Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu

Goto down 
+2
raul2653
Srotak
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 15:29

Tsuchikage

Vrátil sem se do svého sídla sedl si do svého křesla... Z toho sem měl pěkný výhled na všechny geniny a naší planetu... Zrovna sme byli nad zemí Ohně.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 15:38

Kiburo

Tsuchikage zřejmě nebyl u sebe,tak jsem si zašel znovu na míst,kde byla tréninková louka.Tam jsem se připravil a znovu jsem si zkoušel svůj slunečný paprsek,začal jsem se soustředit znovu asi 5 sekund a potom jsem zamířio na jeden strom,který byl poblíž.Paprsek nebyl ani vidět,jen bylo vidět jak do stromu to vypálilo menší díru,to jsem si vyzkoušel ještě párkrát a potom jsem si znovu zašel odpočinout.Při čemž jsem zkusil jít znovu za dědou.Kterého sjem viděl jak na nás kouká ze svého sídla
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 16:07

Renji Hagane

"To je fakt zaujímavý pohľad."
Pomyslel som si, keď som zbadal tie veci po sebou. Zem Ohňa bola veľká, no moja viera stále patrí Zemi Zeme. Pokračoval som v hľadaní Shinnai.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 16:31

Shinnai

Vôbec som sa netrápila hľadaním mojich týmových partnerov, ku šťastiu mi stačil RAmi.
Išla som však smerom k hlavnej budove a uvidela som Tsuchikageho.
Hmm... naklonila som hlavu do prava.
Začína tu byť riadna nuda.. povedala som dosť nahlas a pritúlila som si Ramiho, no bodla som sa na jednom jeho pichliači.
Au..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 17:03

Taka
Ked som bol asi 500 metrou nad plujucim kamienkom, na tvary sa mi urobil usmev.
Vytvoril som Vybusne listky a zacal ich hadzat do dialky. Vyzeralo to ako nejaky onostroj...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 17:04

Renji Hagane

Vyšiel som na vyvýšené miesto a porozhliadol som sa po okolí.
"Teda. Je to ako krajina v guli."
Prebiehal som bystrím pohľadom a konečne sa mi ju podarilo zbadať. Vybral som sa teda smerom k nej. Bola neďaleko budovy Tsuchikageho.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 17:37


Tsuchikage seděl ve své kanceláři, když v tom ucítil menší zemětřesení, všichni ho ucítili. K sídlu se blížil meteoritický déšť, pár minut se nic nedělo, jen to trošku zveličilo ohňostroj, který Taká vytvořil. Malé kousky kamenů se jen odráželi od skleněného krytu. Pak ale začali přicházet větší meteority od velikosti fotbalového míče do velikosti auta, začali prorážet bariéru a tím ohrožovala všechny ve vnitř. Tsuchikage ale pohotově vyskočil do vzduchu a pod nohama si vytvořil menší kus kamene na kterém se vznášel. Postupně vytrhával kousky vlastního sídla a zaceloval tím díry v bariéře, mezitím to Taku táhlo do jedné z děr přímo do vakua, kde by se udusil a umřel. Do tvého summona vletěl meteorit o velikosti medicimbalu, což znamenalo jediné... Summon se ti rozplynul pod nohama a ty si se neměl jak vrátit

Tsuchukage

Tohle není normální meteorický déšť.
Odrazil sem se od kamene a chytil Taku, který už skoro byl ve vákuu.
Zadrž dech.
Řekl sem ze strachem v hlasu.
Dostaň všechny támhle do té věže... Ao do té největší je to jediná možnost jak se zachránit!
Řekl sem a podíval se ke svému sídlu
Věřím t.....
Nedořekl sem to, protože mou levou nohu obklopil jakýsí zelený kámen, který mě začínal vcucávat ven do vesmíru. Napřáhl sem se a hodil s Takem vší silou směrem k sídlu.


Aiko

Sensei!
Vykřikla sem, ale hned na to sem se vzpamatovala.
Dostaňte vaše zadky sem sakra!
Křičela sem na všechny z nejvyšší věže, zatímco sem uzavírala díry po meteorech. Gravitace naj+ednou přestala fungovat a vy ste se začali všichni vznášet.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 17:48

Kiburo

Začali jsme se všichni vznášet a tak se dostat do věže byl výrazně těžší,ale za chvíli jsem se tam přece jenom dostal.Doufam že se dědovi nic nestane,ale jestli to někdo dokáže tak to bude on je to přece kage.
Řekl jsem si trochu se strachem ale potom jsem se běžel schovat tam nahoru
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 17:54

Taka
Tento zacitok bude v 5 najhororovejsiich. pomyslel som si, ked ma kage hodil smerom k vezi z celejj svojej sily.
Sefik mi veri pomyslel som si, vytvoril jednoduchu pecat a vykrikol Mizu bushin no jutsu
Klony zacaly jeden druheho hadzat smerom k ostatnym. Mna osobne hodily smerom k tomu chlapcovi z mojeho tym, nebot bol najbliesie.
Klony, ak ich chytily, ich zo vsetkej sily odrazily smerom k vezi.
Ja sam som znova pouzil jedneho klona, ktory najprv odpalil jeho a potom mna.
Dufam ze sa mi to podari. pomyslel som si a potlacal slzy.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 18:01

Jeden z meteorů, který už nedokázala zastavit ani Aiko napálil do věže, která byla podle všeho místnost, vytvořená pro přepravu lidí na povrch a naopak. Aiko odskočila a teď se jwen tak vznášela ve vzduchu.
Sakra!
Pomyslela si.
Všichni hlavní branou do sídla!
Vykřikla Aiko. A dveře v u hlavní brány se otevřeli.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 18:19

Kiburo

Byl jsem blízko a tak jsem si co nejvíc pospíšil abych tam byl co nejdřív.Díky gravitaci to šlo velmi těžko,ale za chvíli jsem byl na místě kde jsme měli se shromáždit a tam jsem čekal na další pokyny
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 18:47

Shinnai

Snažila som sa pokúsiť urobiť to, čo Aiko vravela, no keď nezastavila ten meteor, zmenila som smer.
Snažila som sa dostať k nej.
Aiko-sensei! zakričala som na ňu.
Rami, idem pomôcť Aiko-sensei, potom sa uvidíme... usmiala som sa a odvolala som ho.
Pokúšala som sa posúvať smerom k nej.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:46

Renji Hagane

Nič som nestíhal. Zemetrasenie ma trochu vyviedlo z rovnováhy a ponáhľal som sa k bráne.
"Pri Onokiho brade! Všade samé trable."
Utekal som za Shinnai, ktorú som zbadal pred sebou.
"Áno, áno. Presne tak. Nečakaj na mňa a bež som ti v pätách!" zakričal som na ňu s nádejou, že ma začuje.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:55

Aiko Reizei

Popadla sem Meiko a Nikka a letěla přímo k bráně, kde už všichni byli, krome Renjiho.
Sorry
Vykřikla sem na Renjiho a za ním se vytrhl kus kamene a plnou silou ho šťouchl ke mě. Zavřela sem za námi bránu a všichni cítili gravitaci, která se vracela do normálu. Já sem ztěžka vydechovala.
Musíme... musíme.... unikový východ... Aspoň nějaká zábava dnes bude...
vypadlo ze mě.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:57

Renji Hagane

"To bolo teda o chlp."
pomyslel som si. Pred pár sekundami som skoro hľadel smrti do tváre. Takto zomrieť by som teda nechcel.
"Nevyzeráte, že by ste sa zabávali." dodal som na jej slová.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:05

Taka Sorino
Pozrel som sa na ostatnych a z tazka vydychoval. Preco klony kua stoja 10% chakry?
otocil som sa k Aiko a dost zadychcane sa jej spytal.
Aku unikovu cestu?? Mna napada iba opacne privolavanie, a to nema kazdy..
povedal som a cakal na odpoved, ako sa zb tadial dostaneme.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:07

Aiko

Vlastně ještě ne.
Řekla sem už s klidným ale trochu šibalským hlasem.
Máš pravdu nemá to každý... Jediná osoba, která to umí zrovna teď bojuje o čas někde tam venku...
Řekla sem na poznámku Taky
Tohle ale bude větší zábava.
Mrkla sem na něj.
Otevřeli se druhé dveře do hlavní haly, která měla uprostřed to velké schodiště. Na schodišti pořád stal ten kamenej golem, ale teď jakoby nereagoval.
To je zlý... něco se muselo stát z mistrovou chakrou. Nesmím myslet na nejhorší...
Vyšla sem po schodišti až uplně nahorů, prošla okolo nečiného golema a ukázala všem, aby mě následovali. Otevřela sem jedny z 6 dveři a za nimi byla malá místnost, která měla ze všech stran jen poličky, na nichž byly knihy. zatáhla sem za jednu knihu a zem se rozevřela.
Deme...
Řekla sem a skočila do do díry.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:15

Renji Hagane

So zmiešanými pocitmi som ju nasledoval. Zvedavosť ma ani tak veľmi netrápila, ale to, čo som cítil nebol strach. Bolo to niečo iné s tým spojené. Napokon toto miesto je tajomné.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:20

Shinnai

Cool... nasledovala som Aiko-sensei.
Heheh... bolo to tesné... som zvedavá čo bude ďalej...uškrnula som sa.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:35

Kiburo


Doufám že se dědovi nic nestalo,snad to zvládne,ale kdo jinej by to měl dokázat.Řekl jsem si znovu a potom šel do díry,která se v zemi otevřela.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:37

Nikko

Stala se hrozná věc, střecha se protrhla pod deštěm meteorů( nebo meteoritů?). Byla to sice nádherná podívaná, ale smrtící. Taka dopadl vedle mě, nejdřív jeho klon hodil mě, pak jeho. Nezapomeň na Meiko. Zařval jsem na něj a dopadl na zem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:46

Taka
Pozrel som sa nesuvislo na Nikkiho.
Ona, uz je v pohode.
Povedal som a bez nejakych zvlastnych efektou som skocil za Aiko.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 20:56

Nikko

Následoval jsem Taku, z něhož príštila sebejistota. Nevím proč, ale zdá se mi silný. řekl jsem si. Poté jsem prošel kolem golema a následoval nějakou ženskou po schodech a pak jsem se ocitl před dírou. Po krátkém dilematu, jestli skočit nebo ne jsem dírou proskočil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 07:28

Pád byl velmi dlouhy... tak dlouhý, že ste si mysleli, že nikdy neskončí. Najednou ste se ale zastavili a objevili ste se v menší místnosti, uprostřed byl kulatý rybník v průměru asi 6 metrů, nad ním byl jakýsi kus kamene, který měl divný tvar... takový jakoby "kapky" a měl hnědou barvu.
Tohle je naše přeprava do Suichu
Řekla sem nadšeně.
Je to výtvor Tsuchikageho... Nekoluje v něm jeho chakra je to čistě jen o pasažérech, nastoupíte si dovnitř, sednete si do křesel a levou ruku dáte na opěrátko. Začnete soustředit chakru do levé ruky a já už se o zbytek postarám... Sežere nám to hodně chakry, ale dostanem se bezpečně na Zemi.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 09:27

Shinnai

Prikývla som.
Cool! zopakovala som svoj nadšený tón a urobila som, čo Aiko-sensei povedala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Není to člověk!
» Konoha už není Konohou
» Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1
» Krvavá Suichu
» Suichu se nevzdává

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: