, 20:47

Eimi
Sadlo som si k nemu.
Počkám až to dočíta. Pomyslela som si, no v tom som sa zapozerala do knihy a tiež som si začala čítať to isté čo aj Cloud.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 14:38

Simon

V tom som sa otočil na Nimeshiho. Ďakujem Nimeshi. Veď ty si dobrý genin, čo tu hovoríš? Myslím, že z teba sa stane poriadny učeň tady nášho senseia Utakatu, lebo ja viem, že pilne trénuješ. Pousmial som sa naňho. Budem sa snažiť ochraňovať tento tím. V tom som si spomenul. Nechýba nám vlastne niekto?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 15:11

Sora

Raiton: Furasshu Yari,pomyslela jsem si a usmála se.Určitě nějakou kombinovanou techniku. Řekla jsem a můj úsměv byl čím dám větší.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 20:22

Cloud a Eimi -> Název kapitoly byl "Posel samotného Jashina" Dále už bylo docela velkými písmy psán text. Před několika stovkami lety po zemi chodily andělé a démoni, kteří se nijak moc nelišili od ostatních lidí, takže je člověk na první pohled nepoznal. Jednoho dne však bůh rozhodl, že andělé patří do nebe a démoni musí do pekla nebo tak nějak se tomu dříve říkalo. Jenže to se nelíbilo bohu Jashinovi, který byl přikován řetězy v pekle, aby nemohl proniknout na zem, kde hodlal zabít všechny lidi kolem. Jenže andělé se o tom dozvěděli a do pekel vyslali anděla jménem Zeher, který dodal řetězům větší sílu a Jashin už se z nich nemohl nijak dostat a tak musel vymyslet způsob, jakým lidém na zemi ublíží. To ho už však napadlo, že vytvoří svého syna ze své zloby a tak se také stalo. Za chvíli už se na zem dost Shini, syn samotného Jashina, který ovládl tělo jednoho muže, což nešlo nijak poznat, a proto si jen tak vraždil a naplňoval Jashina sílou ze zoufalství lidí na zemi. Zeher zjistil, že něco není v pořádku a tak vyslal na zem svého mladšího bratra Tarashe, který sice zjsitil, že Shini ovládl tělo nějakého muže, ale Shini ho zabil, což Zehera dost rozzuřilo a došel si za Shinim osobně, na zemi se strhla neuvěřitelná bitva. Když v tom Shini padl k zemi a vrátil se do pekel. Proto udělal bůh andělům bílou zářící auru a démonům nechal udělat černou auru, aby se poznalo, zda je někdo posedlý démonem. Jashin od té doby dával sílu mnozím ninjům s nadějí, že je postupně ovládne, jedním z nich byl i Hidan, který získal už božskou nesmrtelnost a chyběl kousek, aby ho Jashin ovládl. Jenže Jashin, zatim nenašel nikoho moc silného, a proto se stále snažil dostat Shiniho zpět na zem, aby pokračoval v Apokalypse.

Yuu -> Muž ukázal rovně před sebe a ty jsi uviděl jediný dům, kde je vidět zelená tráva a celý dům byl zarostlý zelenym křovím.

Utakata


Zasmál jsem se. "Neřekli mi nic, jen kde bydlim a kdo jsem. Ostatní mě moc nezajímalo." Řekl jsem jim po pravdě a podvíal se na jednoho a pak na druhého. "Oba jste dobří a ty zkoušky zvládnete." Snažil jsem se je povzbudit.

Izumi

"Co si budem povídat, ty jsi ninja, který už měl jít tenhle rok na jouninské zkoušky. Byla jen náhoda, že jsi se nestala chunninem. Až se naučíš kombinované techniky a vylepšíme ten tvůj šíp, tak budeš silná kunoichi, na kterou bude spolehnutí." Řekl jsem ji narovinu co si myslim.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 20:26

Eimi
Rozprávka? Nie, to je blbosť. Bude to pravda. Pomyslela som si pričom som vstala.
Idem nájsť Yuua. Pošepkala som Cloudovi a vybehla som z knižnice.
Potom som po dedine začala hľadať Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 20:41

Yuu

Vyšel jsem z davu a šel jsem k domu, kde ještě byla tráva.
Pomalu jsem došel ke dveřím a zaklepal.
Je tam někdo? Je to důležité. zvolal jsem za dveřma.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 20:59

Simon

Pozrel som sa na senseia. Ďakujeme mistr sensei. čo podnikneme teraz? Aká bude naša ďalšia čásť? A vy mistre pôjdete sa pozrieť na chuuninské skúšky v takomto stave? Spýtal som sa zvedavo a čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 21:15

Sora

Na Jouninské zkoušky ? Zeptala jsem se docela udiveně,byla jsem překvapená.Ale zase jsem byla ráda že si to o mě Izumi myslí.I když se nestanu chuninem,tak moje síla bude stejná... Řekla jsem hlasem který naznačoval odvahu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 21:19

Nimeshi

Děkuju, sensei, moc si toho vážim. Řekl jsem a upřímně jsem mu odpověděl na úsměv. Doufám, ale, že se nebudu ve zkouškách utkat se Simonem...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 11 2010, 23:08

Jukara

Nakoniec ma premohla únava a čo najrýchlešie som sa vybral domov. Hneď po príchode som sa zvalil na postel a zo stolíka na boku som si zobral zarámovanú fotku.Jugaido... Povedal som potichu a smutne
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů II.
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu
» Krvavá Suichu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: