Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 22:00

Když vtom vás prerušil hlasitý a ďábelský řev který vám všem nahnal husí kůži.. Sam a Zaki to slyšeli z vpozdálí ale Gabriela jakoby cítila dech onoho tvora jenž se se vší pravděpodobností nacházel za ní..řev přišel přímo odtamtud a přípomínal nějaké zvíře ale ne jentak ledajaké.. řev se nepodobal ničemu co jste doposud znali.. Jen Sam mohl pocítit nějakou podobnost s nějakým zvířetem ale bohužel ti nemohlo dojít co to vlastně je.. Byl to ďábelský řev ale přesto ti něco připomínal.. Ačkoli vaše povahy byli dost odvážné a silné.. zvuk jenž na vás dolehl vám jakoby na pár vteřin úplně vyřadil tělo a kvůli vyděšenosti jste se skoro ani nemohli pohnout...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:09

Sukuro Zaki

Sa... zastavil som sa v polke slova a pomaly som sa otočil. Ozval sa strašidelný rev a moja mysel si začala predstavovať na plné obrátky. Mačka? Vetšia mačka? Gab? po tele mi prešiel marazivý chlad. Na čele sa mi urobili kvapky potu. Moje telo sa hýbalo pomalšie a pomalšie. Nemohol som odtrhnúť oči od toho smeru.
Podme, Zaki, musíme utiecč. Hýb sa. avšak telo ma nepočúvalo.
TY si ale sráč, Zaki povedalo moje alter ego.
Avšak ja som sa stále nehýbal..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 22:08

Gabriela

Zrovna jsem přemýšlela jak být co nejnenápadnější a vtom jsem uslyšela ten šílený řev. Co to ku*va je? Pomyslela jsem si, ale strachem jsem se nemohla ani otočit. Jedinné, co mě napadlo bylo kousnout se do jazyku a to se mi taky nakonec povedlo; využila jsem bolesti, abych se dostala z té hnusné strnulosti a hned jak jsem se mohla alespoň trochu hýbat, tak jsem za sebe hodila kunai s lístkem a odběhla co nejvíc dopředu, abych se vyhla výbuchu, potom jsem se snažila dostat ke svému týmu, aby ta věc sežrala radši je, než mě...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 18:44

Z výbuchu se ozval znovu hlasitý řev a když se po chvilce prach rozplynul..Stála tam hnusná velká příšera která se vůbec nepodobala ničemu co jste doposud viděli...

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 UncleanBeast

Jednou tlapou rozseklo monstrum strom jak kus papíru a obří rychlostí se rozeběhlo přímo na vás.. po cestě sráželo vše co mu stálo v cestě a přitom to rozzuřeně řvalo.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 19:38

Sam Hayashi

Vydrž vydrž.
Problesklo mi hlavou, musel sem se v té podobě. Když se zvíře rozeběhlo, tak sem neváhal... Předchvílou sem byl ztuhlý a sotva sem udržel vlastní chakru, ale probudil sem se... Musel sem říkali mi to mé instinkty, pokud se neproberu zemřu. jak se dostalo k Zakimu ja se proměnil, měl bych být přímo pod obludou. Rychlým utokem sem se do ní zabodl oběma rukama, ve kterých mi narostli drápy.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 20:37

Zaki Sukuro

Videl som, ako sa k nám tá príšera blíži, ale mje pohyby boli stále na minimu.
Bože, to je démon. pomyslel som si a zahladel sa mu do očí a uvidel, ako pred ním uteká tá holka, ktorej meno som si nevedel v rýchlosti spomenúť. Videl som, jej strach v očiach (určite ho mala) a ako sa snažila dostať ku mne. NEvedel som, ako dopadol Sam, na jeho mieste by som zdrhol čo najdalej a dostal sa ku cielu.
V tejto chvíli, plnej strachu a agonii, sa mi pred očami ukázala dalšia postava, jej dlhé, zamatovo-čierne vlasty sa jemne poddávali.
Mami? povedal som takmer šeptom. Postava sa postavila prešla tou holkou a vytiahla zvitok. a vytvorila chakrové pole. Jej tvár sa otočila mojim smerom a usmiala sa. Moja mtka mi poslala odkaz, hodný Sukureho. V dalšej sekunde moja malatnosť opadla a ja som dobehol ku Gab,rovno do démonej dráhy, vytiahol zvitok chakrového štítu a nashromaždil do neho chakru.
Odrazu sa okolo nás dvoc vytvorilo pole a my sme boli chránení. Dúfal som, že ho to zastaví.
Matkine obrisi sa pomaly z mojych očí vytratili a ja som si konečne uvedomil že to všetko sa udialo iba v mojej hlave. Potreboval som sa zblázniť aby som vytriezvel, vytriezvel zo strachu..
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 11:47

Sam <- Když si do ní zabodl své drápy tak 2 drápy na každé ruce se zlomily o železné pláty které připomínaly brnění a jen 1 dráp na každé ruce se mu zabodl do masa. Příšera hlasitě zařvala že vytvořila jakousi tlakovou vlnou kterou srazila Zakiho i Gabrielu k zemi. Jak si ležel pod ním tak tě jednou tlapou přimáčkl k zemi tak že si cítil zakřupání tvích kostí..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 12:51

Gabriela

Proč mě tak chrání? Pomyslela jsem si, protože bych na jeho místě udělala něco úplně jiného. Teď mu budu muset taky pomáhat... Řekla jsem si, protože jsem byla člověk sice nevypočitatelný, avšak k přátelům čestný a věrný a Zakiho jsem do přátel právě zařadila.
Můžeme to otrávit, řekla jsem a vytáhla z brašny čenou lahvičku a dala jí Zakimu. Ty budeš mít asi větší šanci to k němu dostat, stačí, když se mu to dostane do oběhu, dokázalo by to uspat i slona, nevím však jestli to na "tohle" bude stačit...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 13:58

Zaki Sukuro

Ked som dopadol na zem, začul som hlasité "chrup". Najprv som si myslel, že sa to stalo mne a moje oneskorené reflexi si tú bolesť ešte neuvedomili. Avšak zistil som, že to som nebol ja, ale Sam. Ako hocijako sa vyvýjali naše vztahy, nemohol som ho tam nechať. otočil som sa na Gab a smutne zazrel. Tipoval som, že toto bude niečo iné ako slon a v tomto svete nemusí nič fungovať ako má. Avšak zobral som to a povedal jej.Ked odlákam tú potvoru, dobehni za Samom. Ak nebude vládať chodiť, doraz ho a zober kodex. to je tvoja priorita. Bolo jasné, že keby som nevedel o tej ilúzii, asi by som nebol taký rozhodnutý. Potom som sa rozbehol a vytiahol z tašky pár malých predmetou a nashromaždil do nich svoju podstatu. Raiton: saikoro kosu no jutsu vykrikol som a hodil jej to ku hlave. potom som sa obišiel o 180ˇ od Gab a dúfal, že tým príšeru rozúrim. Potom som vytiahol tú gabinu injekciu a poobzeral sa po príšere. Videl som ako z jednoho miesta jej tečie krv, miesto, kde ju Sam zasiahol. ostatné bolo nedotknuté, takže má nejaký pancier, alebo niečo podobné. naštastie, aj ten má slabé miesta a vdaka Samovi som si to všimol. postavil som sa do bojového postoja a čakal na potvoru...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 20 2011, 17:41

Sam Hayashi


Arrrrghh!

Vykřikl sem, když se mi drápy zlomili druhý výkřik byl, když mi asi zlomil žebro.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Tohle už byl ale vykřik na*ranosti. Ja se obětoval a přeměnil se, abych je zachránil, což sem vůbec dělat nemusel. Mohl sem přece počkat až je obuda zabije a pak se proplížit k cíly. Zakiho slova o mém zabití mě ale vytočila. Svalil sem sedo klubíčka a přes bolest v žebrech sem obludu odkopl.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Feb 26 2011, 13:02

Zaki <- Tvá technika sním ani nepohla, jakoby jí ani nepocítil.. ale přesto na tebe upřel pohled a rozeběhl se na tebe protože si mu právě skazil svačinku..

Sam <- Trochu si ho odstrčil ale to už si tě nevšímal a rozeběhl se rozzuřeně na Zakiho..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 13:31

Sam Hayashi

Pomalu sem se zvedl a podíval se směrem k Zakimu... Záměrně sem si stoupal pomalu, protože sem chtěl ať ho ta obluda aspoň zraní.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 16:09

Gabriela

Rychle jsem doběhla k Samovi a ani se nesnažila odhadnout jeho zranění, dala jsem mu jednu pilulku a poskládala nějaké pečetě, aby se mu rány hojili aspoň trochu rychlejš, pak jsem se ho pohotově zeptala: Kde máš svitek? U mě bude bezpečnější, ty se ještě dlouho nebudeš moci pořádně hýbat...
Celou dobu jsem měla připravenou otrávenou jehlu, kdyby byl Sam agresivní...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 21:11

Zaki Sukuro

všimol som si, že moja technika tej oblude nijak neublížila. Sakra.. jednou krátkou mimikou som odkázal tým dvom, nech zmiznú. Utekal som čo najrýchlejšie a hádzal za sebou predmety, do ktorých som dal svoju podstatu. pozorne som si prezeral miesto, kde ho zranil Sam. mám iba jeden pokus. zbehlo som sa pozrel na injekciu od Gab a sústredil sa. Toto je pre teba mami. predsatvil som si svoju matku vedla mna, ako stojí a pomáha mi ukludniť ma pred mojím strachom. Nadýchol som sa a prudko zastavil. Z ladnou otočkou som vytiahol zvitok lístkou a mikol ním. vyleteli z neho kunaie, na ktorých boli pripojené lístki. V momente, ked sa dotkli príšery a vybuchli, som sa rozbehol proti nej a nachystal si injekciu, presne na miesto, kde krvácala. V tom dyme som to nevidel a tak som mohol len veriť svojej pamäti a inštinktom. Zatvoril som oči a bodol....
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 01 2011, 19:26

Zaki <- Příšera se trochu po explozi lístků pozastavila a to už si do ní účině bodnul injekci která se dostala do jejího krevního oběhu.. Obluda sebou začala mrskat a tebe odkopla několik metrů daleko. Neskolilo jí to.. motala se na místě ale pořád se držela na nohou..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Mar 03 2011, 19:38

Zaki

Zanadával som a čo najrýchlejšie uskočil. Tá beštia nechce zdechnúť. pomyslel som si a vymýšlal plán, ktorým by som ju mohol doraziť. Tá jej koža mi pripomína korytnačí pancier. Je tvrdý a normálnou ludskou silou ho neprerazím. Avšak pancier možno chráni vonkajšiu časť tela, ale ako som videl, z vnútra je rovnako zranitelný ako iná háved, Presne ako korytnačka vydýchol som si a pozeral, ako sa príšera tacká s otvorenými ústami. V tej chvíli ma niečo napadlo. Vytiahol som z opasku posledný nabíjací zvitok a vzdychol si. Som ja ale looser, ked ich všetky vyničím na jednu príšeru. Som vážne lúza. máchol som zvitkom a privolal dve katany, pričom som ich vo vzduchu zachytil. do každej ruky som si strčil jednu a rozbehol sa na tackajúcu príšeru. Mal som v pláne jej roztvriť ústa a napchať jej tam katanu až po rukoveť.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 17:47

Sam Hayashi

Začal sme pociťovat učinky toho séra... Nevyléčilo mě to uplně ale cítil sem se líp.
U mě je v bezpečí...
Řekl sem nedůvěřivě a všiml si té jehly.
Uklidni se sakra ženská sme v tom spolu. Nesoustřeď se na hloupej předmět ale na svýho parťáka!
Řekl sem a vyběhl proti té příšeře. Sice mě to bolelo ale to bylo jedno. V půli cesty sem se ale zastavil.
A nebo ne... tak čau
Řekl sme posměšně a začal zdrhat směrem k dalšímu období.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 07 2011, 18:02

Gabriela

Nicméně tohle sérum není ani zdaleka tak účinné, abys mohl běhat s čerstvě zlomenýma žebrama a i kdyby ses přemohl k pohybu, tak bys nemohl pořádně běhat, když jsi mi nedal ten svitek a začal jsi "zdrhat", tak jsem po tobě okamžitě hodila otrávenou jehlu a rozběhla se tvým směrem. Zakiho jsem ponechávala svému osudu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 15:05

Zaki <- Monstrum pobíhalo a skákalo sem a tam, bylo by velmi obtížné se mu trefit do úst.. šlo vidět že sérum od Gabriely funguje ale ne dostatečně aby ho skolilo.. k ústům se mu asi nedostaneš.

Sam,Gabriela <- Sérum sice nebylo tak účinné ale dost na to aby potlačilo alespoň část zranění které utrpěl.. Sam jakožto člen klanu Hayashi byl na fyzickou bolest a zranění zvyklý takže i se zlomenýma žebrama opravdu běžet mohl. Ovšem potom co Gabriela hodila jehlici by mohl Sam jen těžce uhnout protože na uskočení opravdu síly neměl.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 18:13

Sam Hayashi

Jehla me zasahla do zad a začala učinkovat, ja se nemohl pohnout... Snažil sem se odolat ale zatím to nešlo. I přes mou fyzickou zdatnost, mě tahle slabá D technika na pár vteřin znehybnila uplně...
Ty blbk....
Nedořekl sem a spadl k zemi. Vykřikl sem bolestí.
Je to určitě něco slabého za pár vteřin nebo minut budu zase na nohách.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 19:39

Gabriela

// Já jsem použil nějakou techniku?

Když ses přestal hýbat, tak jsem k tobě doběhla a dala ti kunai ke krku, měla bych to stihnout, vzhledem k tomu, že jsem za tebou běžele už skoro ze začátku. Zkoušela jsem to dobrovolně, nechci ti ublížit, ale když teďka zdrhneš, tak tě něco sežere i s tím svitkem, bude bezpečnější, když mi ten svitek dáš.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 15:40

Zaki Sukuro

Uskočil som a poriadne si vzdychol. Sakra, ta ku*va nechce zdechnúť to, že som začal v mysli nadávať, znamenalo jediné "som zúfalý". Jedna z katán, ktorú som použil na tu príšeru, sa mi zasekla medzi jej šupinami a ja som stál celý spotený z jedinou zbranou v ruke. Začal som premýšlať, že ujdem. Tá potvora ma už aj tak nedostane a ja sa nechcem vyplítvať úplne. Ale zase som sa aj chcel predviesť. začal som premýšlať. Nemám žiadne techniky, použitelné na priamy útok, ale niečo predsa vymyslím. V hlave som si skontroloval svoj zoznam v batohu. Obväzy, ZNV, voda..voda? prekvapene som si pomyslel a vytiahol čutoru. Rýchle som ju odzátkoval a hodil do nej kocku, do ktorej som predtým nabil svoju podstatu ( Raiton: saikoro kosu no jutsu) a hodil to na nu, mieriac na ústa, ale nebolo to podstatné, ked sa voda dotkla jej tela, vykríkol som katsu, čutora praskla a voda sa rozprskla po jej tele. Potom som namieril na miesto, kde bolo najviac vody a vykríkol som raiton: ya no jutsu a zasiahol vodu, ktorá ako vodič premiestnila moju techniku na celé jej územie a vdaka tekutom stave prešla cez jej brnenie. Určite som ju zasiahol, len som dúfal, že to bude stačiť.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Mar 17 2011, 16:22

Zaki <- To už příšeru zdolalo a když padla k zemi rozpustila se na šedočerný popel který se vítrem roznesl po okolí. Bylo v rázu ticho..

Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 07:27

Sam Hayashi

Dobrá vem si ho.
Vzdal sem se naštvaně.
Mám ho v trenkách!
Vysmál sem se jí. Počkal sem na její reakci, abych využil chvíle nepozornosti.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 22:09

Gabriela

Znechuceně jsem se na Sama podívala a přitlačila ti kunai ke krku, už ti začala kapat od krku krev, ale pořád to bylo jenom povrchový zranění. Podej mi ten svitek. Řekla jsem už docela netrpělivě, do trenek jsem mu sahat nehodlala, alespoň ne dokud si byl naživu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)
» charakter- Adop1011
» charakter-adop1011 (NPC)
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: