Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Akatsuki rising

Goto down 
+11
Kakuza-chan
Tom555
anthraxik
Ramaru
Rhaegar
Srotak
likuku0
Hysterio
sfrit
Shika-san
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 18:26

Siture

Myslím,že bude lepší když se rozdělíme,aby sme toho prozkoumali co nejvíc tady,chce to zjistit co nejvíc tady o tom.Řekl jsem týmu,ktery tam byl se mnou,potom jsem se otočil na Clouda a ty další.Vypadá to,že nás někdo sleduje s kým už sme se potkali,dejte si na ně pozor a když tak Clouda mi nechte mám s ním nevyřízený účty.Řekl jsem jim ještě poměrně potichu a potom jsem se vydal na prúzkum směrem,kde stáli ty dva,když jsem kolem nich procházel tak jsem trochu strčil do Clouda,bylo poznat že jsem se vyhnout nechtěl a arogantně jsem se na něj usmál a poté pokračoval v cestě a prohlídce vesnice.Nejradši bych ho tady sejmul za to jakej byl srab při tom minulym boji,slaboch.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 18:31

Yuu

Jen jsem pozoroval Situreho jak vráží úmyslně do Clouda.
Už jsem byl naštvaný za urážení mých přátel, ale tady se musím klidnit.
Málem jsem Bunza kdysi zabil..
řekl jsem si a vstal ze židle a odešel na toaletu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 18:38

Eimi
Super, mala by som to povedať otcovi. Pomyslela som si a premenila som sa späť.
Cloud, nebojuj! Zakričala som na neho a rýchlo som sa rozbehla k Sendokageho budove.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 18:54

Fubuki

"Rikko ty vypadni." Řekla jsem vážně a on jen kývnul hlavou, při čemž odešel pryč. "Pokud později neuposlechneš co ti řeknu, tak si piš, že přerušim to co ti zablokuje toho zmetka v tobě a on si to s tebou vyřídí." Řekla jsem. "Dnes tu ten co zapečeťuje není, takže se dohodneme na příště, pokud zítra nepřijdeš v čas, tak se na tebe vykašlu. Buď tu zítra po setmění." Řekla jsem, při čemž jsem si otevřela spisy a nečekala na nějaké jeho otázky, prostě mě měl poslechnout, jak jsem zvyklá.

Kaze

Zhluboka jsem vydechoval a můj štít zazářil, při čemž zase zmizel v mých pečetích na rukou. "Buď v klidu, tohle jsi vědět nemohla. Jen nejsi zvyklá na ovládání hadů a pečeť tě chce pomalu ovládat, aby jsi se stala potravou pro Anakondu. Pokud se ti ty pečetě nezvětší až k tváři, tak je to pořád dobré. Neboj budem trénovat ovládání hadů, aby se tohle už nestalo." Řekl jsem ji s úsměvem.

Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 19:22

Dante

Otevřel jsem dveřea chystl jsem se je zavřít.Když jsem je zavřel, sešel jsem schody a obul si boty.Vyšel jsem ven z místnosti.Eh.V kolik hodin je po setmění? zeptal jsem sám sebe a šel jsem po cestě dolů.Mám toho ještě dost na práci musím skusit znovu použít tu novou techniku a doufám že ji brzo dokončím řekl jsem si v duchu.Rozeběhl jsem se a upaloval jsem na tréningoví plac.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 19:54

Cloud

Jamile do mě siture vrazil tak jsem nic nedělal a poté jsem se otočil a zvolal.hey....a ukázal na něj prstem.Ať už se siture otočil nebo ne tak jsem se zeptal.Kdo jsi?nepamatuji si tě...pravděpodobně jsem na něj zapoměl.Pravděpodobně jsem se ani nesnažil si vzpomenout na jeho jméno a nebo na to kdo to vůbec je.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 20:04

Siture

Jsem Siture a nedělej,že si mě nepamatuješ,neni to zrovna dlouho,když ste nás napadli,váš tým a sensei,my jsme totiž z Getsu,a ty ses tam zachoval jako srab,takže už si vzpomínáš.Řekl jsem mu dost arogantně.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 20:07

Eimi
Vošla som do budovy Sendokageho a rýchlo som začala hľadať jeho kanceláriu.
Zaklopala som na dvere a čakala som či ma vpustí dnu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 20:09

Yuu

Stál jsem za zavřenými dveřmi na záchodě a poslouchal to, co se
dělo na chodbě. Takže Siture.. Tohle jméno si zapamatuji. řekl jsem si
a poslouchal dál rozhovor na chodbě.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 20:13

Natsuki Yoake

"Eh.. takže.. a.. čo sa stane ak.. sa to dostane až do takého štádia?" spýtala som sa ho trochu nervóznym hlasom a po tomto ma nejak odradilo ďaľšie skúšanie tej techniky. "Čo ak sa to stane znova? a keď sensei nebude na blízko? nechcem tu nikomu ublížiť". rozmýšľala som pri tom ako som čakala na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 21:00

Cloud

omlouvám se ale slabochy si nepamatuji...takže kippure...tentokrát jsem zase úmyslně zkomolil jeho jméno.vlastně si tě z toho obje ani nepamatuji...Všímám si jen silných lidí a lidí co bojují...lidí co se pouzesnaží bojovat nemám ve zvyku si pamatovat...řekl jsem lhostejně a opřel se o stěnu a sakaryo mi seděl na ruce a já ho dráždil prstem a on mi po něm kloval.pravděpodobně jsem o Situreho neměl vůbec zájem.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 21:42

Siture

Prej slaboch,tak ty kopeš lidí,kteří jsou paralizovaní a to né díky tobě,ale já jsem slaboch,tak mi pojď ukázat jak seš silnej,určitě se mnou nebudeš mít žádnej problém,když jsem takovej slaboch,rád se na tebe podívam,jestli něco vůbec umíš,ty srabe.Řekl jsem mu hodně arogantně a provokativně.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 22:28

Dante

Přiběhl jsem na tréningovej plac.Pomalu jsem obcházel díry co po mě zůstaly v zemi od minula.Na zemi jsem ještě našel krabici od ramenu.Byla sice zvlhlá a ztratila barvu ale vyvolalo to vzpomínky.Z kapsi jsem vytáhl kunai a bodl ho do země.Jdu na to řekl jsem si a složil pečetě.Zkoncentroval chakru a přidal raiton.Pak jsem to vypustil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 08:56

Dante -> Měl jsi spálenou ruku z temtoho tréninku, proto jsi byl také v nemocnici a jelikož jsi asi uplně blbej, že to jdeš zkoušet hned znovu, tak se ti ta ruka znovu dost nepěkně spálila, takže jsi ji nemohl znovu použít. (Myslíš trochu proč jsi byl vůbec v nemocnici?)

Kaze

"Stane se z tebe něco jako hadí žena, což ti změní i myšlení a sama se dostaneš k Anakondě, která tě sežere a přebere tvoji sílu, proto musíme hlídat tvé trénování, kdykoliv to přeženeš, tak se to může rozšířit." Řekl jsem ji po pravdě a podíval se na ty její pečetě.

Sendokage

Zrovna jsem něco probíral s vůdcem Getsugakure, když se ozvalo zaklepání. Během rozhovoru jsem zrovna stál, takže jsem jen udělal krok ke dveřím, při čemž jsem je otevřel. Stála tam má dcera Eimi, takže jsem věděl, že bude nějaký problém. "Co se děje Eimi?" Zeptal jsem se ji.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 12:17

Natsuki Yoake

"A .. hmm teraz .. mám pokračovať?" spýtala som sa ho a tiež som si premerala tie svoje pečate. "Dúfam .. že si robil iba srandu.. ale pravdepodobne si ju nerobil... a stále som sa takmer nič nedozvedela o svojej minulosti... som zvedavá koľko mi to ešte zaberie času." Rozmýšľala som pri tom čo som čakala na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 15:08

Eimi
No, že s Yuuom a Cloudom sme započuli jak sa ten tým z Getsu rozpráva o nejakom prieskumu dediny. Cloud sa asi s jedným háda, a ako ho poznám už bojujú. Povedala som pričom som si vôbec nevšimla toho z Getsu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 15:14

Yuu

Zůstal jsem za dveřmi a dále poslouchal rozhovor.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 15:23

Dante

Kur..!!Je.. na to!!! řekl jsem si a šel jsem do města.Běžel jsem po cestě a šáhl do brašny na zbraně.Byla úplně prázdná tak jsem se cestou stavyl v obchodě se zbraněmi.Dobrej řekl jsem a čekal na prodavače.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 18:03

Kaze

Chvíli jsem přemýšlel, jestli ji nechat trénovat nebo ne. Byl to velký risk, pokud potřebuje odpočinek a bude pokračovat, tak se pečeť opět zvětší, ale pokud ne, tak se to naučí dříve. "Hele Natsuki, poslední pokus a pak už přestaneš a budem pokračovat opět zítra." Řekl jsem tišeji.

Sendokage

Podíval jsem se na toho z Getsugakure. "Máte pravdu, ty vaši ten průzkum berou až moc vážně a ty moji zase až moc brání vesnici. Možná bude čas odejít, vše jsme už probrali a na míru a spojenectví mezi našima vesnicema jsme domluvení. Brzy ode mě očekávejte menší vojenský dárek, jistě vám dost pomůže." Řekl jsem a čekal až všichni odejdeme.

Prodavač

Vylezl jsem ze spodu pultu, při čemž jsem se podíval na toho kluka, ale první co zaujalo můj pohled byla ruka. Na nic jsem nečekal a nehodlal mu teď nic prodávat. "Co jsi to vyváděl kluku? Pojď sem, já ti to ošetřim." Řekl jsem a začal mu ošetřovat ruku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 18:08

Eimi
Chvíľu som nechápala o čo ide, no potom mi to došlo.
No, tak menšie nedorozumenie. Pomyslela som si a čakala som.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 18:14

Natsuki Yoake

Prikývla som a mierne som sa usmiala. Dotkla som sa pečate a tiež som potrebné pečate spravila, po tom som sa znova dotkla pečati na ruke a ruku som vystrela pred seba, všetko som to robila čo najrýchlejšie a dosť som sa pri tom sústredila. "Hebi bushin!" Skríkla som a čakala som na výsledok, niekde v kútiku duše som si pomyslela, že aké by to mohlo byť, byť hadiou ženou.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 18:47

Dante

Huh.coo?No trénoval jsem řekl jsem přičemž jsem si ho prohlédl od hlavy až k patě.Doela milej. poyslel jsem si.Na tu ruku se vybodněte.Došli mi jehlice, kunaie, shurikeny a výbušné lístky.Nemam sčim trénovat když nemůžu používat pravou ruku. řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 19:17

Cloud

Začal jsem se nahlas smát.Jen kvůly tomuhle?měli jsme jako cíl mise vám doručit do vesnice a né proti vám bojovat na férovku...celý svět ninjů néni fér a jediná možnost jak tu přežít je bojovat a chytnout příležitost a né čekat až se protivník schopí a poté bojovat...řekl jsem jakoby nic a dál dráždil Sakarya který se na mě už naštva a klovl mě do nosu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 19:24

Siture

To je jedno snad né,už si viděl,že nejsem schopnej boje,ale to je jedno,kdyby sme bojovali teďka tak nemáš šanci,protože na někoho jako ty bych porazil jak nic ty slabochu,koukám že máš zatim jen řeči jakej sem slaboch,ale zatim nic neděláš vypadá to že toho moc neumíš.Řekl jsem provokativně a čekal na to co bude dál,trochu jsem si dával pozor na toho ptáka taky
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 20:06

Cloud

NEmám důvod bojovat...bojuji jen a jen když mám důvod..kvůly takové trapné provokaci se nebudu prát...takže pokud ještě furt chceš trapné připomínky o tom boji aak plačeš na špatném hrobě....řekl jsem jakoby nic a hleděl na stěnu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akatsuki rising - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akatsuki rising
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Akatsuki rising II
» Naruto Legends: Akatsuki Rising (PSP)
» Akatsuki vs. Yutaka
» Akatsuki-videá
» Historie Akatsuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: