Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů II.

Goto down 
+7
Yuu
Forward
Srotak
Shika-san
Pein
likuku0
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 08:30

Utakata

Přikývnul jsem hlavou na souhlas "Ano, půjdu se podívat určitě, hlavně na vás dva." Řekl jsem s úsměvem a pak jsem si vzpomněl na starou otázku, jestli nám někdo nechybí v týmu. "Jo a k tomu týmu, brzy by nám měli poslat dalšího člena, podle informací to bude dívka, ale přesně si to nepamatuju." Řekla jsem a pak se podíval na Nimeshiho. "Neboj myslim si, že rozlosování bude takové, aby jnebojovali dva z jedné vesnice proti sobě." Ujistil jsem ho.

Yuu -> Hiyori

Vyskočila jsem ze dveří s nadějí, že je to Montaro, ale nebyl to on, ale někdo jiný. "Co chceš?" Zeptala jsem se naštvaně.

Izumi

"Však já vim, ale že touhle dobou by jsi se společně s Masarem a myslim si, že i Montarem připravovala na jouninské zkoušky." Řekl jsem ji. "Čim větší bude tvá hodnost, tim těžší budou tvé mise, jedná má mise trvala dokonce měsíc." Zasmál jsem se, protože se tomu skoro ani nedalo věřit.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 13:40

Yuu

Podíval jsem se na Hiyori.
Musím mluvit s Ulquiorrou. Jde tu o "Shiniho" řekl jsem
a zamračil se.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 15:54

Simon

Nimeshi nezdá sa ti byť blbosť bojovať ja proti tebe? Veď sme v spoločnom tíme. Povedal som. Fuuuuf. Čo nás čaká? Pozrel som sa do neba a začal som premýšľať.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 17:50

Nimeshi

No, četl jsem, že se o tom rozhoduje slosovánim a náhoda je blbec, ale to nevadí, pousmál jsem se na ně, už se těším na novou členku týmu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 20:00

Ulquiorra

Najednou bělejší ruka lehce odstrčila Hiyori a tobě došlo, že se jedná o mě. "Pojď dovnitř." Řekl sjem a strhnul ho sebou do domu a zabouchl za něj. Otevřel jsem poklop od sklepa. "Pojď." Řekl jsem a zalezl do poklopu, který žlutě zářil.

Utakata

"Letošní zkoušky podle všeho budou jiné než minule, tak jsem zvědavý." Pak jsem se zamyslel a začal se smát. "Teď jsem si vzpomněl, ta dívka se jmenuje nějak jako Kin, myslim."
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 20:03

Yuu

Šel jsem za Ulquiorrou.
Mám takový problém. V nemocnici mi řekli, že se mám obrátit na Vás.
Napadl mě jistý "Shini".
řekl jsem a sundal si triko, aby
Ulquiorra viděl tu ruku, co mám na prsou.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 20:04

Cloud

koukl jsem se jestli tam ještě nic néni ap okud nebylo tak jsem poděkoval a odešel.schránku?tím že mě ponoukal abyc hněkoho zabil to znamená že jsem jeho schránka?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 21:05

Ulquiorra

Neodpovídal jsem a šel po schodech dál dolů až ke dveřím, které jsem otevřel a pak je za Yuuem zavřel. V místnosti bylo bílé lehátko a hodně přístrojů. "Lehni si na to lehátko a sundej si tričko. Zkusim něco zjistit." Řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 21:52

Sora

Montaro ? Zeptala jsem se docela blbě, ajo...vždyť on se stal Chuninem... . Řekla jsem,když řekl že jeho mise trvala měsíc,tak se mi nechtělo věřit.Ale neměla jsem jediný důvod proč mu nevěřit.To muselo být hodně obtížné. Řekla jsem a zatjala zuby.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 22:02

Izumi

"Byla to jediná moje S mise, při které zemřel můj velký přítel, od té doby jsem už nikdy S misi nepřijal. Ani na mise moc nechodim, čekám až mi konečně přiřadí vlastní tým. Kort v těchto časech, kdy vyvraždili Poslední jednotku a zůstal jsem jen já. Všechno je poslední dobou jinak." Řekl jsem už trošku smutněji.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 05:53

Yuu

Lehl jsem si na lehátko a sundal si triko.
Snad to nebude bolet.. řekl jsem si a podíval se na Ulquiorru.
Doufám, že to ze mě dokážeš odstranit. řekl jsem a podíval se na svou hruď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 10:01

Ulquiorra

Jsem jounin a přišlo mi docela divné, že mi tyká a viděl mě skoro poprvé v životě, ale nic jsem neříkal. Vzal jsem jakousi placku, která po chvíli začala mdoře zářit a položil jsem ji na tu ruku, ale v tu chvíli deska praskla. "Co to?" Neměl jsem tušení, co se to děje, ale nechtěl jsem přijít o informace. "Jak se to stalo?" Zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 13:45

Yuu

Zamyslel jsem a začal mluvit. No, pamatuji si, že jsem šel do hor a
cestou mě přepadla Smrtka.. Chvíli mě trápila křečovými bolestmi a
pak mi řekla ta smrtka, že se jmenuje Shini. No a pak zmizel...
řekl jsem
a oddych si. Je to asi vážně co?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 15:11

Sora

To je mi líto... Řekla jsem a sklopila hlavu,pak jsem jí narovnala.Jsem si jistá že budeš skvělý sensei. Řekla jsem Izumimu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 18:43

Ulquiorra

"Shini." Řekl jsem a podíval se na tu ruku, která blikala rudo černě. "Jsi jen označkovaný, je to něco jako je prokletá pečeť, ale je neaktivní, aktivní se stane až když se tě dotkne Shini podruhé, tak se ti na tom místě vytvoří pentagram a on tě bude moct ovládat, dokud nezemře. Podle legend s timhle pomůže jen andělská síla. Ale neboj, já jsem věděc a na pověsti nevěřim, takže něco vymyslim." Řekl jsem mu po pravdě, abych ho zároveň uklidnil.

Izumi

"Řekli mi, že po Chunninských zkouškách budu vyslán na poslední S misi a pak dostanu vlastní tým, takže už se těšim." Řekl jsem s úsměvem, když mi řekla, že budu dobrý sensei.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 18:48

Yuu

Oddychl jsem si.
Takže Shini je něco jako bůh smrti, že? zeptal jsem se
s klidným výrazem a trochu se zamračil.
Tu ruku budu mít pořád na sobě?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:00

Ulquiorra

"Ne." Odpoěděl jsem na to jestli je Shini bůh smrti. "Bůh smrti je v každé kultuře jiný, ale nejznámější je Jashin a Shini je jeho syn nebo bratr, nevim jak to přesně je. A podle všeho byl Shini posílán k nám na zem, aby zde páchal zlo místo Jashina, který je připotán v pekle." Vysvětlil jsem mu to a pak jsem zakroutil hlavou. "Nevim, nikdy jsem se s tou rukou nesetkal, naberu si krev." Řekl jsem a šel s jehlou k té ruce, ale najednou se ta jehla roztavila. "Cože?!"
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 19:04

Yuu

Podíval jsem se na jehlu jak se roztavila.
Vypadá to, že jediná možnost je jak se toho zbavit je
Shiniho zabít?
řekl jsem zamyšleně a přemýšlel o útoku v horách.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:03

Sora

Tak to přeju hodně štěstí ať to hlavně dopadne dobře. Řekla jsem s velkým úsměvem,a rukou si zajela do kapsy.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:33

Kin
Zohla som sa a z hlboka dychala.
Mozno behat z hor az sem nebol zrovna najlepsii napad
Vystrela som sa a pokracovala v behu.
Uz sa tesim ako na CHS ukazem svoju novu techniku.
Obzrela som sa a dotkla sa obrieho zvitku, na ktorom boly napisane vsetky techniky klanu.
Preskocila som vetsi krater, ktory tam pred tym nebol. Ale za dva mesiace sa mohlo stat hocico.
(Pred dvoma mesiacmi)
Som slaba.... Po tvary jej stekaly kvapky potu. Preco som tak slaba?
Potiahla som a chytila sa za hlavu. Po celom tele ma presla silna triaska.
Bolo to dva dni po tom, ako zautocila 13 a zabila kageho.
Vsade okolo nej hlasno rozpravali a bezali ludia, ale ona ich nevnimala. Pre nu boli ako duchovia, ktory nic nezmozu..
Kin, to uz stacilo. Povedala Lin a hlasite zakaslala.
Som uz stara a nezvladam ta tak dobre ako pred tym. Dalsii kasel, tentoraz omnoho silnejsii.
Pohladkala Kin po tvary a po jej tvary zacaly stekat slzy.
Prosim ta Kin, prestan sa tak trapit. Vydim ty to na tvary, vzdy, ked sa nachadzas v Suichu.
Prosim ta, ak sa tak hambis za svoju slabost, odid zo Suichu a vra sa az vtedy, ked sa prestanes trapit.
A Kin musela ist. A aj isla.


(Sucasnost)
NA tvary sa mi zaleskla slza.
babka Lin, ako sa asi ma? Utrela som si slzy do rukava. NA par sekund som nevidela nic. Potom som ruku odtiahla.
Suichu uz len pri tom slove ma zaplavily rozne protichodne myslienky. Domov, Lin, strata, miesto jej slabost a hlane domov toho ozrateho kulturistu Clouda. Dva krat sa som sa zhlboka nadychla.
A potom, po dvoch mesiacoch treningu, som prvy krat vstupila do Suichukagure no sato.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:39

Cloud

vyšel jsem z knihovny a začal se procházet suichu.sakra to néni možný...yuu je v háji...eimi na tom musí být zle...kéž by se vrátila Kin....má zlatá kin...honilo se mi hlavou a ani jsem si neuvědomil že kolem mě právě prošla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 08:49

Ulquiorra

Podíval jsem se na něj vážně a pak na tu ruku. "Už jsi někdy bojoval se synem boha smrti? Na tohle budeš potřebovat pomoc, ale znám jednu legendu o Suichugakure a Jashinovi, ale nebudu tě tim zatěžovat, to vše až po zkouškách. Zatim jdi a nedovol, aby se někdo dotkl té černé ruky na tvých prsou." Řekl jsem a sledoval ho.

Izumi

"Děkuju, hele já budu muset zase jít, musíme připravovat halu na chunninské zkoušky, protože týmy z jiných vesnic podle informací už vyrazily. Tak se zatim měj a přijdu se na tebe podívat na zkoušky." Řekl jsem a na tváři se mi objevil úsměv. "Budu ti držet palce."

Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 13:44

Yuu

No, dobře. řekl jsem a vstal z lehátka.
Na zkoušky, ale půjdu že? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 14:10

Ulquiorra

"Ano jdeš určitě, ta ruka ti zatim nemůže nijak ublížit." Řekl jsem a zamířil ven z toho sklepa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů II.   Suichu, nový domov vězňů II. - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů II.
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu
» Krvavá Suichu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: