Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Šťastná vesnice

Goto down 
+4
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 16:54

Koketsu

A nie už zase tak mať v sebe démona nieje tak zaújmavé skôr je to hrozné. Aspoň to tak nebolí a prestalo to. Keď som mohol aspoň rozprávať tak som sa opýtal. A toto sa bude diať často?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:06

Tatsuya

Došli jsme spolu se Shinju až k řece, kde jsem si lehnul, a přemýšlel jsem o budoucnosti a o tom snu, který se mi zdál, než mě Sayarova přítelkyně probudila.

Budoucnost s Shinju je tak... neuvěřitelná... Možná to vidím až moc růžově, ale jinak se to s Shinju vidět nedá... Mám strach akorát z toho, co na to řekne její rodina, až se to doví... Podíval jsem se směrem k Shinju. "Tak na co čekáš?" Přitom jsem se na ni mile usmál a čekal jsem, až si lehne vedle mě.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:09

Shinju

Nelehla jsem si ....
Ale udělala jsem něco co Tatsuyu mohlo velice překvapit....
Začela jsem se pomaloučku svlékat... Až do spodního prdála...
Poté jsem si pomalu vlezla do řeky a zčala pomalu plvat po proudu.
Tak na co čekáš? řekla jsem s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:12

Tatsuya

Měl jsem co dělat, abych se udržel a aby mi taky nezačala téct krev z nosu nebo abych na místě neupadl do mdlob. Je tak překrásná ve spodním prádle... A obzvlášť, když je ve vodě... Klid Tatsuyo... Nenech se unést emocemi... Ale když je tak ... tak... sexy... No, tak honem za ní... Ale... Doufám, že to nedopadne špatně. Začal jsem se také svlékat, ale Shinju muselo překvapit ještě víc to, že jsem u spodního prádla nepřestal. Konečně svoboda... To oblečení stejně jen dusí a škrábe. Potom jsem skočil za ní do vody.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:31

Shinju

Ani mě to nijak nepřekvapilo.
Takovejhlech už sem viděla ... (Laughing)
Rychle jsem plavala dál po proudu...
Chtěl jsem ho vyprovokovat k honičce.
Tak poplav..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:33

Tatsuya

Plaval jsem za ní jak neřízená střela. Něco ve mě mi něco našeptávalo, měl jsem z toho špatný pocit, ale nevěděl jsem, proč bych se tomu měl bránit. Určitě? Jsem si jistý... Ne, to opravdu ne... Ale něco mě k tomu nutí... Plaval jsem za ní a chtěl jsem ji chytit.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:36

Shinju


Když už mi skoro sáhl po noze tak jsem s nimi zakopala a ponořila se pod vodu.
Plavala jsem těsně u dna ...
Z nenadání jsem se zastavila a otočila jsem se na něj... I pod vodou jsem měla otevřené oči...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:40

Tatsuya

Ponořil jsem se za ní... Děje se něco? Zeptal jsem se sám sebe v duchu a sledoval jsem Shinju, co udělá, proč vlastně najednou zastavila. Možná chce trénovat nebo nevim... Ty víš co. V mojí hlavě se ozval nějaký hlas, šeptal mi něco, ale já ho neslyšel, ne, nechtěl jsem ho slyšet.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:41

Shinju

Pomaloučku jsem doplavala k němu a objemula ho...
Vyplaval jsem i sním nad hladinu a začala ho líbat...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:50

Tatsuya

"Hej, nechtěla si náhodou, aby jsme to neurychlili?" Chop se příležitosti! Ne, nemůžu... Nemůžu, vždyť sama to nechtěla uspěchat. Pomalu jsem Shinju trochu odtáhl od sebe, ale stále jsem ji objímal. "Co se děje, Shinju? Rozmyslela sis to?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:52

Shinju

Bylo jsem skoro jako vyměněná....
Rozmyslela ... Byla jsem hloupá... Si skvělý kluk... řekla jsem s úsměvem na tváři...a znovu ho začala líbat...
Přaz pokré spodní prádlo bylo vše - a že bylo co - vidět...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:54

Tatsuya

Objal jsem ji trochu silněji, ale přitom stále velmi něžně. Nevím, proč změnila názor, ale... Jsem rád, že to udělala. Byl jsem velmi spokojený a už jsem se ani nečervenal. Doufám, že nám to vydrží dlouho.

Po chvíli jsem svoji ruku zabořil do jejích vlasů, laskajíc jí polibky na krku. Ani nevím, kde se to ve mě bere. Je tak dál pokračuj... Druhou rukou jsem ji chytil kolem pasu a přitiskl jsem si ji blíž ke svému tělu.

Stop... Už to zachází daleko... "Promiň," tímto jsem se omluvil Shinju, když jsem ji od sebe mírně odsrtčil: "Možná by jsme měli chvíli ještě počkat." Vylezl jsem z vody na břeh, kde jsem se na břiše rozvalil na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:34

Jiro Kentiri

"Dokud to uplně neovládneš tak ano. Musíš si dávat pozor na to kolik použiješ chakry." Řekl jsem tiše.

Aiko Suikafuurado

Už jsem u Masara nebyla a byla jsem na konzultaci v hlavní budově klanu Suikafuurado. "Ano, v týmu jsou dva co se hodí do Suikafuurado a ten třetí má v sobě teď sedmiocasého, takže jeho ze seznamu škrtněte." Řekla jsem a pak se ke mně naklonil chlápek. "Víte co máte dělat Aiko-sama?" A já jen kývnula hlavou. "Jistě." Pak jsem odešla.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:40

Koketsu

No a nedá sa nijak démon prehovoriť aby to nerobil alebo niečo také? Opýtal som sa z nádejou lebo ma to vážne štvalo. Takže musím regulovať chakru lebo by som znova nechcel schytať ten záchvať.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:57

Jiro Kentiri

"No žádný se nedá ukecat. Jen ten můj je celkem v pohodě. Ale zkusit to můžeš." Řekl jsem s úsměvem. Bublina najednou prasknula. "Hele já musim jít. Tak hodně štěstí." Řekl jsem a odešel.

(Pokud budeš mluvit s démonem tak si za něj piš sám třeba žlutou barvou.)
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:10

Tatsuya

Ležel jsem nahý na trávě (břichem dolů Cool laugh) a přemýšlel jsem o tom, co se stalo. Co se to dělo? Na chvíli jsem se přestal kontrolovat a jak to dopadlo... Měl jsi se chopit příležitosti... Mohl jsi to udělat. Co udělat? Poslední dobou jsem slyšel nějaký vnitřní hlas, ten samý, který mě nabádal k útěku.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:30

Koketsu

Aha tak to je skvelé. Vzdychol som si. Dovidenia Jiro-sama. Ale už bol preč.
Skúsim to s tým démonom alebo nájdem Nii-chana. No skúsim porozmýšlať nad tým démonom.
Sadol som si na zem a zavrel som oči.
Tak fajn haló Nanabi kde si.Vykríkol som v podvedomí.
Opakoval som to niekoľko krát ale nič sa neozývalo
.Keď som to skúšal posledný raz tak sa niečo ozvalo
. Čo chceš. Ozval sa démon.
No ja by som ta chcel o niečo poprosiť
. Ozval som nesmelo. O čo?
No ale radšej nič to bola taká skúška.

Skúška čoho. Naštval sa démon.
No ničoho len som ta chcel skúsiť ako ťa môžem kontaktovať
Tak to nabudúce neskúšaj.
Naštval sa démon ešťe viac.
Tak teda dovidenia. Potom som rýchlo otvoril oči. Tak toto bolo dosť hrozné radšej sa nabudúce pripravím.
Zašomral som si a postavil som sa. A išiel hladať Nii-chana.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:40

Uslyšeli jste zvony, které už jen od mlácení bylo poznat, že to jsou zvnoy štěstí a proto všem došlo, že přišel ten den, ten den, kdy se Jiro i Aiko stanou párem a genini se zas epořádně najedí. všichni jste věděli, že svatba bude i kde a byla na jedné z louk.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šťastná vesnice - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šťastná vesnice   Šťastná vesnice - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Šťastná vesnice
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Vůdce Vesnice
» Pád velké vesnice
» Jouninové vesnice
» Klany vesnice
» Historie vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: