Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů II.

Goto down 
+7
Yuu
Forward
Srotak
Shika-san
Pein
likuku0
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 14:50

Eimi
No, určite by súhlasil. Povedala som a postavila.
Môžme. Povedala som a čakala som na Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 14:53

Yuu

Dobře.. řekl jsem a pomalu vstal.
Vyšel jsem ven z restaurace a počkal na Eimi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 14:57

Eimi
Vyšla som z reštaurácie hneď za Yuuom.
Začala som kráčať k "sprievodu."
Po chvíli som tam dorazila, hneď ako šiel posledný, ktorý bol vzdialený od ostatných.
Asi to bude jeden z tých silnejších. Pomyslela som si.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 15:11

Nimeshi

Už jsem se chystal odejit zpět na trénink, když jsem uslyšel ty trubky, to se bude ještě něco dít? pomysel jsem si a dál sledoval průvod...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 15:13

Yuu

Počkal jsem až Eimi vyjde ven a pak jsme společně šly k
průvodu vězňů. Kdo je to a proč je od nich tak daleko?
zeptal jsem se sám sebe a podíval se na vězně, který byl od ostatní
vězňů zvlášť.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 15:17

Simon

Zastavil som sa. Hmmm ešte trubky? Čo to má znamenať? Pozrel som sa k dverám a uvidel som niečo zaujímavo strašné.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 18:34

V tu chvíli se ozvalo hlasité řinčení řetězů a kroky několika lidí. V modré bariéře se přibližoval docela vysoký a temně oblečený muž, který byl uplně celý svázaný řetězy, že byl rád, že může vůbec chodit. Hodně lidí odvracelo své pohledy, protože temnota, která z něj vycházela, byla vidět dokonce i vlastními oči, ačkoliv jak se ví, tak temnota je vždy v psychice a né fyzicky. Kolem modré bariéry šlo asi 5 ninjů s meči na ochranu. Najednou kolem bariéry proletěl pták, který když se ji dotkl tak v tu chvíli okamžitě umřel.
Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Ibe_by_dinmoney

Ve chvíli kdy procházel skrz ten dav se divně svými bílými oči skrz černou masku podíval na okolní lidi a v tu chvíli uviděl Yoshira Kentiriho, při čemž mu najednou prasknuly řetěz a roztavily se. V tom se rozeběhl o proti bariéře, do které to napálil, ale místo toho, aby okamžitě umřel, tak dostal spíše šok, ze kterého se hned oklepal, ale dál se nesnažil dělat bordel a šel v klidu dál.
"Yami Hakai se jmenuje." Ozvalo se v davu a lidé se strachem v očích hleděli na to monstrum.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 18:40

Simon

Keď som po chvíli uvidel to monstrum z ničoho nič sa rozbehol, ale neprerazil barieru. Fuuuf. Ale som sa lakol. Chvílu som stál ešte na mieste apozeral na väzňov.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 18:49

Eimi
To už asi nie je človek. Pomyslela som si.
Trochu som sa bála, bála som sa toho že zničí tú bariéru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 18:52

Vypadalo to, že Yami Hakai už nic nezkusí, ale v tu chvíli jste si všimli, jak začal skládat pečetě a najednou se z něj rozletěli dva dýmový hadi, kteří to napálili do bariéry, která pomalu praskala. Jenže to už na ni těch pět ninjů okolo položili jakési papírky a ty zazářily žlutě a vystřelily přímo do Yamiho žluté paprsky a on najednou padl únavou na kolena.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 18:56

Eimi
Ako náhle som videla že v bariére je prasklina, pritisla som sa k Yuuovi.
Je po nás. Pomyslela som si.
Keď sa nič nedialo, obzrela som sa, a uvidela som že je na kolenách.
Povzdychla som si a pozrela som sa na Yuua.
Prepáč. Povedala som a trochu som sa začervenala.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 19:19

Yuu

Když na bariéře byla prasklina, vytáhl jsem z pouzdra kunai
a podíval se na Eimi. Ochráním tě. řekl jsem si a
všiml si Yamiho jak padl na kolena.
Podíval jsem se na Eimi. Copak se děje Eimi?
zeptal jsem se a díval se na Eimi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 19:22

Eimi
Nie, len som sa trochu zľakla. Povedala som a usmiala som sa na neho.
To bol trapas. Pomyslela som si a ďalej pozerala na Yamiho.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 19:25

Nimeshi

Působivý člověk, jenom nedokáže využít svoje schopnosti... Pomyslel jsem si a vyrazil na trénink, vyzkoušert si novou techniku, o které jsem se dočetl v rodinné knížce. Nikdy jsem netušil, že můžou bejt vězni takhle zajímavý, jsem docela rád, že tu to vězení máme...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 19:31

Yuu

Jo, já se taky lekl. Snad se to nijak nezvrtne..
Zajímalo by mě, kolik Geninů a Chuuninů tady je.

řekl jsem a podíval se na Yamiho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 19:35

Yamiho pomalu odvedli až do vězení na kopci a v tu chvíli tam dopadl 2. rádce a svým starým hlasem hodlal něco říct. Mezitím hlasitě zatleskal a všichni ztichli. Pak se dal ihned do řeči "Fajn, viděli jste jedny z nejnebezpečnějších vězňů dnešní doby, a proto vám oznamuji, že každý z vás má šanci se později až ho vyhlásíme, přihlásit do náboru hlídačů a strážných vězení. Později se také bude dělat nábor na lovce zločinců, jinde to jsou Oininové a u nás to budou Lovci zločinců, to vše vás čeká." Pak pomalu odešel.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 19:39

Eimi
Lovci zločincov? To by mohlo byť fajn. Ale, čo keď bude otec proti? No, vyskúšam to! Povedala som si a pozrela som sa na Yuua.
Pôjdeme sa prejsť?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 19:40

Masaru

Už toho je na mě neska nějak moc...
Řekl sem směrem k Yoshirovi.
Je to divný, když je v Suichu tolik zločinců... A ten poslední... S tím by měl problémy i Jiro.....
Řekl sem a podíval se na zem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 20:04

Yoshiro Kentiri

Chvíli jsem mlčel, ale pak jsem se podíval na Masara. "Ano, ale vězení je neuvěřitelně zabezpečené. Jak jsi viděl tuhle bariéru, tak v každé cele je těchto bariér asi pět a každá je tak 2x nebo 3x silnější. Bez pomoci zevnitř, nemají žádnou šanci uniknout." Snažil jsem se Masara trochu ujistit o bezpečnosti. "A zároveň se nabídnuli samotní legendární šermíři o hlídání vězení."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 20:07

Masaru

Ten Yami Hakai... Zdálo se, že Vás zná... To ste se s ním od svého příchodu stihl seznámit? Nebo snad Yami vidí do budoucnosti?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 20:17

Yoshiro Kentiri

Zamyslel jsem se, zda to Masarovi mohu říct, ale pak mi došlo, že asi jo. "Yami je lovec nukeninů z budoucnosti. Zřejmě se jim povedlo přez tu moji členku v týmu nějak znovu otevřít ten portál a poslali ho na nás, na mě a bratra, aby nás zabil a my nestihli říct tajné informace, ikdyž nevim proč bych je říkal. Jenže Yami je známý tim, že rád zabíjí lidi, kterých se vyptával, a proto ho zde chytili a označili, jako zločince." Řekl jsem mu. "A kdyby tě zajímala ta jeho kouřová aura, tak to je schopnost, kterou získal od modlení k Jashinovi."
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 20:21

Jukara

Whoaa...tak to bolo úžasné! S tým Yamim by boli riadne problémy.Pomyslel som si a potom ako všetci väzni vošli do väzania na kopci som zoskočil z budovy a zamiešal som sa do davu. V tom prišiel niekdo další a začal hovoriť. Nebolo to dlhé, ale moc ma to zaujalo.Lovec zločincou? Musím sa tam prihlásiť...určite by mi to pomohlo v tréningu.Povedal som si.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 20:34

Simon

Väzni už boli ďaleko tak som sa vydal trénovať. Po chvíli som prišiel na miesto, kde bolo pekne, kde bola rovná pôda. Hmmm. Tak idem na to. Vtiahol som tri papierky. Takže prvý dám sem, druhý tu a tretí bude tady. Hmmm tak malo by to byť. Odskočil som asi takých dvadsať metrov od nich a povedal. KAI! Bum, bum, bum. Super. Nielenže papierky narobili buchat a rachot, ale aj také pekný obraz plameňov. Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 21:11

Yuu

Podíval jsem se na Eimi.
Můžeme, začíná mě to tady nudit.
řekl jsem a pousmál se. Lovec zločinů..
Jediná šance, jak bych mohl pořádně zesílit.

řekl jsem si a přemýšlel jsem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 21:14

Sora

Pomalu jsem se courala uličkou,slyšela jsem ruch.Tak jsem vyskočila na barák, a koukala se,co se ještě bude dít.Docela zajímavé.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů II.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu
» Krvavá Suichu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: