Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Šťastná vesnice

Goto down 
+4
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:40

na tu techniku du pomalu, a samozřejmě jí mám povolenou u Aspire, s tím, že to bude na víc etap ten tréning:)
Masaru Yukisha
Mise skončila a Masaru se poflakoval po vesnici, Chjo byl sem tam uplně na nic.... Sem pro svůj tým přítěž, musím být silnější aby se to znova nestalo, vlastně bych měl umět něco lepšího jak je samotný bunshin no jutsu, neznám moc klonů zajdu do knihovny a optám se přemýšlel. vypravil si to do knihovny kde stála starší paní u pultu s informacemi Zdravím, jmenuji se Masaru a jsem místní genin, mohl bych se zeptat jestli byste se mohla podívat do seznamu svítku s ninjutsu, které klony na urovni C existujía jestli existuje klonová technika na bázi Fuutonu? zeptal se
Ukaž podívám se řekla po chvíli se zastavila a podívala se na Masaru No... je tady technika vodního klonování ale o fuutonu nemám žádné záznamy, tady asi nepochodíš chlapče.. Podívala se ustaraně No tak nic díky za váš čas řekl Masaru šal na louku kde si sedl a zapřemýšlel se, pak se postavil a řekl Bunshin no jutsu! Přistoupil k iluzi klonu a natáhl k němu ruku, ale ta jen prošla a klon se rozplynul pak to zkusil znova ale trochu z dálky a snažil se do iluze vpustit větrnou chakru ale nic se nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:41

Koketsu

Chcel by som o ňom počuť Jiro-sama. Povedal som ešte viac natešene Aspoň budem vedieť čo je ten sedemchvostý.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:45

Tatsuya

"Takže se mnou nechceš mluvit?" Zeptal jsem se ji nešťastně. Zřejmě ano... Iluze a sny většinou zůstávají iluzemi... Už nemá cenu ji říct, že ji miluji. "Dobrá, nechtěl jsem Tě rušit. Jen jsem Ti chtěl říct něco... co je pro mě důležité..." Otočil jsem se a smutně jsem zavolal na Kiteisochiho. "Pojď Kiteisochi, měl jsem ji to říct dřív..."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 19:56

Masaru
Stál na místě a soustředil se na vytvoření klonu, chtěl okopírovat ten pocit, když dělá bunshin no jutsu ale s tím rozdílem, že bude soustředit větrnou chakru místo obyčejné KazeBunshin no jutsu! Vykřikl název, který právě vymyslel a soustředil se na klon s větrnou chakrou ale nic se nestalo
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:08

Iwashi

Po istom čase sa my zunoval aj les tak som vyrazil naspať do dediny na moju lavičku kde som si sadol a zase som pozoroval dedinu
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:14

Shinju

Podržela sem si Kiteisochiho v náručí a drbala ho za uchem.
Ráda si s tebou popovídám... Jenom sem přemejšlela nad tím co je to za překrásné zvířátko. usmála sem se na Tatsuyu a poté zase raději sjela pohledem na vlka.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:28

Tatsuya

"Já..." Naprázdno jsem polknul a na chvíli jsem se odmlčel. Teď nebo nikdy... "Já Tě miluju a chci, abys byla šťastná." Chtěl jsem ji obejmout, ale na to jsem byl moc daleko a navíc jsem se cítil dost nesvůj. Popošel jsem k ní blíž. Je to venku a docela se mi ulevilo, ale jak zareaguje Shinju.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:31

Shinju

Docela dost mi spadla brada.
Měla jsem pocit že bradu už nikdy nevytáhnu.
Ořistoupila sem k Tatsuyovi a obejmula ho.
Na vlka sem úplně zapoměla.
Tak to je to co mi chce celou dobu říct ale neodvážil se k tomu....
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:33

Saburo
Můj tým mě vůbec nezajímal,jenom jsem pořád lezl za Sayarem,aby mě naučil Suinatar...
Tak mě to konečně nauč...Čím dřív mě to naučíš,tím dřív za tebou přestanu lízt...
Řekl jsem nadějně...
Na ty dva nechcu ani myslet...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:36

Tatsuya

"Počkej, počkej..." Vytrhnul jsem se z jejího objetí. Zřejmě to špatně pochopila... Chci aby byla šťastná, ale se mnou... Nejsem ten typ. "Chci, abys byla šťastná a... já pro tebe nejsem ten pravý... tam někde na tebe někdo určitě čeká a já... Mně stačí, když uvidím, že jsi šťastná."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:39

Masaru
Dal se snažil vytvořit klon z větrné chakry ale ani po 5 pokusu se nic nestalo, snažil se pokračovat tak to zkusil ještě jednou. Soustředil se zavřel oči a představoval si klon vedle sebe vytvořeného čistě jen z větru KazeBunshin no jutsu! Vykřikl najednou ucítil jemný vánek jak se dere z místa, kde se měl ojevit klon Yosh! už to skoro mám vykřikl, i když sám věděl, že je sotva na začátku
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:40

Shinju

Zase se lituješ... řekla sem si a šla pryč.
Došla jsem až do vesnice a hledala Sayarua.
Je čas naučit se Suinatar.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:45

Tatsuya

Proč to bere jako sebelítost? Byl jsem z toho trochu mimo. Zřejmě jsem se ukázal jako někdo, kdo sám sebe lituje a teď, ať řekne cokoliv, tak ho hned začnou odsuzovat. Pokud to tak opravdu je a oni mě berou tak, jak si myslí, že jsem, tak dobrá... Nejspíš stejně nic jiného než se sám sebe litovat neumím. "Pojď Kiteisochi, tentokrát už nehodlám být ten hodný a ohleduplný." Teď už budu jen zlý a bezcitný. Přeskočil jsem řeku a Kiteisochi ji za mnou přeplaval.

Začal jsem se procházet přes město a tentokrát jsem to nebyl já, kdo všem uhnul, ale pokud někdo neuhnul a šel mi v cestě, tak jsem do něj vrazil. Kiteisochiho jsem si raději dal na hlavu, aby se mu něco nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:46

Iwashi

po dlhom čase strávenom na lavičke som sa začal nudiť tak som sa rozhodol nájsť našu senseiku musí my len poradiť nijaku techniku na bázi Dotonu len povedať ako funguje a ja sa ju naučím rozmýšľal som a chodil som po dedine
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:49

Sayaru Kentiri

"Fajn. Tamty dva mají románek tak musí někdo mít v týmu sílu." Řekl jsem a zamířil k lesu.

Jiro Kentiri

"Máš v sobě sedmiocasého jménem Nanabi no Kabutomushi. Je to hmyzí démon, který má brnění a proto máš tvrdší kůži než dříve." Řekl jsem a vytáhl kunai a přejel po jeho ruce, ale nerozřízl jsem ji až když jsem hodně zatlačil tka kůže prasknula. "Pokud se ho naučíš využívat dobře tak ti dokáže později propůjčit svá křídla, která má jako ocasy a budeš moct umět létat, ale to už říkám něco co je dost těžké. Každopádně nyní máš počet chakry skoro na mé úrovni." Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:51

Saburo
Jasně...Jen chci bojovat s Tatsuyou na chuuninskejch zkouškách...
Řekl jsem nadějně a šel jsem za Sayarem...
Po chvíli jsme dorazili k lesu...
Tak...Čím začnem???
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:52

Shinju

Už sem vyloženě sr**a na Tatsuyu.
Seděla sem Daleko od vesnice na vysokém kopci...
Proč zrovna já?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:52

Masaru
Pokračoval v tréningu větrného klonu byl na mrtvém bodě. KazeBunshin no jutsu! vykřikl už asi po dvanácté, teprve teď si uvědomil, že chakra kterou formuje vedle sebe jako klon mění tvar, ale pořád to nebylo ono
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:54

Tatsuya

Uprostřed ulice jsem se zastavil. "Co kdyby jsme šli na menší výlet, Kiteisochi? Někam do lesa nebo do hor nebo se prostě jen projít?" Kiteisochi radostně zaštěkal a tak jsem se rozhodl jít k lesu, kde jsem Kiteisochiho našel. Tam bude klid a trénink půjde snadněji... Nebo si alespoň pročistím hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:56

Koketsu

Vážne a Jiro-sama ako dlho bude trvať než mi bude môcť požičať krídla? Opýtal som sa ešte viac natešene a trocha som sa zasnil. Lietať si tak ako by som chcel to by bola nádhera.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 20:58

Masaru -> Už jsi cítil, že ti došla chakra a potřeboval jsi jídlo a odpočinek.

Sayaru Kentiri

"Řekl jsem, že jdeme k lesu?" Řekl jsem a šel dál do hloubky lesu. "Jsi pěkný idiot víš to? Říkáš mi tu, že chceš bojovat na chunninských zkouškách se členem z tvého týmu. Větší debilitu už jsem dlouho neslyšel. Když neprojde tvůj tým tak neprojdeš ani ty." Řekl jsem a uslyšeli jsme šumění potoka.

Jiro Kentiri

"Až budeš zkušený chunnin tak bych řekl, že Nanabiho ovládneš. každopádně nemysli si, že až ho ovládneš tak si jen řekneš, že chceš křídla a budeš je mít a jen tak si létat. On ti propůjčí sílu jen dkyž půjde do tuhého. Chakru ti půjčí, ale křídla jen tak ne." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 21:01

Saburo
Že jsem idiot vím...A všichni v klanu to ví,i Jiro,jinak byste mi nedali tuhle zrezavlinu...A jestli neprojdem,tak...Tak ... Nevím...
Řekl jsem zamyšleně...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 21:02

Masaru
Ještě to jednou zkusil ale stejný výsledek jen slabý vánek Mám docela hlad a sem trochu unavený zajdu k Ichiraku na ramen pomyslel si Rááááámen, ráámen! Vykřikoval po cestě
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 21:04

Tatsuya

Dorazil jsem do toho lesa, kde jsem našel Kiteisochiho, a posadil jsem se tam, kde minule a přemýšlel jsem. Mě už je to jedno. Ať si myslí, co chtějí, budu je prostě ignorovat... Možná bych měl požádat Sayara o změnu týmu... Alespoň dám prostor těm dvoum, ale takovými malichernostmi ho nebudu otravovat. Do doby, než budu chuunin nebo opustim vesnici to vydržim. "Tak se vrhneme do tréninku, ne?" Řekl jsem a zavřel jsem oči, soustředil jsem se jen na Kiteisochiho.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 21:04

Koketsu

To je škoda ale to nevadí. Povedal som trochu smutnejšie. A Jiro-sama a čo sa vôbec stalo keď som odhodil Nii-chana. Povedal som o dosť vážnejšie. Takže opancierovaní a chrobáči démon je celkom fajn.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šťastná vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Šťastná vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vůdce Vesnice
» Pád velké vesnice
» Jouninové vesnice
» Klany vesnice
» Historie vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: