Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suinatarská síla (Pro Sabura)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 21:24

Stáli jste se Sayarem na mýtině, kde byl malý rybník a kolem byly stromy. "Tohle je oficiální místo, kde se žáci z klanu Kentiri učí aktivovat své oči." Řekl Sayaru.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 21:38

Saburo
Jo...A čím začnem???
Řekl jsem klidně,ale trochu byl v mém hlasu slyšet tón,který značil nedočkavost...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 12:20

Sayaru Kentiri

"Timhle." Řekl jsem a složil pečetě a začalo pršet. "Nebeský déšť." Řekl jsem název jutsu a kolem nás silně pršelo. "Toto jutsu je vymyšlené přímo pro klan Kentiri. Ostatním je toto jutsu uplně k ničemu." Řekl jsem a říznul jsem se do ruky. Chvíli mi z ní teklo dost krve, ale asi po minutě Saburo viděl jak se kůže stahuje a uzavřela ránu. "Ano, déšť dokáže zregenerovat kůži, ale jen klanu Kentiri." Dodal jsem a usmál se. "Díky tomu dešti lze do protivníkova těla dostávat i více vody kvůli uzavírání chakrových cest, ale to budeš umět až ovládneš Suinatar." Řekl jsem a hodil mu svitek. "Až se naučíš tohle jutsu tak přejdem k dalšímu stupni výcviku." Pomalu jsem odešel.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 16:01

Saburo
Kam deš...Potřebuju s tímhle pomoct...
Řekl jsem rozvážně a složil jsem stejný pečetě jako Sayaru...Po chvíli jsem se podíval kolem sebe,když se nic nedělo...
Hééj...Mělo začít pršet...
Řekl jsem otravně pro sebe a zkoušel jsem to znovu...Zkusil jsem do toho dávat víc chakry...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 17:19

Sayaru uplně zmizel a ty jsi byl uplně sám. Na svitku jsi se mohl dočíst, že musíš udělat pečetě a dát chakru do dlaní, které následně nasměrovat k nebi a vypustit chakru jakoby ven.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 20:04

Saburo
Takže do dlaní a pak ven...
Pomyslel jsem si a složil jsem pečetě a dal jsem přitom chakru do dlaní a potom jsem se ji pokusil vypustit ven,do nebe...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 13:52

Cítil jsi svrbení na konečcích prstů, ale nic se nestalo. Šla ti koncentrace do katany tak tě možná napadlo nakoncentrovat to do katany a pak s ní švihnout, aby uvolněná chakra šla do nebe.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:10

Saburo
Sice jsem moc nevěřil tomu,že takovej zrezlej krám by mohl vést chakru,ale za pokus to stálo...
Udělal jsem pečetě a vzal jsem si katanu...Zkusil jsem do ní nakoncentrovat chakru,až jsem pocítil menší zachvění...Byl to signál,že chakra tam je...Švihnul jsem s tím proti nebi...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 15:27

Najednou proti nebi vyletěl lehce namodralý proužek chakry a protrhnul nebe. Chvíli se nic nedělo a ty jsi ztrácel naději, ale pak ti přímo na nos kápnula kapka a jemně začalo mrholit.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 17:48

Saburo
Výborně...
Řekl jsem si pro sebe a zkusil jsem to znovu...Dal jsem do toho víc chakry,ale také jsem se víc soustředil...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:41

Najednou jsi však ucítil ránu do krku a padl jsi do bezvědomí na zem. Když jsi se probral tak ti před obličejem ležela malá dřevěná truhla, která byla na zámek a před ní byl lístek.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:43

Saburo
Jestli tohle udělal Sayaru,tak si to s ním vyřídím a zařídím mu,aby ho ta dívka opustila...Je vůbec zletilá???
Tohle byly moje první myšlenky po probrání...
Natáhl jsem se pro lístek a chytl jsem ho...Začal jsem ho číst...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 19:01

citace :
Po lese je několik set pytlíků s vodou a jen v jednom je klíč od truhly. Pokud rozbiješ pytlík nesprávný, kde nebude klíč tak se místo něj objeví dalších pět. Pytlíky jsou v rozměru jednoho kilometru. Voda není průhledná a proto musíš využít své oční smysly a pokusit se vidět jen tu vodu, kde je klíč. Máš na to přesně dvě hodiny. Od teď!

Bylo napsáno v dopise a ten se pak sám roztekl.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:06

Saburo
Výborně...A jak to mám asi udělat???
Řekl jsem si a vyrazil jsem do lesa...Když jsem uviděl první pytlík,tak jsem zkusil jednu věc...Nakoncentroval jsem chakru do očí a myslel jsem na aktivování suinataru...Věřil jsem,že to nebude mít účinek,ale za pokus to stálo...
Potom jsem se zadíval na pytlík a zkusil jsem přehlédnout přes vodu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:34

Byl jsi na velmi dobré cestě, ale furt se ti neaktivoval a ty jsi klíč neviděl, ale vypadalo to jakoby tam byl.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:44

Saburo
Tak co...Pokud tam není,tak dalších pět pytlíků...Co to je...bude jich tu pak jenom stovky plus pět dalších...
Řekl jsem si a dupl jsem na pytlík...Nic tam nebylo...
Nevadí...Takže suinatar chce něco víc...
Řekl jsem a vytáhl jsem katanu...No...Možná si to ani nezasloužilo říkat tomu katana...Spíš nožík...
Zkusil jsem nakoncentrovat chakru do očí a do katany...Čekal jsem,co to udělá...
Nic...Nevadí...Našel jsem další pytlík a zkusil jsem nakoncentrovat chakru do očí a soustředěně jsem se na pytlík díval...I když bych nic neviděl,tak jsem to zkoušel pořád znovu,protože mě nic jinýho nenapadalo,než tohle...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:59

Pytlíky byly zavěšeny ze stromu na provázkách a né na zemi. V dalšim pytlíku jsi pomalu viděl jakýsi záblesk něčeho.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:07

Saburo
Sice jsem si nemyslel,že mám v očích něco,čím bych mohl vidět podobně jako se suinatarem,ale za pokus to stálo...
Doskočil jsem ke stromu a odřízl jsem katanou pytlík a praskl jsem ho...Zajímalo mě,co v něm je,kdyř jsem se tak soustředil...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:34

Nic v něm nebylo, ale ty jsi byl kompletně celý mokrý.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:19

Saburo
Zase nic...Doufám,že jsem o nic nepřišel...
Řekl jsem pro sebe a zkusil jsem to znovu,tentokrát jsem se zaměřil na jeden z pytlíků,který byl poblíž...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:25

Najednou jsi vše kolo uviděl šedivě a asi 10 metrů před sebou jsi viděl jediný pytlik barevně modře.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:32

Saburo
Že by...Se to povedlo???
Řekl jsem si pro sebe a prohlédl jsem si ostatní pytlíky...Všechny byly víceméně stejné...
Měl jsem vidět vodu...
Řekl jsem a sundal jsem pytlík pomocí katany...Potom jsem ho zničil...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:56

Pytlík praskl a ty jsi ve vodě viděl odlesk tvých očí:
Suinatarská síla (Pro Sabura) Eye_by_jetixxx
Pak tam také ležel klíček.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 15:00

Saburo
Byl jsem klidný,protože jsem potlačil radost...
Výborně...Konečně se mi to podařilo aktivovat...
Pomyslel jsem si a vzal jsem klíček a šel jsem zpět k truhle,kam jsem klíček zasunul a odemkl jsem truhlu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 15:38

V tu chvíli se vyvalil fialový dým a ty jsi znovu usnul.
Probral jsi se až na nějaké poušti a vedle tebe byla odemčená truhla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suinatarská síla (Pro Sabura) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suinatarská síla (Pro Sabura)   Suinatarská síla (Pro Sabura) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suinatarská síla (Pro Sabura)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nová síla (Aspire a Ček)
» Týmová síla...( Včechny týmy)
» Filler aneb síla trojce skvělých hráčů
» Filler aneb síla trojce skvělých hráčů (Sasuke123 - Hiromi - Suichu)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: