Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas, kdy všichni zaplatíme

Goto down 
+2
Páťa
Aspi
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 14:04

Vesnice si dál v klidu žila a nikdo nic neřešil, jakoby se nechával průběh vesnice v rukách boha. Ani žádné mise nebyly v dohledu, jenže jedno bylo uplně jasné, že vesnice nemá klid dlouho, kort když jde o vesnici, která vlastní Kyuubiho. Nad vesnicí pomalu zapadlo slunce a vyšel měsíc, který byl v úplňku a zářil tak silně, že vytvářel krásné světlo.

???

Daleko od Horagakure se ozvalo probíhání neuvěřitelného množství asi lidí a na stromě, který byl u toho stála osoba v černém. "Zničení Horagakure proběhne v klidu a rychle, takže rozruch nedělejte, pokud to nebude zapotřebí. O Hokageho je již postaráno, lidé si myslí, že je na misi, ale místo toho leží někde v propasti, kde škemrá o pomoc, která však už nikdy nepřijde." Řekla ta osoba a jeden z těch, kteří byli maskováni jen kývnul hlavou "Ano pane Shini." A pak se všichni rozeběhli směrem k Horagakure.


Neberte to tak, že přebírám Horu, jen ji jdu zavřít s dobrým koncem, který vám ukáže zase nějaké informace o plánu Akatsuki Smile
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 18:33

Aiko Namikaze

Po tom čo sme sa vrátili z misie som celý čas sedela doma na posteli a objímala vankúš.
Všade som mala zatiahnuté okná a bolo tu šero, čo vlastne aj symbolizovalo moju náladu.
Neustále som si vyčítala, že som nedokázala zachrániť svojho senseia.
Po tvári mi stekali slzy a nedokázala som na svoju poslednú misiu prestať myslieť.
Odpusťte mi sensei... ja... kso prečo som taká neschopná...?! pokrútila som hlavou, chcela som z nej tie myšlienky vytriasť ale proste to nešlo.
Pohľad som presunula na ruku, kde som mala Daisukeho stuhu.
Ach... keby som tu pri sebe mala aspoň teba... vankúš som stisla pevnejšie a zatvorila som oči.
Po chvíľke som sa konečne odhodlala postaviť sa a pretrela som si oči, aby nebolo vidno že som plakala.
Pomali som prešla k dverám a neisto ich otvorila.
Vykročila som von zo svojho domu- najskôr som musela privrieť oči, kvôli slnku ktoré však už našťastie zapadalo takže to nebolo také hrozné.
Začala som kráčať cez Horu mojou známou cestičkou smerom k Ichiraku Ramen.
Aspoň tým som sa chcela nejak povzbudiť, takže keď som prišla až na miesto posadila som sa a objednala si veľkú porciu Ramenu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 12:29

Ve vesnici se neozvalo ani burácení zvonů na poplach, jelikož jediné co v té noci bylo slyšet bylo padání mrtvých těl z hlidacích věží na hranicích vesnice Horagakure. Osoby v černém pomalu přelézali zdi vesnice a rozebíhali se do různých domů vesnice, jenže v tu cvhíli před jednu ženu dopadla jedna z tajemných osob. Žena upustila učebnice a začala na celou vesnici řvát, což bylo velice slyšet, ale pak už jen dopadla k zemi s krvavou skvrnou u srdce. V tu samou chvíli se rozhořelo několik z domů a najednou se i ozval zvon, který rozpoutal paniku, tak i agresivitu tajemných lidí.

???

"Fajn už o nás vědí. V tom případě pošlete druhou jednotku." Řekla tajemná osoba, což byl asi něco jako vůdce a mezitím už zdi vesnice přelézala další početná skupinka.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 13:01

Hyame Hyuuga

Náhlý rozruch uprostřed noci mě probudil. Rychle jsem se oblékla a vyběhla na zahradu klanového sídla, kde se už schromáždili ninjové z klanu Hyuuga a jejich vůdce Hizame Hyuuga. "Co se děje otče." Zeptala jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 13:33

Hizame Hyuuga - Nevim jak za něj hrál Nagato, ale teď ti za něj zahraju.

V mých očích jsi mohl vidět nechápavost a trochu i strach. "Nevím co se děje, někdo na nás zaútočil a ani jsme nepostřehnuli, že jde o útok na vesnici, už jsou skoro všude a nikdo o tom ani nevěděl! Nemohou to být normální ninjové, ti by se sem nedostali tak nepozorovaně." Řekl jsem tiše a několik hyuugů už se rozeběhlo do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 13:58

no ve skutečnosti existuje jenom v mim charu jinak tu žadnej hyuuga nebyl a nikdo za něj nikdy nehral, tak máš volnou ruku

Hyame Hyuuga

"A co ma dělat já? Jak můžu já pomoc?" Zeptala jsem se a dost mě znepokojoval otcův pohled. "To je hodně zlé, takhle jsem ho jěště nikdy neviděla." Bylo na mě poznat že se nažím zakrýt strach.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 21:56

Aiko Namikaze

Mala som zlý pocit, akoby sa malo niečo stať.
Keď predo mňa položili Ramen rozpojila som paličky ale jesť som nezačala- ozvali sa zvony.
Stuhla som a paličky mi spadli, ihneď som zoskočila zo stoličky a vybehla som na ulicu.
Pozrela som sa okolo seba, niekoľko ludí prebehlo okolo mňa a mali vystrašené pohľady.
čo to do pekla je...?! zaťala som zuby a vyskočila som na jednu z budov.
Videla som pomerne veľa neznámych osôb v čiernom a došlo mi, že asi opäť ide o útok na dedinu.
Momentálne bolo moje sebavedomie nulové, napriek tomu som sa však rozbehla k osobám.
Počas behu som poskladala pečate a vytvorila dvoch Kage Bunshinov.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeWed Mar 16 2011, 15:31

Hizame Hyuuga

Na nic jsem nečekal a rozeběhl se z obrovských dveří Hyuuga sídla a běžel ulicema vesnic, při čemž jsem po cestě míjel mrtvá těla různých lidí. Neřešil jsem co udělá můj syn, jelikož snad bylo jasné, že jediné co můžeme dělat je bojovat. Ve chvíli kdy jsem zmizel sídla a vyšel i Hyame, což bylo logické, že vyšel tak už kolem něj poskákalo 5 ninjů, kteří byli celý v černém.

Aiko -> V tu chvíli kdy jsi seskočila z budovy, už budova vybuchla a ty jsi věděla jistě, že jsi měla ohromné štěstí, protože jinak už jsi mohla být nehezky zraněná. Došlo ti také, že někdo musí za tim výbuchem stát a ve chvíli kdy jsi se tam podívala, tak jsi uviděla dva chlápky v černém, kteří na tebe také hleděli.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeWed Mar 16 2011, 16:33

Hyame - je holka

Vyběhla jsem za svým otcem na ulici, jenomže už byl pryč a místo něj tam stálo těch pět týpku. "Byakugan" Aktivoval jsem své Kekkei genkai a postavila jsem se do obraného postoje hyuuga stylu. "Kdo ste a co tuchcete?" Křikla jsem na ně.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeWed Mar 16 2011, 17:33

Aiko Namikaze

Otočila som sa smerom k dvom osobám.
Čo ste do pekla zač?! skríkla som naštvane a pozorne si ich prezrela, snažila som sa všímať si aj tie najmenšie detaily.
S klonmi som stála presne pred postavami takže sa klony shunshinli pred ne a zaútočili kunaiom, každý na jednu osobu.
Počas toho som poskladala pečate na Kamikaze a pripravovala sa zaútočiť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 16:22

Hyame -> "Jsme tu ve jménu Jashina, našeho pána. Dostali jsme zprávu, že Kyuubiho Akatsuki nedostala, a proto jsme si pro něj přišli my." Řekl jeden z nich a všichni si sundali masky a vypadali jako normální lidé, avšak z nich vyzařovalo něco tajemnějšího. "Jsme démoni a přišli jsme sem z pekla, aby jsme si vás všechny podrobili." Řekl ten samý a v tu chvíli se na tebe rozeběhl, ale ostatní jen koukali, při čemž se ti snažil dát pěstí.

Aiko -> Oba dva se ve stejnou chvíli zasmáli a pak jeden promluvil. "No s tim peklem jsi to trefila, my jsme démoni a byli jsme sem Jashinem vysláni, aby jsme to tu uplně zničili a konečně srovnali se zemí." Zvolal s úsměvem, který však přes masku nebyl vidět, ale to už se tam objevili ti kloni, ale v tu chvíli se oba skrčili a oba ve stejnou chvíli ty klony nakopli. Poté si zase stoupli a pomalu si sundali masky. Oba vypadali takhle, ale ten co mluvil měl vlasy černé: http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/110/9/3/FFXIII___Snow_by_Ninjatic.jpg Ten co mluvil měl bílé oči, zřejmě byl slepý a ten druhý zase neměl uši. Takže to vypadalo na dvojčata, při čemž jeden je hluchý a druhý je slepý. Tak proč dokázali oba tak dobře zareágovat na klony?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 16:42

Hyame

Před jeho pěstí jsem se přikrčila a zaútočila jsem juukenem na jeho srdce (Pokud ho má, pokud ne tak jenom do hrudníku). "Proč útočí jenom jeden?" Ostatní čtyři sleduju byakuganem, kdyby si to s útokem rozmysleli.









Jenom pro zajímavost, jedná se o ty démony co lovili v suchu? Jek se jim musí useknout hlava.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 16:47

Akamatsu

V klidu jsem ležel v posteli a uslyšel jsem zvony.*Co že??Co se děje??Zaútočili na nás nebo co??* pomyslím si a kouknu z okna ven.Rychle vyběhnu ven a vyběhnu ven kde uvidím několik mrtvých těl.Co se to tu sakra děje??!! zařvu na celou vesnici a začnu jí prohledávat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 17:17

Hyame -> Ano opravdu šlo o démony, kteří lovili už v Suichugakure. Tihle démoni evidentně srdce měli, jelikož když jsi na to místo zaútočil, tak ho jeden z nich odstrčil do strany, aby jsi ho nezasáhla, ale sám se přikrčil a snažil se tě z boku kpnout do žeber. Bylo vidět, že šlo o dost sviňácký souboj.

Akamatsu -> V tu chvíli už jsi ucitíl, jak tě nějaký tlak chytl za krk a mrsknul s tebou silně o zem až zem praskla. Když jsi se podíval tak před tebou asi dva metry stál chlápek s maskou přes obličej a spoza něj vyšel další chlápek.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 17:36

Hyame

Když mě chtěl kopnout, Rukou jsem ho chtěla vyblokovat a druhou ho zasáhnout stejně jako toho prvního. "Sem v nevýhodě. Mají přesilu. Ještě že s byakuganem vydim celý okolí." (až na slépé místo)
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 19:25

Ryuu

Spal jsem jako zabitej. Taky se není čemu divit. Minulá mise mě dost vyčerpala, mnoho dní jsem jen proležel v posteli a nevylézal z pokoje. Z hlubokého spánku mě však probudil zvuk, který mi zpočátku nedával vůbec smysl. Po nějaké chvilce mi to však došlo. Zvon,řev a zvuky urputného boje. Sakra...někdo zaútočil na vesnici. Rychle jsem vstal z postele,hodil jsem na sebe nějaké oblečení a začal jsem hledat svoji katanu. V domě bylo nějaké podezřelé ticho. "Matko?Otče?Yuki? Jste tu ?"zařval jsem nejistým hlasem se špetkou strachu.Konečně jsem našel moji katanu. Vzal jsem ji do ruky a vyšel z pokoje. Na první pohled se zdálo, že tu nikdo není. Budou asi venku. Vyrazil jsem tedy ven, když jsem vyšel ze dveří tak jsem skočil na střechu našeho domu a díval se po okolí. Je to ještě horší než jsem si myslel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSat Mar 19 2011, 12:24

Hyame -> Trefila jsi jednoho z nich a on odletěl do zádu, jenže v tu chvíli se tě pokusili udeřit všichni. Jeden ti mířil z pravého boku na pravé rameno, druhý ze zadu kopancem do zad, třetí z levého boku do levé strany žeber a čtvrtý ze předu pěstí do hlavy. S tim, že všichni do těch úděrů dali chakru.

Ryuu -> Jenže najednou tě zaujal pohled na to, jak někdo ze dveří tvého domu vytáhnul na pytli tři mrtvoli, hned podle zkrvavených vlasů jsi poznal, že jde o rodiče a Yuki.

Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSat Mar 19 2011, 12:45

Akamatsu

Ucítím tlak na krku a proto vrazím do země.Rychle se otočím a někoho uvidím.Kdo jste a co tu chcete?? řeknu a při tom se postavím do bojové pozice a rukou vytáhne kunai,
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 10:58

Akamatsu -> Píše se v první osobě a v minulém čase.
Obě postavy se ti jen zasmály, ale masky nesundaly, při čemž ti ale podle tónu smíchu došlo, že se jedná o dva muže, kteří budou v letech tak od 20 - 25. "Co chceme a kdo jsme? Jsme démoni sesláni Jashinem a přišli jsme sem zabít všechno co jde a srovna Horu se zemí!" Zvolal ten co tě předtim chytl za krk.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 13:03

Ryuu

Najednou se z dveří našeho domu vyšla nějaká osoba s velkými pytli. Z jednoho čouhali vlasy.I z té dálky jsem poznal, že to jsou vlasy mého mladšího bratra. Chlupy na zádech se mi naježili, vztek ve mě enormní rychlostí rostl. Křečovitě jsem sevřel svoji katanu, pohledem jsem zabíjel tu osobu, toho vraha, který mi zabil celou moji rodinu. Už jsem to nemohl vydržet, dívat se na to. Vztek a nenávist mi zatemnila mysl. jediné na co jsem v tomto okamžiku byla pomsta, krvavá pomsta. Bezhlavě jsem se s katanou vrhl na tu osobu, kterou jsem tak tolik nenáviděl. Za každou cenu musím pomstít smrt své rodiny...

Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 16:40

Hyame

Naštěstí jsem je všechny zaregistrovala čas pomocí byakuganu. jen jsem se přikrčila a tlouhým skokem při zemi zakončeným kotoulem jesm proskočila mezi tím co útočil ze předu a tím z prava. A těsně před skokem jsem na zem hodila výbušný lístek. Rychle jsem se zase postavila p vytáhla kunai s očekáváním dalšího útoku.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 23:07

Aiko

Zaťala som zuby a pohľadom som prechádzala z jedného na druhého.
Dokončila som rýchlo pečate a nakoncentrovala chakru do plúc.
Fuuton: Kamikaze! poslala som na nich čo najsilnejší prúd vzduchu a popritom som vytiahla Minatov kunai.
Smerom k tomu hluchému som hodila dymovú guličku a na toho slepého som zaútočila zblízka.
žeby boli nejak prepojený?! zamračila som sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 11:22

Ryuu -> V tu chvíli se osoba prudce otočila a ty jsi ucítil bolest v pravém stehnu a když jsi se podíval, tak jsi tam viděl zabodnutý kunai, ale to už se na tebe osoba otočila a sundala si masku. A ty jsi uviděl takovouhle dívku: http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2010/251/9/6/red_riding_hood_by_kyubisharingan-d2ybylf.jpg Vypadala tak na 12, ale tobě došlo, že asi nebude tak mladá, jak vypadá. Jelikož podle toho jak rychle na tebe vymrštila kunai, že jsi to skoro ani nepostřehl, tak ji nemohlo být tak málo.

Hyame -> Tohle bylo chytré, jelikož jsi tam všechny vyhodila do vzduchu, čimž jsi je zabila, ale vesnice byla pod obřím útokem a ve chvíli, kdy jsi se mohla trošku zaradovat už za tebou vybuchla budova a ze shora se na tebe rozletěly kusy obřích kamenů, mezitím vybuchla další budova a letěly další obří kameny. Bylo to něco neuvěřitelného, ze všech stran na tebe letěly obří kameny a všude se ozývaly výbuchy a jekot lidí. Jakoby se blížil všeho konec.

Aiko -> V tu chvíli ten co viděl, tak jakoby cuknul hlavou a oba odskočili na pravo, aby se vyhnuly té vlně, ikdyž ten slepý trošku zakolísal. Jenže v tom už hodila na hluchého dýmovou kuličku, ale v tom už se rozletěla jakási síť od toho co byl slepý a tu kuličku odklonil z dráhy letu, takže vybuchla někde jinde, ale to už Aiko proletěla vzduchem, jelikož ji hluchý kopl přímo do brady. "Fakt si myslíš, že nás porazíš?" Řekl ti slepý s úšklebkem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 17:28

Hyame

"Taková zkáza. Je to konec?" Mezi kameny jsem měla v ůmyslu broběhnout a přitom se jim vyhýbat, pomocí byakuganu vnímám celé okolí a můžu najít nejlepší únik. Pokud jsem mi povedlo uniknout rozběhla jsem se najít nějakého spojence. "Musíme se zorganizovat, jinak nás rozdrtí."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 15:16

Hyame -> Uhýbala jsi fakt obratně, vypadalo to jakoby ty výbuchy byly uplně přesně mířené na tebe, ale kdo za to mohl. V tu chvíli sis všimla, jak z jedné ze strech spadlo několik menších kamínků, jakoby se od toho místa zrovna někdo odrazil. Ale v tom jsi ucítila bolest hlavy a začaly se ti měnit barvy v očích a viděla jsi chvíli bíle, pak modře, zeleně a červeně, takhle pořád dokolečka až se ti najednou sám vypnul Byakugan. Ale to už sis před sebou všimla osoby, která měla ještě černou masku a držela se jednou rukou za hlavu a druhou ruku měla v pečeti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas, kdy všichni zaplatíme Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas, kdy všichni zaplatíme   Čas, kdy všichni zaplatíme Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas, kdy všichni zaplatíme
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Všichni přečíst!
» Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
» Brana Zesnulých (Všichni učastněný)
» Trojka a Čtyřka opět v akci (Já, Seven a kdo chce[edit Srotak - tzn.: Všichni xD])

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato-
Přejdi na: