Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Splní se mi sen? (Creepy boy)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 11:06

Kitoshi

Creepy vytasil meč, na čež jsem se jen pousmál. Je natěšený na tenhle boj, ale jedná se o jeho budoucnost, takže musí být značně vynervovaný, což by mohlo být pro mě dobré. Jakmile aktivoval Jagan, tak uviděl jak v mém těle koluje silná podstata raitonu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 12:19

Creepy Boy

Stále jsem se usmíval.
Fajn, fajn jde se na to nejdřív musím přijít jak ta jeho technika pracuje...a hlavně nenechat se zasáhnout jeho raitonem
s tím jsem po něm hodil obyčejný Kunai.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 01:04

Kitoshi

Jenom jsem se pousmál a v zápětí vymrštil shuriken, který trefil kunai a změnil jeho trajektorii letu, takže mě minul.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 13:59

Creepy

Ze všech sil jsem se snažil aby na mě nebylo vidět že jsem nervózní, proto jsem na odražený kunai hodil ještě jeden co by ho měl srazit zpět do správného směru, zároveň by pak měl přetnout tenký provázek co aktivuje jednu z pastí a pošle proti Kitoshimu obyčejnou velkou houpavou kládu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 16:09

Kitoshi

Proč hází druhý kunai na tenhle, když by bylo klidnější hodit tamten nový přímo proti mně. Ledaže by měl nějaký účel, aby hodil tend ruhý kunai jinym směrem. Najendou se na mě již rozletěl ten kunai, ale najendou si Creepy všiml, jak jsem se jakoby zavlnil, vypadalo to, jako kdyby byl Creepy opilej a najednou jsem byl asi o metr vedle a kunai mě minul.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 17:32

Creepy

Kur...to nebude Genjutsu, Genjutsu přece nemůže uhnout už vržené čepeli...uvidíme
jeho pohyb aktivoval další past. Tentokrát se jednalo o další kládu střílející Kunaie do všech směrů. Bezpečné jsou jen dvě únikové cesty první ho vžene do náruče té první klády druhá je směrem kterým stojím já tady ale na něj čekají miloučcí nášlapní ježci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:23

Kitoshi

V tu chvíli jsem vytáhl svůj krásně nablískaný meč a v tu chvíli si ho dal do boku, při čemž z něj vyletělo pár blesků a ty sis najendou všiml, jak se kolem meče tvoří bleskové kladivo. "Hiramekarei Kaihō" V tu chvíli jsem odrazil všechny kunaie přímo proti tobě a jestli na mě dosáhla i ta kláda, tak to kladivo sebou vzalo klády. Pokud jsi studoval exšermíře, tak ti tohle připomnělo starý meč Chōjūra, jehož jméno je Hiramekarei, ale ten meč byl dříve obrovský, tak jaktože to umim.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 22:32

Creepy

Takže tohle je jeho meč, dobrý, ale ne dost
Využil jsem faktu že jsme v lese a schoval se za strom který mi poskytl krytí před kunai.
Má velkou zbraň která vypadá jako jedna z původních zbraní šermířů a techniku která mu umožňuje se pohybovat nezkutečně rychle nebo mi to alespoň namluvit...pěkně drsnej soupeř
usmíval jsem se stále víc a víc. Potřeboval jsem ho trošku odkrýt proto jsem si předem připravil Kawarim obvěšené výbušnými lístky a vyrazil proti němu. Vzhledem k jeho technice to byl tak trošku risk ale hodlal jsem se vyměnit hned jak se pohne a potřeboval jsem udělat skulinu v jeho obraně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 17:23

Kitoshi

V tu chvíli se blesky okolo meče jakoby obestoupyly čepel meče a z blesků se vytvořila mnohem delší blesková čepel, takže meč měl skoro dva metry, tudíž jsem s nim jen máchl proti Creepymu, takže zásahová vzdálenost byla dva metry.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 18:34

Creepy Boy

Lehce jsem zaklel ale Kawarim jsem stále ještě nepoužíval potřeboval jsem se k němu dostat blíž, proto jsem tasil svůj meč a blokoval jeho sek, přičemž jsem se snažil doběhnout až k němu a teprve tam použít Kawarim. Kdyby to však pro mě vypadalo bledě a hrozilo by že jeho meč sejme můj hodím ho už teď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:04

Kitoshi

Můj meč byl obalený silným Raitonem, který jsem dokázal dobře používat, takže ten tvůj pro mě v tu chvíli nebyl zrovna velkým soupeřem, kort když jsi ho vytáhl na poslední chvíli. Jenže najednou sis všiml jak se mé tělo jakoby zavlnilo a pak zmizelo "Raiton: Senbon!" Zařval jsem a na tvé záda se rozletěly 4 raitonové jehly, které letěly jakoby v řadě, aby nebylo moc kam úniku.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 22:50

Creepy

Podcenil jsem ho
zaklel jsem v duchu když jsem použil svůj Kawarim a špalek kopl směrem kde jsem tušil soupeře sám jsem se ukryl v bezpečné vzdálenosti od něj a pozoroval situaci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 16:03

Kitoshi

Do toho jsi nekopl, pomocí Kawarimi se přemístíš za danou věc a ona se vymění za tebe, takže aby jsi do něj kopl, tak by ten špalek musel být vedle tebe, jinak by jsi to nestihl než by vybuchl.
Jen jsem tam tak stál a pak si sedl do dřepu při čemž jsem si meč položil na kolena. "Vyzval jsi mě na boj o titul šermíře, tak se začni činit a nebuď schovaný, jak malé děcko." Řekl jsem. Najednou sis mohl všimnout, jak náš souboj v dálce sleduje zbytek šermířů.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 17:05

Creepy

Snaží se mě vyprovokovat
zamračil jsem se, ostatních šermířů jsem si nevšímal bylo by to jen zbytečné rozpýlení. Místo toho jsem vytvořil Bunshin a nechal ho vyběhnout proti němu(obyčejný klon) jako rozptýlení zároveň jsem aktivoval poslední kládovou past ve snaze ho odkrýt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:32

Kitoshi

Proč by na mě běžel on a zároveň letěla kláda? Vždyť riskuje i svůj život. Ledažeby to byl klon a nebo ta kláda je jen jakési jutsu, které mě má rozptýlit. Pomyslel jsem si a v tu chvíli jsem se odrazil od země směrem proti té kládě. Skočil jsem na ní s úmyslem po ní přeběhnout, ale byl jsem těžký, takže se mi to zklouzlo a já spadl na zem do kotoulu a hned zase na nohy. Hodně používá pasti. Copak se bojí utkat se se mnou meč na meč? Nebo jen něco dalšího chystá?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 17:38

Creepy

Mám tě
usmál jsem se když prohlédl první past a plynule zkočil do druhé. V okamžiku kdy přeběhl po kládě, zklouzl dolů a padal jsem po něm vystřelil pomocí své Shinso. Stál jsem za ním a ta čepel je nejen rychlá ale i docela tichá takže pokud nevidí dozadu asi to ještě během letu schytá.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 15:30

Kitoshi

Jenže najendou si Creepy všiml, jak sjem se zase jakoby zavlněl a ta čepel mnou proletěla při čemž se zabodla do stromu kousek od té jakoby mé "kopie", ale o kopii se nejednalo. Najednou jsi ucítil, jak ti něco dalo do krku elektrický šok, proto jsi měl z boku u krku čepel mé katany, nabyté raitonem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 19:03

Creepy

Shinso se zabodla do země a u mého krku se objevila jeho čepel. Pravda nebyl to zrovna způsob jakým jsem ho sem chtěl dostat ale i tohle postačí.
Asi bych se měl vzdát co?
usmál jsem se a prudce prodloužil Shinso. Načež jsem se rychle vyšvyhl abych se vyhnul jeho čepeli. Nebylo žádné svalové napětí, žádné zaváhání jen jsem koncentroval chakru, nic podle čeho by on mohl poznat na co jsem se chystal, rychle jsem aktivoval poslední past takže se země pokryla nášlapnými ježky ty se objevii dokonce i na kůře stromů kolem něho. Jediné bezpečné místo byl malý kruh ve kterém stál. Já si pohodlně vysel na své Shinso, kterou jsem zkrátil o něco zhrátil a bodl pod sebe abych měl nějakou jistější oporu.
Řekl bych že hraní bylo dost
zazubil jsem se a vytáhl své Wakizashi. Viset tu na jedné ruce nebylo zrovna pohodlné ale dalo se to zatím snášet. Nehodlal jsem mu předvést že mám více než jednu Shinso. Zatím ne.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 16:55

Kitoshi

Pousmál jsem se na tebe. "Tohle bylo chytré ikdyž jsi to nenaplánoval." Řekl jsem mu, při čemž jsem zastrčil meč do pochvy a kleknul si. Najednou kolem mne začaly poletovat modré blesky, při čemž se kolem mě tvořila jakási raitonová bublina, podobná jako je Kaiten. V tu chvíli se ta bublina rozletěla do všech stran, což vymrštilo ty ježky pryč a vyhodilo je to z provozu. "Konec hraní s těma tvýma hračkama."
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 17:15

Creepy

V okamžiku kdy vytvořil tu bublinu jsem po něm hodil kunai ale nějak jsem si nevěřil že by to mohlo vyjít.
Arigato
na tváři mi pohrával lehký úsměv, Jagan jsem upíral přímo na něj. Asi trošku nechápal co se děje jenže já měl problém. Nebyl jsem si jistý co je jeho technika zač. Mohlo se totiž jednat o časoprostorovou techniku, což by znamenalo že jsem prohrál. Proti něčemu takovém jsem neměl obranu. Jenže kdyby se mohl teleportovat, neodhazoval by ježky prostě by mě sejmul když jsem se odkryl, takhle jsem mohl nejnebezpečnější variantu vyloučit už zbývalo jen genjutsu nebo nová vysokorychlostní technika a s oběma jsem mohl bojovat když vidím jeho chakru není problém poznat kdy používá techniku i kdyby to bylo genjutsu, můj pohled napodobit nedokáže když ho nezná. Opět jsem zkrátil meč a dopadl na volnou zem, načež jsem opět zvedl své Wakizashi. Nodachi bylo v tomhle lese příliš nepraktické.
V okamžiku kdy zjistím kdy ji používá zjistím co používá a až to budu vědět budu ho moci porazit.
Vyrazil jsem s mečem v ruce proti němu. Držel jsem ho v pravačce, levou kterou jsem doteď používal na Shinsou jsem měl stále volnou.


Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 17:40

Kitoshi

Kunai se také odrazil, jenže v tu chvíli jsem se otočil přímo proti němu, když se na mne rozeběhl. Na tváři viděl můj úsměv, protože konečně se odhodlal bojovat meč na meč. Na nic jsem nečekal a rozeběhl se taky přímo proti němu. Byl jsem od něj už docela kousek a najednou si lehce všiml, jak se jakoby zavlnila má chakra, ale fakt lehce, čehož si ani v tom spěchu nemsuel všimnout. Najednou jsem skočil přímo nad něj a chtěl ho seknout do ramene ze shora, protože sjem byl nad nim. jenže ve chvíli, kdy se chtěl ubránit nebo uskočit jsem se zavlnil a najendou jsem byl vedle tebe a zřejmě by se mi mělo podařit tě dost nehezky seknout do levého stehna.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 17:51

Creepy

Běžel jsem proti němu s lehkým úsměvem na tváři a dával si pozor na jeho chakrový oběh, když jsem si všiml že se lehce zavlnil nechal jsem to být. Problém byl že nezmizel, skočil nademě. Z toho vyplývala další věc, není to vysokorychlostní technika. Kdyby ano, v okamžiku kdy se rozhodila jeho chakra tak by zmizel jako předtím. To nechávalo jedinou cestu volnou, ovlivňuje mé smysli a pokud vážně ano můžu si být jistý jen jednou věcí, není přímo nademnou. Proto jsem vyskočil přímo proti němu s mečem připraveným ho seknout, jak jsem ale předpokládal zmizel a jeho meč proťal místo kde před chvílí byly ještě moje nohy.
To bylo těsný
zamračil jsem se a vystřelil ještě ze vzduchu svou levou Shinsou proti jeho krku. Stále jsem sledoval jeho chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 16:02

Kitoshi

Rozdíl byl v tom, že já byl na vše připravený, takže jeho Shinsou pro něj teď bylo největší nevýhodou. Nastavil jsem ruku a pohnul nohou do předu, takže jsem se posunul, při čemž mi kolem dlaně proletěla ta Shinsou. Chytl jsem ji do ruky a najednou by měl Creepy dostat silnou raitonovou ránu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 19:07

Creepy

Byl to pravý on, iluze nemůže krváct, no dobře může ale rozhodně vám nedá ránu Raitonem, navíc neproběhlo žádné zavlnění chakry. Proto když jsem dostal kopanec elektrickým proudem, z šoku jsem nahodil vlastní Raiton chakru uvnitř mého těla aby alespoň trošku utlumila zranění, šlubl levačkou jeho směrem a vystřelil pravou Shinso. Tu o které nevěděl, tu která se díky jeho vlastnímu pohybu i pádu dostala hodně blízko jeho vlastní pravé nohy. I když mě ten elektrický proud odhodí, není snad možné aby měl tak rychlé reflexi a má Shinso ho nezasáhla. Protože jsem se proudu lekl je má pravá ruka kus před jeho nohama takže by se mu měla tak půlkou čepele zaříznout do nohy ze předu, ne ji celou probodnout, s trochou štěstí ale dostane taky zásah proudem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:16

Kitoshi

Dostal jsi velkou pecku, takže to musí mít budoucí následky. Jenže to už se mi jeho čepel bodla do nohy, ale proud mi nic neudělal, byl jsem antolik dobrý v koncentraci raitonu, že mi jen tak neublíží. V tom jsem se zase zavlnil, ale toho si Creepy nevšiml, protože dostal ránu, tak jen tak vidět malé zavlnění nemohl. jenže to už jsem se zase rozplynul a najednou jsem z boku útočil katanou ve které byl raitno na jeho záda. Nyní se nemohl jen tak otáčet, protože obě shinso měl zabodle v zemi, nebo alespoň jednu a to tu pravou, útočil jsem z prava, takže by útok na jeho bok neměl nijak vyblokovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Splní se mi sen? (Creepy boy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Splní se mi sen? (Creepy boy)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poselství (Creepy boy)
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)
» Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: