Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chvíle, kdy se všem změní životy

Goto down 
+15
Rhaegar
Nagato
chappi
Shika-san
Kakuza-chan
Morgen
raul2653
Forward
Páťa
likuku0
Clover
Tom555
Srotak
Yuu
Aspi
19 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:15

Ozvaly se hlasité zvony, které upozornily, že za hodinu budete všichni na náměstí, kde se dozvíte výsledky.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:16

Yuu - Suichu

Viděl jsem jen před sebou Daruie a Kiyoshiho.
Vůbec nic jsem neříkal a jen zíral.
Najednou jsem uslyšel hlasité zvony a já se zmateně podíval na Daruie.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:18

Masaru - Suichu

Konečně. Měl bych se ale podívat kde je Sora....
Pomyslel sem si a vytvořil větrný klon, který pomalým krokem vyšel směrem k náměstí.
Já sem vyběhl k aréně, kde doktoři vynášeli Soru, která byla v bezvědomí.
Bude v pořádku neboj se.
Řekl jeden z doktorů a já se vydal za nima.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:20

Akamatsu-Hora

Když jsem uslyšel zvony lekl jsem se.Asi budou vyhlašovat výsledky pomyslel jsem si a pousmál jsem se.Pak jsem šel na náměstí a čekal jsem
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:21

Meiko - Iwa

Když jsem zaslechla zvony, tak jsem došla k místu. Kde se měli vyhlašovat výsledky. To bude zajímavé. Pomyslela jsem si, a napínavě jsem čekala.

Rinari - Hora

K místu jsem ani moc nechodila, držela jsem se dál. Vím že jsem prohrála,tak to je jasné. Pomyslela jsem si, a silně si zívla.

Sora

Nechala jsem se ošetřit od doktorů,moje tělo se ještě nechtělo hýbat. Byla to pro mě velká námaha, o výsledku mi bylo jedno. Hlavně že jsem celá.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:24

Likku - Kumo

Chjo, čím dřív zkušky skončí, tím dřív budu muset odejít z týhle vesnice. Musím přestat ztrácet čas, hned jak to vyřídím tak si obkreslím všechnu tu krásu. Pomyslel jsem si a neochotně došel na náměstí.


Nimeshi - Suilchu

Když se rozeznli zvony, tak jsem zrovna seděl v hospůdce na náměstí a tak jsem ani nemusel nikam chodit, ani jsem nevstal ze židle a sledoval dění na náměstí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:36

Aiko Namikaze - Hora

Usmiala som sa na Daisukeho.
Ty určite tiež... vážne musím povedať, že si veľmi silný, dattebayo! povedala som mu.
Chytila som ho za ruku a ťahala smerom na námestie.
Tak poďme... už sa neviem dočkať ani ja! povedala som s veľkým úsmevom na tvári.

Akimatsu Michidori - Kumo

Prišla som na námestie a porozhliadla som sa.
Možno som vyhrala, ale neviem či sa stanem chuuninom... a to som práve vyšla z akadémie... povzdychla som si.

Shinnai Nakimanaru - Iwa

Hneď ako som prišla z arény, rozbehla som sa hladať Aiko-sensei.
Zvony som ignorovala, chcela som jej rýchlo oznámiť svoju výhru.
Konečne som ju našla.
Aiko-sensei, Aiko-sensei! pribehla som k nej.
Vyhrala som! povedala som a Rami čo bol ešte stále na mojej hlave sa spokojne pomrvil.
Poďte prosím somnou na námestie! povedala som s napätím ale aj starosťou v hlase, pretože aj na nej bolo vidieť, že je ustarostená.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:42

Daisuke - Kumo

Když mě chytla za ruku, tak jsem se trochu začervenal, jelikož jsem na to nebyl zvyknutý. Následně jsem se dal dohromady a zachoval klid. "Jop! Sice to je až za hodinu, ale aspoň si pokecáme venku." Zvolal jsem natěšeně a vyrazil s ní ven. Nenápadně jsem za běhu nabral sníh a ze srandy jí ho potají dal za krk. Takový vtípek to měl být.

Darui Aburakoji - Promiň Nero, ale tys vůbec nepsal.

Ten chlap z Kumo moc nereagoval a já neměl nervy na to tam čekat. Prošel jsem kolem něj až k Yuuovi a chytl ho za rameno, ale nemačkal jsem ho, zamířili jsme na náměstí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:47

Aiko Reizei - Jounin z Iwy

Usmála sem se pyšně na Shinnai.
Dobrá práce Shinnai. I ty Rami.
Řekla sem a šla s nima na náměstí.


Masaru Yukisha - Suichu


Když se Sora probudila podíval sem se jí do očí.
Prý si bojovala dost dobře. Je to remíza, ale i tak si pro mě vítěz.
Řekl sem s usměvem a vzal jí za ruku.
Jestli chceš můžeme jít na vyhlášení... Ale je to zbytečný mám tam klona, který nám to řekne.
Řekl sem jí s usměvem.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:47

Akemi - Hora
Som strašný slaboch. Povedal som si keď som došiel na námestie.
Chuuninom sa nestanem, to mi je jasné. Som slaboch. Pomyslel som si a smutne čakal na to kto sa stal chuuninom.

Eimi - Suichu
Prepáč mi to, tati. Pomyslela som si a začala som kráčať na námestie.
Dorazila som tam, a smutne som sa pozrela do zeme.

Hiromi - Kumo
Mohla som to dokázať... Pomyslela som si pričom som už dorazila na námestie kde som čakala či sa stanem chuuninom.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:51

Yuu - Suichu

Chvíli jsem vnímal jen zvony, ale jak mě chytl Darui za rameno, prostě jsem šel s ním na náměstí.
Takže... řekl jsem si v duchu a šel s Daruiem na náměstí.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:53

Kiburo

Zašel jsem na náměstí a tam jsem čekal na to cu se bude dít dál,opřel jsem se tam o zeď a prohlížel si ostatní genniny
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:53

Sora - Suichu

Remíza... , řekla jsem po Masarovích dalších slovech jsem se usmála. Tak to bude asi lepší... , řekla jsem mu a svojí ruku i s tou jeho jsem chtěla stisknout.


Naposledy upravil Clover dne Thu Nov 04 2010, 19:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:56

Cloud

Došel jsem na náměstí a jako spousta jiných geninnů jsem čekal.pořád jsme měl ohy v obvazech a podpíral jsem se berlemi.stejně se ze mě chunnin nestane...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:12

Tawara-Hora

Poté co se rozezněli zvony jsem zamířil na místo určení. Osobně jsem byl hodně překvapenej že je už konec. Čekal jsem že zkouška bude formou turnaje pokračovat dál a hlavně jsem v to i tak trošku doufal vzhledem k tomu že můj soupeř se vzdal ještě než jsem stihl cokoliv udělat.

Yotsuki-Kumo

Chvíli jsem sledoval ostatní zápasy vesměs jsem ale neviděl nic zajímavého a tak když se rozezněli zvony vyrazil jsem okamžitě na místo najít svůj tým.

Creepy Boy-Suichu

Můj souboj zkončil poněkud brzo a ta dívka odešla aniž bych stihl cokoliv říct, proto když se rozezněli zvony bral jsem cestu oklikou a snažil jsem se jí najít. Štěstí se na mě usmálo a Uchihu jsem potkal stát kus stranou opodál.
Nemáš se zač stydět Uchiha-san, bojovala jsi skvěle. Měla bys být spolu s ostatními v centru dění.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:18

Simon - Suichu

Keď som išiel domov zrazu som začal čuť zvoniť zvony. To už je koniec chuuninských skúšok alebo čo? Obrátil som sa a vydal na námestie. Ktovie kam ten svet speje? Celý som zničený a ja tu musím lietať hore dole ako tupec. Pridal som do kroku a čakal než uvidím námestie.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:22

Ryuu Hora


Dostavil jsem se na náměstí a hledal jsem členy svého týmu. Zajímalo by mě jak jsou na tom oni.Prodíral jsem se davem. Bylo tam hodně lidí a proto bylo těžké je najít. Najednou jsem si všiml Aiko přiběhl jsem k ní a pozdravil jí. Ahoj, dlouho jsem tě neviděl.. jak sis vedla ? Já jsem bohužel prohrál.. ale byl to dobrý souboj...


Josuke Kumo

Táhnul jsem se s těžkým kladivem na náměstí. Bylo tam spoustu lidí. Jak mám v tomle davu najít členy týmu ?Poškrabal jsem se na hlavě a pozorně se díval do davu, jestli někoho neuvidím.Všiml jsem si Yotsukiho a ihned jsem k němu vyrazil. Ahoj Yotsuki, jak se ti vedlo ? Porazil si svého soupeře?
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:28

Aiko Namikaze- Hora

Keď som ucítila chlad na krku tak som prekvapene zjajkla a potom som si uvedomila, že to bol Daisuke.
Nemotorne som sa pokúsila vytiahnuť si sneh spod oblečenia, ale nepodarilo sa.
Diabolsky som sa usmiala a aj ja som vzala do ruky kôpku snehu a podišla som k nemu.
Nemysli si že sa nepomstím, dattebayo! zasmiala som sa.
Pokúsila som sa vyskočiť a tiež mu dať sneh za krk...
Nejak mi to ale nevyšlo a stratila som rovnováhu- skoro som spadla.
Ale no... povzdychla som si, ale pobavilo ma to.

Shinnai Nakimanaru- Iwa

Cestou som Aiko-sensei schmatla oboma rukami za rukáv.
Chcem sa vám poďakovať! Bez vás a Ramiho by som to nezvládla... a Ramiho by som tiež nemala, keby nebolo vás! povedala som natešene.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:29

Yotsuki-kumo

Aaaa nazdar
zamával jsem chlápkovi od nás co s sebou neustále vláčí kladivo.
Ani mi nemluv, byl to Uchiha, porazil jsem ho v pěti krocích na jeho vlastní hloupost ani jsme nezačali pořádně bojovat a co ty?
zamručel jsem lehce otráveně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:34

VŠICHNI DORAZILI NA NÁMĚSTÍ (I TI CO NENAPSALI)

Sendokage

Uviděl jsem z věže, jak už tam jsou všichni genini a na mé tváři se vytvořil menší úsměv. Je čas. Pomyslel jsem si a otevřel dveře, skrz ně jsem šel ven. Netrvalo dlouho a došel jsem na pódium, které bylo na náměstí, kde už stáli všichni genini a někteří jounini. Na tvářích geninů jsem viděl jasně natěšení a nedočkavost, takže jsem to nehodlal zdržovat a dal se do projevu. "Vítám vás opět na náměstí. Během pár dní jste splnily dvě zkoušky, které mohli rozhodnout o vašem budoucím životě. S radostí vám mohu oznámit, že zde jsou asi dva případy, kdy se stali chuunini i ti co nevyhráli souboj a zároveň zde je i dvojice, která se chuunini nestala, jelikož v Suichu bojovali mimo arénu, ale dost řečí okolo!" Zvolal jsem a pak chvíli mlčel a jen koukal na geniny, abych je trochu znervóznil. Jenže to už jsem rozbalil svitek a dal se do řeči. "Takže, postupují všichni co vyhráli svůj souboj, ale pouze Bunzo Abiru ikdyž vyhrál, tak se chuuninem nestává. Dále se chuuniny stávají Aiko Namikaze, Daisuke Shiritsu, Renji Hagane a Sora Suikafuurado, kteří však remízovali, ale prokázali velký potenciál pro chuuninský post. A pak se chuuninem stává ještě jeden ninja, u kterého se to nemuselo moc čekat, to je Simon ze Suichugakure, protože jeho styl boje byl opravdu dobrý, takže je také chuuninem. Ostatní bohužel budou muset zkusit štěstí příští zkoušky, ale nezoufejte vš..." Nedokončil jsem větu, protože najednou se nad náma vytvořila jakási modrá bublina a my byli uprostřed ní, jakási bariéra to byla.



V tu chvíli se všem svázaly ruce a nohy nějakými modrými lany a potlačovalo to všem chakru, že nemohli ani chodit. Jenže to už do bubliny vkročily dvě osoby v černém plášti s rudými mraky a těm co byli už s těmi informaci ve styku, tak jim došlo, že se jedná o Akatsuki. Všichni si mohli všimnout, že mají přes obličeje kapuce, ale u jedné postavy bylo podle délky vlasů poznat, že jde u dívku a u druhé postavy zase podle tvaru postavy, že jde o muže. Žena si stoupla přímo vedle Sendokageho, který se snažil dostat z modrých pout, ale on na to neměl sílu. V tu chvíli si sundala kapuci a všichni jste spatřili tu dívku, která na první pohled vypadala fakt mile a neškodně. Na zádech měla velký dřevěný luk.
http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2010/168/d/b/Fantasy_Earth_0___Scout_Girl_by_Geofffffff.jpg
"Dovolte, abych se představila. Jmenuji se Leila Hiroki a přicházim ve jménu organizace Akatsuki vám oznámit, že tímto." Pak se zastavila a chvíli přemýšlela. "Ale co bych vám tu vykládala, prostě si v nejbližší době přijdeme poro jinchuuriki a tim začne konec vašich krásných životů."
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:39

Akamatsu-Hora

Panebože co to kecá za blbosti?? pomyslel jsem si a snažil jsem se dostat z pout.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:43

Aiko HOra

Keď som počula svoje a Daisukeho meno, chcela som sa naňho otočiť no vtedy sa objavili tie laná.
čo to kso...?! pozrela som sa na ne a cítila, že mi to potlačuje chakru.
Nechápavo som sa pozrela na Daisukeho,ale vtedy sa objavili tí dvaja a ďalej som hľadela len a len na tú ženu.
Akatsuki? huh? zamračila som sa.

Shinnai Iwa

Keď sme s Aiko sen-sei prišli a počula som, že sa stávam chuuninom, radostne som sa na ňu pozrela.
Rami my sme to zvlá- vtedy sa objavili dve postavy v plášťoch a mne sa na rukách a nohách objavili modré laná.
Rami zmizol, nemala som dosť chakry...
Zmätene som sa pozerala na dve postavy.

Akimatsu Kumo

Prekvapilo ma, že som sa stala chuuninom.
Spokojne som sa pozrela hore na nebo, ale pocítila som zvláštny pocit.
Ruky a nohy mi spútali akésy laná, a objavila sa tá žena s mužom.
Čo tým myslia? zamračila som sa.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:44

Muž který byl s Leilou si kapucu nesundal, takže jemu do tváře vidět nebylo. Doufám že se těšíte. Pronesl do větru a podíval se na oblohu. Byl ke genninům/chuuninům otočený zády, bylo vidět že si dává pozor aby ho nikdo nezahlídl
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:45

Yuu - Suichu

Byli jsme na náměstí s Daruiem, při čemž promluvil Sendokage.
Poslouchal jsem Sendokageho proslov a pozorně poslouchal.
Dvojice, která se chuunini nestala. řekl jsem si a zklamaně se podíval na zem.
Je mi to jedno.. řekl jsem tiše tak, že to mohl Darui slyšet.
Když Sendokage domluvil, najednou mě začalo svazovat nějáké modré lano.
Najednou tam přišli dvě osoby v černém plášti s rudými mraky.
Akatsuki? Něco jsem o nich četl.. Oni loví myslím Jinchuuriki. řekl jsem si.
Najednou se jedna osoba odkryla a já viděl, že je to žena.
"Konec vašich krásných životů" ozývalo se mi v hlavě, po jejím proslovu.
Můj život má být krásný? To si jenom myslí.. řekl jsem si v duchu a sklopil hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:47

Akemi - Hora
Snažil som sa odtiaľ dostať ale nešlo.
Akatsuki?! Pomyslel som si pričom som sa pokúsil aktivovať sharingan, ale nešlo mi to.

Eimi - Suichu
Chjó. Pomyslela som si no v tom došli akatsuki.
Čo to má byť?! Povedala som po tichu a snažila som sa odtiaľto dostať.

Hiromi - Kumo
Pozerala som na tú ženu.
Sakra, to museli zaútočiť teraz?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chvíle, kdy se všem změní životy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chvíle, kdy se všem změní životy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Lives of Others / Životy ostatních (FF by Konan)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: