Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu

Goto down 
+2
raul2653
Srotak
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 14:36

Kiburo

Udělal jsem co řekla senseika a nakoncentroval chakru do toho opěrátka a čekal jsem co se stane
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 15:04

Taka
Uz mam malo chakry, dufam ze nebude vadit ak si trocha pomozem Nakoncetroval som chakru do pecate, ktora sa potom rozliala a moje telo nabila nova sila. Urobil som co ostatny a dufal, ze nebude temna chakra prilis vadit.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 15:35

Nikko

Šel jsem dovnitř až po Takovi, usadil jsem se do křesla, dal jsem levou ruku na opěradlo a nakoncentroval do ni chakru. Doufám že to bude stačit. řekl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 17:37

Renji Hagane

Padal som dlho a len tak tak som dokázal zmierniť pád. Bol tam akýsi šuter. Aiko-sensei vyzerala nadšene. Ja však ani veľmi nie. Napriek tomu, že sa mi to zdalo čudné som sa držal jej pokynov, sadol som si a chytil sa kameňa tak, ako hovorila. Potom som čakal, čo bude nasledovať.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 17:45

Aiko

Podívala sem se na Meiko,která očividně nereagovala. Bezmyšlenkovitě sem jí popadla a posadila jí do křesla. Otvor za námi se zavřel a nás zahalila tma.
Ok opustili sme sídlo, za pár vteřin budeme prolétávat atmosférou.
Ale vy ste nic necitili,jako by sme byli furt na místě.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 17:51

Taka
Pozeral som sa na Aiko
Ehm, funguje to? pomyslel som si a snazil v sebe udrzat co najviac chakry a nedavat jej privela do stroja...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 19:59

Renji Hagane

Len som tam tak sedel a sledoval okolie. Aj ja som zapochyboval, či to vôbec funguje. Nemal som pocit, že by som sa hýbal. Sensei som ale dôveroval a tak mi neostávalo nič iné len čakať.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 19:59

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu   Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Není to vzduchem, pod vodou ani pěšky - Cesta do Suichu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Není to člověk!
» Konoha už není Konohou
» Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1
» Krvavá Suichu
» Suichu se nevzdává

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: