Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trochu se to uklidnilo

Goto down 
+5
Morgen
sfrit
raul2653
Meiki Ookami
Srotak
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 08 2011, 06:46

Moroshi Maitre

Kdo že jsi?nepamatuji si tě...Pamatuji si jenom důležité a silné osoby...řekl jsem a mírně naklonil hlavu do prava a potom jsem hlavu zase narovnal a mírně kývl hlavou. Už si vzpomínám...Taka Sorino...kluk co se jen vytahuje a hraje si na velkého zatím co ostatní dělají vše proto aby byli větší...řekl jsem a mírně jsem se naklonil k němu. A na pr*el dostávám vždycky jako první protože moji protivníci jsou narozdíl od těch tvých chunninové a výš...A člověk se neustále učí ze svých chyb...Zatímco ty se schováváš a když se objeví nějaký extrémě slabý soupeř tak proti němu bojuješ a máš co dělat abys výhrál...Takže co kdyby jsi šel k mamince a neotravoval velké kluky?Velcí kluci mají práci...uchechtl jsem se a zase jsem se narovnal. NEchtěl jsem ho vyprovokovat. Jen jsem říkal co si myslím.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 08 2011, 14:40

Taka Sorino

TY si na mna nepamatuješ? predstieral som prekvapenie. Potom začal trepať nejaké hovadiny, pri ktorých som sa len stále potmehúnsky posmieval. Vytahujem? JA som snád všade pchal nos, do vecí, čo presahujú moje schopnosti? Nie, malý Maitre, nie som povýšený. JE rozdiel medzi iluziou sily a jej podstatou.A ked už hovoríme o velkosti pohlad som zaviedol nižšie a vzdychol si. Velký duchom, malý vtákom.
Pozrel som sa na jeho poranenia, vyzerali horšie ako moje, ale nebol som lekár, nemohol som to posúdiť. To Hovorí ten čo sa nechal zmlátiť učnom a ten proti tebe ani nevyužil svoje najsilnejšie techniky. Snád by ťa aj on pokladal za slabého? Pokčil som ramenami. A ked už hovoríme o velkých chalanoch..Velký chalany sa nespoliehajú čisto na silu iných. Stále som si ho doberal, chcel som ho proste vyprovokovať, ale nie zmlátiť, na to sme boli obidvaja prislabý.Moroshi vedel, že som snád asi jediný okrem neho a Kageho, kto chápe takmer úplne jeho sílu, jeho temnú podstatu. Možno viac ako on.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 08 2011, 22:12

Creepy Boy

S čelenkou Suichu na hlavě jse msi tu připadal poněkud nepatřičně, avšak měl jsem důvod tu být, což uznali i stráže u brány, které mě pustili dovnitř, přestože jsem si všiml jejich udivených pohledů že byl vyslán někdo tak mladý. Jeden z nich mě nasměroval směrem ke Kageho budově a já se toho směru držel, jen jsem doufal že nenastanou žádné problémy.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 07:51

Renji Hagane

Po chvíli som zistil, že ako starý tým sme kompletní. Taka sa pochopiteľne zase zapojil do hádky s Moroshim. Len som nad tým pokrútil hlavou. Periférne som asi 20 metrov odo mňa sa blížil chalan s čelenkou nejakej inej dediny. Mal som sa na pozore. Čo ak je to nejaký špión, alebo nepriateľ? Tak či onak, tých bojov už mám nateraz dosť.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 09 2011, 11:29

Anko

V té knize jsem se dočetla jednu pomůcku k ovládání futonu. Vrátila jsem jí tedy zpět do regálu a šla na triningovou louku.Když jsem tam došla vzala jsem pár spadaných lístků a jeden znnich si dala na dlaň. Druhou dlaň jsem na něj přiložila a začala do nich koncentrovat chakru... První pokus se vůbec nezdařil. Lístek neměl ani škrábanec... Proto jsem složila pečeť a vytvořila klona...
Klon udělal to samé c o já a oba jsme koncentrovali chakru do dlaní na lístek.

Druhý pokus byl také kničemu jelikož vůbec nevyšel ani mě ani klonovi.Takhle jsem to opakovala alespoň dvacetkrát a potom jsem se válela nazemi... Ani jeden z dvaceti pokusů nevyšel. Z hluboka jsem oddychovala a ležela na zemi. Potom jsem z posledních sil vstala a vzala jeden lístek. Dala jsem ho do dlaní a začala do něho koncentrovat chakru.... A výsledek byl...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 18:37

Shinnai

Keď som uvidela Taku, trochu som sa ukľudnila ale sledovala som ho s meravým pohľadom.
Necítila som sa v jeho prítomnosti dobre, raz som kvôli jeho záchrane takmer skončila zahrabaná pod zemou a pred pár dňami ma riadne odhodil do steny, takže som s ním mala rovno dva nepríjemné zážitky.
Vyzeral, ako keby ani nevedel kto som. To ma urazilo.
bezomňa by si bol už dávno mŕtvy a ty ani nevieš kto som.... zamračila som sa.
MOroshi mohol by si sa ukludniť, niesi nič extra a na každého si tu otváraš papulu.... ozvala som sa odrazu a potom späť pozrela na Taka.
Mimochodom... Taka-Baka...? uškrnula som sa. Moje meno vedieť nemohol ale dorazilo ma že si na mňa nespomenie ani z videnia.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 19:10

Moroshi Maitre

Po tom co řekl Taka jsem se začal hrozně smát. Sice jsem byl v polovičním bezvědomí ale můj sluch je nejlepší v téhle vesnici a možná i na světě...Pokud si vzpomínám matně tak učen říkal něco o tom že já jsem silnější jak ty...řekl jsem. Sice jsem byl tehdá v polobezvědomí ale pořád jsem vnímal boj vevnitř. Ale potom jsem se přestal smát kvůli tomu co řekla Shinnai. Taka,Ty toho malýho uřvanýho spratka znáš?Asi to je jen další gennin co si myslí jak je skvělý a silný...já možná nejsem nic extra ale neotvírám si ústa na nikoho kdo je silnější jak já...řekl jsem a cvrnkl Shinnai do čela a zase se podíval na Taku s úšklebkem. Jen tak mimochodem...Než jste tam vy nuly přišli tak na mě Učeň použil několik dost silných technik... A porazil by jsem ho kdybych byl v plné síle...Víš někteří lidé musí vyvolat kvůli silnému soupeři svého démona i několikrát za boj...ten démon v souboji byl asi už posedmý...Vy ste ho porazily jen díky tomu že vás bylo víc a byli jste v plné síle...v tom je háček...to je důvod proč jsem prohrál...uchechtl jsem se a otočil hlavu k Shinnai a zase zpátky na Taku. Přes rameno jsem ukázal na Shinnai palcem a řekl jsem Takovi.Myslím že bysme měli v nejbližší době svést ,,cvičný" boj...aby genninové pochopily jaký je rozdíl mezi nimi a námi...můžeme to brát jako malý trénink...co ty na to?řekl jsem a ucehchtl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 06:56

Renji Hagane

Z tej hádky tých troch mi už navrela žila na čele. Za iných okolností by som si ich nevšímal, ale ako som mohol, keď sa celý incident odohrával sotva pol metra odo mňa. Fakt je ten, že každý má svoju pravdu. Radšej som sa vzdialil tam, kde to nebudem počuť.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 09:29

Shinnai

Moroshi sa ma ani nedotkol, pretože som stála dosť ďaleko od neho a aj tak by som ustúpila keby sa ku mne čo i len priblížil.
Ty kretén... Nemysli si, že si niečo extra... niesom žiadny genin.... zavrčala som zlostne a začala som skladať pečate.
Som Chuuninka Iwy a ty si len úbožiak ktorý sa snaží niečím zaujať, ale ako vidíš, každému len lezieš na nervy!!! v tom mi ale pohľad padol na Aiko-sensei a pečate som zastavila. So zaťatými zubami som si dala ruky do vreciek.
Rami... kebyže chce ešte nejak trapošiť mohol by si ho zasiahnuť pár bodlinami.... povedala som potichu ježkovi na mojej hlave tak, aby to počul len on.
A vlastne... neviem prečo na teba plýtvam energiu... nechápem ako môže niekto ako ty byť chuunin.... na všetkých útočíš ale.... "skutek utek..." povedala som hlasnejšie a s úškrnom.
Potom som sa otočila smerom na Taka, najradšej by som mu teraz vrazila za všetko čo som kôli nemu musela pretrpieť ale ďalej som zostala ticho a dúfala, že ten trapák odíde.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 16:21

Renji Hagane

Vôbec to nepomáhalo. Shinnain hlas som počul aj 10 metrov ďalej.
"Mohli by ste sa už prestať hádať? Buďte radi, že sme to prežili a ty Moroshi, nebyť nás, tak by bol s tebou amen." doložil som a čakal som, že obaja už stíchnu. Musel som ale očakávať, že podobné invektívy budú smerovať aj na moju osobu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 18:13

Moroshi Maitre

Ušklíbl jsem se a řekl. Nemám přátele ani příbuzné až na dva sekterými se nestýkám...čímpak to může být...Jo už vím... Můj nejlepší kámoš a rival umřel jen kvůli mé slabosti a můj bratr zmizel, tudiž taky prakticky zemřel, Moje matka si vzala mého idiotského senseie kterého doufám už nikdy neuvidím a můj pravý otec je trestanec který mě a matku a mladšího bratra opustil když jsme byli ještě malý... Jakýpak to je pocit, cítit že všichni které miluješ mizí...řekl jsem a mírně se naklonil.Lidé jsou pouze přítěží a zbytečněji zraňují ostatní lidi...Lidé jsou nespolehliivý a prohnilý...Lidé si vynahrazují přátele a rodinu vlastními způsoby, u mě to je boj a trénink...Nezajímá mě co si o mě lidi myslí...Tak tě prosím abys o mě nekecala takové žvásty když o mě nic nevíš...řekl jsem skoro šeptem ale pořád klidným hlasem a zase jsem se narovnal. Potom něco řekl Renji a já se na ěnj ušklíbl a řekl. Nebýt vás tak ho porazím..pokud si pamatuji tak to právě vy jste přišli a když jste přišly tak démon na vás zaůtočil...nebýt vás tak by démon bojoval jen s učněm a vyhrál by..Ale vy jste tam prostě museli přijít a všechno pokazit...Takže si to svoje, že by byl se mnou Amen můžeš strčit za klobouk...řekl jsem. I kdyby jste byli sebevíc blbý tak už vám mohlo být jasný že já nejsem ten typ člověka co se vychvaluje. Já pouze říkal čistou pravdu. Znal jsem hranice své síly a dokázal by jsem jim tu všem nakopat zadnice a v duchu jsem doufal že ji jednou budu moci nakopat Takovi.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 19:50

Shinai

blah blah blah... prekrútila som očami a pozerala som sa niekam úplne mimo, do blba.
Ani ty o mne nič nevieš a začal si tu na mňa vyskakovať že som úbohá geninka tak sa teraz netvár že si najväčšia obeť na svete.... každý z nás si tu prežil niečo ťažké niesi sám... a porozmýšlaj či to všetko nieje náhodou tvojím prístupom... zavrčala som a Renjiho som tým vlastne odignorovala takže som sa naňho prosebne pozrela, nech mi odpustí.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 20:16

Taka Sorino

Moroshi ako vždy zveličoval. Tvoj sluch je možno lepší ako ktorékolvek oči, ale voči mojim si stále hluchý, malá myška. Kvôli efektu som zavrel na sekundu oči a odhalil desivé karamelovo-žlté zornice. Síce som bol celý poobväzovaný, ale z mojeho pohladu vychádzalá čistá síla. Ked ma Shinnai nazvala blbcom otočil som sa na nu a naklonil hlavu, aby som si overil. Jej tvár sa mi zdala povedomá, ale nevedel som skadial. Možno preto, že ked ma ovladne moja vlčia časť, na nič si nepametám a v tom súboji bolo proste privela tiel. Ale spomenul som si. Er..ahoj..Shiki??? Nasadil som bolestivý výraz a trocha uhol pohladom. Naozaj som si jej meno nepametal. Ty si tá čo ma zachytila pri páde z orla že? povedal som tie slová pomerne vecne, aj ked pravda bola, že som ju asi skorej pripučil a použil ako odrazovú dosku. Poškrabol som sa vo vlasoch a usmial sa, ale moroshi mal proste rád svoje ego. Hej, malá myška. Oslovil som opäť Moroshiho. Ty si tuším ešte nezvládol jednu zo základných chunin techník typu "kuchiyose" že? A okrem toho si myslím,že táto "chuninka" By ty nakopala zadok a bez mojej pomoci. Renji ukázal opäť svoju povahu. Hej, Kovožrúte, ukludni sa. To ie je hádka, iba rozhovor troch int... teda dvoch inteligentných ludí. Mohol si všimnúť, že od vtedy, čo sme boli spolu v týne, som sa dosť zmenil. Už som ho nemal chuť prehodiť cez stenu a napchať mu kombajn medzi púlky.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 20:31

Shinnai

Najskôr som len znudene sledovala Taka a čakala o vypotí a vytočilo ma keď ma nazval "Shiki".
Ale v tom sa ma pred Moroshim zastal a videla som, že si naozaj spomenul.
Ano... aj keď práve zachytením by som to nenazvala... A volám sa Shinnai... zdôraznila som svoje meno a pokúsila som sa na neho usmiať.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 20:32

Creepy Boy

Sledoval jsem hádající se skupinu s Iwy a protože jsem se poněku ztratil zamířil jsem rovnou k nim.
Páni, vy jste ale skupinka ubožáků, takhle se tu hádat před hostem.
věnoval jsem jim ten nejmilejší úsměv který jsem dovedl vytvořit.
Než vás napadne tahat zbraně a zbytečně umírat, jsem oficiální posel ze Suichugakure no Sato. Nesu zprávu vašemu Tsuchikagemu, mohli by jste mi říct kde jej najdu?

Akagami Azuma

S lehce potměšilým úsměvem jsem sledoval lii kolem mě a snažil se najít legendárního Fénixova bojovníka nebo jak. Jeho přezdívka totiž zněla dost silně na to aby v jeho tým přežil i takový slaboch jako já.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 20:56

Taka Sorino

Otočil som sa na to dievča a povedal. Okej, Shinnai., ale nestihol som povedať nič viac, kedže sa objavil "hosť". Svoje meno nepovedal a ani ma nezaujímalo. Opätoval som mu úsmev, ako ked sa doktor usmieva na pacienta psychiatrie. Ubožiak nie je ten, čo odhaluje vnútorné slabiny, ale ten, čo ich skrýva, že "Hoste"? Sveje zbrane som nechal na pokoji, kedže som dneska vážne nemal chuť sa biť "fyzicky". Ale ked spomenul, že pochádza zo Suichu, vskypela vo mne žlč. Suichu hmm? Vieš o tom, že ja vašu dedinu nenávidím? Odplul som si a okolo mna bolo jasne cítiť číru nenávisť. čo ss týče dedulu.. vyslovil som a ukázal prstom na okno. Myslím, že už asi hodinu stojí tam a všetkých nás zvoláva vodník..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 21:09

Creepy boy

Stále jsem se usmíval.
Jaká škoda, že nemáš na to abys se svou nenávistí něco udělal
hned na to jsem se zadíval směrem, kterým ukázal a zmizel jsem. Pomocí Shunshin no jutsu jsem se zastavil kus od Tsuchikageho. V bezpečné vzdálenosti, aby mě nepovažoval za vraha a nerozmázl mě tu po podlaze.
Tsuchikage-sama!!
zvolal jsem.
Mé jméno je Sanada Shin, přináším vám důležitou zprávu od svého pána, Sendokage-sama.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 21:39

Moroshi Maitre

Shinnai...já ze sebe nedělám oběť...pouze říkám čistou pravdu...Kdybych ze sebe dělal oběť tak řeknu že jsem slepý, což je i pravda ale já to neřekl tak ze mě nedělej oběť. A už se s váma nehodlám dohadovat o síle... Hádání se o to kdo je silnější je dětinské...Buď se mnou Tako bojuj a dokaž že jsi lepší nebo přestaň vychvalovat ten svůj úžásný super zrak.řekl jsem a potom přišel ten ze suichu. Než jsem něco stihl říct tak už byl pryč. nezabijeme ho?zeptal jsem se a díval se směrem kde byl ten parchant. A v téhle diskuzi pokračujte beze mě, já tu jsem jen proto abych byl zařazen do nějakého týmu a potom se vrátil k tréninku jednoho tajného jutsu...hups...prořekl jsem se...stejně to není nic tajného,každý vymyslel své vlastní jutsu alespoŇ jednou...řekl jsem a dřepl jsem si a o nohy se opřel lokty. Byl jasné že je mi jedno co se kolem mě děje ale už jsem chtěl vypadnout.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 21:40

Renji Hagane

Kútikom úst som sa pousmial na Shinnai a potom som už len rozhodil rukami. Z toho démon sem, démon tam som už bol unavený. Bol som pripravený odtiaľ odpochodovať. Deň čo deň ma prenasledoval strašný obraz z minulej misie, keď sme s Takom a niekoľkými členmi ANBU prevážali toho z Akatsuki. Zavrel som oči a modlil sa, aby už Tsuchikage povedal niečo o tom novom rozdelení. Taka si očividne servítku pred ústa nedáva, ale na to som si už zvykol. Chválabohu hádke bol už koniec. Aspoň ja som to tak vnímal. Dedo vravieval, že otec a strýko Sora sa vôbec nehádali, ale keď mali nejaký spor, tak bojovali proti sebe v súboji. Raz to skončilo tak, neskôr onak. Ak to príde aj na mňa, nebudem sa tomu brániť.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 12 2011, 22:09

Taka Sorino

Moroshiho som úplne ignoroval, akoby bol pre mna iba otravný hmyz, ktorý som mohol kedykolvek. Ignrovoal som aj Shinnai, aj Renjiho. Akoby v mojich očiach bolo miesto iba pre "hosta" Samozrejme, že s tou nenávistou nič neurobím. Zobrali ste mi dôvod, prečo som obetoval dušu. usmial som sa a zahladel na neho a jeho shunshin, techniku, ktorá má príliš vela dier. Moroshi blábolil niečo o súboji, ale ja som ho nepočúval a díval sa na "hosta". Kvôli vám som stratil všetko. vyslovil som potichu, iba pre seba. Chvílu som bol ticho a potom sa postavil. Musím ísť trénovať, tento príhovor ma už nezaujíma. vyslovil som, akoby som sa v tom utvrdzoval a chystal sa odísť.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 16:06

Renji Hagane

"Hlavne, nech sa už Tsuchikage vykokce. Nerád by som tu prestál vlastný pohreb." povedal som umierneným tónom, no ten, kto stál blízko mňa to počul. Naozaj som už začínal byť netrpezlivý a kým sa nedočkám odpovedí na moje otázky, tak mi to pokoja nedá.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 13 2011, 16:10

Shinnai

Pooočkaj Taka-Ba... v tom som sa zastavila a nedokončila som.
Em... Taka-kun.... heh... majú nás roztriediť do týmov, nie? zaškerila som sa.
A ja si už viem predstaviť svoj ideálny tým... Aiko-sensei, ja, Renji.... a Taka? Hah... a samozrejme Remi... pri tej predstave sa mi na tvári objavil úškrn, Remiho som si chytila do rúk a jemne ho objala. Čakala som, čo bude ďalej. Moroshiho som tiež už ignorovala- ako všetci ostatní.
Renjiho slová som veľmi nezachytila lebo som mala hlavu zaplnenú myšlienkami o svojej predstave môjho budúceho týmu.


- Razz
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 15 2011, 06:10

Areya

Všichni se tu tak akorát začali hádat, křičet na sebe, pošťuchovat a provokovat se, to už jsem opravdu nemohla vydržet, jestli mě tady někdo chtěl udržet o chvíli déle, muselo by to být v adamantiové kleci. Rozhodně už jsem se lidmi nechtěla zabývat a tak jsem prostě odešla pryč, ignorujíc naprosto všechny otravné lidi. Odešla jsem na tréninkovou louku, kde jsem byla předtím, abych se mohla vrátit k tréninku.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 23 2011, 16:23

Vopred upozornujem, ze napisem asi iba raz, dvakrat za den. Ak vam to nevadi, budem takto az do 28

Tsuchikage

Odkaslal som si, aby ma kazdy ninja v okoli pocul. "Takze, ako som uz povedal, tymi sa urobia az po zvladnuti skusok, misii bez zarobku, ak chcete. A ano, vsetci ste povinny to splnit." usmial som sa na mlade tvare a premyslal, ake by to bolo byt opet mlady. V tej chvili sa za mnou objavil clen annbu a prikyvol. Pochopil som. Otocil som sa spat na svojich shinobi a usmial sa. V tejto chvili musim kvoli nudnym stareckym zalezitostiam odist, ale Jouninovia vam vysvetlia co mate robit. Opat som sa usmial, ked za mnou vyskocili Sorino bratia. Vsetci ostatny Jounini sa postavili do rady a cakali. Kazdy Jounin ma inu ulohu takze sa dobre rozhodnite, ku komu pojdete. Takze. tlieskol som rukami a cast terasi sa zdvihla a s nou ja aj sorino bratia. Mali ste cas si vybrat, ktoreho jounina si vyberetre.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 23 2011, 16:36

Moroshi MAitre

I když to je de*il tak to je můj otec...bože...řekl jsem a hned jsem se rozběhl za svým ,,otcem" Maitre Maiem. Kotroloval jsem jestli k němu někdo nejde. Došel jsem až k němu a řekl.Pch...jiného senseie neznám...řekl jsem a i on s jeho minimálním mozkem mohl pochopit že jsem si ho vybral.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trochu se to uklidnilo
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: