Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Třetí Sněm kage

Goto down 
+4
Nero
Shika-san
Ramaru
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 20:34

Tanami

Podnikala jsem celou cestu až sem jen kvůli tomu, že ze mě chcete udělat kage? Je mi líto, doufám, že toto není to nejzajímavější, co nám chcete oznámit ...
Řekla jsem narovinu. Neměla jsem v plánu stát se "jenom tak" kage, protože Getsu má velké potíže a stále zde ztrácím čas.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 20:55

Raikage

Celou dobu jsem mlčky pozoroval jejich konverzaci o obraně a potutelným usměvem jsem dával najevo svůj zájem pak se přešlo na promotování dvou vůdců a z toho měl Sendokage pravdu ,že jsme tu byly jen 2 Kage tudíž jsme o tom rozhodovali a kdybych dal negativní rozhodnutí zbytečně by se posunul čas tudíž jsem odpoveděl ... Máte pravdu Sendokage zvláště ted ,když je velmi kritická doba Akatsuki se nám oběvují před branami a arogatně vstupují do naši vesnic ,aby si vzali to co chtějí ... Nyní odbýhám velice od tématu k Akatsuki ke ,kterým mam ještě co říct ... Ale doba je špatná a káždá "spojenecká" síla se hodí ,nepochybuji že Vůdci Takigakure a Getsugakure budou novou zbrojní silou v našich řadách .. i já jsem pro jeji přijetí jelikož at už to jsou nováčci ve válce nebo ne ... myslím ,že mají do hry co přinést .. dokončil jsem svůj dlouhý názor a opřel jsem se o židly což zapříčinilo to že pod hábitem byly vidět sešité "stehy" jak u pusy tak na krku a ty vedly až na tělo
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:35

Vůdce z Taki

Omlouvám se, je trošku ve stresu. Na větší schůzi je prvně... Navázal jsem hned na Sendokageho ale dál jsem jen mlčel a poslouchal Raikageho proslov. Když ale domluvil, podíval jsem na vůdkyni Getsu a poměrně zvědavým tónem jsem se zeptal.. Omlouvám se že vám skáču do řeči ale musím se zeptat. Co se děje ve vaší vesnici ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 18 2011, 21:54

Sendokage

Zakroutil jsem hlavou na řeč vůdkyně z Getsugakure a pak si vyslechnul řeč Raikageho, což se mi líbilo a kývnul jsem na něj s lehkým úsměvem, s Kumogakure měla Suichugakure dobré vztahy už od začátku. Nějak mi připadalo, že společně s Raikagem budeme mít podobné názory, jelikož jsme i podobné povahy. Ale poté jsem musel přerušit vůdkyni z Getsugakure, než odpoví vůdci z Takigakure. "Tanami, já jsem přeci výslovně řekl, že tohle je jen první část schůze a druhá se týká Akatsuki, což je globální problém, a proto by vás to mělo zajímat. Avšak nehodlám podat informace někomu, kdo mezi nás nepatří. Takže buďto zkusíte přestat myslet jen na sebe a na svoji vesnici a budete myslet, taky trošku dopředu a nebo se s prominutím zase sbalte a můžete vyrazit zpět do vesnice." Řekl jsem docela tvrdě, ale tim jsem ukázal, že ikdyž se chovám jako kliďas, tak pokud se řeší neco důležitého tak nemám rád sobce, kteří nemyslí dopředu. "Tak se dáme zase do klidu a přednesu vám pár věcí Tanami z Getsugakure. Každá vesnice má problémy, ale to je normální a my jsme nebyli vůdci našich vesnic jmenování jen tak. Někdy musí jít ego stranou a musí se požádat o pomoc. Momentálně máte ve vesnici problémy, ale opravdu si myslíte, že to je srovnatelné s Akatsuki, kteří mají dva a možná i více ocasých démonů a podle mých dalších informací, další vojenskou sílu. Pokud se přidáte mezi nás a požádáte o pomoc, tak vám do vesnice klidně pošlu někoho na pomoc, ale od toho naše aliance je. Myslete dopředu, co je lepší, když se nepřidáte do naši aliance, protože momentálně máte nějaké problémy a později vás zničí Akatsuki a nebo je lepší zdržet se tu o hodinu déle, uzavřít alianci a pak se vrátit do vesnice, kde můžete řešit problém a v budoucnu budete vědět, že vám proti Akatsuki pomůžeme." Řekl jsem ji a při těchto slovech, jsem si položil ruce na stůl a propletl si prsty.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 14:51

Tanami

Nahodila jse atraktivní úsměv a jemně jsem zakroutila hlavou.
Ještě jsem neřekla nic, co bych měla proti tomu založit alianci. Jen jsem podotkla, že zde ztrácíme čas, zatímco mě je potřeba jinde ... A ohledně pomoci ... Máme svou vlastní čest a nechceme zatím nemáme zapotřebí žádat o pomoc. A taky nevím, jak jste přišli na to, že mi jde pouze o ego. Je pěkné, že se tady bavíte o zabezpečení tohoto místa, ale opravdu mě nenapadá, kdo by byl tak silný a hlavně blbý, aby zaútočil zrovna tady. Já jsem potřeba jinde, takže se pokusme to zde vyřešit co nejdříve.
Pronesla jsem klidným a chladným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 15:45

Sendokage

Zakroutil jsem hlavou jakoby mi ty řeči byly jedno. "Jediná kdo to tu zdržuje jste vy. Kdyby jste mi odpověděla na otázku jestli se k nám přidáte nebo ne, tak už jsme mohli přejít na další téma." Řekl jsem krátce.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 18:24

Vůdce z Taki

Asi to tak závažný útok není když mi ani neodpovíte na tak primitivní otázku.. Řekl jsem pořád stejně flegmatickým tónem a polozavřenýma očima jsem opět uskrl čaj.. Byl bych rád kdyby jste mě příště neignorovala... ... a co se týče našeho předešlého tématu, naše je bezpečí je také důležité, stejně tak bezpečí slov a činů která tu dnes padnou. Jestli vám jako ztráta času přijde to, že by jste mohla být po cestě nebo dokonce i zde v ohrožení života tak to si asi své existence zrovna moc neceníte. Takže teď trošku zoopakuju Sendokageho když řeknu, že by jste opravdu neměla být tak arogantní a myslet jen na blaho své vesnice. Jak Sendokage řekl, tohle je globální problém a s mocí akatsuki, jak sem již slyšel.. By jste měla být spíše ráda za každou pomoc a vynechat z této záležitosti hrdost vaší vesnice. Hrdost vaší vesnice tu přece nikdo nezpochybňuje.. proto jsme taky tady. Protože jeden druhému.. doufám ..věříme, a myslím, že opora by se vám časem třeba dost hodila.. A taky jak řekl Raikage, i my nováčci by jsme mohli být dobrým přínosem pro tuhle alianci. Řekl jsem trošku podrážděně protože jsem uspěchané a lehkomyslné lidi neměl příliš v lásce.


Naposledy upravil Nero dne Sat Apr 23 2011, 11:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 19 2011, 19:09

Raikage

Byl jsem člověk co mluví málo avšak rád si poslechne diskuzi .... Nako-san potřebuju tovji krev .. zabrbral jsem do větru a jednu ruku jsem položil na stul ve tvaru elipsy co byl před námi a odhrnul jsem si rukáv a to už jeden z těch mých strážců tedy ten černý vedle mě Nako si kousnul do prstu a svoji krev mi kápnul na dlan a vtu chvilku se mi na dlani rozmotaly stehy ,které jsem tma měl ostatně jako všude a na masu se mi oběvil podivný znak doufal jsem ,že to nikomu nepřjde podezřele či se jenom jsem je nechal ve svých myšlenkách a hodlal jsem si skontrolovat stav ... Zatraceně ... řekl jsem pro sebe a muj sešitý usměv opadl

Montaro Yuurinshi

Hlavou jsem otočil na Raikageho a tím jsem přestal sledovat pro mě volnomyšlenkářskou debatu a zadíval jsem se Raikagemu na ruku a pak i na toho týpka se jménem Nako ... měl rozevřenou dlan a černý znak na masu na dlani trošku jsem se zakřenil ... Takovédle silné osobnosti .. a já tu mužu být taky .. řekl jsem si a odvratil jsem pohled a projel jsem všechny přítomne ... Jsem rád že mě Sendokage vybral .. až se vrátíme do vesnice ... asi mu řeknu pravdu .. pokud to neřeknu tak to bude jenom horší .. muj obličj sklouznul k zemi a já jsem nahodil takovy posmutněly výraz i když jsem nechtěl ,aby si toho ostatníí všimly ... Ale co kdybych to neřekl .. a ono by se na tu celou situaci zapomenulo ... řekl jsem si druhou stranu názoru a opět jsem zvedl hlavu s neutrálním výrazem .. Měl bych naštívit tu Bílou lišku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 13:59

Sendokage - Nebudu čekat na Čeka. Mám tu ještě dvě hrací postavy ze Suichu.

"Nebudeme to dále zdržovat a beru to jako, že Takigakure a Getsugakure patří mezi nás." Řekl jsem "Nyní máte titul kage." Dodal jsem k tomu a pak kývnul na Simona, který seděl vedle mě. "Rád bych vám představil Simona, který ví nějaké informace o plánu Akatsuki a přenechám mu slovo, při čemž ho pak kdyžtak doplnim." Řekl jsem a čekal až Simon začne mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 27 2011, 18:45

Simon

Z pravej strany mi do ucha priletel akýsi tón s mojím menom. Bol som zamyslený a v tom som trochu poskočil ako by som sa zľakol. Pozrel som sa na Sendokaga a srdce mi začalo byt o život. V tom som sa tak zamyslel a pozrel sa naokolo, kde sedeli kagovia. Stoličku som odsunul a postavil som sa, aby ma všetci poriadne počuli. Naposledy som vydýchol a začal som: Raz po jednom boji s väzňom, ktorý bol v týchto časoch započatý v Suichu som sa ocitol na akomsi podivnom mieste, kde bol neznámy človek pod menom Ou Tenri, keď si to tak správne pamätám. Nepoznal som ho. Povedal mi niečo o Akatsuki. Povedal, že v súčasnej dobe je na svete 12 diabolských brán, ktoré sú zapečatené a idú otvoriť len s bijuu. Akatsuki ich chcú práveže len 6 otvoriť. Pokiaľ by sa im to podarilo, otvorila by sa ďalšia brána pod názvom Jashinova brána. Z tejto brány by potom vystúpil na povrch akýsi Jashin a chcel by podmaniť svet. V tom my vlietla do hlavy myšlienka hurá už to mám za sebou. A v tom sa sa chystal sadnúť.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 04 2011, 20:48

Kage z Taki

Trochu mě to zarazilo a nechápavě jsem se na něj podíval.. To je sice hezký že ti nějakej kolemdoucí nakecal nějaký bludy ale jste si jístí že je něco takového pravda ? Že existují nějaké takové brány ? Mě to přijde jako absurdní.. Řekl jsem nevěřícně ačkoli mi to znělo jako dcla přehnanost..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 06 2011, 15:16

Raikage

Jashin ??
podivil jsem se a moje nitro nadskočilo ... můj zrak nyní pohlédnul pronikavým pohledem na Simona ,kterého to mohlo vystrašit
Jashin ? ... To ... řekl jsem si překvapeně a pak jsem nahodil neutrální výraz a zklouznul jsem na našeho nového Kageho z Takigakure .. Mě to nepříjde tolik absurdní ... řekl jsem nesouhlasně ... Na druhou stranu se toho nesmíme chytnou a věřit tomu ,ale měli bychom brát v potaz ,že jeden velice mocný se sem chce dostat ... a Akatsuki tomu možná bude chtít dopomoct .. řekl jsem diplomaticky neutrálně a vtom se mi zajiskřilo

Hej blesku ! ... zakřičela jedna osoba s bílám pláštěm ... Coje ? .. ozvala se sešívaná osoba kolem které jiskřilo a měla fialové oči vzhledově vypadala jako nýnější Raikage ... Slyšel si už o Jashinovi ??? .. zeptal se zvědavě a přitom i arogatně ... vtom se myšlenka rozplynula a já jsem se po krátké odmlce přidal do diskuze

-> Btw: jeto odkrývačka toho příběhu co jsem rozepsal za Raikageho Smile ale po jedné FF nedopsal
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23 2011, 16:00

Tanami

Pozrela som na chlapca, ktorý sa postavil.
Hah, dúfam že to tu nebudeme rozoberať dlho... musím sa vrátiť do Getsu... pomyslela som si s povzdychnutím, no keď dohovoril, zaujalo ma to. Prezrela som si ostatných pretože som chcela vidieť ich výraz.
No ehm... je pravda že by sme to nemali brať na ľahkú váhu... pridala som sa k Raikagemu.
Ale mali by sme to nejak overiť... aj keď netuším ako.. povedala som už tichšie.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23 2011, 17:00

Odpověd na Tanamininu otázku přišla rychlejš než mohla najednou se na stole před námi oběvila černá pečet a pak PUF .. oběvil se obláček a v něm černé zamaskovaná postava co vypadala jako vrah
Montaro o krok vystřelil dopředu a zaclonil pulku těla Sandokageho svým tím spůsobem že h ochtěl chránit
Avšak v tom vyletěl Raikage ze židle .. Dost vážení! ..... zakřičel přez celou mistnost jelikož očekával .že už se naněj vrhá všelijaka ochranka Kagů ...

Raikage

Prosim uklidněte se a usadte se ... Todle je nejrychlejší posel z kumogakure .... řekl Raikage a dál stál osoba avšak svoji výbavou a oblečením neodpovídala na posla a tak Montaro stále zůstal před kagem a byl připraven na akci

Tmavě zahalená osoba se kokla na Raikageho a předala mu svitek .. poté seskočila pomalu ze stolu a zařadila se za Raikageho
Chvili jsem četl svitek který mi dal a pak jsem se s zděšeným výrazem kouknul na ostatní .... Konoha byla zničena Démony a byl ukraden Kyuubi .. řekl jsem smrtelně vážně takže jako vtip se to považovat nedalo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23 2011, 17:40

Sendokage

Všechno se to seběhlo tak rychle, že jsem nemohl ani reagovat. Najednou byl Montaro přede mnou, aby mě bránil, což bylo v pořádku. Mezitím Simon odcházel pryč, jelikož jsem ho poslal zpět do vesnice. "To je v pořádku Montaro." Řekl jsem ti a sáhl ti na bok, aby jsi ustoupil do strany a já pořádně viděl, jelikož jsi mi zrovna zakryl moje oko a já blbě viděl, jelikož levé oko mám pod černou páskou.

"Konoha byla podruhé zničena a teďka se již podařilo ukrást Kyuubiho? Myslim si, že tohle začíná být opravdu vážné. Museli být hodně silní, že dokázali porazit i jinchuurikiho Kyuubiho. Asi se ještě neví, kdo tam byl, že?" Zeptal jsem se směrem k Raikagemu a pak vytáhl z kapsy jakýsi malý fialový svitek, kde již Montaro mohl vidět nápis "Legendy", což mu ze začátku nemuselo dávat smysl. "V tom případě musíme jednat a je čas, abych vám řekl něco o těch démoních bránách o kterých tu mluvil Simon." Řekl jsem klidným hlasem a v klidu rozbalil ten svitek, ze kterého vylétl paprsek ke stropu a tam se najendou utvořila mapa našeho světa, kde zářilo 11 červených koleček a pak jedna zelená. "Toto je mapa našeho světa a 11 světélek je podle všeho 11 zatim zavřených démonských bran a ta jedna zelená je podle všeho již otevřená brána, tudíž Akatsuki zbývá otevřít ještě 5 démonských bran. Jak si můžete všichni všimnout, tak jsou ty tečky poblíž vašich vesnic, což není zrovna dobré. Než vám řeknu další informace, tak si zapamatujte, že jde jen o jakousi legendu, kterou u mě vědci zlepšili, aby byla poskytnuta tato mapa, kde by měly brány být." Řekl jsem a postavil se, při čemž jsem prošel kolem stolů a došel doprostřed místnosti, kde jsem si vzal jakousi tyč a začal ukazovat na rudé kolečka.

nejdříve jsem ukázal an tu zelenou. "Toto byla Brána smrti, kterou otevřel Hidan. Původně ten kdo ji otevřel měl hned zemřít, ale on byl Jashinem obdařený nesmrtelností, a proto nemohl zemřít." Následně jsem přejel ke kolečku Takigakure. "Toto je Brána přátelství, podle legendy by ji měli zapečetit společně dva nebo více přátel, je to na místě zvané Takai." Následně jsem přejel k Horagakure, kde bylo také červené kolečko. "Zde je brána tří elementů, takže podle názvu ji zapečetí jen když se ji dotknou tři elementy, ale je možné, že bdue brzy otevřena, když už jsou tam ty démoni, takže pokud je Kumogakure schopna, tak ať tam rychle pošle nějaký tým, který by se pokusil bránu uzavřít." Poté jsem ukazovátkem přejel k Otogakure. "Zde je brána mučení, která by měla být ukryta v nějakém podzemním komplexu, ale zde podle všeho byla základna Haiko, jak jistě víte, tudíž to tam může být stále dost nebezpečné." Následně mé ukazovátko přejelo k pátému kolečku, které bylo u trosek Sunagakure "Tady je další brána a to brána ztráty, měla by být v poušti, kde je černý písek, ale nevim o poušti, která má černý písek."

Poté jsem ukazovátkem přejel na další červené kolečko, které bylo u Kumogakure, v místech kde je nějaký vodopád. "Tohle je brána zesnulých, jak jste si jistě všimnuli, tak už neříkám, jak se dají zapečetit, jelikož u těch u kterých to nebylo zmíněno se předpokládá, že stačí vložit jen hodně chakry." Řekl jsem s klidem a ruhou rukou si přejel ve vlasech a dal ofinu na stranu. Následně mé ukazovátko přejelo ke Getsugakure "Tohle je Ostrov lebek, jak jistě víte Tanami z Getsugakure. Je zde podle všeho brána budoucnosti." Následně jsem přejel ke své vesnici, k Suichugakure a jen s povzdechem řekl "Tady je brána andělská, která podle všeho je v podzemním komplexu Suichugakure, což ví, kde je Simon, takže jeho tým tam co nejdříve vyšlu." Poté už ukazovátko ukázalo na další bránu, která je u Iwagakure. "Toto je brána dvou strážců, takže by zde podle legendy měli být dva strážci v síle Jashina, kteří mají za úkol zabít toho, kdo bránu zapečetí." Dostávali jsme se ke konci, jelikož tohle byla už devátá zmíněná brána. Přejel jsem k desáté bráně, která byla někde mezi ohnivou a ztracenou zemí, což je vlastně Konoha a Suichu a bylo to na malém ostrůvku "Toto je brána prokletí, nic o ní nevim, ale název nevěští nic dobrého." Řekl jsem a přejel k předposlední bráně, která pro všechna překvapení byla na místě, kde kdysi bývala Soragakure, která byla před pár lety srovnána se zemí. "Ano je to tak, je tam ještě pár poletujících kusů země a tam by měla být brána vzpomínek." Řekl jsem skoro až překvapeně. "A poslední brána. Což je brána odpuštění, která je u Amegakure." Řekl jsem a následně si šel sednout zase na židli. "Takže je ještě 11 bran a Akatsuki musí otevřít ještě pět bran. Nejlepší by asi bylo rozebrat si brány a poslat tam své týmy." Řekl jsem vám rozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23 2011, 19:16

Yokage

Ccc..posměšně jsem si odfrkl a pocelou dobu jse jen v klidu seděl a popíjel čaj. To mi chcete namluvit, že tyhle brány dokáží zvrátit celou válku proti akatsuki?! To je nemožné, jste blázni! Copak někdo z vás viděl tu bránu? Doopravdy? Zblízka? DOkonce i vy, sendokage-sama, říkáte že je to jen legenda! ani nemáme jistotu jestli vůbec existují a už chceme podniknout první kroky?! řekl jsem zvýšeným hlasem a dost naštvaně. Nevěřil jsem žádným povídačkám ani bájím o tom zda vůbec nějaké brány byli, jsou či budou. Dokonce jsem sem ani nechtěl jít. Musel jsemto ale přetrpět.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23 2011, 19:44

Sendokage

Zakroutil jsem hlavou a sbalil svitek, který jsem si strčil opět do té samé kapsy. "Máte pravdu, ale je to to jediné co vůbec máme. Akatsuki o nás ví téměř všechno a co my víme o nich? Jen to, že na jejich straně jsou démoni a podařilo se jim chytit už čtvrtého bijuu, takže něco dělat musíme a když existují démoni, tak můžou existovat i ty brány. Nějak se sem ti démoni dostávat musej." Řekl jsem hned co Yokage domluvil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23 2011, 21:17

Tanami

Bol pre mňa šok počuť, že Horagakure je zničená. Postavila som sa a rukami zaprela do stola.
Hneď ako prídem do Getsugakure, na ostrov pošlem tým... Yokage-sama, nič nedáte za to aby sme to aspoň preverili... povedala som ihneď za Sendokagem.
No... toto ma naozaj prekvapilo...budem tomu venovať veľa svojho času a urobím všetko preto, aby sme bránu zapečatili- teda, ak je to pravda... Ale naozaj sa necítim dobre mimo svojej dediny preto sa pýtam- chcete k tomu ešte niečo vysvetlovať, prípadne povedať niečo iné? Ak nie, rýchlo sa vrátim do dediny a začnem riešiť bránu... povedala som v rýchlosti a trochu nervózne. Teraz vlastne bola ešte väčšia pravdepodobnosť že Akatsuki dorazí aj do mojej dediny...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23 2011, 21:49

Sendokage

"Myslim si, že vše bylo již řečeno, jen poprosim vás Tanami, aby jste si nechala již říkat s koncovkou kage, jelikož už je vaše vesnice jednou z nás a proto koncovka kage. Kdyby se něco dělo, tak posílejte zprávy a já vám klidně pošlu podporu od sebe z vesnice. Jen ještě by to chtělo, aby jsme si rozdělili jednotlivé brány. Každý si vezme nastarost tu bránu, která je u jeho vesnice, ale co ty zbylé další?" Řekl jsem tiše a podíval se na Raikageho, pak na Yokageho a následně znovu na Tanami.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 23 2011, 21:56

Montaro

Ustoupil jsem a neuvědomil jsem ,že jsem zastoupil Sendokagemu výhled ... Omlouvám se ... šeptnul jsem a stoupnul jsem si zase vedle něho

Raikage

Mlčky jsem poslouchal ... Takže si měl konec konců pravdu Neyro .... Ta brána je něčím zvláštní .. řekl jsem a poslouchal jsem dál ostatní kage ... Jeto tu ... válka o čas začala ... řekl jsem si ... Uzavřeme to hned jak budeme moci .. řekl jsem osobitým hlasem a pak jsem se kouknul na Sendokageho ... Na další brány mohu vyslat zástupce klanů tedy jouniny ... řekl jsem přívětivě ... Tudíž já mohu podporovat i ostatní vesnice ... řekl jsem stejně jako Sendokage ...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 24 2011, 23:11

Tsuchikage a Sorino bratia

Odrazu sa zem zachvela a vy ste ucitili, ako nieco tazke dopadlo na zem. Dvere sa po chvilke pomaly otvorili a dnu vosla trojica postav. Dvom z nich nazlto svietili oci. Zdravim prikivol kage na pozdrav a polozil symbol kagov na stol. Ospravedlnujem sa za meskanie, ale nieco som riesil vo svejej dedine. Zrekapituje mi niekto z vas, co sa zatial stalo? posadil som sa a cakal na strucnu, chladnu odpoved,
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25 2011, 13:24

Sendokage

Tsuchikage přišel skoro uplně na konec celého sněmu, ale neměl jsem už v plánu vše o branách říkat znovu, takže jsem jen vytáhl znovu ten svitek a hodil ho směrem k Tsuchikagemu. "V tomhle svitku jsou informace o Akatsuki, tak si to přečtěte." Ber to, jakože je tam napsáno to co jsem říkal na konci druhé stránky, ohledně bran, jelikož to opravdu nehodlám psát znovu. "A také se Getsugakure a Takigakure přidali mezi 5 největších vesnic, jelikož Horagakure byla oficiálně zničena démony a zároveň byl sebrán Kyuubi." Pak jem se otočil směrem k Raikagemu. "Podpora není potřeba, musíme hlavně rozebrat brány, aby se každá vesnice postarala o své brány. Suichugakure si vezme bránu andělskou a pak třeba u tu u Fire a Lost country, což je brána prokletí." Řekl jsem rozhodně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25 2011, 15:35

Raikage

Já si vezmu tu naší u vodopádu ... řekl jsem rychle a celkem naštvaně ,že něco takovýho je u mé vesnice .Pomalu jsem vstal .. Vážění pokud nic nenamítáte vrátím se do své vesnice a rozpustil bych tento sněm , musíme toho mnoho udělat , pokud nemáte nějaké téma co by jsme měly probrat .. řekl jsem a kouknul jsem se po všech kage
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 25 2011, 15:43

Tanami - Tsukikage

Prikývla som a potom počúvala ostatných. Po tom čo Tsuchikage vošiel do miestnosti, príliš som to neriešila a radšej premýšlala čo a ako.
Dobre, pokiaľ sa nám podarí zapečatiť bránu na našom ostrove, máme sa ešte o nejakú postarať? spýtala som sa. Aj keď nebolo isté, či sú tieto informácie pravdivé, brala som ich vážne a nechcela som nič zanedbávať...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 26 2011, 14:38

Yokage

Čaj jsem dopil a dívka ho zase zbalila. Já se znuděně opřel a koukl se na Tsukikage.Tohle je podle mě předčasné...Zavření brány není práce na den nebo dva. Vyžaduje to přípravu. Pokud smým něco navrhnout...řekl jsem a postavil se opirájíc se o stůl. Navrhuji aby jsme tento sraz ukončily. Poté začneme řešit ve svých vesnicích otázku bran a poté by jsme mohly uspořádat další sraz Kageů kde by jsme se dohodly na otázce kdo bude mít jakou ze zbývajících bran...Ale místo srazu můžou posloužit i poštovní ptáci a podobná havěť...Takže co vy na to sendokage?řekl jsem a koukl jsem se na sendokageho svýma slizkýma očima s potulým úsměvem. Už jsem odtud chtěl vypadnout.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Třetí Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Třetí Sněm kage   Třetí Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Třetí Sněm kage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sněm kage
» První Sněm Kage
» Druhý sněm Kage
» Aktivita Kage
» KAGE WARS MAFIA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Iron country-
Přejdi na: