Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Šťastná vesnice

Goto down 
+4
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 17:40

Pokračování zde.....
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 17:45

Nedělali jsem si starosti o Sayara, protože jsem věděl, že je to silnej chlapík a tak jsem moc nelelkoval a vyrazil jsem k řece. Voda.... Odnese problémy a neptá se proč, ale pokud je rozčílená, tak dokáže plno problémů přinést.

U řeky jsem vlka pustil, aby se trochu proběhnul. Měl bych mu konečně dát jméno...... Ale jaké? Chvíli jsem vlka sledoval, jak si vesele hraje a honí motýlky. "Kiteisochi, nech ty motýly na pokoji." Řekl jsem mu a on se jen otočil a nechápavě zaštěkal, přitom ke mě přiběhnul a skočil na mě. Kiteisochi, ani nevim, kde jsem to jméno vzal.... Ale zřejmě na něj slyší. Pohladil jsem ho a sledoval jsem tok řeky.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:13

Iwashi

Keď sme prišli do dediny tak som sa rozhodol že si pôjdem niekam oddýchnuť tak som si sadol na tu istú lavičku na ktorej som sedel včera a kochal som sa dedinou uvidíme môj brat a Jinchuriky to bude veľmi zaujmavé rozmýšľal som
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:18

Aiko Suikafuurado

Sletěla jsem na malou louku a tam stál Jiro a sledoval nás. Sešli jsme s Koketsem z motýla. "Jiro, Koketsu má v sobě sedmiocasého." Jiro se usmál a jen kývnul hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:20

Koketsu

Stále som vykuľene rozmýšlal čo sa stalo. Dobrý deň. Pozdravil som a mierne som sa uklonil ale stále som rozmýšlal.


Naposledy upravil Koketsu dne Fri Mar 05 2010, 18:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:23

Tatsuya

Lehnul jsem si a jen jsem pozoroval oblohu. Ach... Kdybych mohl nějak zesílit.... Škoda, že takový způsob není, jen tvrdá dřina, apod. Přitom jsem hladil Kiteisochiho po hřbetě a ten spokojeně chrupal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:25

Aiko odešla.

Jiro Kentiri

Usmál jsem se. "Zřejmě se z medailonu do tebe přenesl sedmiocasý démon, ale v tobě se mu také nelíbí. Budeme mu muset ukázat, kdo je tu pánem co?" Dodal jsem a z trubičky jsem vyfoukl obrovskou bublinu, která tě pohltila. "Tak fajn, teď zavři oči a představ si jakési kolečko, tkerým můžeš otáčet a nastavovat pdole toho kolik chceš použít demoní chakry." Řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:27

Iwashi

za chvíľu som celí stuhol tak som sa išiel trocha prejsť išiel cez dedinu a až som prišiel k nijakému lesíku Fíha tu som ešte nebol a to som si myslel že som pochodil celú suichu povedal som si a išiel som ďalej
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:31

Tatsuya

Pomalu jsem usnul taky...

Sen

Probudil jsem se v nějakém domě. Sešel jsem dolů, kde stála nějaká žena u plotny a říkala: "Miláčku, mohl bys' dneska vyzvednout děti?" Byla to Shinju, ale byla starší. "Ano, jistě." Poznal jsem svůj hlas, ale nebyl jsem to já, kdo promluvil. Viděl jsem, jak k ní došel mladší muž, tak 20, a políbil ji.


Ta představa se mi líbila a já se nechal tímto snem unášet dál, do hlubin snění.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:33

Koketsu

Hai. Povedal som a pokúsil som sa to predstaviť aj keď mi to sendokage vysvetlil stále som bol trocha prekvapení. Kolečko a démonia chakra.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:35

Shika Herini

Přišla jsem ze zadu k Tatsuyovi. "Baf!" zasmála jsem se. "To je já ta přítelkyně tvého senseie." Dodala jsem a pohodila valsy. "Víš, Sayaru mě poslal, protože ví, že máš problémy s tim vlkem a proto mě požádal, abych ti pomohla. Se zvířaty to fakt umim."

Koketsu -> před očima se ti objevilo nažloutlé kolečko a na dvou stranách bylo budto "minimálně" nebo "Maximálně"
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:39

Tatsuya

Dost mě vyděsila a zrovna uprostřed tak nádherného snu... Už jsem se vrátil a byl večer, děti už dávno spaly a my... A konec. "No, ano, trošku mám." Řekl jsem neutrálním tónem. Už zase, ta husina mi znovu naskočila.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:40

Koketsu

Pokúsil som sa to nastaviť zhruba do stredu. Stred, stred. Tak hádam to vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 18:58

Koketsu -> Najednou však šipka najela na Mayimum a ty jsi ucítil obrovský nával chakry a mále jsi z toho zešílel, ale bublina chakru pohltila a ty jsi opět viděl to samé kolečko, ale byl jsi více vyčerpaný.

Shika Herini

Usmála jsem se. "Tak fajn, Kdysi jsem měla v týmu jednoho týpka co dokázal dělat jutsu se zvířaty. Uměl se pomocí myšlenky spojit se zvířetem a přebrat jeho sílu."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:01

Tatsuya

"Co, cože?" Tahle správa mě doslova nabudila energií. "A je tu ještě? Jak se jmenoval? Nevíte něco jiného ještě? Třeba jak vypadal, jestli neměl děti?" Stal jsem se vodopádem otázek, které nechtěly ustat.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:02

Koketsu

Tak fajn teraz to dám trocha nižšie. Sústredil som sa znova na to kolečko. Kolečko s démoniou chakrou musí sa to podariť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:07

Shika Herini

"Už je mrtev. Nepřišla jsem ti tu vykládat o mrtvole, ale naučit tě tu techniku." Řekla jsem mu.

Koketsu -> Pomalu to jelo ažs e to zastavilo mezi Minimem a půlkou a ty jsi ucítil nával chakry a bublina prasknula. Jiro se jen usmál. "Fajn, ovládat jeho chakru celkem zvládáš."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:09

Tatsuya

"Tak ano, vrhněme se na tu techniku." řekl jsem smutně. Mohl to být můj otec.... No, ale alespoň někdo ho znal... Uklidnil jsem se a čekal na to, jak techniku zvládnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:24

Shika Herini

"Musíš se soustředit na vlka a on by se měl soustředit na tebe. Musíš ho nějak motivovat." Řekla jsem mu a sledovala ho.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:26

Tatsuya

"Tak, Kiteisochi, zkusíme to?" Zeptal jsem se ho a soustředil jsem se jen na něj. Kiteisochi, Kiteisochi....... Očekával jsem, že to brzy vyjde, ale přeci jen jsem teprve začínal.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:26

Koketsu

Jupíí. A čo budeme robiť teraz Jiro-sama. Opýtal som sa natešene. Tá démonia chakra je zaújmavý pociť musím to povedať Nii-chanovi.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:28

Shinju

Došla sem k řece kde byl Tatsuya...
Leze na mé místo? zeptala sem se sama sebe a Tatsuyu i tu ženu sem ignorovala...
Lehla sem si na druhou stranu řeky.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:32

Tatsuya

Najednou jsem ucítil známou vůni. Shinju? Otevřel jsem oči a hledal ji kolem. Nikde tady není... Můj obličej sklesl a Kiteisochi bolestně zavyl. "Ano, já vím." Řekl jsem mu a pak jsem znovu zavřel oči a znovu jsem se soustředil na Kiteisochiho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:35

Shika Herini

"Víš jak na to, tak toz koušej. Já zase odcházim. Měj se a támhle máš slečnu. Možná radši ted kašli na techniku a jdi za ní." Usmála jsem se a odešla.

tatsuya -> Kiteisochi k tobě přiběhl a začal tě olizovat a pak přeplaval řeku a začal skákat po Shinju.

Jiro Kentiri

"Něco ti o tomhle démonovi řeknu, chceš?" usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:37

Tatsuya

"Kiteisochi, dost." Zavolal jsem na něj a už jsem byl na druhém břehu s kalhoty po kolena od vody. Ach.... Co ji mám říct.... Zase se cítím tak, méněcenný. "Shinju, já bych se..... chtěl k něčemu přiznat."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šťastná vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Šťastná vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vůdce Vesnice
» Pád velké vesnice
» Jouninové vesnice
» Klany vesnice
» Historie vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: