Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Akatsuki rising

Goto down 
+11
Kakuza-chan
Tom555
anthraxik
Ramaru
Rhaegar
Srotak
likuku0
Hysterio
sfrit
Shika-san
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 21:26

Simon

Pozrel som sa na senseia, keď mi pustil ruku. Jeho slovám som vôbec nerozumel. Potom som sapozrel na ruku a potom na Nimeshiho, ktorý len tak stál a nič nerobil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 12:03

Kaze

V tu chvíli ti začaly lést hadi z ruky mnohem rychleji a před tebou se kolem sebe navzájem stáčely až do jakési trubice, která nějednou měla tvoji podobu a to během jedné minuty. Vyskočil jsem ze železného polštáře radostí, protože se ti to opravdu povedlo. "Máš fakt talent." Zvolal jsem.

Prodavač

"Prej vybodněte." Řekl jsem a začal se smát, při čemž jsem mu začal obvazovat a mazal mu ji jakousi mastí a on cítil jakési pálení, protože se mu to hojilo. Pak jsem mu ji celou obvázal. Poté už jsem došel zase za svůj pult a všechny ty věci co chtěl jsem vytáhl ze šuplíku a dal je před něj. "Tady to máš." Usmál jsem se na něj.

Utakata

Koukal na mě dost nechápavě, což mi potvrdilo, že asi není moc chytrý. "No nic. Vy dva si teď dělejte co chcete, já zajdu do vedlejší vesnice, tam máme taky knihovnu a něco zjistim." Řekl jsem a bez čekání se změnil ve vodu. Místo toho jsem však čekal, že se ti dva sejdou s Kin a promluví si, jak to bude dál s týmem a snad se naučí spolupracovat.

Sendokage - U Clouda a Situreho

Nečekal jsem na Eimi ani na vyslance z getsu, ale hned jsem se objevil u Clouda a Situreho. "Tým z Getsu se sejděte u jižní brány, tímto pro vás mise v Suichugakure končí. Ty Cloude a tvůj tým běžte třeba na louku, ale nechci vás vidět u týmu z Getsugakure. Tým z Getsugakure jde ihned pryč." Řekl jsem dost vážně. -> Tým z Getsu už si pište k sobě do vesnice, já potřebuju u sebe s něčim pohnout a nemůžu už zdržovat. Založil jsem vám tam topic.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 13:04

Yuu

Sendokage? řekl jsem si, když jsem slyšel hlas Sendokageho.
Vyšel jsem z toalety a podíval se na něj.
Pane, nevíte kde může být Darui? zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 13:11

Sendokage

Otočil jsem se přímo na Yuua a usmál jsem, jelikož se mi líbilo, že Cloud hned nevybuchl a na Situreho nezaútočil. "Darui je právě na speciální misi, neměl jsem ti říkat na jaké, že ti to prý řekne pak sám." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 13:13

Yuu

Nějáká rychlovka.. řekl jsem si.
Potřeboval bych mluvit klidně i sváma, o tom... O tom, co se
stalo před Chuuninskýma zkouškama.
řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 13:26

Sendokage

Kývnul jsem hlavou a mávnul rukou do strany, aby šel se mnou. Počkal jsem až mě dožene a budem trošku dál od ostatních. "Fajn, jaký máš problém?" Zeptal jsem se trošku tiššim tónem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 14:24

Yuu

Doběhl jsem Sendokageho.
Víte.. Ten útok na mě v té uličce. Tehdy jste mi řekl osobně, že
se to bude řešit po zkouškách. Darui mi toho sice dost řekl, ale pořád nevím, kdo
přesně jsou ti lidi, co byli tenkrát v té uličce.
řekl jsem tišším hlasem, aby nás nikdo neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 15:16

Natsuki Yoake

Po tom úplne úspešnom pokuse som si riadne vydýchla. Heh som rada že som to už konečne zvládla.. šepla som unavene a po tom som sa otočila k senseiovi, Tak ďakujem že ste .. hmm ma to naučili. myslím že to budem používať často. Zaškerila som sa milo a po tom som sa pozrela smerom nejak hlbšie do dediny.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 17:11

Dante

Děkuju.Jak za tu ruka tak za věci řekl jsem a položil peníze na pult.Nashledanou dodal jsem a odešel jsem pryč.S těma věcma jsem běžel do sídla toho klanu jež mi mněl pomoct zapečetit Rya.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 00:26

Sendokage

"Jedná se o jakési posly Jashina, ten co ti udělal tu dlaň na prsou je jeho syn Shini a tim si tě označil a chce z tebe vytvořit lidského démona, protože se něco blíží." Řekl jsem, ale bylo na mě vidět, že docela spěchám.

Kaze

Pousmál jsem se na ní. "Mně neděkuj, to ty jsi šikovná." Řekl jsem ji a pomalu se zvedl. Poté jsem se dotkl toho železného koberce, při čemž mi zmizel v té pečeti na ruce. "Možná bys mohla vyhledat Danteho, měli by jste si vy dva promluvit." Navrhnul jsem ji.

Dante -> Z dálky jsi na louce viděl Natsuki a Kazeho.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 07:58

Yuu

Takže, zase Jashin. řekl jsem si.
Budu muset nejspíš počkat na Daruie, aby mě navedl.. že? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 10:43

Nimeshi

Další knihovna? No nic, půjdu zatím trénovat, moje tělo je zatím dost nestabilní, snad se to naučím ovládnout...
Pomyslel jsem si a vydal se domů, kde mám vanu. Ahoj Simone, asi půjdu zatím trénovat, měj se.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 10:56

Dante

Hmmm.neco by se dalo podniknout! pomyslel jsem si a rozběhl se za nimi.Nebylo jasné co přesně dělají ale možná bych mohl poprosit senseia o pomoc při tréningu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 11:28

Sendokage

Jen jsem kývnul hlavou. "Darui je na důležité misi, všechno ti o ní řekne až se vrátí. Já teď musim jít ještě pracovat." Řekl jsem a zamířil k mé kanceláři.

Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 11:50

Natsuki Yoake

"eeh.. no.. možno by som aj mohla. Povzdychla som si a všimla som si že k nám beží." Síce som si chcela trocha oddýchnuť. A nie som si istá či to pri ňom ide.. ale čo už no. rozmýšľala som a netvárila som sa nejak nadšene že ho vidím.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 12:31

Dante

Přiběhl jsem k nim.Ahoj pozdravil jsem slšně a celý zadýchaný jsem si sedl do sněhu.Jak seš máte? zeptal jsem se zvýdavě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akatsuki rising - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akatsuki rising   Akatsuki rising - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akatsuki rising
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Akatsuki rising II
» Naruto Legends: Akatsuki Rising (PSP)
» Akatsuki vs. Yutaka
» Akatsuki-videá
» Historie Akatsuki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: