Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Náměstí Suichugakure

Goto down 
+15
Nero
Yuu
Methyl
chappi
Tom555
Clover
Rhaegar
Pein
Páťa
likuku0
Kakuza-chan
Forward
Shika-san
Nagato
Aspi
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 22:04

Kin suichu
Po tvojej otazke som sa usmiala. A potom ty dala uder rovno do brucha.
zobrala som si limonadu a na ex ju vypila.
Ty si mal ramen povedala som, akoby sa nic nestalo.


Naposledy upravil adop1011 dne Mon Oct 18 2010, 15:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 22:07

Nimeshi - Suichu

Já věděl, že mě hned začneš osahávat, řekl jsem a ironicky se po ní usmál, jej ta ale chlastá, pomyslel jsem si a pořád se na ní smál...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 22:32

kin
KEby som ta chcela osahavat, to by ta bolelo viac.
Poevadal som ,vystrela sa a vystrcila tak prsia.
Ah, dnes je ale krasny den. Povedala som
Dame si trening??
Ked dorazil casnik, ukazal som na nemiho a povedala
To plati on
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 22:36

Nimeshi - Suichu

Zaplatil jsem za nás za oba a vyšel za ní, no, asi se budu muset smířit s ženskou méněcenností a placením za slabší pohlaví, řekl jsem provokativně a popošel k ní. A trénink si dám rád, navrhni způsob.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 22:54

Kin suichu
Ehm, mno, aky styl boja preferujes?? nemala som chut sa hadat, dneska bol proste blby den
Otocila som sa k nemu a pozrela sa na neho.
tento typek vyzera skorej na vycvicenu opicu ako na ninju,ale co uz.
Cakala som, co mudre zo seba vypoti.


Naposledy upravil adop1011 dne Mon Oct 18 2010, 15:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 23:00

Nimeshi

Moudře a bohorovně jsem se zatvářil a začal na ní mluvit jako na 6 letého školáka. No, já preferuju taijutsu s holí, ale používám i suiton ninjutsu, víš doufám co to je, ty máš kyselinu... To ti asi bude proti suitonu dost k ničemu, ale snad budeš užitečná alespoň v jiných věcech, řekl jsem a zase projel pohledem její poprsí...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 23:13

Kin suichu
Vydvihla som ruku a poskrabkala ho po hlave, ako to robia dospely prilis typym detom.
Ty si my ale mudry chlapecek. Ale vis, Suppaiton, je vysia forma Suitonu, takze, skorej tvoje bude slabsie ako moje. Vsimla som si jeho pohlad a potom tu bouli v jeho nohaviciach. Teda, tasko sa dala odhalit, iba po velmi pozornom patrani.


Naposledy upravil adop1011 dne Mon Oct 18 2010, 15:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 14:06

Nimeshi

To osahávní si necháme až na večer, řekl jsem, ale nechal se dál drbat, navíc kyselina mi nic neudělá, pokud ji rychle smyju, proto je špatně použiltená proti suitonu, hodí se spíš na doton, řekl jsem jí s moudrým pohledem, tentokrát na její oči.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 14:55

Likuku a Adop -> Každý po jednom mínusovym bodu. Dělám to nerad, ale aspoň nějak by jste nám mohli ulehčit tu práci.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 15:04

Simon - Suichu

Po chvíli som vyšiel z obchod Ramenu a uvidel som na ceste ísť niekam Nimeshiho a Kin. Hmmm nebudem si ich všímať myslím, že majú spoločné starosti. Pomyslel som si.

Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:57

Akamatsu-Hora

Dorazil jsem trochu později do Suichu.Brrr......Tady je ale zima pomyslel jsem si.Cítím rámen! pomyslel jsem si a následoval jsem nos.Přišel jsem ke stánku s rámenem.Jeden extra velký rámen,prosím řekl jsem a vyčkal až mi dají rámen.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:17

Rinari

Povzdychla jsem si a sedla si na nejbližší lavičku,která byla k dispozici.Seděla jsem na ní,jako socha.Byla jsem docela hodně zamyšlená.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:37

Snědl jsem svůj rámen a vyšel jsem z obchodu.Uáááááá....Jsem unavený.Asi najdu ubytovnu. řekl jsem tiše.Kde asi může být??? pomyslel jsem si.Pane,kde je ubytovna?? zeptal jsem se muže co stál vedle
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:09

Clover a Tom -> Mínusové body.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:09

Kin suichu
Tebe to asi este nedoslo vsak?? povedala som a zacala sa na neho srat.
Podme si zatrenovat, lebo rozpravat s tebou je horsie ako pozerat sa na Clouda.
povedala som a cakala, aky trening navrhne.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:12

Nimeshi suichu - srry aspi, nějak na to zapomínám

Dobře, jdeme na to, promiň, že se k tobě nechovám s náležitou úctou, jenom jsem měl rejpavou náladu.. Řekl jsem jí s omluvným tónem o psíma očima. Odpustíš mi?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:22

Kin suichu
Neboj, tie tvoje kramy o dva dni prejdu. Pousmiala som sa.
Tak ides trenovat alebo nie??
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:27

Nimeshi suichu

Půjdu rád, řekl jsem jí s úsměvem a šel směrem k tréninkový louce. A příště platíš ty, dodal jsem, nemám tolik peněz.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:35

Simon - Suichu

Mal by som si predcvičiť ešte techniky pred skúškami, a potom sa poriadne vyspať.
Pozrel som sa do neba, kde som videl krásne oblaky a poletúvať malé vtáčiky. Raz by som chcel tiež lietať a vidieť svet z oblohy to musí byť nádherné. Zamyslel som si a po chvíli som vyrazil na neďaleké miesto od Suichi, kde som trénoval minule. Po piatich minútach som bol tam. Hmmm tak ako začnem? V tom som si spomenul, že pred začatím skúšok si musím nakúpiť výbušné papieriky, aby som mohol predviesť moju techniku, ktoré je už o mnoho dokonalejšia. Takže ešte tu mám nejaké papieriky. Vytiahol som si tri kunaie a na každý kunai som pripevnil papierik, ktorý som po chvíli hodil na tri miesta. Odskočil som. Bum... bum... bum... ! Tak toto sa mi páči. Zasmial som sa a uvidel som dieru, do ktorej som sa postavil. Spravil som potrebné pečate a Suiton: Dai Bakusui Shōha. V tom mi z úst striekalo veľké množstvo vody, na ktorej som sa pomaly mohol pohybovať. Po dobu minúty bola oblasť zaplavená. Uaaau. Tak to je niečo. Zamyslel som sa nad svojou technikou. Hmmm tak teraz môžem vyskúšať ďalšiu z mojich techník. Zaregistroval som obrovský strom, ktorý bol vzdialený asi 20 metrov odo mňa. Hmmm skúsim či moje rybky doletia až ku stromu. Spravil som pečate a Fishudon no Rappa. V tom z vody vyleteli tri ryby, ktoré asi päť sekúnd boli vo vzduchu a potom po ukázaní na strom leteli veľkou rýchlosťou a narobili veľký výbuch a rámus. Ale keď som sa pozrel na výbuch uvidel som, že výbuch nebol v dostatočnej vzdialenosti. Čo to má znamenať? V tom som zistil, že ryby doletia max. 15 metrov k nepriateľovi. Hmmm tak na tom musím ešte zapracovať. Pomyslel som si a išiel som si sadnúť k stromu, ktorý bol najbližšie ku mne. Hmmm chakra mi teda rýchlo ubúda. Pomaly už nemám žiadnu energiu. Myslím, že spravím ešte raz Fishudom a zo mňa bude Amen. Tak na tejto technike musím zapracovať, aby som mal nejaké percento na žitie ešte. Ale v tom som už preháňal. Zasmial som sa a oprel sa o strom. V tom som zavrel oči a začal myslieť na budúcnosť ako to obvykle robím.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 03:41

Jukara-Suichi

Na blízku lavičku si sadla nejaká baba(Rinari). Zamyslene som si ju prezrel, ale tak, aby si to nevšimla.Hmm...je pekná...asi ju vytvorím z dreva.Povedal som si a pustil som sa do toho.

Amaki-Hora

Už idem...už idem...Kričal som do Aikinho ucha ktorá ma s Ryuuzom ťahalo do rámen obchodu. Vo vnútri som si sadol pred pult a začal som si vyberať, čo si dám.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 06:59

Ryuu - Hora

Když jinak nedáš, zasmál jsem se a šel s nimi na rámen. Když jsme dorazili k rámen restauraci tak jsem si sedl vedle Amakiho a čekal na svoji porci rámenu. Po té dlouhé cestě jsem měl docela hlad.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 09:23

Aiko Hora

Ja som si naschvál sadla medzi nich.
Hehehe.... uškrnula som sa a keď nám priniesli Ramen, okamžite som zobrala paličky.
Huh, už som poriadne hladná, ITADAKIMASU! povedala som a pustila som sa do jedla.

-EDIT: sorry Fíďo zabúdam na to -.-"


Naposledy upravil Ookami Mia dne Tue Oct 19 2010, 17:25, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 15:13

Kin suichu
V asom svete neexistuje nic take, ako nabuduce. To sa pravdepodobne uz nestane. Mozno sa potknes, spadnes do vody a chity ta Sanbi usmiala som sa a ked sme dorazili na luku, vytiahla katanu. Zacneme Taijutsu, ak ty to nevadi urobila som bojovi postoj a cakala.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 15:33

Nimeshi - suichu

To chceš jako zápas? zeptal jsem se jí udiveně, protože jsem se nerad peal s holkama. A to se nebojíš že si něco uděláš? Zeptal jsem se, ale připravil si hůl na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 15:33

Simon

No tak najlepšie by bolo, kebyže si doma sadnem a nemusím sa hýbať. Toto vyčerpávanie mi lezie silno na nervy. Čo by som také vymyslel, aby som v boji získal väčšiu energiu? Počkať! pôjdem za senseiom a spýtam sa ho na nejaký spôsob alebo či neexistuje nejaká pilulka na zvýšenie energie. Postavil som sa. A pomalým krokom som sa vydal na námestie či tam niekde nie je. To jeho zmizávanie a premeny na vodu mi lezie na nervy. Zasmial som sa tomu a vydal sa za senseiom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Suichugakure   Náměstí Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Náměstí Suichugakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Slavnost - Přejmenování popraviště na náměstí míru
» Kumogakure a Suichugakure
» Nová Suichugakure
» Cesta do Suichugakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: