Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 17:19

Už sme pomalu byli u chrámu slunce.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 17:22

Moroshi Maitre

Celou cestu jsem si něco potichu mumlal šlo z toho vydedukovat něco ve smyslu že jakmile se k tomu učni dostanu tak z něj vymlátím duši že si ze mě pitomce nikdo dělat nebude.Mezitím jsem ale následoval tsuchikageho ke chrámu slunce.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 17:36

Když jsme došli do Chrámu slunce byl nějaký vylidněný...
Tsuchikage

Pomalu sem kráčel po obrovské hale, pak sem uviděl světlo, které vycházelo ze dveří na pravé straně. Vešel sem dovnitř a tam bylo asi 5 mnichů, kteří v kruhu seděli okolo "1. Mnicha", který měl jen jednu ruku a se zavřenýma očima něco mumlal, zdálo se, že spí. To už se jeden mnich otočil a začal mluvit.
Tsuchikage-sama... 1 tady je už takhle přes 4 hodiny... Má obrovskou horečku a je v komatu, pořád něco mumlá... Mám teorii, že se Fénix vrátil do naší blízkosti, a on ho cití... Vlastně Fénixe cítíme všichni, ale jen 1 ho cítí tak silně, že s ním asi právě teď komunikuje...
Řekl a čekal na mou reakci.
Musíme zjistit co říká....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 19:22

Moroshi Maitre

Jen jsem tam stál a z prvního pohledu jsem nic nedělal.ovšem já jsem něco dělal.Moje uši z dob kdy jsem byl slepý nebyli pouze na mapování okolí ale byli i ultra silné takže jsem dokázal slyšet o dost lépe než kdejaký normální člověk.Nic jsem zatím neříkal.Pouze jsem pomocí svého sluchu poslouchal to co říká ten mnich.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeFri Dec 24 2010, 09:43

Tsuchikage

Přistoupil sem k Mnichovi, to už sem začal slyšet co říká... A protože měl Moroshi lepší uši slyšel to taky.
Fénix trpí........
Řekl vyčerpaným hlasem.
Vidím ho jako by byl předemnou je pod vodou... Snaží se bránit, ale té vody je hrozně moc... Je vyčerpaný.
To už sem se zvedl a nahlas přemýšlel...
Okolo Iwy jsou dva rybníky....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeFri Dec 24 2010, 10:10

Moroshi

Měli by jsme co nejdříve vyrazit...jestli to nestihneme tak fénix i naše naděje jak se dostat do vesnice zahyne...kdyby jsme oba dva šli k jednomu rybníku a fénix by tam nebyl tak bysme to možná už nestihli k tomu druhému...musíme se rozdělit...kam mám jít já?zeptal jsem se Tsuchikageho.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeFri Dec 24 2010, 11:52

Tsuchikage

Podíval sem se na tebe a chvíli váhal....
Dobrá, tady máš souřadnice toho rybníku a tady sou souřadnice slepého místa bariéry, sejdeme se tam za 2 hodiny... Pokud tam do dvou hodin nebudeš, tak ti příjdu napomoc.
Vytáhl sem mapu a zaškrtnul ti souřadnice. Pak sem se uklonil k Mnichům a vyběhl pryč.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeFri Dec 24 2010, 11:57

Moroshi

Vzal jsem si od Tsuchikageho mapu a poklonil se mnichům. Poté jsem vyběhl ven a mířil jsem přímo k tomu rybníku. Doufám že tam zase nepotkám toho de*ila...řekl jsem si v duchu a jen při myšlence na jeho hnusný xicht mi přeběhl mráz po zádech ale dál jsem nad ničím nepřemýšlel a běžel jsem dál k rybníku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeFri Dec 24 2010, 12:33

Rybník byl klidný, zdál se, že se v něm nic neděje... Budeš se muset namočit.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeFri Dec 24 2010, 15:29

Moroshi

Rozhlédl jsem se jistli v okolí nikdo néni a po zjištění že ne tak jsem si vyslékl plášť a triko.Poté jsem si ještě sundal obvazy které mi zakrývali pečeť a taky jsem si sunndal boty.Byl jsem už jen v kalhotech a s katanami na zádech.Skočil jsem šipku do rybníka a plaval při čemž jsem mapoval okolí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 11:29

Voda byla celkem chladná ale nic hrozného, jak si plaval hlouběji a hlouběji teplota vody se zvyšovala... Jako by na dně byl Fénix a snažil se spustit své plameny... Jedíné čeho ale dosáhl bylo, že ohříval vodu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 12:03

Moroshi

démona teď používat nebudu nemám sílu abych ho udržel...ještě tak 30 minut ho použít nemůžu...řekl jsem si v duchu a plaval hlouběji.V zadržování dechu jsem byl dost dobrej takže úbytek kyslíku mi nehrozil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 12:29

Na dně byla jakási jeskyně... Když si vplaval do vntř uviděl si Fénixe... Ten se na tebe podíval s nenávistí... ale pak přestal...
Pomoc
Uslyšel si v hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 13:11

Moroshi

Pokusím se ti pomoct...a omlouvám se ti za to jak jsem na tebe předtím útočil...měl jsem pouze za úkol tě chytit a dovést zpět do vesnice...řekl jsem pomocí myšlenek fénixovi.Poté jsem k němu doplaval a obeplul jsem ho a pokusil se ho tlačit ven z jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 20:37

Fénix přestal generovat teplo a tobě se ho podařilo dostat na hladinu... Mávl svými křidli a pak se rozplynul.... Bylo to Genjutsu, pravý Fénix byl v druhém jezeře.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeSat Dec 25 2010, 21:57

Moroshi

Tak teď mě nasral!Zakřičel jsem a rychle jsem na sebe hodil oblečení a Vší rychlostí jsem vyrazil k druhému rybníku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 21:28

Tam kde byl předtím rybník teď byl jen kráter, ze kterého se kouřilo. Někde uprostřed silně vydechoval Tsuchikage a naproti němu vysílený Fénix.

Tsuchikage

Máme to... Fénix je zachráněný... Můžeme do vesnice.
Řekl sem zadýchaně.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 21:38

Moroshi

U mě někdo nastražil iluzi...řekl jsem zadýchaně jelikož jsem teď celou dobu běžel.Na nic jsem nečekal a přehodil jsem si fénixe přes rameno a řekl.měli bysme vyrazit...a mohl by ste mi mezitím říci jak silný je ten váš učeň?jelikož pochybuji že v tomhle stavu budete schopný delšího boje a tak kdybyste najednou byl boje neschopný abych věděl v šem je slabý a v čem zase silný abych ho kdyžtak mohl porazit...řekl jsem a čekal až tsuchikage vyrazí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 11:31

Tsuchikage

Seš si doufám vědom, že jeho slabina je i má slabina... Si ale můj student... Člen vesnice věřím ti.
Řekl sem jistě.
Můj klan používá hrozně moc utoků z atmosféry... Všechno to lítá z oblohy... Takže ho musíš dostat někam, kde je strop a on nemá výhled na oblohu.. Pak bude spoléhat jen na slabší ninjutsu a taijutsu....
Popisoval sem mu.
Ale má teď nějaký artefakt... nevím co přesně to dělá....
Řekl sem po cestě.. Po pár minutách sme už byli v jakési jeskyni... Fénix už se postavil na vlastní nohy a vděčně se podíval na Moroshiho a Kageho... Pak vletěl do vodní stěny a ta se rozpadla.
Cesta je volná.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 11:59

Moroshi

Dlaní ruky jsem si zmáčkl pěst a v té mi ruplo.nemusíte se bát...náš klan se specializuje na taijutsu...a mám ho pouze zneškodnit a nezabít,že?zeptal jsem se a pomalým krokem šel tím otvorem kde byla původně vodní stěna.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 11:20

Mám teorii, že je teď členem Akatsuki... Takže ho musíme udržet na živu, abysme ho mohli vyslýchat a popřípadě poslat do vězení v Suichu
Řekl Tsuchikage... To už ste poklopem vyšli ven do vesnice... Zdála se tak klidná, jakoby se nic nedělo.
pokračování v Iwě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)   Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Morgen
» charakter Morgen
» Čierna brána v mojom vnútry (Morgen)
» Polapení Fénixe (Morgen)
» Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise-
Přejdi na: