Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chvíle, kdy se všem změní životy

Goto down 
+15
Rhaegar
Nagato
chappi
Shika-san
Kakuza-chan
Morgen
raul2653
Forward
Páťa
likuku0
Clover
Tom555
Srotak
Yuu
Aspi
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:48

Masaru - Suichu

Můj originál neměl ponětí o tom, co se tam děje, protože byl se Sorou někde u nemocnice. Měl sem na náměstí klona, který se usilovně snažil ještě chvíli vydržet, než to z něj vysaje všechnu chakru a on se rozplyne... Chtěl toho napřed získat co nejvíc.

Klon


Kdo to sakra je... Očividně chcou mě! Jestli se teď rozplynu budou vědět, že sem pryč a začnou mě hledat.... Musím tohle nějak využít... Mám v sobě sice démona, ale dokážu je porazit?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:56

Taka Sorino (Iwa-boy)
Moja rodina. Moj klan. Moja pomsta.
Chuninske skusky pre mna stratili svoj tajomny opar.
Ten smejd. Takyto clovek sa nemoze nazyvat Sorino.
Kopol som do kamena na zemi a dufal, ze niekoho trafi.
Nestalo sa tak.
PRi zazneni slov o tom, ze je zo mna chunin, len mikol hlavou a dalej sa do toho nezaberal.
Tie oci...oci...
v tej chvili sa obzrel, nazvite to reflex alebo intuicia, ale vedel, ze pride nieco zle.
okolo nas sa urobila bublina a kazdy z nas sa ocitol na zemi alebo aspon polo-sediac.
U mna osobne bola ta druha moznost.
v tej chvili k nam dofrcali nejaky typci v plastoch. Tusim povedali, ze su z akatsuki.
hovorca bola ta zena.
Nemal som chut pocuvat jej zvasty a vykrikol.
Sklapni zenska. na nejakych ludi v pizamach dneska vobec nemam naladu.
Bolo vydiet, ze som sa vzprielal, ale nedarilo sa mi. Moja chakra sa este nestihla zregenerovat.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:58

Likku - Kumo

No, po tý prohře to není žádné překvapení, přemýšlel jsem si, když mě najednou něco chňaplo za nohy a já se nemohl pořádně hýbat. No co, když nemůžu chodit tak si alespoň sednu. Řekl jsem a sednul si na zem a díval se, co se bude dít.


Nimeshi - suichu

Sakra, jsem jedinej z týmu, kdo se nestal chunninem, Kin se mi vysměje, vlastně se na to ale docela i těším. Pomyslel jsem si a už se chystal hledat své spolutýmaře, ale najednou jsem se nemohl pohnout a vedle kageho stála nějaká dáma. Chm, lučištnice, neobvyklé a že chce lovit ocasaté démony? Jenom dobře, jsou nebezpečím pro všechny okolo sebe, pokud neohrazí něco na čem mi záleží, tak se do toho nebudu plést.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:00

Creepy-Suichu

Stál jsem vedle Uchihy kus dál od davů takže jsem slyšel o tom že jsem se stal Chuuninem ale okraj bubliny byl o kus dál než kde jsem stál já.
Co to sakra...
zamračil jsem a položil obě ruce na své meče.
Akatsuki?
zašeptal jsem nevěřícně když jsem si všiml jejich plášťů. Já sám nic podobného nikdy neviděl ale můj mistr měl oblibu ve vyprávění o nic a sem tam se chvástal že je potomkem jednozo ze členů původní Akatsuki i když to mu nikdo nevěřil.
Preventivně jsem tasil oba své meče.


Tawara-Hora

Lehce jsem se usmál když jsem se dozvěděl že jsem se stal Chuuninem, v tom se však objevila modrá koule a pouta která mi bránila použití chakry.
Do háje, s Kyuubiho silou bych se možná osovobodil, ale tím se jim prozradím a sám nemám šanci...

Yotsuki-Kumo

YIIIIIIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SEM CHUUNIN
smál jsem se jako šílenec když v tom mě ale smích přešel spolu s objevením se bubliny.
Co to sakra...
snažil sjem se roztrhnout pouta a aktivovat svou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:02

Leila Hiroki

Stála jsem tam a koukala na ty geniny a chuuniny s docela velkou nechutí. Poté mé oči jakoby zrudly a pod nima se vytvořily krvavé tečky a já si pomalu přejela všechny pohledem. V tu chvíli jsem pohlédla na mého parťáka a kývnula na něj, čimž jsem mu dala najevo, že je zde pár jinchuuriki. "Věřím, že vy, Jinchuuriki víte, že jste vlastně už chodící mrtvoly, ale aby jste věděli, že i my máme slitování, tak si dnes odvedeme jen jednoho z vás." Řekla jsem, ale to už se ozval Sendokage, který hlasitě zařval "Vypadněte z mé vesnice!" V tu chvíli se k němu Leila otočila a hlasitě jsem se mu vysmála do obličeje. "Ty jeden hlupáčku, kdo si myslíš, že je tu teď pán? Ten kdo se ani nemůže pohnout a je na zeleném vodítku nebo ta co ti teď dá facku a ty nic neuděláš?" Řekla jsem výsměšně a dala mu facku, což Sendokageho dost rozzuřilo, ale já si ho nevšímala a pomalu scházela z pódia dolů, pro jednoho z jinchuuriki. Mezitím už genini a chuunini mohli vidět, jak se Sendokageho pouta ničí a najednou byl uplně volný a už letěl vzduchem přímo na mě. Nestihla jsem zareagovat a už jsem měla bodnutý kunai v boku a ležela jsem o kus dál od Sendokageho. "Eh, jak jsi to?" Nedořekla jsem to a rychle se postavila na nohy. "Yuujine vezmem ho příště." Zvolala jsem a modrá bublina i s pouty praskla a vy byli zase volný, jenže to už se do vzduchu rozletěl šíp, který bíle zazářil a vy nic na chvíli neviděli, když jste pak už viděli, tak my tam nebyli.

Daisuke -Kumo

Neměl jsem tušení co se to děje, ale věděl jsem, že to byla výhra. Jenže to už se udála ta věc s Akatsuki a já tam zůstal stát jako opařený. Jak mohli spoutat Sendokageho? Ale počkat, on se z toho dostává! Pomyslel jsem si, když Sendokage zasáhl a my byli opět volní. Chtěl jsem pomoct, ale po záblesku už tam ti dva nebyli. Podíval jsem se na Aiko, ale nebyl jsem schopný slova.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:02

Meiko - Iwa

Když mě něco svázalo a začalo brát chakru, tak jsem se chtěla z toho dostat. Ale bylo to marné, útok hnedka po zkouškách... dobře naplánované. Pomyslela jsem si, a začala se kroutit.

Rinari - Hora

Už jsem se chystala odcházet, ale v tu chvíli mě něco svázalo. Sakra co se děje ?! Pomyslela jsem si, když žačala mluvit ta ženská. Tak jsem se akorád zamračila, si to nemohli načasovat líp... a ještě to žere chakru.. Zastěžovala jsem si.

Sora - Suichu

Masaru ... ? Tak co ? Zeptala jsem se ho , a koukla se na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:05

Ryuu Hora

Blablabla, jenom vostrý kecy a skutek utek... Proč si už těd nechytí jinchuuriky když už je tu maj na zlatým podnose a bezbranný. beztak to jsou nějací šašci, co si někde sehanli černej obleček s červenejma obláčkama a těd si tu hrajou na akatsuki..

Josuke Kumo

Díval jsem se na toho blásna co provokoval ty zahalený týpky. Jžš to je ale baka. I když má vcelku pravdu.Pokud chtějí jinchuuriky tak proč si je nevezmou tady a těd?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:08

Yuu - Suichu

Snažil jsem se roztrhnout lana tak, že jsem dával ruce od sebe.
Když lana povolili a praskli, ruce mi silně letěli dozadu, takže jsem omylem vrazil Daruiovi.
Promiň brácho.. řekl jsem provinilým hlasem a díval se všude kolem, když najednou
jsem oslepl.. Po chvíli jsem uviděl zase normální světlo a ti dva od Akatsuki už tam nebyli.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:10

Akamatsu-Hora

Je to pryč.Uff pomyslel jsem si a oddechl jsem si.Co tu chtěli???Hmm...Divný.Ani nevím že tu nějaký Jinchuuriki pomyslel jsem si a pak jsem si v hlavě řekl Jo!Jsem dobrej!.Když domluvil tak jsem se vydal směrem k hlavní bráně a odešel jsem s radostí z vesnice.


Naposledy upravil Tom555 dne Sat Nov 06 2010, 19:46, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:11

Masaru Yukisha - Suichu

Všechno sem sledoval malinká zásoba chakry mého klonu už byla skoro vypotřebovaná. Můj klon se po tom jak nás šíp sám rozplynul a originál dostal všechny informace o tom co se událo.
Už to začlo...
Řekl sem Soře vystrašeně. Díval sem se na jeden ze stromů... Na jeden malinkatej bod, na kterej sem upřel oči.
To co je ve mě... chcou to.... A nepřestanou dokud to nezískají nebo nezemřou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:12

Aiko Hora

Vydýchla som si keď zmizli ale stále som zostala napätá.
Kso... to je zlé... tiež som pohľad presunula na Daisukeho, ale nepovedala som ani slovo.
Mala som zmiešané pocity.
Bola som šťastná, že som Chuunin no zároveň rozrušená z toho, čo sa práve udialo.

Shinnai Iwa

Zamračila som sa.
Keď zmizli pocítila som isté uvoľnenie, ale aj naďalej som sledovala, či neuvidím niečo podozrivé.
Znova som sa pozrela na AIko sensei a čakala, aká bude jej rakcia.

Akimatsu Kumo

Mala som divný pocit, aj keď už boli preč...
Pevne som si založila ruky pod prsiami.
ach jaj... tu asi nikdy nebude pokoj... stále... musí byť niečo zlé.. pomyslela som si smutne.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:13

Tawara-Horo

Měl jsem poměrně jednoduchý i když dost stupidní plán. Stál jsem před Kyuubiho klecí s rukou na pečeti a v případě že by si vybrali mě, prostě bych ji strhl a ukázal jim proč je Kyuubi nejobávanější z Bijuu, naštěstí ale stihl zareagovat Sendokage a nepřátel nás zbavit. V okamžiku kdy mi zmizela pouta jsem si přivolal jeden ocas ale než jsem stihl cokoliv udělat zazářilo silné světlo a byli pryč.
K čertu
zaklel jsem a udeřil do země až popraskala, načež jsem Kyuubiho kabátek zase nechal zmizet. Klidné období mi očividně zkončilo, jen jsem doufal že tu nikde poblíž není Sensei, jinak nejen že se nehnu z vesnice ale nevyhrabu se z tréninkového prostoru.


Creepy-Suichu
Ti parach.ntni
zařval jsem když vrazila facku Sendokagemu a s tasenými meči vyrazil přímo ke kouli, než jsem k ní ale doběhl, Sendokage se uvolnil z pout a zaútočil načež oni zmizeli. Jasně jsem si prohlédl dav. Nejen ta žena dokázala určit kdo je Jinchuuriky a to jsem ani nepotřeboval vidět chakrový kabát jednoho kluka z Horo, stačilo mi se dívat svýma očima na jejich monstrózní množství chakry.

Yotsuki-Kumo
Sice jsem Jinchuuriky nebyl ale i tak jsem byl připravený se alespoň pokusit zasáhnout, než to udělal Sendokage a nepřítele nás zbavil.
Začnínám mít pocit že jsem měl zůstat geninem.
zamručel jsem nespokojeně.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:16

Cloud

čekal sjem že se chuninem nestanu...řekl sjem si ale poté se tam oběvily dva z akatsuki.po chvíly zase zmizely a já byl zase volný z těch pout.stěží jsem se postavil na nohy a¨opřel se o berle.příště...honilo se mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:16

Taka Sorino (Iwa boy)
Hmm, machruju ako neviem co, ale sendokage ich zasiahne do troch sekund.
Vzdychol som si a prevalil sa na chrbat.
Moja chakra je na minime a pravdepodobne aj s vlcou chakrou by ma rozflakii.
lezal som a cakal, co sa bude diat.

Kin Suichu girl
odrazu som sa prebudila.
Vydela som kolo seba lezat shinobi kazdeho druhu.
hmm, toto robim ked si dam sake??
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:16

Meiko - Iwa

Když to se pouta uvolnili, tak jsem si oddychnula. Je to tu stále nebezpečnější... , pomyslela jsem si. A sledovala místo odkaď zmizeli.

Rinari - Hora

Když zmizeli, a pouta uvolnila. Tak jsem se zvedla a doběhla trochu pryč od toho místa. Takže Akatsuki ? zeptala jsem se sama sebe udiveně.

Sora - Suichu

Chápu na co myslíš... a ty výsledky ? Zeptala jsem se ho, a očima jsem ho pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:19

Masaru - Suichu

No samozřejmě sme oba chunnini...
Řekl sem a porád se díval na ten bod.
Čekala si snad něco jinýho?
Řekl sem a otočil sem se na ní... Na tváři se mi objevil usměv... Potřeoval sem na chvilku myslet na něco jinýho než na to, že po mě dou S rank nukennini....
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:31

Akemi - Hora
Kam sakra zdrhli?! Pomyslel som si.
Zapol som sharingan a snažil som sa ich nájsť.

Eimi - Suichu
V tom som uvidela Yuua a dobehla som ku nemu.
Si v poriadku? Spýtala som sa ho pričom som furt myslela na otca.

Hiromi - Kumo
Takže Akatsuki.... Bolo prvé na čo som si pomyslela keď tam už nestáli.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:39

Sora - Suichu

Z jedné stránky jo, z druhé ne... je to těžké. Řekla jsem, a usmála se na Masara. Aspoň teď budeme dostávat těžší mise. Trochu jsem se zasmála, ale úsměv na tváři mi nevydržel dlouho.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:50

Ryuu Hora

Když ti převlečení za Akatsuki zdrhli tak jsem si ruce položil za hlavu. Nejsem jinchuuriky , takže jsem v klíídu. Takže at si je klidně všechny pochytaj, není to moje starost. Aiko mě jaksi ignorovala, takže jsem šel pryč a hledal jsem Amakiho. Co jsem jí udělal že se se mnou nebaví a ignoruje mě ... vítěžství ji asi moc stouplo do hlavy, brblal jsem si pod nos a dál hledal Amakiho.

Josuke Kumo

Zajímavé zkoušky. Doufám že to budei další rok stejný. Dost mě mrzí, že jsem se nestal chunninem, no ale co se dá dělat.Snad to vyjde příště. Poté jsem si vzpoměl na toho Senji týpka, jak mi říkal , že mě bude trénovat. Škoda , že mě netrénoval už před zkouškami. Mohl jsem mít větší šanci na výhru. . Gratuluju Yotsuki ...jinak.. měli bychom najít Bunza a vrátit se do Kumo.Už se mi dost stýská ...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:57

Yuu - Suichu

Díval jsem se všude kolem a uviděl jsem Eimi, jak běží ke mně.
Šel jsem k Eimi na proti. Doběhl jsem k Eimi a objal jí.
Jistě, jsem v pořádku! Chci ti něco říct! Ode dneška tě budu
chránit, klidně se budu i obětovat, protože tě miluji.
řekl jsem jí a z očí mi vytekla slza.
Takže se z nás chuunini nestali, snad příště. řekl jsem smutnějším hlasem.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 21:11

Renji Hagane - Iwa

Súboj sa skončil len nedávno. Neutrpel som žiadne vážne zranenia, ale bol som dosť vyčerpaní. Po čase som sa dal dokopy a horel som zvedavosťou, ako som dopadol. Ten shinobi, proti ktorému som bojoval, bojoval dobre a skoro ma aj porazil. Obaja sme dali do boja všetko, ale Turaki asi nebude príliš nadšený z toho, že sa súboj skončil remízou. Pobral som sa teda pomalým krokom na námestie. Už tam bolo niekoľko ľudí. Len úplne hluchý človek by nepočul tie zvony. Potom Sendokage prečítal mená tých, ktorí sa stali chunninmi. Zaznelo tam aj moje meno. Ešte som si rýpal prst v uchu, či som náhodou zle počul alebo čo. Ale vyzeralo to, že je všetko v poriadku. Od radosti som sa nezmohol na nič. Akoby som si to ani neuvedomoval. Musel som nájsť Aiko-sensei a neskôr aj Turakiho. Rozbehol som sa teda za Aiko-sensei, kde bola okrem nej aj Shinnai a jej ježko.
"Aiko-sensei. Konečne sa na mňa usmialo šťastie!" povedal som jej po tom, čo som k nej dobehol.


Naposledy upravil joemandel dne Fri Nov 05 2010, 11:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 21:14

Simon / Suichu

Keď som uvidel a počul, ako Kage povedal moje meno, že som sa stal chuuninom o čom som vôbec nepremýšľal, prešla mi po tele husia koža. V tom som ,,lípol" tvárou na zem. Čo to má znamenať? Čo to je? Zrazu som uvidel, len dievča, ktoré stálo vedľa Kageho. Oči sa mi prebleskli bielym svetlom a ja som nič nevidel. Tak toto je strašné? Rožnite niekto!
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 21:35

Bunzo- Kumo

Byl jsem celkem naštvaný, že mě nezvolili chuninem, ale jenom díky tomu, že jsem se pobil s Yuuem. Kdyby toho nebylo, tak bych se stal chuninem, sakra ten dostane pokuď po mě půjde. a poté jsem si vzpomněl na jeho otce. Ale já za ním nepudu, ale myslím že ani nemusím, protože on půjde za mnou. Poté se tam objevili akatsuki, uzavřeli nás do bariéry a svázali. Pak se ale naštěstí sendokage uvolnil a já poté nic neviděl. Jakmile jsem začal vidět, tak jsem vstal a rozhlídl se kolem.

Nikko

Dozvěděl jsem se, že se chuninem nestanu. Předtím toulec, teďka tohle, co přijde dál? Pak se objevili akatsuki , zavřeli nás do bubliny a svázali pomocí nějakého jutsu, poté se uvolnil sendokage , oslepilo mě světlo a já si pomyslel: Musím tvrdě trénovat, ať se stanu příště chuninem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 22:09

Sendokage

Pomalu jsem se zvedl ze země a zasunul kunai do pouzdra. Při čemž jsem uviděl hodně zmatených a vystrašených tváří, takže mojí prácí teď bylo je uklidnit. "Buďte všichni v klidu, tohle se pak vyřeší se všemi kage a bude vše v pořádku." Řekl jsem na uklidněnou. "Timto ukončuji zkoušky a můžete se po týmech přesouvat do svých vesnic." Původně měly zkoušky skončit velkou hostinou, ale v téhle sytuaci byla potřeba, aby se vrátili domů.

Daisuke - Kumo

Pomalu jsem k ní přešel a usmál se na ní, jakoby se vůbec nic nestalo. "Pche, jim ještě ukážeme, tomu věř." Řekl jsem sebejistě Aiko a zasmál se. Jenže to už Sendokage řekl, že máme vyrazit domů a můj úsměv klesl a byl jsem spíše smutný, jelikož ji uvidim, vlastně ji už skoro ani nebudu vídat. "Ach jo, už tě dlouho neuvidim. Ale jsem rád, že jsme se potkali, tomu věř Aiko." Řekl jsem a objal ji, pokud neuhnula.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 22:45

Amaki-Hora

Bol son nadšený s toho, že som sa stal chunninom.Konečne som to aj ja dokázal!Odrazu sa však stalo niečo nečakané. Objavil sa člen Akatsuki a táral niečo o jinchuriky.Hmm...Tawara bud ev nebezpečí.Pomyslel som si ustarostene a potom som sa ku mne prihovoril Ryuu.Hehe...Zasmial som na jeho hláške o Aiko a pokračoval som.Mal by som nájsť Tawaru a Rinari. MUsím zistiť či sa vôbec stali chunninmi ako ja.Povedal som potešene a vyplazil som jazyk.

Jukara-Suichi

Á ku.va...! Takže som sa nestal chunninom...aj tak to je jedno keď mám akurát tak jednu normálnu techniku.Pomyslel som si trochu sklamane a naštvane. Akatsuki osobu som mal na hakú a stále som rozmýšlaľ o tom ako je možné, že som prehral te zápas. Keď už bolo po všetko chcel som nájsť týmových partákov, ale počkať!...veď ani neviem kdo sú...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chvíle, kdy se všem změní životy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: