Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návrat z Chunninských zkoušek

Goto down 
+5
Clover
joemandel
Páťa
raul2653
Srotak
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 09:20

Shinnai

Ale nebude na škodu keď sa tu poobzeráme... do Aikinho boja sa neodvážim pliesť. Je veľmi silná a aspoň tam nebudeme len tak postávať. povedala som.
O akatsuki zatiaľ toho veľa nevieme.. ale zober si Uchihu Itachiho... O ňom viem asi tak najviac z bývalých členov Akatsuki... Aj on bol takýto silný, možno viac ale tiež chodil s partnerom... povedala som.
Nevieš o niečom, čo sa nachádza tu v Iwe a mohlo by ich to zaujímať? spýtala som sa Renjiho ale pozerala som sa na Ramiho.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 09:50

Renji Hagane

Po chvíli rozmýšľania som predsa len na niečo prišiel.
"Tento tu je z klanu Taiqza, viem, že pod sídlom klanu je niečo ukryté. Neviem čo to je, ale má to niečo spoločné s ich kekkei-genkai." nadhodil som, hoci som si nebol celkom istý.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 13:56

Shinnai

No... zamyslela som sa.
Ale ten druhý, ak nejaký druhý je, nemusí byť vôbec z Iwy... A Akatsuki idú po Jinchuuriki.. Vážne neviem... sklonila som hlavu.
Rami...? Nevieš niečo? Alebo niektorý z Ježkov by nemohol vedieť...? pozrela som sa naňho.

- Niisan dúfam že mi Ramiho hráš ďalej po skúškach Razz
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 12:20

Rami

Já eh... Nevím
Řekl sem zmateně...
V Iwě je plno vzácných věcí... Ale ty sou dobře střežené... Možná.... něco mimo Iwu

Aiko

Pomalu sem otevřela oči... Asi sem měla otřes mozku...


Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 16:46

Shinnai

Aha... anime kvapka.
Mimo Iwy som bola dokopy tri krát... ale čítala som pár kníh, fakt je toho veľa, o čo by mohli mať záujem.. povzdychla som si a premýšlala.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 16:49

Renji Hagane

"Mimo Iwy je kopu rôznych miest, kde som nebol ani ja." dodal som.
"Iwu poznám ako vlastnú dlaň, ale mimo teda nie. Najlepšie to zistíme, keď sa vyberieme mimo...."
Ani som nedopovedal myšlienku, zbadal som Aiko-sensei, ktorá sa len ťažko dvíhala zo zeme.
"Ale myslím, že tentokrát budeme mať trochu iné starosti."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 17:29

taka Sorino
Pomali som pohladom pozrel na renjiho.
odnes ju sakra. povedal som a bolo na mne vydiet, ze nemam chut sa hafat...
Pomali som si or´´prezeral svoje dlane a potom to odstartoval.
vytvrilil som 3 dlhe povrazy pospajane vybusnymi kunaimi a rychlo ich smaril na Minata.
Potom som deaktivoval pecat a na sekundu sa zdalo, ze sa vzdavam. Avsak v skutocnosti by som hladal v sebe hnev....
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 17:34

Renji Hagane

Pribehol som Aiko-sensei.
"Chyťte sa ma okolo ramien." povedal som jej pomaly sme odkráčali obďaleč, kde bola aj Shinnai.
"Zdá sa, že dostala poriadnu ranu do hlavy." doložil som.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:09

Aiko Reizei

Podívala sem se nad sebe na bariéru....
Tohle už není žádná hra.... Budem na něj muset použít vše co máme... Kde je sakra Tsuchikage
Udělala sem několik pečetí a pak se dotkla země... Na zemi se vytvořili růžově jakési znaky a ty vedli k jednomu z kamenů... bariéra změnila barvu na červenou.. To znamenalo jen jediné. Upozornění pro všechny Jouniny.. Pár vteřin na to se všechno dalo do pohybu.





Pravá síla Iwy = Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi


Aiko se pomalu vzpamatovala.
Shinnai, Tako, Renji, Meiko, Nikko! Běžte za tím druhým... My se postáráme o tohohle....
V tom k vám přiskočil Maitre Mai.
Viděl sem kudy ten druhý šel, následujte mě!
Řekl akčně (pokračujte v misích)
V tom už se na střechách Iwy začali objevovat známé tváře.
Hingkoku Amaru - uživatel magnetismu.
Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Auron
Kazuki Kamizuru - uživatel mrtvých včel už tam nějakou chvilku stál s připravenýma včelama.
Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Lkjdlkjdkl
Bratři Sorinové Yoshi a Yashi se taky ukázali. Stáli vedle sebe asi 200 metrů na východ od Aiko na jedné budově... Už udělali i pečetě a vyvolali dva větší orly, jeden orel měl brnění a druhý byl uplně holý... To znamenalo, že byl první zaměřený na obranu a druhý byl spíš na rychlost.

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 AT__Hyuuga_Neji_by_Mikutashi

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Hyuuga_Neji__19_by_low_pony_tail

Yashi pak vykřikl
Musíme ho dostat na zem... Nejlépe někam mimo Iwu, na nějakou louku
Je zaměřený na dálku... Zkusme ho nějak rozptýlit a pak ho ze zadu skopnout na zem.
Řekl Hingkoku a pozoroval Minata.
Libuje si v klonách, takže buďte v pozoru a nejásejte předčasně.
Konstatovala Aiko...
Myslím, že slabina jílu je Katon.
Dořekl ještě Kazuki a všichni kývli. Podívali se nahorů a Bratři Sorinové vyletěli proti Minatovi, každý z jiné strany. Byli připravení se od orlů odrazit a tím se vyhnout utoku. Kazuki na mraku z včel vyletěl taky do vzduchu. Aiko vytvořila dva meteority, protože Hongkoku lítat tak vysoko neuměl. Všichni sme letěli na tebe z různýh stran. Aiko s Hongkokem ale letěli uplně mimo... Připravali se na utok ze zadu.
Kazukovi začala jasně červeně hořet ruka, hodil několik ohnivých koulí přímo na sovu, pro rozptýlení(Je to technika podobné B-rank technice, co měl Masaru) Hongkoku vytahoval svitky na to, aby přivolal nějaké kovové zbraně. Aiko dala ruce v pěsti a čekala co se bude dít.

Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:18

Renji Hagane

Aiko-sensei sa vzpamätávala, ale viditeľne mala naďalej bolesti. Po chvíli som ale zbadal, že už nás tu nie je treba. Sensei všetkých poslala za tým druhým. Nedalo sa robiť nič iné, len poslúchnuť ju.
"Keby som mal niečo, čo lieta. Niekto by mohol ísť do vzduchu a koordinovať náš postup. Možno by ho aj našiel." navrhol som skupine.
Kde je Turaki, keď ho najviac potrebujú? prehnalo sa mi hlavou, keďže na začiatku boja sa kamsi záhadne vytratil.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:22

Joe:
Srotak napsal:
Aiko Reizei


[/b]Řekl akčně (pokračujte v misích)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:31

Minato Taiqza

Najednou se začali shromažďovat jounini a na mé tváři se objevil jasný úsměv, protože jsem celou dobu chtěl, abych měl více protivníků. Jenže to už mé ruce v kapsách nabíraly jíl, kterého jsem měl ještě hodně. Jenže to už se pomalu začaly rozlétávat přímo na mě. Mé oči létaly ze strany na stranu, abych měl o všech pojem. Jenže ani to jsem nedokázal vnímat. No dobře. Pomyslel jsem si a znuděně kývnul hlavou. "Ukážu vám pravé umění! 1. boží dílo!" Zvolal jsem a v tu chvíli jsem pozvedl ruce a vypadal jsem jako kříž. Začal jsem se dokola točit a kolem mě se nabaloval jíl, takže jsem za chvíli vypadal jako mumie, ale to už jste byli u mě dost blízko, abych mohl začít. Kai. Pomyslel jsem si a v tu chvíli se ze mě ten jíl rozletěl uplně do všech stran, takže to vypadalo, jako zvětšený kaiten, ale na jílu byly přilepené ještě shurikeny. "Katsu!" Zařval jsem a v tu chvíli jíl vybuchl, mohlo to zranit jak od výbuchu, tak i od letících shurikenů do všech stran.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:42

Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi

Aiko se obalila jakousi kouli z kamene, to absorbovalo jíl. Kazuki sformoval štít ze včel. Hingkoku vycítil přítomnost všech shurikenů a obrátil je proti tobě. Pak seskočil z meteoritu a přilepil se na spodní stranu kamené koule, která vytvořila Aiko. Bratři Sorinové poručili orlům a ti vytvořili pomocí křídel jakousi větrnou vlnu, která jíl odrazila. Byl si teď obklíčenej. Kazuki vypustil pár stovek včel, ty se formovali do bodáku. Hingkoku přivolal pár desítek shurikenů a ty se teď jen volně vznášeli ve vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 18:58

Minato Taiqza

Pousmál jsem se, protože jsem tomu nedal název božské dílo pro nic za nic, jelikžo kdyby to umělo jen tohle, tak je to dost k ničemu. Jelikož shurikeny, které z toho vystřelily měly v těch otvorech na prst vždycky jakousi malou jílovou něco jako mouchu, která se za letu shurikenů uvolnila a rozletěla opět do všech stran. "Haha, tohle však není konec, Katsu!" zvolal jsem a mouchy vybuchly, což nikdo z nich nemohl čekat, takže se na to nedalo jen tak zareagovat. Mezitím shurikeny, které proti mně poslal ten magneťák, když je ovládl od výbuchu, tak se jen můra rozletěla víc nahoru a shurikeny mě minuly.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 19:04

Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi

Kazuki pohotově vytvořil pečetě a vykřikl
Kinjutsu : Kuchyose no jutsu!
Přivolal tisíce a tisíce mrtvých včel, které byli sice dost slabé ale pohltilo to celý výbuch... Pokud to nějaké včeli přežili, tak hned na to pochcípali a spadli na baríéru, která je spálila. Ty výbuchy všechny vyřadili na několik vteřin. Jako první se vzpamatovali bratři Sorinové, kteří rychle vyletěli nad Minata. Použili znova ten větrný utok tak namířený, že mířil na Minata směrem pryč od Iwy. Oba pak nakoncentrovali chakru a pomocí dost rychlého shunshinu se dostali k tobě... Pokud tohle všechno vyšlo, tak tě plnou silou skopli k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 22:18

Minato Taiqza

V tu chvíli mě odvál silný vítr pryč a já se rozletěl do vzduchu, hodlal jsem něco udělat, tak jsem dal ruce do jílových kapes, ale v tu chvíli mě znovu nakopnuli a to přímo do země, která křupla a zvedl se prach a písek. Když písek ustál, tak jsem se pomalu zvedl z menšího kráteru a z čela mi vytekla krev. "Vy dva sviňáci! Tohle je poslední kapka, teď vás čeká hněv boží!" Zvolal jsem a čekal jsem až znovu něco zkusí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:30

Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi


Yoshi se usmál a podíval se na bratra.
Nedáme ti k tomu ani šanci.
Řekli jednohlasně. To už tam byli všichni jounini... Hongkoku seskočil na zem a rozložil svitek, přivolal si tři asi 2 metry dlouhé katany a ty se rozletěli proti tobě. Aiko Udělala pečetě(na meteoritický déšť) a čekala. Kazuki Udělal pečetě a vykřikl.
Katon: Housenka no jutsu!
A vyplivl na tebe 4 větší ohnivé koule. Bratři Sorinové se rozestoupili a čekali, co se bude dít, své summony nechali poletovat ve vzduchu... Sami stály už na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:00

Minato Taiqza

Rozletěly se na mě všechny ty útoky. Člověk by čekal, že budu vystrašený, ale na mé tváři se objevil jen úsměv, jakoby mi to bylo jedno. V tu chvíli katany propíchly mé tělo, ale to se rozlezlo na jíl a najednou pod každym praskal zem. Bylo to během toho mého proražení meči, takže tohle opravdu nikdo vědět nemohl a nedělalo to žádné rány v zemi, prostě tichá věc. V tu chvíli každému po noze vylezla tenká jakási hadice, které každému obmotala nohu a silně se přicucla, takže se toho nešlo jen tak zbavit. Zabví se toho hlavně ti co dokáží kolo svého těla vytvořit Raiton nebo vypustí opravdu, ale opravdu velké množství chakry. "2. boží dílo!" Zvolal jsem. "Pohněte se nebo udělejte pečetě a vybuchnete." Byly jsme u sebe docela blízko, takže kdyby Aiko udělala meteorický déšť, tak by to mohlo zasáhnout i ostatní. Orlů jsem se nebál, jelikož kdyby začaly až moc máchat křídly, tak se klidně obětuju, aby mě zabili a zároveň bych nechal všechny vybuchnout. "Mysleli jste si, že na zemi budu slabší, že?"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:13

Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi


Tohle nás všechny překvapilo.
Tak co uděláš teď?
Zeptala se Aiko a snažila se získat čas. Všichni se snažili najít způsob jak se z toho dostat, ale nikdo zatim nekonal... Když už... Tak chtěli získat čas na to aby přišla pomoc... Nechtěli, aby se někomu něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:21

Minato Taiqza

Jen jsem se pousmál. V tu chvíli jsem zase z jílu vytvořil pár lan, které jsem vymrštil proti nim a oni se jim přilepily i na druhou nohu. "Co si budem povídat, já tu nejsem od ničení a zabíjení, ale od zrdžení, protože máme jeden cíl a to získat medailon vzkříšení, pak vás už zabije náš pán a né já." Pousmál jsem se, jenže tim už jsem jim řekl docela dost i to co jsem zatim vyzrazovat neměl. Mezitím jsem už z ruky začal plivat další jíl a formoval se tam můj jílový klon. Mezitím ke mně přiletěla jílová můra a já se začal vznášet ve vzduchu. "Letim si pohrát s vesnicí, zatim co vás tu bude hlídat klon." Pousmál jsem se a v pohodě odlétl, čekal jsem že ani orlové za mnou nepoletí, když vědí, že můj klony by je ihned nechal vybuchnout.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:55

Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi Leizei - člen ANBU

Co hledáte?
Řekla sem zmateně, ale věděla sem o tom druhém, nechtěla sem, aby zjistili, že sem za ním poslala menší tým. Mezitím se už věci dali do pohybu. Celou tu dobu si Aiko tvořila jakousi vrstvu kamene pod kůží, která nešla vidět... Byla to hrozně bolestivá záležitost, ale bylo lepší stratit metr kůže než obě nohy. Pomalinku hromadila chakru a byla připravená jí použít během vteřiny. Kazuki to měl o mnoho jednoduší, včeli mu proudili v těle a ty uměli vysávat chakru, Minato se soustředil na tolik různých věc, že si nemohl všimnout toho, že stratil trošičku chakry v červovi, který byl na Kazukim. Hongkoku byl uživatel raitonu... O klanu Taiqza pár věcí věděl, takže věděl, že jedna ze slabostí je Raiton, koncentroval chakru do obou nohou a byl připravený je ve vteřině paralizovat. Bratři Sorinové stále řešili svůj problém. Nemohli na nic přijít.


Leizei - Velitel ANBU

Stál sem v kostelní věži přímo vedle zvonu.... Pozoroval sem souboj v pozadí, neuměl sem lítat, takže sem se držel v záloze.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 19:51

Minato Taiqza - klon

Pousmál jsem se na všechny. "Stejně zemřete tak proč to neříct, že?" Vysmál jsem se všem a držel ruce v pečeti, abych mohl kdykoliv nechat jíl vybuchnout. "Kdysi dávno Akatsuki brala bijuu jen protože chtěli vytvořit měsíc a propustit 10ti ocasého, aby získali sílu a chytli všechny do genjutsu, ale co to je za slabost? My máme jiný cíl. Nyní má parťačka právě získala druhou část diamantu, který ve skrýši spojíme a získáme medailon vzkříšení. Pak si přijdeme pro 4 až 5 bijuu, které zapečetíme do medailonu a poté už jen otevřeme 12 pekelných bran a vypustíme Jashina!" Zařval jsem uplně jako šílenec.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:58

Leizei - člen ANBU


Nic sem nedělal... Ale za svými černými brýlemi sem měl zavřené oči a na něco se soustředil.


Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi

Aiko se na všechny podívala... Ve tváři měla strach, ale museli to udělat. Yashimu stekla kapka potu po tváři... ten se pak podíval na Yoshiho, jako by se s ním loučil... Yoshimu se to nelíbilo, ale Jounini něco dělat museli. Na vteřinu si mohl Minato všimnout, jak celá bariéra změnila barvu na modrou... ale pak se to zase vrátilo.Hongkoku soustředil chakru do nohou a pak vyslal menší, ale celkem rychlo raitonovou vlnu od nohou směrem k bratrům Sorinům.... Yashi by to měl přežít, ale u Yoshiho to bude horší, raitonová vlna se k němu asi nedostane v čas... Kazuki nakoncentroval všechny včeli do nohou a začal co nejrychleji vysávat chakru z jílu, pokud to nestihl, aspoň zmírnil výbuch... Aiko byla ochráněná.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:09

Minato Taiqza klon

Sledoval jsem je všechny trošku nechápavým pohledem, ale v tu chvíli se bariéra nějak změnil a já pocítil tu chakru. "Vy svině! Katsu!" Zařval jsem a ozval se výbuch. Jenže ten výbuch se ozval jen u Yoshiho a Aiko. Jenže to už jsem bouchl do země a v tu chvíli za mnou z toho kráteru, kam mě shodili bratři Sorinové, jak se tam vytvořil jíl přímo přede mě dopadly dvě jakési postavy a dvě vlánka z jejich těl se mi přichytili do mých rukou. "3. božské dílo!" Zařval jsem a obě jílové loutky se na vás rozeběhly.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 19:17

Aiko - Hingkoku - Kazuki - Yoshi - Yashi

Bratře!
Vykřikl Yashi a přiběhl k Yoshimu, kterému to odtrlo obě nohy... Aiko ležela na zemi a nohy měla celé od krve. Yoshi strácel hodně krve a Yashi se to snažil zastavit. Kazuki s Hongkokem se podívali k obloze a uviděli dvě jílové loutky. Hongkoku rozložil svitek a z něj přivolal přes 30 různých katan. Vyslal je na loutky a ty se do jílu hluboko zařezali. Hongkoku napříhl obě ruce k loutkám a ty se zsstavili ve vzduchu..... Použil Katany jako jakési vodiče, které obě loutky ovládly. Kazuki na tebe poslal roj mrtvých včel, kerý čítal přes 1000 kousků. Pokud nějaké přežili tvůj utok a dostali se na tebe pomalu ti žraly chakru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat z Chunninských zkoušek
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Návrat ze zkoušek
» Diskuze ohkledně zkoušek
» Příhláška do Chunniských Zkoušek
» Rozdělení psaní během konání zkoušek
» Návrat starých známých nebo narušitelé?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: