Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návrat z Chunninských zkoušek

Goto down 
+5
Clover
joemandel
Páťa
raul2653
Srotak
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:28

Minato Taiqza klon

Pousmál jsem se, když jsem uviděl toho chlápka bez nohou, jelikož mi bylo jasné, že tohle je asi naposledy co toho chlápka viděj mluvit. jenže to už se na mě rozletěly ty včely a já jen složil pečeť a čekal až na mně budou. "Katsu!" Sám jsem se nechal vyhodit do povětří. Mé pravé já doufalo, že získal pro Nyoko hodně času.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:45

Leizei - Velitel ANBU


Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 3983519479_a5bb96440b_m
Najednou se před tvým originálním Já objevil Leizei - Velitel ANBU. Ruce měl v pěst... Pod nohama mu proudila větrná chakra.
Ukončíme to tady a teď.
Vytáhl sem své obrovské kladivo a plnou sílou uděřil proti tobě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:55

Minato

Jenže to už mohlo ANBU velitele zarazit něco dost zvláštního. Začal jsem z pusy plivat neuvěřitelné množství jílu, který se tvořil v mého většího klona, což bylo opravdu rychlé. "4. boží dílo!" Zařval jsem, ale to už tam stál obří můj klon a já se udýchaně koukl na toho muže. "Je s váma konec." Řekl jsem a dal ruce do pečetě. "Katsu!" V tu chvíli klon praskl, ale nic se naestalo, avšak na všechny mimo bariéru se začal přilopat můj výbušný miniauturní jíl, který je měl pak rozežrat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 20:16

Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi

Velitele ANBU jednotky Leizeie to začalo pomalinku zaživa rozežírat. Aiko udělala několik pečetí a nad všemi Jouniny se vztyčila růžová bariéra. Bylo divný, že k tomu nepotřebovala žádné kameny, jako u bariéry ve vesnici. Hongkoku pořád držel jílové loutky ve vzduchu. Yoshi těžce vydechoval a snažil se neusnout... Bylo to ale marné stratil příliš mnoho krve.
To je asi sbohem bratře.
Řekl Yashi a ukápla mu slza.
Uvidíme konečně Yushi....
To už ale nedořekl... Ať se Aiko snažila sebevíc ta technika byla moc silná a prolomila bariéru...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 22:12

Minato

"Hahaha!" Začal jsem se smát ze vzduchu, že to bylo slyšet až dole. "Konečně jste pocítili boží sílu!" Zařval jsem dost naštvaně a bavil se pohledem na umírající ninji.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 15:30

Deidara


Vyletěl sem z jednoho oblaku a pohrdavě řekl.
Boží sílu říkáš?
Objevil se před tebou zčistajasna známá tvář. Stál sem na jílové sově.
Tvoje "uměni" je k smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 16:03

Minato

Poletoval jsem nad prachem, který zbyl po těch mrtvých lidech, když v tom s kouře vyletěl známý Deidara. Dost mě to zaskočilo a chvíli jsem nemohl vůbec nic říct, jenže já nebyl zase tak hloupý, teda ne tak, abych uvěřil, že je to pravý Deidara. "Ty nejsi reálný, jen jsi dost dobré genjutsu, do kterého jsem se chytl." Řekl jsem tiše a dal ruce do pečetě. "Promiň, ale nejsem tak hloupý jako ty před několika lety, kdy tě odrovnal ten slizkej Sasuke. Já se před genjutsu dokázal obrnit. Katsu!" Řekl jsem a v tu chvíli mi jílová buňka v těle vybuchla a mě to rozházelo chakru a dostalo mě to z genjutsu, pak se chakra vrátila zase do normálu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 16:10

Když ses dostal z Genjutu zjistil si, že si na kolenách a hlavu máš skloněnou k zemi. Okolo paží si měl obmotané dva ocelové řetězy, které byli ještě posílené chakrou od Aiko a ovládáné Hongkokem. Okolo tebe olettovali včeli, které pocítili jakýkoliv výkyv chakry... Byly napuštěné jedem, takže mohli v každý okamžik zautočit a uspat tě.
Tak řekni nám něco o svém příteli.
Řekl Yoshi nenávistně, kromě oděrek z minulého boje byl vpořádku... Obě nohy měl na místě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeThu Nov 25 2010, 18:25

Minato

Jen jsem se pousmál a na mé tváři byl vidět, jakýsi výraz jistoty. "Ha ha ha!" Zasmál jsem se, což v mé situaci nebylo moc normální. "Vy si opravdu myslíte, že když jste mě dokázali chytit, že jste všechno vyřešili? Místo toho, aby jste poslali někoho schopného do hor za moji parťačkou, tak si raději vezmete toho, kdo dá se říct ani neohrožoval vesnici. Jak velkorysé pro nás." Řekl jsem a začal si jakoby jazykem jezdit po zubech ze vnitř úst. "Nemyslete si, že ze mě něco dostanete." Řekl jsem a vystrčil jazyk, na kterém bylo něco malého a bílého. V tu chvíli jsem jazyk zatáhl a to něco malého spolkl. Najednou jsem se znovu usmál "Katsu!" v tu chvíli jsem dostal křeče a najendou usnul. Vám mohlo dojít, že se jednalo o jaksi upravený jíl, který mi zablokoval mozek, aby jste ze mě nedostali informace, ale abych přežil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 18:34

Tsuchikage

Konečně sem se objevil sice pozdě ale aspoň sem přišel.
Dobrá práce, vezmu ho k sobě a zkusím z něj něco dostat.
Řekl sem směrem k Jouninům a Aiko jen nasupeně vyprskla.
Co to sakra mělo být, kde ste byl?!!!!!
Oči jí vyheli z očního důlku, k Tsuchikagovi jako svému senseiovi sem měla respekt, ale tohle mě došt natvalo.
Neptej se, nebo tě zas pošlu za trest do hor.
Řekl naštvaně a s tělem Minata se otočil směrem k budově Kage. Aiko se jen nevěřícně dívala.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 19:50

Minato

Byl jsem uzavřený ve své mysly, kde jsem viděl svůj mozek, který byl však obalený něčim bílým, zřejmě se jednalo o výbušný jíl. "Super že to funguje. Nějaký Deidara na mě nemá, to já teprve tvořim umění, na které se bude vzpomínat ještě dlouhou dobu!" Začal jsem se smát ve své mysly a sledoval svůj mozek.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat z Chunninských zkoušek
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: