Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Chvíle, kdy se všem změní životy

Goto down 
+15
Rhaegar
Nagato
chappi
Shika-san
Kakuza-chan
Morgen
raul2653
Forward
Páťa
likuku0
Clover
Tom555
Srotak
Yuu
Aspi
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 17:33

Nikko-Iwa

Ohlédl jsem se dozadu a viděl jsem, jak Taka zpomaluje a zaostává. Je to můj parťák, měl bych mu pomoct. řekl jsem si, přišel k němu, zpomalil na jeho tempo a zeptal se ho: Zrubali tě hodně na chuninských zkouškách? a podepřel jsem ho jednou rukou.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 17:40

Taka Sorino (Legends of Iwa)
Ruku som mierne odtiahol.
Nechcem tvoju pomoc smejde.
Z mojeho vyrazu aj drzania tela bolo jasne, ze ma nieco naozaj nastvalo.
NA skuskach som isiel proty niekomu slapsiemu v kazdom smere. Tam by ma nedorubali.
Pokracoval som, teraz trocha rychlejsim, avsak stale pomalim, tempom.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 17:45

Nikko-Iwa

No tak, nenaštvi se hnedka. řekl jsem a usmál se. Tak kdo tě zřídil tak, že skoro nemůžeš chodit? A když ti nebudu moct pomoct, tak aspoň pudu s tebou. a pořád jsem šel vedle Taky a stejnou rychlostí jako on.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 17:49

Taka Sorino (Iwa-Leader)
mal som troska vtipnu naladu.
Moj mrtvy otec, jeho vydlubane oko a Sendokage. usmial som sa.
Asi som sa zblaznil sice som si to nepriznal, ale bol som rad ze je tu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 17:55

Nikko- Iwa

Tak tos musel prožít teda divokou jízdu, když v tom byl aj sendokage a mrtvej otec. řekl jsem mu a dál jsem se usmíval. Jo a to že máš mrtvýho otce je mi líto. ale při tomto už jsem se nesmál a šel dál vedle něho. A stal ses chuninem? zeptal jsem se ho nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 18:02

taka Sorino iwa
zacudovane som sa na neho pozrel.,
Moj otec je uz 3 mesiace pod zemou. A teraz sa mi ukaze clovek, ktory vyzera ako on, ma orli zrak ako Sorino a vo vrecku ma oko ktore ukradla 13. A Sendokage si nechcel od vlka znicit vesnici.
Poslednu otazku som ani nemal chut odpovedat.
On si mysli ze niekto mojej urovne moze prehrat s niekym, kto ovlada jednu techniku a to katon?
kracal som dalej, znova vo mne zacal kypiet hnev, avsak teraz to nebolo od vlka.

___________________________________________
Ja nie som leader akatsuki....ja... sem ho zavrazdil Razz

PS: preco slovo "leader" kazdeho stve?? :/


Naposledy upravil adop1011 dne Sat Nov 06 2010, 18:27, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 18:08

Nikko- Iwa

Hmm, já se chuninem nestal, chtěl jsem ale ten šmejd mi zničil toulec no a pak jsem po několika tsugach omdlel, byl prostě silnější.Jo a Sendokagemu se ani nedivím, že si nechtěl nechat ničit vesnici, kdo by to potom uklízel. a dál jsem šel vede něho a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 18:11

Taka Sorino (nic ho nenapada-iwa)
Pozrel som sa na neho.
To nemas inu zbran ako tie sipi?? spytal som sa ho dufal, ze povie, ze inu zbran ma.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 21:03

Nikko- Iwa

No, mám ještě ten luk samotnej, je celkem pevnej a dá se s ním útočit na blízko, ale už to není ono. řekl jsem Takovi a poté jsem se ho zeptal: A co nebo kdo je vůbec ten vlk?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 21:33

Taka Sorino (iwa-boy)
Zamyslene som sa pozeral pred seba, akoby som vyberal slova. Po chvilke, ktora vyzeral ako vecnost, som zacal hovorit.
Vlk....Neda sa uplne povedat, ze je zivi. Nedycha, ani nevylucuje. Je to vlastne zhmotne jing chakra, zhustena do podoby vlka. Nieco ako bijuu. Plny nenavisti. Ani ja ho uplne nechapem. RAz som s nim dokonca bojoval a vtedy do mna presunul svoju cast, cely by ma totiz zabil.
Zasmial som sa tak, ako sa na 14 rocneho chalana nehodi.
Skratene....je to demon.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:11

Nikko- Iwa

Poslouchal jsem Taku, jak povídá o vlkovi. Takže pokud to dobře chápu,, takže ten zbytek vlka tam ještě někde furt je. To já taky znám něco podobnýho, jmenuje se to Fénix, taky nevím téměř co to je, jenom že jsem s tím prý nějak propojenej. řekl jsem Takovi a poté dodal: Jo a už se tak prosím nesměj, je to hnus. a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:20

Taka Sorino (Iwa-Boy)
Na sekundu som znova nahodil ten usmev, ale potom mi zamrzol na ustach.
Fenix? Co mas s fenixom?? nevyzeral som nahnevane, iba rozrusene.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 22:26

Nikko- Iwa

No, jeden mnich mi řekl, že bych mohl být ohnivý bojovík. Poté jsem se divně podíval na Taku. A proč se vůbec ptáš? zeptal jsem se ho a vypadal jsem stejně rozrušeně, téměř až zamyšleně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 10:38

Aiko - Jounin z Iwy


Podívala sem se zamračeně na ty dva.
Neměli by jste jen tak vyzrazovat co ve vás je. Vím, že chcete soutěžit ve hře "kdo má větší klacek" ale to vás neomlouvá.
Řekla sem přísně.
Typičtí chlapy
Řekla sem naštvaně. To už sme byli u pobřeží. Složila sem několik pečetí a předemnou se vytvořil meteorit asi o velikosti domu.
Nasedejte... Letíme domů. A menší rada... Bude to trochu houpat tak se pomocí chakry přilepte k povrchu meteoritu.

- Pokračovní v Iwě
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 12:22

Kiyoshi Yuichi -Jounin z Kumo

Dobrá tedy..vyrážíme.. Zavelel jsem všem geninům a rozeběhl jsem se po stromech směrem do Kumo..

-Hráči Kumogakure pište už do Kumogakure
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chvíle, kdy se všem změní životy   Chvíle, kdy se všem změní životy - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chvíle, kdy se všem změní životy
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Lives of Others / Životy ostatních (FF by Konan)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: