Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)

Goto down 
+2
likuku0
Nero
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 10:25

Gabriela

A já vás budu podporovat odsud, jestli chcete tak vám můžu otrávit zbraně, ale moc akce ode mě nečekejte, řekla jsem jim a myslela jsem to vážně, poté jsem si z batohu na opazku vytáhla 2 ampulky zelené tekutiny a zamávala s nimi, snad všichni pochopili, že se jedná o ty jedy.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 10:40

Sam- Proměnit se ve vzduchu zpátky,hodit 2 kunaie s lístkama a znovu se proměnit za orla bys nikdy nemohl stihnout..Proto když si hodil Kunaie dopadl si na jeden strom co byl hned vedle cesty. Lístky vybouchly a ozval se řev jednoho bandity který vypadl z dýmu celý od krve..Vtom se na tebe otočila celá skupina a jeden znich zavelel ... Zabte toho smrada ! asi 5 znich vytáhlo mohutné kuše a začli střílet přímo po tobě. Šipky z kuší byli dost přesný a pro tebe mohlo být dost obtížné se tomu vyhnout...jejich kuše měli ocelová lanka která šipku vystřelili opravdu obří rychlostí -Jejich výbava tě mohla dost překvapit protože takovouhle výzbroj obyčejní banditi nevlastní.
Ostatní bandité zaujali bojové pozice a rozhlíželi se kolem jestli tam není ještě někdo.

Ostatní- Všichni ste uslyšeli 2jitý výbuch asi 200 metrů před vámi..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 10:46

Sam Hayashi


Sakra....
Pomyslel sem si, když sem dopadl na strom.
Aaaaaaaaaaaaaa
Vykřikl sem panicky a odrazil se od stromu... To mě ale moc nepomohlo a dvě šipky mě zasáhli do stehna.
Henge!
Vykřikl sem a proměnil se na jednu z těch šipek... Pomalu sem s nima padal k zemi, kouř z Henge znemožnil, aby banditi zjistili, která šipka sem.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 11:11

Henge no jutsu ?! Ten skrček je ninja !
Zakřičel opět jeden znich přičemž se kučistníci pouze zazubili a na kuše si natáhli šipky obalený výbušnýma lístkama-ty následovně střelili přmo pod tebe a zabodli se do země...
Ty si v tu chvíli padal přímo ně.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 11:44

Gabriela

Očividně se něco děje, nechcete mu jít pomoct, "kapitáne"
. Řekla jsem Zakimu a hodila svoje ampule s jedem, jednu pro Kyoko a druhou pro Juna, pak jsem vytáhla třetí se světle žlutou tekutinou, namočila si do ní 5 jehlic a čekala na další pokyny.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 12:50

Zaki
Este raz mi tak povie tak ju asi zabijem....
Pomyslel som si a povedal.
Priblizime sa najlepsie ako to pojde, nevyzeraju byt nejako moc silny, ale aj tak si davajte bacha...
Zacal som sa "Zakradat" aby sokm bol co najmenej pocutelny...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:14

Sam

No taak.....
Řekl sem potichu a změnil se zpátky hodil sem před sebe kouřovou bombu... pak sem se přeměnil na menšího černého orla a co nejrychleji vyletěl směrem do Taki.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:21

Kyoko

Chytla jsem ampulku a rovnou jsem do jedné ruky vytáhla 2 meče abych jima pokryla jed .. jenomže jak jsem to udělala tak tak mi tělem projela šílena bolest a já jsem bez varování letěla na zem a z pusy se mi vyhrkla krev .... Doháje ... vždy to nemůžu ... řekla jsem když jsem tvrdě dopadla
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:45

Gabriela

Achjo, řekla jsem si a poklekla směrem ke Kyoko. Na, tady máš pilulku, papej, řekla jsem potichu a pak složila asi sedum pečetí a přiložila ruce k tvému tělu Ninpou: Jinkouteki Koujou, tak teďka by ses měla trochu rychleji regenerovat, nepocítíš okamžité účinky, ale uzdravíš se o moc rychleji a jetom tak mimochodem, co se ti stalo?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 15:04

Kyoko

Pomalu jsem se zvedala a vzala jsem si pilulku .. u koutku pusy jsem měla pramínek krve ... Zapoměla jsem .. vydala jsem ze sebe ... Ty meče jsou mojí duší ... řekla jsem celkem chladně a Gabriela mohla pocítit mráz pozádech když si mohla uvědomit že vlastně nemám duši ... Ale Fajn .. to snad přežiju .. řekla jsem křečovitě protože vlastně ten jed namě působila já ho pomalu otírala ztěch mečů
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 15:10

Gabriela

Promiň, to jsem netušila. Řekla jsem a odměřeně jí sledovala. Tato holka není normální, chtěla bych jí prostudovat, ale na to není čas. Máš štěstí, že na té dýce byl můj zelený jed, kdyby tam byl ten, co mám na jehlicích...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 15:22

Kyoko

Lehce jsem se křečovitě posumála a dootřela meče a pak ty si uviděla jak se mi změnšili zorničky a já byla už v pohodě bez bolesti ... Fajn budem pokračovat .. řekla jsem a pomalu jse vstala a hodila malé meče za opasek a přiskočila k ostatním
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 16:03

Sam- Když si hodil kuličku pod sebe tak zároveň i explodovali výbušné lístky na šipkách v zemi. Výbuch ti trochu mohl popálit chodidla... Když si vzlítl mohl si vidět jak zbytek banditů hází shurikeny přímo na ostatní geniny,přičemž ti s kušema znova nabíjeli a chystali se po tobě sřílet..

Ostatní- V tu chvíli kolem vás začala lítat hromada shurikenů a kunaiů kteří se začli zabodávat všude kolem,vzhledem k vašemu počtu bylo velice obtížné se tomu vyhnout protože ty shurikeny tvořili skoro déšť..
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 16:07

Jun´ichi
Chytil so,m ampulku zrejme s jedom kývol som hlavou na znak súhlasu a povedal No musím sa dostať bližšie a potom to použijem nemusíte tam vchádzať stačí ak mi dáte pol minúty aby som našiel toho somára a dostal ho odtiaľ potom zaútočte. nato som sa okamžite rozbehol smerom k skupinke banditov skočil som na strom ktorý bol blízko pri nich a tam som použil svoje Jutsu Kirigakure no jutsu zrazu sa okolo vytvorila veľmi hustá hmla v ktorej bolá hrozne zlá viditeľnosť. začal som sa sústrediť na prípravu svojho kg a svoje zmysli som posílil a pripravil som sa orientovať bez zraku potom som zakričal do hmly Kde si orlíku.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 16:13

Gabriela

Zničehonic se na mě rozletěl déšť kunaiů a tak jsem si rychle lehla k zemi a jehlicí odrážela ty kunaie, které mířili na mě, pak se všude objevila ta mlha a já neviděla a nemohla nic dělat, tak jsem zůstala ležet a podle zvuku se snažila poznat, jestli na mě neletí nějaký kunai.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:29

Zaki

Zareagoval som tak povediac okamzite. priskocil som ku Gab a Kyoku, ktore sa nachadzali vedla seba a pri doskoku som vytiahol Raiton zvitok. Postavil som sa pred ne a nakoncetroval chakru do zvitku. Predo mnou sa objavil velky stit z Raitonu, ktory odblokoval vsetky zelezne kunaie a ine zbrane,,,,
Takze, kto je kapitan??? spytal som s Gab s usmevom...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:35

Sam Hayashi

Unikový manévr se mi docela povedl... Až na spalené nohy... To znamenalo, že sem se nemohl přeměnit do lidské pdooby, protože bych nebyl schopen pohybu... Všiml sem si jak jeden z mích vytvořil mlhu.Teď sem mohl jenom létat. Kroužil sem nad mlhou a snažil se něco vypozorovat...
To je tupec... Jak mají teď ostatní vidět přes tu mlhu?
Jediné co sem mohl udělat bylo čekat na správný okamžik.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:48

Boss banditů

Mlha ? ..Připravte se ! Zavelel jsem...

-Všichni bandité si přichystali své zbraně avšak nikdo kromě Sadatakeho nevěděl jaké zbraně to jsou -byli to především kopí,katany,kosy a někteří jen kunaie...
Během chvilky nastalo ticho..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 17:54

Gabriela

Přece ty, kapitáne. Řekla jsem tentokrát normálním tónem a s úsměvem, protože jsem to myslela vážně. Hned jak na nás přestali házet kunaie a jak se deaktivoval raitonový štít, tak jsem hodila jednu z mých jehlic na místo kde původně stáli bandité, bylo mi jedno kde je trefí, protože byla otrávená, jenom jsem doufala, že netrefí našeho, ale ten říkal, že se orientuje, tak se to snad stát nemohlo.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 18:08

Zaki
Z ust mi vyslo nieco ako smiech, avsak bolo to prilis tiche aby sa to dalo rozoznat.
Tento zvitok nemozem uz minimalne 5 minut pouzit. takze teraz sa kryte uz sami.Ale nejako by som este mohol?...
zamyslel som sa a vytiahol zvitok suitonu.
Takto ich dost spomnalim.
Rozbalil som zvitok, polozil ruku do stredu, nashromazdil chakru.
V tej chvili sa okolo mna 11 metrou rozliala husta voda, na pohlad aj dotik ako puding, v com sa tazko pohybovalo banditom, ale zaroven aj mojim spolocnikom..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 18:09

Kyoko

Dík .. řekla jsem naněj milím hlasem a usmala jsem se .. ale řekla jsem to šeptem aby nás neslyšeli ... a pomalu jsem tasila meče
Ticho před bouří .. poznamenala jsem šeptem
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 22:58

Jun´ichi
Stále som stál na strome . bol som už plne sústredený a počul som takmer všetko počul som ako niečo sviští vzduchom bolo to pár kunaiov ktoré som pomocou katany vyblokoval. Potom som začul zvuky zbraní ktoré šli z miesta kde stáli banditi a jeden s nich prehovoril v momente som si zložil luk a vystrelil som šíp na miesto s ktorého som počul slová a pár ďalších šípov som vystrelil na miesto odkiaľ som počul zvuk ocele ich zbraní . Čakal som a sústredil som sa aby som sa dokázal zariadiť podľa výsledku dopadu šípov.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:30

Kunai a šípy vlítly do mlhy a pouze Jun mohl uslyšet jejich dopad. Ozval se křik 2 banditů a ostatní šipy se podle všeho zabodli do země. V tom jste všichni uslyšeli řev(pokřik) a ze stínu mlhy se na vás vyřítili všichni bandité.. viděli jste jen je protože přes tu mlhu nebylo vidět nic jiného.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:39

Zaki
vytiahol som dalsii zvitok. Zvitek kunaie.
Nashromazdil som do nich chakru a zacal som nim machat z prava do lava, a tak z neho zacali vyletovat vybusne kunaie na obrisi banditov..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 21:29

Kyoko

Pevně jsem uchopila moje 2 meče a řekla jsem potichu .. ještě jednou se omlouvám ... a pak jsem si všimla těch banditu a byla jsme připravena na každého kdo se ke mě přyblíží s mečíkama v ruce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)
» Sadatake Char
» Richi - Sadatake
» Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: