Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Šťastná vesnice

Goto down 
+4
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:10

Iwashi

Jiro-sama si vie vybrať senseika je vážne krásna preblesklo my hlavou Ako poviete odpovedal som jej a zase som zopakoval celý postup ale teraz som sa ruka my dotkol bahna a pridal som viac čakry


Naposledy upravil Deidara dne Sun Mar 07 2010, 15:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:15

Koketsu

Zamyslel som sa a rozmýšľal som. Techniku ktorú by som chcel vedieť. No ja any neviem.. možno ako sa to volá. Začal som pátrať po tom názve a škriabal som si hlavu. Nó.... ak mám povedať pravdu teraz si neviem spomenút na názov. Povedal som hlúpo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:25

Aiko Suikafuurado

Nevyšlo to a senseice bláto promočilo spodní prádlo takže jsi sice špatně, ale viděl i to co viděl jenom Jiro. "Soustřeď se na jutsu a né na mě." Řekla jsem a dala si ruku přez spodní část důlžitého místa na těle a druhou ruku přez horni část důležitého místa na těle.

Jiro Kentiri

"Tak až si vzpomeneš tak mi dej vědět." Řekl jsem a pomalu jsem odcházel.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:33

Iwashi

Hai povedal som a začervenal som sa potom som sa chvýlu sústredil a skúsil som to znova
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:34

Koketsu

Ako Jiro-sama povedal vtedy ma to napadlo. Haiksekishou.
Vykríkol som ale potom som ticho dodal. Ale neviem či mám šancu sa to naučiť ale možno... Možno by sa mi to podarilo ale neviem je to dosť tažké.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:49

Jiro Kentiri

"To je Kaiten? A co máš za podstatu?" Zeptal jsem se ho.

Aiko Suikafuurado

Najendou jsi uviděl vlnu tvrdnutí od tvých ruk, ale v půlce to zpomalilo a nakonec bláto na senseice zůstalo měkké.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:54

Iwashi

už tomu rozumiem čím dám do toho viac čakri tým lepšie to tvrdne povedal som si v duchu a zopakoval som to zase ale taras som použil všetku svoju zbi tnú čakru potom ma obliala únava a padol som na zem musí sa to podariť stále som na to myslel
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:56

Koketsu

Ano. A moja podstata je tiež katon. Odpovedal som rýchlo a začal som sa tešiť . To bude sranda vedieť tú techniku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:59

Aiko Suikafuurado

Najednou jsi viděl jak senseika ztvrdla a asi 5 sekund se nehýbala a pak prolomila tu hlínu a uskočila a rychle se oblékla, protože skrz promočené spodní prádlo bylo vidět uplně všechno. S normálníma lidma by to duělalo celkem dost, protože kvůli šáhnutí si na její kopečky se dokázali i v hospodě porvat. kdyžs e oblékla tak k tobě přišla. "Nyní se ti povedlo naučit se novou techniku. Gratuluji."

Jiro Kentiri

Usmál jsem se. "Tuhle techniku neumim, ale myslim, že to nebude těžké. Jen se musíš rychle točit a dávat do vzduchu údery a v rukou mít katon chakru."
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:05

Koketsu

Zamyslel som sa. No to som tým nemyslel ale je to skvelí nápad. Povedal som natešene. Hmm to je dobrý nápad.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:07

Jiro Kentiri

"Ne já už vim co jsi myslel. No zkus nahromadit katon chakru do úst a katon uhasit, aby ti z něj zůstal jen chakra popel a ten následně vyfoukni ven."
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:07

Iwashi

Chvíľu som to rozdýchaval jednak únavu a potom any pohlaď na senseiku nebol zrovna na zahodenie je vážne krásne ešte raz som si povedal a potom som sa postavil Ďakujem za pomoc sensei poďakoval som a čakal či bude senseika niečo potrebovať
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:08

Aiko Suikafuurado

"No, teď se hoď do klidu a načerpej nové síly. Tohle tě dost vyčerpalo." Usmála jsem se. Fajn, jdu nahlásit, že je skvělý adept na klan Suikafuurado. Pomyslela jsem si a pomalu odcházela.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:10

Koketsu

Hai. Tak a nahromadiť chakru ako goukayouu a uhasiť teraz Sústredil som na katonovú chakru a robil som to čo Jiro-sama povedal.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:14

Iwashi

Ako poviete a Dovidenia povedal som a zasunul som sa na zem konečne chvíľu si oddýchnem povedal som si a chvýlu som rozmýšľal nad senseikou potom som zaspal
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:22

Koketsu -> Z pusy ti vyšel obyčejný teplý vzduch.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:28

Koketsu

No tak škoda. Ale aspoň niečo. Možno viac chakry. Znova som sa o to pokúsil a dal do toho čo najviac svojej vlastnej chakry. Tak nahromadiť ju aby z nej vznikol popol teraz.A znova som sa o to pokúsil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:32

Koketsu -> Tentokrát jsi vyfoukl více teplého vzduchu. Napadlo tě, že udělání pečetí nebo řeknutí jutsu by možná pomohlo.

Aiko Suikafuurado

Než jsem došla na Suikafuurado velitelství tak jsem uviděla Masara jak trénuje a tak sjem k němu pomalu došla. "Co to trénuješ?"
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:36

Koketsu

Tak fajn. Ešte raz. Urobil som pečaťe. A znova som sa pokúsil to urobiť ale dal som tam čo najviac chakry.Katon:Haiksekishou.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:38

Masaru
Probudil se a cítil, že má o trochu víc energie, tak se rozhodl, že to zkusí ještě jednou, stoupl si udělal pečetě, ale než něco řekl, přišla sensei Zdravím Sensei, vás sem zrovna potřeboval zasmál se. Snažím vytvořit hmotnou klonovou techniku na bázi Fuuton, ale pokaždé, když už vídím, že by se větrná chakra sformovala do těla, to tělo najednou vybuchne a pořeže mně vlastní chakra....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:40

Koketsu -> Nic se nestalo, protože svou zbývající chakru jsi použil na předchozí útok, ale najendou jsi začal cítit bolest a tebe obalila žlutá chakra a objevil se ti první ocas. Neměl jsi kontrolu a tvé tělo si dělalo co chtělo.

Aiko Suikafuurado

Usmála jsem si. "Představ si své tělo a zavři oči a pak to pomalu udělej."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:44

Masaru
Hai! řekl. Zavřel oči a začal si představovat své tělo detail po detailu Kazebunshin no Jutsu!
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:44

Koketsu

A nieje zase sa to deje....To bolí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:47

Aiko Suikafuurado

Začala jsem tleskat, protože se vedle Masara zformoval klon. "Jsi dobrý. Dokončil jsi svoji první techniku."

Koketsu -> Začal jsi všude běhat a vše ničit než tě Jiro chytl do bubliny, která začala Nanabiho potlačovat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:51

Masaru
Otevřel oči a vedle něho byl on sám Yosh Yosh!!!!! Hahahaha placáka Řekl celý štastný, a klon nastavil ruku, oba si plácli a klon se pak rozplynul, ale ještě mu stihl pořezat tu ruku, kterou si plácli Au..... na tomhle budu muset ještě zapracovat, Arigatou Sensei! Vážně děkuji za radu pote se Masaru zhroutil s kvůli nedostatku chakry a usnul.


Naposledy upravil MrSrotak dne Sun Mar 07 2010, 17:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šťastná vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Šťastná vesnice
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vůdce Vesnice
» Pád velké vesnice
» Jouninové vesnice
» Klany vesnice
» Historie vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: