Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 12:49

Akira Nanashi

Na tváři jsem měl pořád úsměv a mírně negativně zakýval hlavou.. Nebude to souboj jako takový.. bude to něco mnohem zajímavějšího.. Řekl jsem z kapsi pomalu vytáhl jakýsi kodex ve velikosti normálního malého svitku... Už z dálky bylo jasné zašifrovaný na nějaké slovo jeho stříbrný,litý obal sloužil jako naprostá ochrana proti násilnému otevření... Momentálně se nacházíme na nejvyšší hoře tohoto imaginárního světa.. ano,všechno co tu vidíte je uměle vytvořeno ale jak vidíte tak dokonale.. svět tvoří 50x50 kilometrů čtverečných a sním se mění i podnebí... abych vás seznámil se situací tak vám ho povím ... tato hora a její okolí 10km tvoří zmrzlé a ledové pláně na kterých i lidé umírají.. dál následuje podzimní období.. to je dá se říct část na odpočinek...podzimní podnebí vás nijak neohrožuje na životě -tato část má 10 km,ale..pak nastává prudká změna do letního podnebí... poušť rozhlehlá 20km je ta nejtěžší část která vás čeká.. Lidé na ní umírají už po 5ti kilometrech takže pozor..a poslední 10 km část tvoří jarní podnebí které je odpočinkové jako podzimní.. a jarní část je na konci imaginárního světa ve které budete muset najít špičatou malou garzonku ve které stojí podstavec na kodex. Odkašlal sem si od delšího projevu ale pak pokračoval.. To ovšem není vše.. jak jste si již všimli v ruce držím jen jeden kodex..a vy jste tři..to znamená že vyhrát,může pouze jeden..Kodex je chráněn šifrou kterou vy..nebo respektivně jeden z vás bude muset rozluštit...Bez kodexového svitku který se nachází vevnitř..nemáte žádnou šanci vyhrát.. Svitek musí být postaven do podstavce bez své ochrané části-čili rozšifrovaný. Nemusíte se ničeho bát..když zemřete,probudíte se v realitě na našem místě srazu jen s menší bolestí hlavy.. Řekl jsem s přihlouplím úsměvem ... Jak jsem řekl..vyhrát může pouze jeden proto se prosím nesnažte o společné postavení svitku na podstavec..mělo by to katastrofické účinky.. každopádně.. jestli že jeden zvás donese svitek do podstavce..bude autimaticky přenesen zpátky do reality k místu setkání a bude obdařen odměnou.. Tu se dotyčný dozví až jako výherce.. Řekl jsem opět se zahihňáním a znovu sem si odkašlal.. Další věc.. když jeden zvás donese svitek..a zbylí 2 budou pořád ve hře.. tím myslím že nebudou mrtví.. můžou se těšit na mnohem větší adrenalin... Tahle hora se promění v obří sopku který žhavýmy kameny a lávou pokropí celý ostrov a vy zemřete tou nejbolestivější smrtí...To je trest pro poražené.. Řekl jsem už vážnějším tónem a z kapsi vytáhl 3 malé svitky které jsem rozložil před sebe.. Pravidla nejsou žádná.. můžete se i navzájem zabít..tím zvýšíte svoji šanci na výhru.. OVŠEM zdůraznil jsem.. Vy navzájem..nejste to nejhorší co vás tam dole může potkat..neberte tuhle hru na lehkou váhu..prosím.. Poslední větu jsem řekl asi nejvážněji z celého proslovu a pak složil vám známé pečetě.. Kuchiyose no jutsu.. Řekl jsem potichu a na všech třech se objevily 3 velké batohy obdařené věcmi jako spacák apod.. Bez nich by jste to asi nezvládli.. Řekl jsem opět s úsměvem a zmizel jako blesk načež jsem objevil těsně za Samem... Odpusť.. Řekl jsem tišše a píchnul mu do krku jakousi injekci.Sama jen nachvilku zabolelo celé tělo ale potom už necítil žádnou změnu. Dal jsem ti potlačovač tvého Kekkei Genkai.Jako pták bys tu měl značnou výhodu oproti svím partnerům.. Řekl jsem s úsměvem a opět pomalu došel před 3 geniny a čekal na jejich reakce..
Obsah Batohu: ZVN(doplňek),lehké jídlo,pití(voda),spací pytel,sirky,klacek obalený hořlavým hadrem(pochodeň),obvaz,papír+tužka

//Byl bych rád kdyby váš další post neobsahoval nic dopředu.. Chtěl bych stímhle počkat na likukua..Děkuju
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 21:55

Gabriela

Nemám zájem vyhrát... Pomyslela jsem si a mnula si ruce kvůli teplu. Hodně štěstí, řekla jsem svým protivníkům a pak se otočila na senseie. Kdo dostane ten kodex?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 24 2011, 16:54

Zaki

Nepovedal som nič pri inštrukciách a snažil sa ich všetky zapamätať.
Dostal som za úlohu sa dostať ako prvý do ciela, získať kodex a dešifrovať ho.
Nepredstieral som, že to bude lahké. Ved už len prvá časť je extrémne tažká. Získať kodex bude asi bude najlahšie, stačí sa len dostať do ciela prvý a čakať, kým prídu ostatný..
Tým, že sensei zbavil Sama KG, som získal velkú výhodu, kedže on sa spolieha iba naň a Gab nie je nejaký bojovník. Mal som najvätšiu šancu to vyhrať. Ale šanca nie je vždy istota. Zobral som ten batoh a skontroloval, čo v nom je. Tú vodu si budem šetriť na púšť.. pomyslel som si a dal si ho na chrbát.
Tešil som sa, ako ukážem svoju techniku paralízi, ktorou by som mohol dostať aj senseia...
teda..Aspon prekvapil....
ked som skontroloval batoh a dal si ho na chrbát, nič mi nestálo v ceste odísť. čakal som len na pokyn.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 24 2011, 18:08

Sam Hayashi

Ty...
Řekl sem naštvaně na senseie... Soustředil sem se a zkusil jestli funguje aspoň technika orlího zraku... Pak sem zkusil své drápy...
Snad bude fungovat aspoň tohle.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 24 2011, 19:23

Samovi fungovali všechny schopnosti kromě kompletní přeměny.. a necítil si ani žádnou bolest nebo vedlejší účinky.. drápy i oči ti fungovali...

Akira Nanashi

Kdo dostane kodex ? ten který bude nejrychlejší.. řekl jsem s úsměvem a hodil kodex z hory přímo dolů.. Tím jsem i odstartoval i váš "závod"...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 25 2011, 21:57

Zaki Sukuro

Usmial som sa a vytiahol zvytok vody, čo síce mohli zaregstrovať, ale každého pozornosť by sa automaticky natočila na kodex.
Nashromaždil som do neho chakru a položil ho na zem. Zvitek Sukuro:Suiton vyšlo mi z úst a pod vami sa objavila hustá voda, ktorá vám mala zabrániť v pohybe a mne tak získať náskok. Rozbehol som sa a začal bezať za kodexom, z batohom na chrbte.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 20:32

Gabriela

Proč hned taková agresivita? Pomyslela jsem si když Zaki použil svoji vodní techniku, potom jsem se pomalu začala seškrábávat dolů, na rychlosti mi zas tak nesešlo, hlavně abych nespadla dolů...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 13:05

Zaki - technika se ti sice povedla ale jak chceš běžet za kodexem který padá ze skály strmé asi jako obří propast... leda tak skočit a to nevím jak by si dopadl...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 13:44

Sry až teraz mi to doplo xD

Zaki

V tej chvíli som si uvedomil, že predomnou je prázdnota. Nemal som čas vymýšlať niečo múdre tak som položil batoh na zem a vyhodil z neho dva kunaie a lanka. Cez dierku v rukoveti som prepchal lanko a nasledne obviazal okolo svojej ruky. To isté som urobil aj z druhým. Potom som sa otočil a pomaly začal zostupovať dolu, zadržiavajúc sa kunaimi, ktoré som používal ako pri horolezectve.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 19:49

Sam Hayashi

Tak si utikej chudčku.
Řekl sem a začal se brodit vodou
To, že bych prohrál mi vůbec nevadilo. Když sem se konečně dostal z té vody tak byl Zaki už pryč. Rozběhl sem se a skočil z hory dolů směrem, kam skočil Zaki. Nic sem si z toho nedělal. Teď už sem padal celkem rychle.
Henge
Pomyslel sem si a nic
Henge!!
Vykřikl sem a teprv teď sem si uvědomil, že ta schopnost nefunguje. Aktivoval sme svůj orlí zrak což mi trochu zrychlilo reflexi. Oči mi těkali všude kolem, hledal sem nějakou věc, za kterou bych se zachytil a zpomalil pád.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 20:05

Zaki

Na chvílku som si z lezenia odýchol a pozeral sa, ako Sam padá.
No nie je krásny den?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 21:41

Sam <- Na holé skále nebylo nic víc než malé kamené výčnělky a úzká vrstva sněhu...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 14:39

Sam

Pomocí mích orlích očí sme si všiml toho kodexu. Rychle sem k němu připlachtil a chytil ho. Z levé ruky mi vylezli drápy. Zapichl sem je do skály a to mě pomalu spomalovalo... za mnou se vytvářeli 3 trhliny. Nehorázně to bolelo a ze zápěstí mi začala pomalinku téct krev. Drápy se zlomili a já se odrazil od skály. Udělal sem salto do zadu a nakoncentroval chakru do noh a do dlaní. Přilepil sem se na skálu a těžce vydechoval. Svitek sem dal do kapsy a začal se ukrutně smát... Můj smích byl ve stylu "přežil sem to"
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 21:44

Zaki Sukuro

Pozerl som sa, ako Sam skúša kamikaze. Nečakával som, že to prežije. Ale ten miešanec to prežil a ešte k tomu získal zvitok. Avšak plán mal dobrý. Zopakoval som po nom a nakoncetroval chakru do noh, ako sa to robilo pri tréningu na strome. Takto bol beh po skalách ovela lepší. V koncetrácii chakry som bol "z mojeho vlastného pohladu" najlepší v ročníku. Vystrel som jeho smerom ruku a zovrel ju do detskej pištole.
Na konci ukazováka sa urobila malá žltá gulička. Usmial som sa a vykríkol: Ya no jutsu a "vystrelil" na teba malú strelu. Dúfal som, že tá technika zmení tok chakry v tvojom tele a tak naruší tvoju koncetráciu, čim by si zase kotúlal o kúsok dalej.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 04 2011, 22:45

Gabriela

Dál jsem se seškrabávava když jsem si všimla padajícího Sama. Sebevrah... Pomyslela jsem si a koukala se jak padá dál, ale od se dokázal chytil skály a pomocí chakry se i udržet. Nezadržitelný asi neznamená hloupý. Pak jsem jen okopírovala jeho myšlenku a nakoncentrovala chakru do dlaní a nohou a dál sešplhávala dolů.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 16:55

Sam

Hajzl...
Proběhlo mi hlavou, když mě jeho technika zasáhla. S křečemi sem začal znova padat byl sem na chvíli v bezvědomí... Pomalu sem otevíral oči.... Zase sem padal. Naneštěstí hora nebyla nekonečná a já začal vidět zemi. Udělal sem znova to co předtím a teď sem stál na okraji hory... tahle akce mi sežrala dost chakry...
Na to, že semna začátku cesty mě dost vyčerpali hajzlici jedni.
Řekl sem si a začal sprintovat dolů. Tentokrát sem čekal, že na mě někdo zautočí tak sem se ohlížel.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 18:15

Zaki Sukuro

Trefa povedal som a usmial sa. Bežal som dalej a štval sa preca len na jednu vec. Sam má kodex a je dalej ako ja, s mojou pomocou. Pozrel som sa na zvtiky. od vtedy, čo som ich uveznil do suiton techniky, ubehlo už 5 minút, určite bola nabitá. Avšak šetril som si ju zoskok zo zvišku hory. rovnako ako Sam, aj ked o trocha neskor, som zaregistroval zem. Vytiahol som zvitok vody a..skočil....
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 11:33

Sam < Cesta se ti zdála úplně normální byl to horský les a kromě hnusné havěti kolem to bylo úplně normální.. Zatím si necítil žádné nebezpečí..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 15:44

Zaki Sukuro

Začal som preciťovať adrenalin a jemné dotyky vetra na tváry. otvoril som oči a okamžite ch prižmúril.
Nápor vetra bol príliš silný. Cez zaslzené oči som videl rozmazanú pôdu, ktorá sa nebezpečne rýchlo približovala. roztiahol som zvitok vody, avšak zaril sa mi do tváre a moj pohlad bol vážne minimálny...
ked som bol už nebezpečne blízko, nashromaždil som do neho pečať a zo zvitku vytriskla hustá voda, ktora dopadla na zem a ja hned za nou.. Niekedy som rozmýšlal, aké to je spádnúť do pudingu. Tento pocit sa mu podobal asi najviac. Pár sekúnd som dýchal a odfukoval, ale potom som sa postavil a pretiahol si údy.
Videl som, ako Sam kráča preč a vicítil som šancu získať kodex, ale zastavili ma senseiove slová.
Pravidla nejsou žádná.. můžete se i navzájem zabít..tím zvýšíte svoji šanci na výhru.. OVŠEM zdůraznil jsem.. Vy navzájem..nejste to nejhorší co vás tam dole může potkat..neberte tuhle hru na lehkou váhu..prosím..
Tak preto som zatial skúsil nebezpečnejšiu spoluprácu.
Hele, miešanče zakričal som smerom na neho.
Obidvaja sme spotrebovali velku dávku chakry na tej hore, ale ti prevdepodobne viac. Sensei povedal, že tu sú horšie veci ako my dvaja, preto navrhujem dočasnú spoluprácu. Pobiť sa môžeme až potom.
Podla mna nemal na výber. Vdaka mojemu menšiemu podvodu bol na tom o dosť horšie ako ja a bol aj docela doranený kvoli svojej harakiri. Spolupráca bola najlepšou volbou.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 17:00

Gabriela

Nikdo si mě nevšímal a neškodil mi a tak jsem snad mohla vklidu slézt dolů. Už jsem se docela těšila, že se navzájem pobijou, ale Zaki se rozhodl spolupracovat, zatím jsem se moc neukazovala, ale sledovala jsem, jak se bude vyvíjet situace a byla jsem připravena je i sledovat, kdyby se někam vydali.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 17:28

Sam

Ne dík řekl sem klidně a pak si stahl kalhoty abych mu ukázal pozadí. Vysmál sem se mu a se slovy.
Já jsem predátor, lovec, v lese sem jak doma nepotřebuju tě.
Sem začal utíkat směrem k cíli.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 17:32

Zaki Sukuro

šmejd pomyslel som si a vytiahol zvitok so shurikenmi. nashromaždil som do neho chakru a vystrelil spršku zbraní.
Tak potom navrhujem súboj teraz, kým ťa mám na očiach.
nemožem dopustit aby sa mi kodex stratil z očí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 17:37

Sam Hayashi

Proč bych s tebou měl bojovat, když umřeš strašlivou smrtí až vyhraju.
Popichoval sem ho... ve skutečnosti sem chtěl najít nějaký způsob aby sme mohli vyhrát všichni tři... ale nedokázal sem si to jednoduše připustit. Rychle sem se schoval za strom a protože byl docela daleko tak sem to stihl a zbraně se mi vyhli.
Henge
Řekl sem potichu a proměnil se na kámen.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 17:44

Zaki Sukuro

Pretože vyhrať môže iba jeden. A nestrávim pár dnami hladaním teba.
Povedal som a z odstupu obišiel strom, za ktorý sa schoval. nebolo tam nič mápadné, iba listy, korene a jeden kamen.
Premýšlal som, čo mohol urobiť a moj pohlad sa presunul na korunu stromu.
Vedel som , že liest pomocou chakry vie, takže to bola jedna z možností.
A ja žiadnou strašlivou smrtou neumriem, to by si mohol vedieť. radšej sa podrežem sám.
Dalej som hovoril a snažil sa ho nájisť.
Ech, mal by som ísť na koniec a tam si ho počkať, ale toto je rýchlejšie.
Premýšlal som, ale dalšíí zvitok zo zbranami som nechcel použiť. šetril som si ho na tie, horšie veci.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 21:22

Gabriela

Pořád jsem z povzdálí sledovala jejich rozhovor, ale oni se pořád k ničemu neměli a tak jsem chtěla odhalit svoji přítomnost, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Snad to dokážu přežít i sama a dorazit jednoho z nich, když bude vyčerpán nebude problém, hlavně si musím šetřit chakrou, zatím jsem jedinná, která je prakticky na vrcholu svých sil...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)
» charakter- Adop1011
» charakter-adop1011 (NPC)
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: