Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Aug 24 2010, 18:04

Pokračovali jsme skrz sníh až k jedné z louk a Miyoko celou dobu nic neříkala.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeTue Aug 24 2010, 19:34

Creepy

Mlčky jsme došli až na louku, kde jsem se zastavil a chvíli odpočíval, přičemž jsem stále sledoval Miyoko.
Zvláštní. Co jste vy šermíři zač? Obvykle když se na někoho dívám vidím kolik má chakry i jeho element, ale když se dívám na tebe...
pokrčil jsem rameny.
Jsem rád že dokážu říct kolik máš chakry zhruba...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 09:34

Miyoko

Chvíli jsem moc nereagovala a když mluvil, tak jsem se koukala uplně jinam, spíše na oblohu než na něj, a pak řekl, že vidí kolik mám asi tak chakry a já se jen zákeřně pousmála a následně se podívala na něj. "Fakt si to myslíš?" v tu chvíli už jsem měla ruce v pečeti a najednou Creepy uviděl, jak mám z ničeho nic více chakry.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 11:06

Creepy

Ehm?
zeptal jsem se s lehce nakloněnou hlavou.
Nějaké beriérové jutsu?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 11:24

Miyoko

Zasmála jsem se. "Nebudu ti o sobě přece říkat vše ne?" Řekla jsem a zaklonila také hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 12:43

Creepy

Taky pravda, to by bylo netaktické...co kdybych se rozhodl bojovat s tebou že?
zasmál jsem se a tasil.
Co si takhle dát katší tréninkoví souboj budoucí senpai...nebo sensei?
s nějakým postojem nebo alespoň běžným postojem jsem se neobtěžoval. Prostě jsem ten obouruční meč držel v pravačce a mířil špicí někam na její hrudník. Pokud je ale dobrá šermířka pozná že i když ten postoj nevypadá je v něm jen velmi málo otevřených míst(míst na které se dá zaútočt)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 14:01

Miyoko

Zasmála jsem se a udělala tři kroky dozadu, což bylo dost krátko od Creepyho a jen tak jsem si tam stála a pak dala ruce do pečetě a mé oči zežloutnuly a ani jsem si nenechala přivolat meč, jen jsem tam tak stála. "Tak zaútoč."
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 19:33

Creepy

Nebude lepší když si vezmeš meč?
zeptal jsem se a automaticky jí sjel očima pod úroveň krku. To že má patrně nějaké dojutsu se mi nelíbilo a až oc dobře jsem si pamatoval jak mě její bratr dostal na Genjutsu.
Budiž
přikývl jsem a pokusil se jí v půlkruhu obejmout a seknout z boku na úrovni pasu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 20:03

Miyoko

Zůstala jsem v klidu stát, ani jsem se prostě nehýbala a když na mě zaútočil, tak jsem jen na tu stranu pootočila hlavu a do meče z vrchu bouchla pěstí s nakoncentrovanou chakrou a meč sjel v tu chvíli na zem a né do mě. Já pak v klidu, pomalu udělala jeden krok do strany. "Další pokus."
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 20:30

Creepy

Zajímavé
usmál jsem se, když srazila můj meč pěstí. Těsně poté jsem koncentroval chakru do nohou a pomocí Shunshin no jutsu ji obešel, takže jsem zaútočil z druhé strany sekem šikmo na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 22:08

Miyoko

Na tváři jsem měla mírný úsměv a v tu chvíli jsem druhou rukou než byl útok kloubama bouchla do jeho katany, opět s nakoncentrovanou chakrou a jeho meč mě těsně minul a já pak udělala zase krok do strany. "Pokračuj." Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 22:23

Creepy

Jak očekávané
usmál jsem se v duchu když opět udeřila do čepele mého meče. Vzhledem k tou že jsem to čekal měl jsem ruku v zápěstí zcela uvolněnou, takže jsem ji jen protočil, načež jsem uchopil jílec oběma rukama a prudce jí sekl kolmo ze spodu přes prsa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 22:35

Miyoko

Jenže v tu chvíli žluté oči v neuvěřitelné rychlosti zčernaly a zase zežloutly v rychlostí mrknutí a v tu chvíli jsem dala váhu na jednu nohu, dala do ní chakru a následně se od ní odrazila dozadu, kde jsem si zase normálně stoupla a čekala až zase zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 22:39

Creepy

Sledoval jsem pohyb její chakry a proto když jsem si všilm kolik ji má v noze nashromážděné připravil jsem se na to že buďto skočí a nebo mě kopne, vzhledem k místu kterým jsem vedl sek byla pravděpodobnější druhá možnost. Proto jsem pustil levačkou meč a hodil po ní kunai. Ten byl ale určený pouze k odlákání pozornosti. Těsně po něm jsem za ní poslal Kawarim obalené od zhora až dolů výbušnými lístky. Sám jsem se pak přesunul do pozice jak jsem myslel v jejím slepém úhlu, do místa vhodného pro zasazení závěrečného úderu v okamžiku kdy se pokusí vyhnout se výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 23:18

Miyoko

Kawarimi je, že se tělo nahradí jinou věcí při nějakém zranění, ale já tě nezranila, takže jsi na mě výbuch nemohl poslat. Když na mě letěl kunai, tak jsem ho nadskočila, díky pořád nakoncentrované chakře do nohy a pak jsem dopadla na zem a stoupla si rovně a přestala zase s koncentrací a čekala co Creepy udělal, ale v tu chvíli se pomocí Shushinu objevil za mnou, což jsem čekala, protože když někdo použije pečeť Shushinu, tak se vždy oběví někde u mě a tak jsem se jen skrčila, dost nízko, což s mojí ohebností nebyl problém a zjistila díky promachu jeho meče, že je za mnou a tak jsem nohou cukla do zadu, jelikož byl nakloněný spíše ke mně kvůli útoku, tak neměl šanci a spadl k zemi a já ve chvíli, kdy jsem ho podkosila uskočila o 4 kroky dopředu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 13:04

-já to myslel tak že si předpřipravím výbušné kawarim které použiji těsně u ní abych se jí dostal do zad...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 15:42

Já jsem teda neviděl žádného ninju, co by se nechal proměnit na to kawarimi a díky tomu se přemíštil, to by bylo defakto vylepšené Shushin, vždycky se to změnilo na tu věc až po jakoby zabití té postavy.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 16:01

Creepy

-O.K. máš pravdu omlouvám se

Překvapivý útok mi "překvapivě" nevyšel a já zjistil o chvíli později že se válím na zemi.
Fíha, netušil jsem že rozdíl v našich silách bude až takovíhle...
zamračil jsem se a vyšvyhl se zpět na nohy. No nic, je na čase zjistit jak moc ji pomáhají ty její oči...
s tím jsem kolem sebe vytvořil své Teritorium určené ke zmatení dojutsu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 12:11

Miyoko

V tu chvíli se mé oči vrátily do normálu. Co to? Jak to udělal sakra? Pomyslela jsem si, ale dál stála a nedávala nic najevo, jakoby se nic nedělo.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 12:59

Creepy

Hmmm, nic se neděje? No nevadí, nevadí
zamručel jsem a vyrazil opět do útoku. Kdyžj sem byl těsně u ní naznačil jsem sek na rameno, ale místo toho jsem přetočil meč a pokusil se jí udeřit jílcem do obličeje. Volnou rukou jsem si dával pozor na její ruce abych mohl vykrýt případný protiútok.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 13:53

Miyoko

Uhnula jsem kus do leva, abych se vyhnula čepeli, ale v tu chvíli do mě šel jinak a to do obličeje a tak jsem tam rychle dala ruce a on udeřil do rukou ve kterých byla nakoncentrovaná chakra, a pak jsem radši uskočila. To je poprvé co mě někdo takhle udeřil v tomhle tréninku. Je dobrý, ale pořád né dost dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 15:21

Creepy

Mám tě
v duchu jsem se usmál v okamžiku kdy uskočila kus dozadu v době kdy letěla jsem jí na břicho hodil kunai na odlákání pozornosti. Následně jsem pak vytvořil bunshin Ten jsem použil k zamaskování faktu že jsem s chakrou koncentrovanou v náhách vyskočil vysoko do vzduchu nad ní. Onen bunshin jakoby použil shunshin aby se do za ní. Což už byl pohyb o kterém si určitě myslela že je můj jediný a nejoblíbenější. V okamžiku kdy se pak koncentruje na Bunshin čeká jí nepříjemné překvapení v podobě mého seku z výšky. Do toho útoku jsem se opravdu položil plnou vahou takže bude mít docela sílu.


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Sun Aug 29 2010, 16:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 13:23

Miyoko

Letěl na mě kunai a tak jsem se ve vzduchu jen otočila na bok a kunai mi jen rozřízl trošku tričko a pak sjem dopadla a všimla si toho bushina, ale ten shushin dělat neumí, je to jen hologram, takže nedokáže dělat žádná jutsu (To dělají jen hmotný kloni) a když se na mě rozebíhal tak jsem se na něj rozeběhla i já, jelikož když na mě hodil kunai, tak mi rozřízl oblíbené tričko a to ještě nikdo nedokázala, sjela jsem po zemi, že mu pdokopnu nohy, ale v tu chvíli klon zmizel a já slyšela, jak meč udeřil do země a tak jsem se zvedla a podívala na Creepyho. Sice mi už potrhal tričko, ale furt nemá ani na jednoho z nás. Musí se zlepšit.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 15:11

Creepy
(kurňa na to jsem zapoměl Cool laugh)
Past mi drobet nevyšla když místo aby normálně zaútočila na klon se mu snažila na zemi podkopnout nohy, takže ji můj sek o pár centimetrů minul.
Doprčic, je dobrá...
zamumlal jsem. Když pak vstávala, zabodl jsem svůj meč do země, rukou jsem se stále držel jeho jílce a protočil se na ní kolem do kola, tak abych ji oběma nohama zároveň kopnul do obličeje, Vzhledem k tomu že se čerstvě zvedá měla by mít silně omezené možnosti obrany kdežto já mám díky rotaci zvýšenou sílu kopu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 20:12

Miyoko

To byl ensmysl, že se zrovna zvedala. Ve chvíli, kdy jsi se začal točit, už jsem stála, protože ty jsi dopadal na zem a já se zvedala, takže jsme oba byli ve stejnou chvíli na tom na stejno. Ve chvíli kdy zaútočil nohama jsem se prostě jen skrčila a když mě nohy přešly, tak jsem se prudce zvedla a z vrchu ho bouchla pěstí do nohou, aby spadl na zem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)   I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» I já budu slavná (Shinju Kentiri)
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Splní se mi sen? (Creepy boy)
» Poselství (Creepy boy)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: