Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trochu se to uklidnilo

Goto down 
+5
Morgen
sfrit
raul2653
Meiki Ookami
Srotak
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 23 2011, 17:21

Dedisu

Mně je to vlastně jedno koho budu mít půjdu prostě za prvním z našeho klanu,kdo umí používat jíl.Řekl jsem si a snažil jsem se najít nějakého senseie kdo to umí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 23 2011, 18:25

Shinnai

Predtým, ako Taka stihol odbehnúť chytila som ho za ruku.
Renjii... chytila som aj Renjiho za rukáv a pomali ich dvoch odtiahla k Aiko-sensei.
S úškrom som na nich vyplazila jazyk a potom vzhliadla na Aiko.
Čakala som na ich reakciu...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 24 2011, 07:38

Renji Hagane

"Hmm?" odvetil som na adresu Shinnai. Keď som videl, kam to smerujeme, tak som len povedal: "Tak fajn."
Aiko sensei je dobrá sensei. Hádam nás niečo nové naučí. Aj keď mňa zvykol učiť Turaki Hagane, tak neviem, čo bude ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 24 2011, 18:01

Shinnai: Taka bol uz v tom case odtiahnuty niekym inym, jednym z jouninov.

Aiko

Ako jedina som sa po tom, ako odisiel kage, pohodlne usadila a vybrala dango. Prezuvala som prvu gulicku a zahladela sa na Renjiho a Shinnai Iba jeden, tak to je v pravidlach povedala som smrtelne vazne a zahladela sa diabolsky na Renjiho Je vam to jasne?? Cakala som,ktory tu ostane a ktory pojde prec. Zahryzla som sa do dalsej, namocenej vo fazulovej omacke.

Maitre Mai

Na tvary sa mi urobil cool vyraz v momente, ked prisiel moj syn. Tusil som, ze ta sem laska k otcovi zavedie. A presne ku mne, ktory ma druhu najtahsiu misiu do oci mi vyhrnuli slzy a urobil som dojemnu pozu, ked v tej chvili sa za mna postavili 2 postavy, ktore ma z rozjimania zo synom vytrhli. Ehm, tu ho mas Maitre a postrkol do predu druhu postavu. Stal tam Taka a bol dost nastvaty.

Soukari Taizqa -pridam ho neskor-

Stal najdalej zo vsetkych senseiov a hral sa z malym kamienkom. Uvidel, ako okolo neho obchadza nejaky chunin, asi z jeho klanu. Avsak vobec nemal chut na tu misiu. preste dufal, ze si ho nik nevsimne.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 24 2011, 19:05

Renji Hagane

"Hmm..." pokrčil som ramenami po jej slovách. Nakoľko som vedel, že Shinnai pozná Aiko lepšie než ja. Nie som práve ten typ, ktorý sa práve bije o niečiu priazeň. Môj osud je teraz v rukách neviem koho. Nuž, musím počkať.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 24 2011, 19:13

Dedisu

Viděl jsem jednoho chlápka,vypadal přesně jako by patřil do našeho klanu,úplně se na to hodil.To bude určitě on,´bude nejlepší když pudu k němu.Řekl jsem si a vydal se k němu u něj sem se zastavil.Vím že jste z našeho klanu,tak se nesnaže se mi vyhýbat,určitě se vám nechce dělat se mnou misi,ale to mě tak ne raději bych trénoval nějaky nový jutsu a nedělal nějakou dalši zkoušku,tak nechcete mě to nechat udělat aniž by sme se nějak namáhali.Řekl jsem mu hodně sebevědomě a trochu ironicky.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 24 2011, 20:23

Moroshi Maitre

Druhá nejtěžší? já věděl že se mám řídit instinktem a ne znalostmi...Teď budu za slabocha...povzdechl jsem si a potom přišel taka. Chvíli to ve mě šrotovalo než jsem na něj zmrzle ukázal a řekl. Na mise se chodí po jednom...Tak co tu sakra dělá?!zeptla jsme se naštvaně otce. Nehodlal jsem s ním dělat. Ale vypadalo to že nemám na výběr.


Naposledy upravil Morgen dne Wed May 25 2011, 06:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 24 2011, 22:51

Yoshio Natsuki

Minulou noc jsem se vrátil do vesnice. Byl sem celý potrhaný a bez výbavi. Můj meč byl pryč... Na tváři sem měl 4 diagonální jizvy směrem k nosu na pravém oku... Jako by mě napadlo nějaké zvíře... Tvář sem měl tedy celkem zohavenou a teď by mě asi nepoznala ani vlastní matka.. Ještě sem byl celý od krve. Ujala se mě uklízečka, která zpravovala můj byt..... Ráno sem se probudil a byl sem umytej a čistě oblečenej... Sklesle sem se zvedl z postele a vylezl na balkón.... Uviděl sem nějaký sraz.... Došel sem až tam a tam si všechno vyslechl. Podíval sem se po Jouninech a všiml sem si jednoho, který mi ustanul v pohledu... Na zádech měl obroský meč skoro tak velký jako ten můj.... Šáhl sem si na záda a meč tam nebyl..... Teprv teď sem si to uvědomil...
Otče....
Žádná odpoveď nepřišla... nemohl sem si vzpomenout co se stalo, asi šok..... Instinktivně sem přišel za za tím Jouninem... (Amaru Hingkoku)
A kdo jsi ty?.....
Zeptal sem se neohrabaně.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 08:58

Omlouvám se že jsem nehrál ale za tuto postavu jsem chtěl trénovat a tak jsem musel čekat...
sry za tento spam ale potřebuji vědět kdo je tady ten, kdo mi povede postavu. A hlavně jestli mám pokračovat v trainingu za Anko
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 12:18

Renji Hagane

Obzeral som sa po okolí a sledoval potenciálnch senseiov. Prinajhoršom zo mňa bude samouk...zase. Alebo zdrhnem preč zabudnem na celú poondiatu dedinu, ktorá mi dala len bolesť a pocit nadbytočnosti. Pokračoval som teda v prieskume.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 15:34

Shinnai

Povzdychla som si a pozrela na Aiko-sensei.
Nááááááááááááh.... a čo vlastne budeme robiť, sensei? natiahla som sa a založila som si ruky za hlavu.
Rami sa skrčil aby som ho z hlavy náhodou nezhodila a potom tiež pozrel na Aiko.
Em... jeden s jedným senseiom... ale Rami môže snáď byť s nami tiež, nie? uškrnula som sa a ježko nahodil "kawaii výraz".
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 17:28

Renji Hagane

Po dlhých minútach som sa odhodlal k nečakanej veci. Pohľadám Turakiho. Možno bude mať pre mňa niečo nové. Koniec koncov, iný sensei asi pre mňa lepší nebude. Vybral som sa teda z zhromaždiska do temných uličiek, kde sa občas vyskytuje. Viem o ňom, že sa z určitých dôvodov vyhýba verejným miestam, no nie však môjmu domu, kde chodí očumovať moju mamu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 20:24

Soukari Taizqa

Nejake decko sa ku mne prihovorilo. Pozrel som sa naneho a vzdychol si. Keby bol aspon nejaky vynimocny, nie iba priemerny chunin. Aaaa, chcem volno Opetoval som jeho pohlad a predstieral, ze ho pocuvam. Blablabla, ked otvara usta, vyzera ako ryba... Natiahol som k nemu ruku. Moje meno je Soukari a kedze si si ma vybral, budes plnit tu posra*u ulohu. Ked ty podal ruku, vsimol si si jazvy po spalenine tam, kde by mal mat dalsie usta. Nevedel si, ci si to urobil sam alebo niekto iny z klanu. pretoze to bol jasny utok jilom. Dalsia vec bola jeho tvar, ktoru si nikdy v Iwe nevidel. A bolo na nom vydiet, ze je smrtelne bledy. Takze chces vediet, co bude tvoja uloha?? spytal sa sucho a cakal, akoby to uz chcel mat z krku.

Maitre Mai

Pozrel som sa drsnackym pohladom na syna. Pravy muz nikdy neodmietne prijat ulohu, nech sa zda akakolvek. Len nech je to pre jeho vesnicu a rodinu. Aaa... vytiahol som nieco z elastakov, z dost neprijemneho miesta a povedal. AK ju zvladnes, necham ta prvy krat ochutnat sake.. Som ja ale dobry otec.. do oci sa mi nahrnuli slzy a chcel ta objat, ale annbu ta nastastie zachranil. Pane, uloha caka a vas syn je najvhodnejsi na tuto ulohu. Potom sa annbu pozrel na teba cez masku a povedal. Ako si si vsimol, ty aj Taka mate temnu pecat, ktora vam dodava novu chakru. Mozno si si aj vsimol to, ze vlk sa k vam dvom obava chodit. Viac vysvetlime na ceste. Si pripraveny??

Amaru Hingkoku

Stal som a cez okuliare pozoroval dianie. Mladsii ninjovia pomaly prichadzali k jouninom a zacali si vyberat. Mna zatial vsetci obisli. Odrazu sa ku mne postavil jeden chlapec, ktoreho tvar som niekde videl, ale popri tolkych mladych to bolo normalne. Zahladel som sa na neho a povedal Amaru, Amaru Hingokoku, Jounin z Iwy. Prisiel si si snad ku mne po ulohu, chlapce? Moj pohlad trocha strpol, lebo ten chlapec bol doranany a zubozeny, ale niekto ho uz nastastie osetril. Usmial som sa v duchu. Tento chlapec vyzera byt silny, dufam, ze ma instinkt neklame.

Aiko

Usmiala som sa. Ak sa ty ho podari prepasovat. Zmurkla som na nu. Nikto si to nevsimne. A napchala..
-dopisem neskor. musim ist-


Naposledy upravil adop1011 dne Wed May 25 2011, 23:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 20:32

Moroshi Maitre

ehm...já už pil saké...řekl jsem při pohledu na otce a po hlavě mi sjela anime kapka. když mě chtěl objat tak sjem se postavil do bojového postoje. Ale ANBU mě zachránil. Potom jsem si ho poslechl a přikývl jsem. Vypadá to že musíme spolupracovat Tako...řekl jsem ne moc veselým tónem a potom jsem pohlédl na otce. S tebou bych si tati(tohle jsem řekl dost znehcuceně) rád po cestě promluvil o samotě...řekl jsem a kývl na ANBU že jsem připraven vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 21:00

Yoshio Natsuki

Nooo....
podíval sme se na tvůj meč zamyšleně...
Jasně.. Ja jsem Yoshio Natsuki
usmál sem se.
Musím zjistit, kde je můj otec.... Ale s těmi ukoly to bude na dlouho... nemužu ale porušit příkazy kageho
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 21:38

Dedisu

Hmm koukám že to s ním bude zajímavý,přesně typ člověka,kterého mám rád.Samozřejmě že chci jít na tu misi,chci to mít konečně hotový ať můžu jít konečně pryč a dělat něco novýhosakra,tak co je to.Řekl jsem mu sebevedomě a poté jsme si všimnul té jizvy na ruce a vůbec jaký byl divný,trochu mě to zarazilo a chtěl sem se na to zeptat,ale počkal jsem na lepší příležitost.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 25 2011, 23:25

-mozes dalej hrat, vyber si jedneho Jounina, ktory este nie je obsadeny alebo prec :=

Aiko

A zahryzla sa do posledneho danga. Nasa misia nebude narocna na silu, ale na mysel, preto som si radsej vybrala "neznejsie" pohlavie. Avsak je tazka a narocna. Postavila som sa a zasepkala tieto slova do tvojho ucha. Ku iwe sa vdaka nam prida novy klan, ktory je velmi silny. A Rami ho urcite pozna.Jeho rasa a ten klan maju vela spolocneho. Opat som sa vystrela a otocila sa smerom k zvitku, ktory stal za mnou. Takto to bude rychlejsie.Si pripravena??

Turaki

Odrazu sa za Renjim predlzil tien a za ramena ho pomaly, ba az s strachom chytila postava. Co tu hladas, chlapce?? Spital som sa potichu, akoby som cakal, ze sa ma zlakne a odide. Pustil som jedno rameno a natocil ho na seba. Preco nie si u kageho a nepocuvas jeho prihovor? Vydychol som si a povedal si pre seba. Asi to uz skoncilo. Koho si si vybral za Jounina?

Moroshi>> pokracovanie v misiach
https://kage-wars.forumczech.com/t1587-demon-vs-demon-morgen#52323

Amaru Hingkoku

Vsimol som si jeho pohlad na moj mec. Vytiahol som ho a podrzal v ruke. JE trocha nevyvazeny, avsak najkrajsi kusok aky mam. Potom som sa opat vratil do pritomnosti. Nasa misia je strasne nudna, par banditov v okoli, mas zaujem? Bol som uz ticho..videl som, ze ho nieco trapi a nechcel som sa ho na to pitat.

Sousari Taizqa

Jeho pohlady ani podobne prejavi zajmu som si nevsimal, pretoze ma to nezaujimalo. -musim ist-
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 26 2011, 06:55

Yoshio Natsuki

Podíval sem se na jeho meč a pak zas na něj
Aspoň nějaký máte.
Zmlácení pár banditů do němoty mi možná pomůže vzpomenout, kde sem stratil svého otce... I když těžko... ale co už.
Dobrá... můžeme už jít?
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 26 2011, 07:40

Renji Hagane

Kto hľadá, ten nájde. To platilo aj v mojom prípade. Ako vždy ma prekvapil. Ale o to mi išlo. Na jeho otázku som len pokrčil ramenami.
"Viete, že by to nemalo veľký zmysel, nakoľko potrebujem tréning kekkei-genkai." odpovedal som.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 26 2011, 19:13

Shinnai

Rami ho pozná...?! zarazilo ma to a zložila som si ježka z hlavy. Spýtavo som na naňho pozrela, ale vypadal že ani moc nevie o čom Aiko-sensei hovorí...
Mhm... tak to bude zaujímavé... pozrela som na Aiko.
Hai Aiko-sensei, môžeme vyraziť... povedala som rozhodne a s úsmevom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 28 2011, 15:14

Sousari Taizqa

Jeho pohlady ani podobne prejavi zajmu som si nevsimal, pretoze ma to nezaujimalo. Druhou rukou, ktora bola spalena rovnako, ak nie viac ako prva, som vytiahol zvitok a znudenym hlasom precital. "Tvojou úlohou bude skontrolovat stanovisko východne od dediny, z dôvodu zmeskaného hlasenia ci neodpovedania, to je jedno." Tahom ruky som zvitok opäť zavrel a spýtavo sa na teba zahladel. "Co tu este stojis, urob poslicka.." Zo zadného vrecka som vytiahol cigaretu a dal si ju do ust. Sirky som nikde nemal.Rukou som zavrel druhu stranu, potichu vyslovil "Kai" a odtiahol ruku. Z cigarety sa pomaly dymilo....

Amaru Hingkoku

Mozeme uz ist? Vyzeram snad, ze idem s tebou? usmial som sa a premyslal. Po chvilke som sa rozhodol. A co, bude to zabavne.. Stiahol som si z chrbta mec a podal mu ho. Na chlapce, zober si ho na tu misiu. a do ruky mu hodil mapu. Potuluju sa niekde v ejto oblasti. ukazal som na cervene oznacenie a odkracal prec...
>>>https://kage-wars.forumczech.com/t1589-cesta-sekacikom-srotak

Turaki Hagane

Zahladel som sa na Renjiho svojimi modrimi ocami. Vyzera presne ako jeho matka, tie crty a.. Zarazil som sa a konecne ho pustil. Chapem, Renji, ze by si chcel trenovat, ale to, co povedal Kage, je tiez dolezite... V tej chvili som si na nieco spomenul a vytiahol zvitok. A nasa je asi najdolezitejsia zo vsetkych...teda ak chces ist so mnou... odkaslal som si a cakal, co bude dalej...

Mia>> https://kage-wars.forumczech.com/t1590-cesta-za-novymi-legendami-mia


Naposledy upravil adop1011 dne Sat May 28 2011, 18:11, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 28 2011, 17:57

Dedisu

Tak teda jo no,co ma dělat,udělam to co nejrychleji.Řekl jsem mu a ihned vyběhl na misi,šel jsem tedy na východ,běžel jsem poměrně rychle,abych tam byl co nejdřív a měl to ychle za sebou.Určitě nějakej debil zapomněl dát hlášení a nebo se jen fláká a já tam tedka musim běžet kvůli ničemu.Prosím ať je to aspoň trochu zajímavý,chci si vyzkoušet svoje nový jutsu.přeci jenom jsem C3 ještě nepoužil.Řekl jsem si a běžel na to místo kam jsem měl.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 28 2011, 18:22

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu se to uklidnilo   Trochu se to uklidnilo - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trochu se to uklidnilo
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: