Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:51

Gray

Jenže to už jsem se díky své rychlosti objevil vedle té osoby s postojem, že jsem měl ruce na zemi a obouma nohama kopal ze strany do boku té osoby, což by ji mohlo odpálit pěkně daleko a udělat dobrou ránu, jelikož zrovna uskakovala, tak by měla být velká pravděpodobnost zásahu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:52

Siture

Když mě kopla do břicha tak jsem udělal úkrok dozádu a viděl jsem Gray zaútočil ve velké rychlosti do ní a tak jsem zkusil svůj nový útok,zabodl jsem glávii do země a vytáhl jsem kus země a pomocí chakry jsem to utvořil na hrot,který jsem pomocí chakry vystřelil na tu osobu,která dostala ránu od Graye,takže musela mít uhýb hodně sníženej,protože musela bejt z rovnováhy a soustředila se na obranu Graye.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 17:30

Riuka

Sakra. Netrefila jsem se. Stala jsem a jen okamžik sledovala, jak bojují. Kluci jsou silnější než já. Teď bych jim nebyla nic platná. Místo toho jsem kontrolovala okolí, zda tam není ještě někdo. Přece jenom, ten dotyčný nemusel přijít sám. Sensei jak můžete takhle spát?!
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 23:21

Temný soupeř nastavil ruku, ke které byla doslova srostlá katana, nebo spíše její ostří, takže Grayův útok mohl být vykryt ostřím a jen díky závaží na nohou Graye, které vlastně zachránily Grayovy nohy, není po boji.
Druhou rukou nepřítel údeřil do země a před ním se vytvořila zeď, do které narazila Situreho technika.
Ač se to nezdálo, váš soupeř byl zatraceně rychlý.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 09:40

Gray

Nejsi rychlejší než já ty šmajde! Pomyslel jsem si, když odrazil jak můj tak i Situreho útok. Neodrazil mě do dálky, ale jen můj útok zastavil a to byla výhoda, že druhou ruku dal k zemi a já tedy svoji druhou nohou šlápl na jeho ruku, kterou mě vybránil a pak druhou nohou, kterou předtim bránil jsem posunul do výšky, abych ho kopl do brady a následně udělal salto dozadu a dopadl na nohy. Měl by dostat pěknou ránu železem do brady.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 21:32

Siture

Sakra je nějaká rychlá a vypadá,že je i dost silná,aspoň to bude zajímavý,asi umí ovládat doton,takže se bude určitě umět dobře bránit a bude mít velkou sílu,nesmim se nechat od ní porazit hlavně když mám taky doton.
Řekl jsem si pro sebe a trochu si to probral jak to vypadá,potom jsem viděl jak zase útočí Gray na ni a vypadalo to že dostane pěknou ránu,vzal jsem tedy dva kunaie a hodil je po tý osobě,zase by měla být z rovnováhy a soustředit se na Graye,já byl ze šikma za ní,potom co jsem hodil ty kunaie jsme ještě vyrazil ihned zaútočit svojí glávií na ni,což by měla mít ještě více ztížené nějak uhnout,dkyž se musela bránit ještě těm kunaiům co jsem po ní hodil a byly u ní o chvíli dřív než já,zaútočil sjem mu kousek nad kolena a dal jsem do útoku docela velkou ránu a rychlost.
Teďka musí dostat ránu ode mě nebo aspoň od Graye a to by pro ní mělo být hodně špatný ať už se trefí kdokoliv.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 15 2011, 23:39

Riuka

Sleduju jejich boj, ale nezapomínám hlídat okolí. V duchu si strašně nadávám, že jsem měla víc trénovat a naučit se nějakou novou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 14:55

Nepřítel se opravdu hodně zaklonil dozadu, hlavně hlavou, takže to vypadalo, že ho Gray trefil, ale Gray náraz necítil. A vyhnout se tomuto útoku bylo skoro nemožné, ale nepřítel to přece nějak dokázal.
Situreho útok byl sice rychlý a přesný, ale nepřítel nadskočil ostří a dopadl přímo před Situreho a kopl ho do břicha a Siture se proletěl pár metrů dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 15:42

Gray - Sorry nepamatuji si v jaké jsem poloze, prtožoe jsem to za těch 9 dní zapomněl

Jenže zde měl na výběr, jelikož jsem nebyl žádný začátečník, tak jsem se rychle dostal k nepříteli a buďto odkopl Situreho a dostal silnou ránu mym závažím na noze do stehna, což by ho dost zabolelo a nemohl se tomu vyhnout, protože v tom postavení na moji nohu nijak nemohl a jendou nohou by se neodrazil tak aby mi uhnul a nebo Situreho neodkopl a místo toho se sám zachránil úskokem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)   Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)
» Gray Chojuri
» Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)
» Siture Pai Long
» Riuka Pai Long

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: