Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trochu se to uklidnilo

Goto down 
+5
Morgen
sfrit
raul2653
Meiki Ookami
Srotak
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:16

Renji Hagane

Zvony sa rozozvučali dedinu svojim malebne úderným a brutálne agresívnym zvukom. Bolo jasné, že Tsuchikage od nás niečo chce. Ani sa mi tam veľmi nechcelo ísť, ale dúfal som, že tam stretnem niekoho známeho a dozviem sa, o čo tam fičí.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:16

Areya Isugumi

Jen jsem ze sebe oprášila prach a sklepala bláto, konečně jsem byla sama, ačkoliv mě zarazilo, že si nechtěl ani sáhnout. Většina mužů by hned zneužila situace a rozhodně by si sáhla, ale on ne. Vrtalo mi to hlavou. Jen jsem si sedla na jednu z klád a čekala jsem. Nehodlala jsem něco jako zařazení se do týmu, jestli mě někdo chce, ať si mě tam dotáhne, já jsem přeci jenom svobodná. Po chvíli jsem se dala ale do tréninku, nemohla jsem tu příležitost nevyužít.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 09:16

Shinnai

Normálne som vstávala dosť skoro ráno ale dnes som sa zobudila neskôr. Bola som ešte stále hrozne unavená.
Posadila som sa na posteli a ucítila som veľkú bolesť v oblasti brucha a hrude.
Ťažšie som dýchala ale o seba som sa teraz nestarala. Bola som rada že moja dedina je v poriadku a Ramiho som mala pri sebe. Vlastne ležal vedľa mňa na posteli a asi ešte tiež spal.
Potichu som vstala a dotackala sa ku kúpelni. Ako tak som zvládla rannú hygienu a obliekla som sa.
Polospiaceho Ramiho som si zobrala do rúk a jemne ho objala.
Takto som sa vybrala von, pohľad mi ihneď padol na miesto kde sa odohrával súboj.
Rýchlo som sa pozrela iným smerom a vybrala sa k reštaurácií s Ramenom.
Sadla som si za bar a objednala veľkú porciu. Mala som dosť sklesnutý výraz.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 19:48

Zvon se rozezněl ještě jednou, tentokrát byl hlučnější.. Byl to signál pro ty co, ještě nepřišli...

Tsuchikage

Podíval sem se na Taku a usmál se... Ještě sem se svou řečí nezačal, protože sem tam chtěl všechny shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 20:47

Areya Izuzumi

"Ach jo," chystala jsem se klít, ale raději jsem se tedy vydala do vesnice, vzpomněla jsem si, jak mě vždy naháněli, chytili a zavřeli. Nechtěla jsem si to zopakovat, takže mi nic jiného, než uposlechnout volání zvonu a vyrazit k budově Tsuchikageho.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 21:26

Renji Hagane

Tsuchikage tam stál ako soľný stĺp. Prehodil pár pohľadov s Takom. Už chýbala len Shinnai. Ja som bol už prichystaný, ale tie zvony nedali pokoja a zazvonili ešte raz. Mal som pociť, že mi z toho praskne hlava. Tak len stojím a čakám.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 22:13

Anko

Kdy konečně začneš dědo?? zeptala sjem se sama sebe.Všichni nemaj čas tu jen tak stát! řekla jsem nahlas a sedla si na nejbližší zábradlí co bylo kolem mě.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 13:22

Taka Sorino

Vedel som, prečo kage s tým príhovorom tak otáľa. Chce, aby ho počuli všetci. Vzdychol som si. Keby sme mali ten klan s myšlienkami ako v konohe, stačilo sa im vopchať do hlavy a neodísť, kým neprídu. Vybral som katany s púzdrami z opasku a prehodil si ich cez prsia. Sadol som si na zem a zavrel oči. Celé moje telo bolo ako v ohni. Sakra.. spomienky na učna boli ešte čerstvé. Keby som bol silnejší, možno by som ho aj..zabil pomyslel som si a sklopil hlavu. Dalej som čakal a rozmýšlal. Hned, ako skončíme, nájdem si zoznam A jutsu a jednu sa naučím. Date.sakra, jak to ten blondák hovoril?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 18:38

Tsuchikage

Okolo mě vládla veselá atmosféra, která se postupně měnila na nudnou... Nečekal sem už na zbývající geniny a začal.
Všechny vás zdravím, doufám, že ste se z invaze na Iwu poučili, zesílili ste a taky ste se už uzdravili...
Řekl sem s usměvem.
Jistě ste si všimli, že někteří shinobi odešli...
Zastavil sem se na pár vteřin sem měl sklamaný výraz.
A někteří přišli.
Podíval sem se na nováčky
No jednoduše sem se rozhodl předělat všechny tými...
Odmlkl sem pro napjetí.
Rozdělit lidi do týmu podle schopností je jednoduchá věc, rozhodl sem se tedy, že si vyberete sami....
Počkal sem si na reace
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 18:47

Areya Isugumi

"Cože?!" A kvůli tomu nás sem svolával jak zvířata na pastvě?! Byla jsem rozčílená, napružená, naštvaná, nakvašená a to všechno dohromady. To si dělá jako srandu?! A co kdybych chtěla být sama, co s tím pak udělá, he he he?! Rozčíleně jsem se otočila "na podpatku" a odpochodovala zase pryč. Idiot jeden, já bych ho - uškrtila, nacpala do malé krabičky, naházela tam masožravé červy, zavřela a hodila do kyseliny! Byla jsem opravdu hoooooooooooodně hoooooooooodně rozčílená, že jsem pro samou zlobu viděla rudě. Pochodovala jsem přímo zpátky na tu louku, kde jsem potkala toho kluka, abych tam mohla v klidu trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:36

Tsuchikage

Sklamaně sem se podíval na ocházející Areyu, kdybych nebyl tak hodnej zastavil sem jí... Ale enchal sem jí jít, s ní si promluvím později.


Aiko Reizei

Objevilasem se před Areyou s nasupeným výrazem.
A ty deš jako kam?!
Podívala sem se směrem na kageho
Tohle je Tsuchikage! Nejvážěnějši, nejsilnější, nejmocnější, nejhodnější osoba v Iwě! Chovej se k ní sakra s respektem!!

Tsuchikage

Aiko nech jí... je to do jisté míry svobodná osoba... Má právo volby, když chce odejít ať odejte...
Normální člověk by byl na Areyu naštvaný, ale tsuchikage tomu už nevěnoval pozornost... Měl své lidi rád bezohledu na jejich chování... Otočil sem se zase ke všem a spustil sem.
To není vše... Vyberou si vaše činy né vi... Připravil sem pro vás pár testů, které vás spolehlivě seřadí do týmů.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:52

Taka Sorino

Prevaloval som v ústach a žul trávu, ked odrazu mi zabehla. čože? Vybrať si sám. začal som kašlať, ale potom to dokončil a ja som si vydýchol. No, niekoho si predsa len nájdem. Pozrel som sa po ostatných. pametám si, že dobrý je kagov vnuk a moj bývalý parták so železom. vtedy o našich činoch neičo bolo spomenuté. Err, radšej by ma mal naučiť a techniku a pridať ma medzi annbu, aby som bol prospešný.
Pomyslel som si a čakal, o aké testy pojde.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:54

Areya Isugumi

Už jsem toho měla plné zuby. Doslova jsem vypěnila, ani jsem nevěděla proč, ale vypěnila: "A co safla?! To nieni moje starost?! Lidi jsou všici naprosto totéž! Špína! Hnus! Chamtivó prasata!" Přičemž jsem prudce rozmáchla pravou rukou. "Já tu nik nechtěla sestát! To vy, lidi!" Rozčilovala jsem se, až jsem skoro šílela. Moje zloba vůči lidem mě zaslepila, prostě už jsem neměla náladu se lidem podřizovat. Už jsem nechtěla být ta, co je musí poslouchat. "To hájijku, zmiz z cest!" Čím víc jsem byla rozčílená, tím hůř mi bylo rozumět. Kdyby mě někdo někdy vyslechnul a kdybych si měla komu postěžovat. Nedalo se říct, že by se to dalo už napravit, ale chyběla mi rodina, přátelé a hlavně to nejdůležitější pro dítě: jistota.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:59

Anko

Doprkna... To bude zase otrava! řekla jsem dost nahlas a zívla si. Useknou mu ruku a on zase poroučí páprda jeden! pomyslel jsem si a seskočila ze zábradlí.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 20:19

Moroshi Maitre

Když padla řeč na týmy pár genninů (ne hráčů ale pochybuji že ve vesnici jsme genninové a chunninové jenom my) ode mě odstoupilo takže jsem byl sám a kolem mě nikdo nebyl. To se dalo čekat...mrňavý spratci...místo úcty projevují opovržení...jsou slabý a ještě tohle...nejraději bych je všechny zab....Přestaň fňukat! Už mě s tím štveš!řekl jsem naštvaně v duchu démonovi a rozhlížel se. Slyšel jsem všechno co kdo říkal díky mému sluchu. Považoval jsem první slova jako nejdůležitější. Když jsem slyšel co říká Areya tak se mi začala zamlouvat ale neměl jsem o holky zájem a byl jsem spíš samotář a bylo mi fuk s kým budu v týmu. Takže jsem tam jenom stál se založenýma rukama na prsou a se slepeckými brýlemise rozhlížel kolem mě. Čekal jsem kdy udeří ta mrcha osud.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 21:11

Renji Hagane

Jeho príhovor bol záživný, ako vždy. Pripomínalo to burcovanie pred veľkou skrížené s morálnou podporou. Ináč by som to asi nepočúval, ale keď to bol Tsuchikage, tak prečo nie. Z invázie som sa poučil. Už nebudem žiadna bábovka a budem ovládať kekkei-genkai na špičkovej úrovni, ináč nebudem v boji nič platný a môj titul chunnina bude len slovo pred mojim menom. Keď sa zmienil o testoch, trochu som sa zamračil. Mám tých testov už dosť.
"Prečo jednoducho nevyhlási losovanie?" rozmýšľal som nahlas "Všetko to musí byť tak komplikované."
Nemám s tým dobré skúsenosti, nakoľko s mojim druhým týmom som sa skoro nepoznal. Tentokrát si ale radšej zahryznem do jazyka a budem sekať dobrotu. Snáď budú mať tie testy nejaký dobrý účel a výsledok.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 10:31

Shinnai

Nemala som náladu na nejakú ďalšiu Tsuchikageho reč aj keď som vedela, že Aiko-sensei to nepoteší. Najskôr som zjedla svoju porciu Ramenu a až potom bežala za ostatnými.
Dobehla som k Renjimu a vypočula si ten "úžasný" nápad ako nás roztriediť.
Keď som uvidela Aiko-sensei na tvári sa mi po dlhšej dobe konečne objavil úsmev.
Aiko-sensei! zamávala som na ňu no popritom ma opäť zaboleli rany a tak som stíchla a chytila sa za brucho.
Počkajte, Tsuchikage-sama... Ale ak chcete meniť tými tak mne ako senseiku musíte nechať Aiko-sensei! Ja som si pre ňu pekne išla a priviedla ju sem a nikoho iného nechcem! vyhlásila som sebavedome a až potom mi došlo, že som kričala riadne nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 14:13

Moroshi Maitre

Stál sjem vedle Shinnai a když zařvala na tsuchikageho tak mi málem praskly ušní bubínky. Tím leknutím sjem málem spadnul na zem. Podíval jsem se mírně naštvaně na Shinnai a řekl. Mohla by ses prosím utišit?řekl jsem naštvaně. Měl jsem azse svoji blbou náladu takže jsem měl chuŤ zabíjet ale snažil jsem se to nedávat na jevo. Uřvaní spratci jako je Shinnai nebo Areya mě vždycky štvaly.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 15:30

Dedisu

Celou dobu jsem stál stranou a pozoroval řeč tsuchikageho a rozdělování týmu,sledoval jsem i ostatní kteří tam stáli.Již od začátku mi šel ten Moroshi na nervi,bylo na něm vidět že se chce jen stále s někým mlátit a že je to nějaký blázen do boje.Mohla by to být s nim docela sranda,zkusit ho naštvat,začínám se totiž hrozně nudit.Řekl jsem si a v duchu jsem se pousmál.Z jílu jsem vytvořil malýho pavouka,který ho sem poslal přímo k němu a nechal jsem mu ho vylízt na rameno,tak aby si ho jen všimnul,byla to jen taková hračka.Já sem se hned otočil jinam,aby nevěděl že sem to byl já.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 16:05

Renji Hagane

Po preslove som podišiel. Shinnain nápad sa mi celkom rátal, aj keď to malo ten háčik, že ak by nás rozdelili do iného týmu, Aiko by nemohla byť senseikou nás oboch, takže šance boli mizivé. Chcel by som ju poznať aspoň tak, ako ju pozná ona. Ale ako sa zdá, medziľudské vzťahy senseiov a ich študentov tu majú len malú ak nie nulovú prioritu, nakoľko to už bude tretí zostavený tým, v ktorom budem.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 02 2011, 00:08

Anko

Složila jsem pečeť a vytvořila tak Sakura Bushina.... Klon jen přikývl hlavou a zůstal na místě. Já se rozeběhla zpátky do Knihovny kde jsem zase četla tu knihu o fuutonu!
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 09:07

Shinnai

Neotravuj baka... buď rád že si ten incident pred pár dňami prežil, bol si na tom fakt úboho... odvrkla som Moroshimu chladne a odstúpila od neho ďalej.Až potom som si ale uvedomila, akým tónom som mu to povedala.
Mhm... Ale obraňoval dedinu... a nevzdával sa... povzdychla som si potichu a chcela som sa mu ospravedlniť, ale to mi hrdosť nedovolila. ďalej som trpezlivo čakala, čo mi Tsuchikage odpovie a popri tom som pohľadom zašla k Renjimu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 16:21

Renji Hagane

Stál som tam ako za imigrant za totality na colnici v Komárne a vyčkával som, čo sa bude diať ďalej a čo za úlohy nám starý pán dá. Nič iné mi ani neostávalo, len stáť tam so založenými rukami a pohybujúcim, ba až znudeným pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 06:39

Moroshi Maitre

Bylo vidět že mám co dělat abych nevybuchl smíchy. to byla povrchová zranění...byl jsem už i v horších srač*ách...řekl jsem a po pár vteřinách jsem se zhluboka nadechl a uklidnil. Chtěl jsem už odsud co nejdřív vypadnout aby úplně náhodou měnesebraly a nezaali mě vyslýchat. Sice mě zajímalo jak by to vypadalo ale nestál jsem o to.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 21:30

Taka Sorino

Zachrapčal som. Ucítil som trocha kovovú príchuť v ústach. Videl som, ako v mojej blízkosti stojí hlúčik geninov a chuninov. uvidel som aj to, ako sa Moroshi vyvyšuje. nedalo mi to a pousmial som sa. Hovorí blbeček Maitre, klan bez štipky talentu. Mal by si byť vôbec rád, že si to prežil. otočil som na neho tvár, až mi odvialo ofínu z tváre a tým ukazal temnú pečať, podobnú akú mal on na chrbte. Ak si spomýnam, ty vždy dostaneš na prdel ako prvý. Usmial som sa ešte viac, teraz trocha priatelsky a zároveň pobavene, mohlo ho napadnúť, že si z neho utahujem. cuklo mojou tvárou, akoby som dostal posmrtný krč, ale ovládol som sa a pristúpil bližšie. Moroshi Maitre, spomínam si, že na jednej záchranej misii si mi dal dáreček. usmial som sa ešte viac a v mojich očiach sa na sekundu objavila temnota, ale v rovnakej chvíli zase zmizla, takže si to postriehol iba ty. Až v tedy som si všimol tých dvoch. Tenjiho, mojeho prvého partáka a nejakú babu, asi geninku, kedže som ju ešte nevidel. kývol som k nim hlavou a prešuchal si vlasy. Potom som opäť pozrel na moroshiho. dúfal som, že ten slepec vybuchne a otestujeme sa, ale na to bol príliš slušný.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trochu se to uklidnilo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: