Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návrat z Chunninských zkoušek

Goto down 
+5
Clover
joemandel
Páťa
raul2653
Srotak
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:48

Tsuchikage

Dám ti radu.... Buď trpělivý... To co teď umíš je na dost velké urovni.... Další rada je... Buď kreativní, improvizuj a vymysli vlastní techniku.... Už ses Chunnin... tohle bys měl zvládat.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:59

Kiburo

Tak jo děkuju ti dědo,už tě necham bejt,abych tě nerušil.Řekl jsem dědovi s díkem a potom jsem odešel z kanceláře.
Potom jsem se došel najíst do místního občerstvení a potom jsem zamířil na tréninkovou louku,kde jsem se pustil do tréninku začal jsem s tréninkem svého slunečnýho paprsku,kterej sem se chtěl naučit na vysoký úrovni.Začal jsem se soustředit a začal jsem zaměřovat svůj paprsek na strom,který byl kousek ode mně,paprsek vystřelil a udělal do stromu menší díru asi o velikosti golfového míče,potom jsem to zkoušel dál,abych udělal ještě větší díru
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:07

Nikko

Jo, to by mi teďka hodně pomohlo. řekl jsem jí a naposledy jsem se pokusil o úsměv, ale ani tentokrát se mi to vůbec nepovedlo a bylo na mě poznat, že mě něco hodně trápí. Poté jsem šel ke dveřím a řekl: Tak můžem jít?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:16

Meiko

Bylo na Nikkovi něco divného, ale když byl tak milý.Tak jsem to nechtěla řešit, jistě můžeme vyrazit. Řekla jsem mu, a pomalu vyšla směrem k rámen obchodu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:44

Kiburo

Asi po hodině tréninku jsem udělal jen minimální pokrok,díra se zvětšila jen o malej kousek.Potom jsem si na chvíli lehnul do trávy a odpočíval.Po chvíli jsem začal s tím samým tréninkem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:44

???

Vzduchem proletěla bílá můra, na které byly dvě osoby. "Fajn, už tam zřejmě jsme, to je ta hora, kde to má být zapečetěno." Řekl jsem a podíval se dolů a uviděl Iwagakure.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:01

Taka Sorino
Sedel som na okraji postele a premyslal nad tym co sa stalo,stane....
Otec bol mrtvy..Ale nasiel sa niekto uplne rovnaky ako on.
Moja pomsta zmyszla aj s padom haiko..Ale ciel pomsty sa znova objavil.
Ale bol som slabi... ANi demon nedokazal porazir sendokageho...ako to dokazem ja??

Moje telo sa presunulo a chystalo sa odist..kam, to este nevedel...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:36

Nikko

Vešli jsme do rámen obchodu, obědnal jsem si velký rámen a poté řekl Meiko: Platím a nesnaž se se mnou o tom hádat. pokusil jsem se o vtip a usmál se. Tak co, jaký byl souboj? A co říkáš na suichu? Chtěl bych vědět, co je s fénixem. pomyslel jsem si poté.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:01

Taka Sorino
Moje kroky ma zaviezly pred budovu Tsuchikageho.
Co tu robim?? pomyslel som si a chvilku len tak postaval pred budovou.
Nie, okamzite odejdi ozval sa mi v hlave zufali hlas. Asi ten ma presvedcil, aby som pokracoval.
Dobry den, Tsuchikage
ozval som sa a zamaval.
Zda sa, ze ste nazivu
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 07:40

Renji Hagane

Opäť som mrkol na Turakiho.
"Tak pôjdeme za tým Tsuchikage po tú misiu, alebo nie?"
Spýtal som sa nedočkavo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:48

V tu chvíli se ozval hlasitý výbuch a všem ve vesnici došlo, že něco vybuchlo na skále vedle vesnice. Najednou na vesnici začalo padat asi 5 docela velkých kamenů.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:53

Shinnai

Okamžite po výbuchu som zareagovala a bežala k miestu výbuchu.
čakala som, že prídu... ale nie tak skoro... určite to sú oni! spomenula som si na Akatsuki.
bežte sa schovať! zakričala som na ľudí keď som prišla na miesto.
Potom som si všimla padajúce kamene.
Kso, toto nedopadne dobre...!!! zamračila som sa a odskočila som ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 19:07

???

skvělý ... řekla jsem lstivím tonem a jak jsme se blížili tak jsem vyskočila z můry a dopadla na skálu .. Půjdu splnit náš ukol a ty mě kryj .. jasný ? .. řekla jsem mu tonem na který nemělo smysl odpovídat prostě to tak bude ... a přitom jsem se otočila zády kněmu , čelem ke vchodu
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 19:39

Taka Sorino
Hned po vstupe sa ozval vybuch.
Co to ksakru je??
pomysle som si a jednoducho skocil z okna.
urobil som potrebny ritual a vykrikol Kuchyiose no jutsu
Podo mnou sa objavil cierny orol a ja som pristal na jeho chrbte.
Ano, pad bol tvrdy.
Sakr, chdo sa pozriet co to bolo, Koyaku. vykrikol som orlovi povel.
Uvolni sa, na hnev by sa velmi hodil caj, ak moz...
Sklapni a chod znova som vykrikol, na toto som nemal naladu...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 19:45

Renji Hagane

Sotva som sa spamätal, nastal ten výbuch na neďalekom kopci. Niečo ma tam ťahalo a tak som tam bežal. Zbadal som, že nie som jediný.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 20:31

Kiburo

Uslyšel jsem výbuch a potom jsem viděl jak padají na vesnici nějaký velký kameny,ode mě byly hodně daleko,takže jsem se nemusel starat o uhnutí viděl jsem jak se sebíhají ostatní genini a chunnini z vesnice někam a tak jsem běžel za nimi,dával jsem si pozor jestli neuvidím něco zvláštního nebo podezřelého a pokračoval jsem v běhu dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:27

Všichni jste si mohli na obloze všimnout létající jakési věci, vypadalo to jak obří pták nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:43

Meiko

Chtěla jsem si objednat rámen,ale v tu chvíli jsem uslyšela výbuch. Co to bylo ? Zeptala jsem se Nikka, a vyběhla ze stánku. Co to je za příšeru ? Pomyslela jsem si, a mávala rukou na Nikka aby šel ven.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:53

Taka Sorino
Koyaku, let za tými lietajucimi potvorkami. vykrikol Taka a ukazal prstom na tie "akesi" veci.
Sorry kamo, ale nemam oci aj v zadu. Mozno by sme si mohly dat...
Proste hore odbil ho Taka a sledoval ako sa obrysi priblizuju.
odbijal som demoniu chakru a snazil sa mysliet ukludnujuco.
Mozno by ty p....
Sklapni povedal Taka
Sklapni pomyslel si vlk.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 23:03

???

Uviděl jsem jak k nám někdo letí a na mé tváři se objevil malý úsměv a v tu chvíli jsem se střemhlav rozletěl dolů přímo proti Takovi, těsně před nim jsem se však obrátil a vyhli jsme se, ale on před sebou asi dva metry uviděl letícího bílého pavouka. "Katsu!" Zařval jsem a v tu chvíli pavouk vybuchl a já se znovu rozlétl nahoru na místo, kde jsem byl i předtim.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 07:31

Bariéra všechny kameny zachytila a spálila... Dva větší kameny jen odrazila.

Kazuki Kamizuru

Objevil sem se vedle Taki a vytvořil štít z mrtvých včel, které pohltili výbuch.


Aiko Reizei


Na kousku meteoritu sem přiletěla až k té Vášce.
Veděla sem, že se dřív nebo později ukážete.
Řekla sem a z nebe se na vás rozletěl tenký paprsek světla, který by vás měl dost spálit.


Divné bylo, že se ještě neukázal Tsuchikage.


Turaki Hagane

Jak vidíš na tréning není šas.
Řekl sem Renjimu a rozběhl se k pryč.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 08:50

Renji Hagane

"Čo to je?"
S údivom som čumel na to, čo sa zobrazilo predo mnou. Nevedel som čo robiť. Aiko-sensei sa už pustila do boja s tým. Vyzeralo to ako vták.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 08:57

???

Spoléhám na vás .. šptla jsme si pro sebe a vysunula 2 dýky ze krytu .. Nyo a Noy ... řekla jsem a pomalu jsem vcházela do skály , do tmy ... a zmyzela jsem vté tmě před zraky ostatních
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:11

Taka Sorino
orol skusil volny pad a tak sa vyhol zniceniu, avsak vlna ho zasiahla.
z orla sa dymilo a nejaky cas stratil hlavu, takze nemal ani chut na nejake pripomienky.
Taka zarazene upriamil svoj pohlad na hor, smerom k Tazqovi.
Ty si s tadial vsak?? spytal som sa ho a nszail sa ho nejako odreagovat.
Popri tom som aktivoval KG.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:22

??? = Minato Taiqza

Můj černý plášť s rudými mráčky byl vidět na velkou vzdálenost. Jenže to už se na mě rozletěl jakási paprsek. Nevěděl jsem o co se jedná, takže můra máchla křídli a v tu chvíli jsem se vyhl paprsku a ten proletěl skrz můru, která však byla z jílu, takže se pomalu díra opět zacelila. Asi nedokážu ohlídat všechny, ale ty co lítaj ohlídám. Ostatní než se dostanou k otvoru v hoře, tak budeš mít to po čem jdeme.
Vypadal jsem stejně jako kdysi Deidara, akorát jsem měl své blonďaté vlasy s hnědými melíry zpuštěné a né v culíku. "Ano jsem odsud, mé jméno je Minato Taiqza." Představil jsem se a najednou ze spodu můry začaly vylézat jakési malé a tenké jílové vlákna.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat z Chunninských zkoušek
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Návrat ze zkoušek
» Diskuze ohkledně zkoušek
» Příhláška do Chunniských Zkoušek
» Rozdělení psaní během konání zkoušek
» Návrat starých známých nebo narušitelé?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: