Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 13:02

Nedaleko vodopádu Yuushuu
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 14:08

Sukuro Zaki

Po doznení vodcových slov som sa uklonil a odišiel.
stále som rozmýšlal nad prepojeným mojej techniky a zvitkov, avšak teraz som mal inú úlohu. Zbrane vo zvitkoch som si už stihol dobiť, takže som bol nachystaný takmer na všetko. Nič som si nebalil, ved to bolo iba stretnutie s týmom a senseiom. jediná vec, čo ma štvala, bol ten idiot Sam. Vobec som nechápal, prečo sme boli pridelený k sebe, ale rozhodnutie vodcu som nemohol nijak zmeniť. Iba ak smrť a do toho sa mi moc nechcelo. Pri tejto pochmúrnej nálade som dorazil k vodopádu. Spomenul som si, že sa volá Yuushuu, čo bolo dosť divné, názvy som si nikdy moc nepamätal. Chvíľku som sa zapozeral na stekajúcu vodu, jej priezračnú vodu a spršky kvapiek. Tento pohlad bol síce zaujímavý, ale teraz mal inú prácu. Došiel trocha obdalej a čakal, kým dorazia ostatný alebo sensei. Pri čakaný som vytiahol zvitok katán a prezeral si ho.
Dá sa spojiť technika paralízy zo zvitkom? Udrží sa technika aj vo zvitku? dost som premýšlal a prestal si všímať okolie.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 20:06

Gabriela

Vyslechla jsem si vůdce a trochu se zamračila, když jsem se dozvěděla, že mám v týmu toho sebevraha co nás skoro zkazil misi. Potom jsem se vydala na místo setkání s týmem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 20:38

zaki

Vsimol som si, že ku mňe dorazila Gab.
Ahoj pozdravil som ju a dalj vrtal nad spojením techník.
Dosť ma štval Sam, ale ani ona nebola nijaká výhra.
hele, čo vieš o tom chlapíkovy, čo má byť náš sensei?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:50

Omlouvám se téhle misi sem si nevšiml. Myslel sem, že sem pořád v budově Kage... pak přestal Nero odepisovat a já nevěděl jak dál :-/

Sam Hayashi

Přiletěl sem k vodopádům a pak se podíval na ty dva. Proměnil sem se do své lidské podoby.
Jak je?
zeptal sem se těch dvou neurvale bez toho, abych je pozdravil. Odpověď na tu otázku mě ani moc nezajímala.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:57

Zaki

Ale v pohode. Dosrali sme misiu, do mojeho týmu bol pridelený Miešanec, sensei sa ešte neukázal a nejde mi vytvoriť technika. Takže v skutku "dobre" povedal som to tonom, ktorým som dával najavo, že ma jeho blbé otázky nezaujímajú a dalej sa venoval zvitku.


Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 20:21

// Srotak- Moje chyba,omlouvám se že sem tu dlouho nic nepsal..to je v poho hlavně že hraješ dál x)

Vaší konverzaci přerušilo velké oslnivé světlo které přicházelo jedním směrem od cesty.. Všude kolem jako by vše oživlo,jakoby se svět rozzářil... Slunce roztrhalo všechny mraky které stínili slunečním paprskům a okolí se úplně rozzářilo..Do žil se vám nahrnula pozitivní nálada jakoby jste byli nečím okouzleni...
Když vtom se z toho nejjasnějšího světla které silně zářilo od cesty ozvalo milým a příjemným hlasem...

???

Buďte vítáni přátele moji..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 20:32

Zaki

Otočil som sa a vystrašene cukol.
preglgol som.
čo je to za hovoriacie svetlo? žeby to bol...duch?
Vtedy som si všimol, až príliš ludský hlas.
Postavil som sa vzpriamene a čakal, čo bude dalej.
Rozhodne sa nestrápnim pred samom...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 22:44

Gabriela

Otočila jsem se a světlo mě oslnilo a to jak v dostlovném, tak v přeneseném významu; nezmohla jsem se na nic jiného než na zírání do toho nádherného světla, na tyto impozantní pohledy jsem měla slabost.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 10:21

Světlo po chvilce pominulo a na cestě která se táhla z vyvýšeného kopce stál vysoký muž s úsměvem na rtech..Světlo kolem sice zmizelo ale když jste se na něj dívali pořád ste cítili tu pozitivní energii a atmosféru která kolem něj procházela..

Akira Nanashi

Jmenuji se Akira Nanashi..a jsem váš nový sensei.. Řekl jsem přívětivím hlasem přístoupil k ké 3jici blíž..

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) 1199186522otanimeguy1
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 11:34

Sam Hayashi

Zdravím.
Řekl sem nezaujatě... Ale něco mi dávalo dobrý pocit... Okolo toho chlápka sem se cítil dobře.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 18:21

Zaki

Moje meno je Zaki. Ale to vy už asi viete. Som poctený tým, že som bol vybraný ako váš študent
Povedal som formálne a uklonil sa. Jasne bolo vydieť, z akej spoločnosti pochádzam.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 22:32

Gabriela

"Zdravím", řekla jsem a nevinně jsem se uklonila. Milý člověk, ten mě asi nebude omezovat v mém výzkumu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 14:27

Akira Nanashi

Velmi mě těší.. Řekl jsem opět přívětivě a mírně jsem se uklonil.. Doufám že spolu budeme dobře vycházet.... řekl jsem s úsměvem a z kapsi jsem vytáhl malý svitek který jsem následovně přiložil na zem.. Kai.. řekl jsem tiše svitek se asi 5tinásobně zvětšil..najednou byl na zemi obří svitek který se rozložil a na něm byli 4 kruhy.Pomalu jsem si stoupl do jednoho znich a pak opět přívětivě řekl Stoupněte si prosím každý do jednoho kruhu a až tam budete zkoncetrujte chakru do celého těla a potom jí všichni nastejno vypusťe.. Pro vás by to měla být hračka... Pověděl jsem s úsměvem a čekal až můj pokyn vykonají..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 16:04

Sam Hayashi

Nechci být nezdvořilý... Ale jak víme, že jste náš pravej sensei a ne někdo jiný, kdo by nám tímhle tahem sebral velkou porci chakry?..
Řekl sem podezřívavě.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 16:20

Zaki

A čo ak pochádza z mesiaca a prišiel nás skúmať? odpovedal som na jeho priblblú otázku.
Načo by niekto potreboval chakru geninov? Je malá a on je určite na úrovni Jounina. povedal som z jasne logickým faktom.
A ak by chcel, určite by nás polahky zabil.. dodal som si pre seba a vstúpil do zvitku.
Vydýchol a nashromaždil chakru, ktorú som v rovnom intervale vypúštal do zvitku. V tejto veci som bol macher..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 17:06

Gabriela

Ani jednoho z nich jsem neposlouchala a jenom zasněně koukala na senseie, jeho hlas měl na mě jakýsi vliv a tak jsem se bez jedinné myšlenky na odpor postavila na kruh a vypustila do něj hodně své chakry.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 18:19

Akira Nanashi

Zdáš se být jako moc pozorný chlapec Same.. ale jak řekl Zaki,není třeba se mě obávat a byl bych rád kdyby jste ve mě začali pěstovat důvěru.. Řekl jsem mu s úsměvem a s menším poklonem hlavy,pak jsem odvrátil hlavu na Gabrielu a Zakiho.. Ten kluk vypadá jak dost loyální shinobi skryté vodopádové..není divu když je z klanu Sukuro.. a ta dívka.. je nějaká zasněná ale přesto vypadá mile.. myslím že tohle bude skvělí tým... pomyslel jsem si s úsměvem a čekal na Sama až si taky stoupne do kruhu..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 20:35

Sam Hayashi

Dobrá...
Řekl sem váhavě a stoupl si do kruhu. Neřekl jakou dávku chakru do něj mám vložit tak sem do ní vložil jen špetku... asi 1 až 3 % z celé mé zásoby... Nebyl sem v ovládání chakry tak dobrý, proto sem sem si nebyl jistý kolik vlastně koncentruju...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 20:52

Akira Nanashi

To mi stačí.. Řekl jsem si s úsměvem a složil nějaké neznámé pečetě.. Když jsem doskládal, všichni jste ucítili na vteřinu silnou bolest hlavy a zatmělo se vám před očima.. Byla to jen vteřina takže v momentě vše pominulo a vy jste se zavřenými oči ucítili chlad a zimu.. pod nohama jakoby jste cítili těžkou zimu na tváři studenou hmotu která vás obklopovala ze všech stran.. Ti zvás kteří otevřeli oči zahlédli spousty sněhu a silnou sněhovou válnici která byla kolem..Stáli ste ve sněhu,svitek pod vámi zmizel a naproti vám stál Sensei pořád se stejným úsměvem.. kolem dokola to byl "plácek" tvořící malou arénu který byl obklopen strmým svahem několik set metrů dolů.. Ano mohlo vám dojít že se nacházíte na nějaké hoře ve velké výšce..
Snad se vám mnou vybrané místo líbí.. Řekl jsem opět přívětivým tónem a na tváři jsem pořád měl široký úsměv. Sněhová válnice mi procházela po těle a já se tvářil jakobych nic necítil,chlad ani nepříjemný pocit z dopadu sněhu na mé tělo.. Stál jsem tam nehybně jakoby se nic nedělo..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 12:35

Sam Hayashi

Líbí
Řekl sem trošku ironicky... Nebyl sem zvyklý na takové teploty. Trochu sem se třepal.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 18:09

Zaki Suburo

Nečakaný chlad zovrel moje plúca a sneh mi bil do očí.
Kde to sme? pomyslel som si a pomaly otvoril oči.
Sneh mi ich okamžite prilepil a ja som si ich musel pretrieť rukami. Je toto genjutsu? Alebo nás snád privolali? A ak áno, kto a prečo? oči som pomaly otváral na druhý pokus. Okolo mna bola zasnežená krajina. Najprv som nevidel nikoho okrem senseia, ale pomaly sa mi začali ukazovať obrisi ostatných.
Velmi pekné. povedal som dosť ironicky. V čom som sa strašne podobal na Sama, ale nechcel som si to priznať.
Potom som sa pozrel na senseia.
Páni, na neho chlad nepúsobí. pomyslel som si a odplul.
čo tu budeme robiť? spýtal som sa ho.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSat Jan 22 2011, 11:53

Akira Nanashi

Co tu budeme dělat ? skus hádat.. Řekl jsem opět s úsměvem a vám začala být větší a větší zima,já sem tam ale stál jakoby se nic nedělo..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 11:14

Sam Hayashi

Doufám, že bojovat.
Řekl sem krvelačně a se skřiveným usměvem. Z levé pěsti mi vylezli 3 dlouhé drápy
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 11:59

Zaki Sukuro

Len som sa pozrel na Sama a prevrátil očami.
Bože, tohto blbečka mať v týme.. Prešiel som si rukami po ramenách, zo snahou sa trocha zohriať.
Hele,nemá tu niekto katon? povedal som s drkotajúcimi zubami.
Ešte raz som si prešiel svoj arzenál. Výbušné lístky s kunaimi by mi mohli pomôcť, ale nechcel som si ich tak skoro mínať.
Pošuchal som si ramená ešte raz a vzpriamene sa postavil.
Boj chcú iba tý, čo nedokážu inak zaujať, Miešanec.
Nahodil som kriví úsmev a čakal, kým sa sensei rozhodne niečo povedať.
LEn nech to nie je prežitie v divočine, len nech o nieje prežitie v divočine, len nech....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)
» charakter- Adop1011
» charakter-adop1011 (NPC)
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: