Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Polapení Fénixe (Morgen)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 15:25

Tsuchikage se na tebe jenom podíval a v oblaku páry zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:23

Moroshi

najít...chytit...v pohodě...řekl jsem a pohodil si kamenem a dal ho do kapse.jsem dobrej...uchechtl jsem se a vyšel z bodovy.domů jsem si došel pro batoh se zásobami a vyrazil jsem směrem do čajové země.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 19:28

Cesta do Čajové země byla dlouhá. Nemohl sis pomoct, ale stále si měl pocit jako by tě někdo sledoval... zatím ses nedostal ani k hranici Ohnivé zemi... Bude to dlouhá cesta.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 07:09

Moroshi Maitre

hmmm...dlouhý...pomyslel jsem si a s pobrukováním jedné písničky na rtech jsem šel dál.Měl jsme pocit žemě někdo seduje ale ten jsem měl většinou.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 07:57

???

Měl sem zrovna aktivovanou techniku, která ze mě dělala pohybující se kaluž. Byl sem za Moroshim a techniku sem deaktivoval, vyzkočil sem z kaluže a svým obrovským mečem po tobě máchl.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 20:07

Moroshi

jelikož mám opravdu velmi silné nohy a pořád nosím svoji železno podrážku tak jsem jen nastavil nohu a meč se zastavil o železnou podrážku.tohle se dalo čekat...řekl jsem a skrčil se a nohou vykopl kupředu takže jsem ho musel úplně odzbrojit nebo mu alespoň odstrčit meč až nad jeho hlavu.Po té jsem vyrazil bočným kopem do žeber plnou silou.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 17:51

???

Dej mi ten kámen a nebudu tě muset zabít.
Řekl sem s šklebem ve tváři. Očividně sem chtěl, aby vzdoroval.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeThu Oct 21 2010, 06:32

Moroshi

pche...nevěděl jsem že existuje takovej idiot aby mi vlezl do cesty na mojí první samostatné B misi...tudiž máš smůlu...ušklíbl jsem se.konoha senpuu!řekl jsem a rychlou ortací jsem se roztočil a nohou mu mířil na žebra.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeThu Oct 21 2010, 15:09

???


Nastavil sem meč a ty si kopl do něj, což se mnou trochu pohlo a to způsobilo, že mi spadla z tváře kapuce.
Yoshio Natsuki jméno mé. Zapamatuj si ho,protože bude poslední, které uslyšíš.
Řekl sem arogantním hlasem a sformoval vedle sebe vodní klon. Tomu z pusy začala sršit voda a z té se sformovala dračí hlava, která letěla přímo na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeThu Oct 21 2010, 19:08

Moroshi

odskočil jsem ale hlava na mě pořád mířila.cuknul jsem krkem do strany a mírně mi v něm křuplo.to je lepší...promiň říkal jsi něco?neposlouchal jsem... ale tvářil jsem se úplně normálně.Poté jsem vytáhl jednu svoji katanu a hned po ní druhou.uklidni se...soustřeĎ chakru do katany a....VYRAŽ!pomyslel jsem si a katanou napuštěnou hakrou jsem sekl přesně do suitonové hlavy draka.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 14:20

Hlava se asi metr před tvým utokem rozdvojila a letěla na tebe z dvou stran. Originál Yoshia zatím někam zmizel, ale toho sis mohl takřka všimnout...

Yoshio

Je zaměřený na taijutsu přesně jak si mi řekl. Bude to jednoduché, ten kámen už je v podstatě můj otče.
Pomyslel sem si a objevil se vedle tebe.
Pořád mi ho nechceš dát?
Zašeptal sem mu s usměvem do ucha.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 15:03

Moroshi

jsem ninja a myslíš si že ten kámen dostaneš aniž by si mě zabil?neupadl si na hlavu?mimochodem docela působivá technika...konoha senppu!uchechtl jsem se a začal se točit a katanami v rukách takže jsem působil jako mixér a zároveŇ to byla výborná obrana.vydrž...ještě chvíyl...honilo se mi hlavou.dělalo mi docela problém se takhle rychle točit.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 09:40

Yoshio

Instinktivně sem dal svůj velký meč před sebe a ty si narazil do něj, což mě odhodilo asi 10 metrů do leva. Rychle sem si stoupl a hodil po tobě můlj meč.... Ten v letu stříkal vodu okolo sebe a tím tvořil vodní klony toho meče... Takže na tebe letělo víc jak 10 stejných mečů.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:49

Moroshi Maitre

sakra...tu techniku ještě neovládám...honilo se mi hlavou.musím použít něco jiného...pomyslel jsem si a našel to co jsem hledal.lahev.Rychle jsem ji otevřel a vypil.V tu chvíly jsem se začal pohupovat ze srany na stranu a můj soupeř mohl na lahvi uvidět nápis-saké.tak pojď s*áči!zařval jsem a rozběhl se proti měčům.Jakobych byl list papíru jsem se ohýbal ale jeden mě škrábl na tváři ale já to nevnímal.Běžel sjem dál až k mému soupeři a začal jsem do něj zuřivě mlátit.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:56

Yoshio

Jeho pohyby se nedají předpovědět... sakra...
Nebyl sem moc na rychlost ale naštěstí sem byl s rodiny silných a odolných Shinobi. Schytal sem několik ran a odskákal do zadu Vytáhl sem jeden Kunai a hodil ho po tobě.
MizuBunshin!
Vykřikl sem a kunaie se rozmnožili, bylo jich asi 5... Meč zatím ležel na zemi a nic nedělal.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 17:14

Moroshi

Než mě kunai trefily tak jsem spadl na záda a začal jsm chrápat.vypadalo to jakobych usnul.Kunaie přeze mě přeletěly a já jsem dál ležel v trávě a spal.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 11:42

Yoshio

To je jedna z "technik" opilého bojovníka... Už sem to jednou viděl. Vypadá to, že spí ale ve skutečnosti jen čeká až k němu příjdeš.
Ozval se otcuv hlas v mé hlavě.
Mizu Bunshin!
Vykřikl sem a poslal na tebe jednoho klona.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 12:50

Moroshi

Nic jsem nedělal jen jsem tam ležel a spal.Teda tak to alespoň vypadalo a i ve skutečnosti jsem byl v polospánku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 12:55

Klon

Nedělej, že spíš.
Řekl klon a sekl po tobě s měčem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 13:13

Moroshi

Převalil sjem se na bok a tím mě meč minul.Dál jsem ležel a spal bez nejmenší známky bdělosti.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 13:21

Klon udělal pečetě a uvěznil tě ve vodním vězení...

Yoshio

Přišel sem až k tobě a díval se na tebe jak spíš/bezmocně se snažíš dostat ven (podle toho co budeš dělat)
Jen tak sem tam stál a přemýšlel nad tím, jak ti ten kámen vzít.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 13:38

Moroshi

To už jsem byl v bdělém stavu a opilost zmizela.Začal sjem se smát.doufal jsem že to nebudu muset použít ale ukážu ti svoji pravou sílu...uslyšel jsi a já dal ruce do pečetě.démone...já tě prosím...pujč mi trochu své chakry...jako nájemné za to že jsi v mém těle...někdy mám chuŤ tě zabít ale dobrá...řekl mi démon a ty si viděl že ze mě začíná vycházet temná chakry.Sundal jsem plášť a strhl obvazy.Ty jsi viděl že mé tělo začíná porůstat tetování z pečetě na mých zádech.Ten nápor chakry nemohlo vězení udržet.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:12

Yoshio

Vězení se zrušilo a ty si zničil mého klona.
Hahaha přivedl sis na pomoc křečka?
Vysmíval sem se mu a z mého těla tačala unikat voda... Udělalo to takové vodní brnění, plášť... Z ramena mi vyjelo vodní chapadlo přímo naproti tobě.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:25

Moroshi

Kusy zeminy se u mě začaly pod nátlakem chakry zvedat.mám na spěch takže ti dám tři vteřiny a pak tě zabiju...1...2...3...řekl jsem a než mě vodní chapadlo zasáhlo tak jsem se mu jednoduše vyhnul a běžel proti tobě.před tebou jsem sklouzl a pokusil se tě vykopnout do vzduchu.Pokud s podařilotak sjem začal s mojí vlastní technikou Tenrai Handou.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 09:46

Yoshio

V momente, kdy si mě ze spodu napadl kolenem sem se rozplynul na vodu.
Nebudeš to mít jen tak jednoduchý.
Řekl sem s usměvem a z pusy mi vyletěli dva žraloci vytvoření z vody. Mířili přímo na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Polapení Fénixe (Morgen) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Polapení Fénixe (Morgen)   Polapení Fénixe (Morgen) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Polapení Fénixe (Morgen)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Morgen
» charakter Morgen
» Morgen (neukamenovat)
» Demon vs demon (Morgen)
» Kdo sedí za stolem Tscuhikageho?(Morgen)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise :: Mise třídy B-
Přejdi na: