Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Odpočívejte v pokoji

Goto down 
+5
Ramaru
Meiki_Ookami
Aspi
Páťa
Morgen
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 18:25

Ame

Kde je asi tak.. nee-san? chjoo.. prebehlo mi hlavou a pohľad som obrátila na ulicu podo mnou. Zoskočila som z budovy pri čom som sa rozbehla na miesto kde som zväčša trénovala, teda aspoň ten čas čo som sa nachádzala v Takigakure. Síce mal byť dneska pohreb, nemohla som to vydržať, celou dedinou sa šírilo napätie, smútok a podobne.. bolo to doslova ako Mor a ja som z neho potrebovala vypadnúť. Došla som až na to miesto kde som zväčša trénovala, bolo to v menšej jaskynke ktorá bola do polovice zatopená vodou z ktorej vyčnievalo dosť kamenných pilierov. Postavila som sa na hladinu vody pred jeden z nich pri čom som na ňu položila ruku a zatvorila som oči, uvolnila som sa a mierne som si povzdychla. Takto som sa tam oň len opierala a hlavou mi prechádzalo hodne myšlienok a spomienok.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 18:42

Aspire - (Jen pro informaci je to jen DOČASNÝ vůdce/Kage) Kage pouze seděl na své židli před kupou papírů a zpracovával je. Nic zajímavého se nedělo. Když už ti to mohlo přijít nudné a chtěl jsi odejít tak jsi uviděl jak se dveře do kanceláře Kageho otvírají a vstupuje tobě poměrně neznámá tvář-Vůdce klanu Shinja- Kouhei Shinja! Uviděl jsi pouze, jak pozdravil Kageho klasickým pokleknutím na koleno a viděl jsi že si o něčem povídají ale neslyšel jsi o čem a ani jsi nemohl odezírat ze rtů kvůli vzdálenosti.

Chappi - Všichni se radovali, smáli se a veselili. Až o několik minut později tajný mstitel vstal a zacinkal lžící na sklenici čímž se všichni uklidnili.Nebojte se, hned budeme v oslavě pokračovat. Jen jsem chtěl pronést krátký proslov. Všichni jistě víme jaký byl starý Kage parchant…Ale to se změní díky novému Kagemu! Nemyslím současného, ten je jen dočasný… Ale brzy…Budeme mít jeho… No nechci vám zkazit překvapení takže raději už budu potichu a nechám vás ať dál hodujete…Jen bych ještě chtěl dodat že jsem srdečně rád že je v naší vesnici klan Shinja…Kdysi jsem s jedním členem bojoval a málem mě porazil…Jsou to velmi silní soupeři…Sice bojují málo ale když už tak raději utíkejte…Zpět k oslavě!Zasmál se a několik lidí začalo tleskat o pár vteřin později byla hostina zase v plném proudu.

Mia - Jo! Chiko, Amen!řekl jsem najednou a praštil jsem stranou pěsti do dlaně druhé ruky. Po tom co jsiřekla, že zemřel se mi vytratil úsměv ze rtů. Škoda ho… Byl to dobrý chlap a dobrý přítel…A člověk co mi dlužil nějaké peníze ale to je vedlejší…Ale měla by jsi se spíš radovat…Teď je na místě kam jednou přijdeme všichni a ty ses ním setkáš znova a zůstanete spolu už navěky tak nevím proč pláčeš, když je na lepším místě a má se dobře…měla by ses spíš smát, Amen…Řekl jsem a usmál jsem se na tebe znovu.

Ramaru - Bez problémů jsi došla skoro až k vodopádu ale asi 20 metrů od něj před tebe skočil člen policie KBTU a zeptal se tě. Co tu pohledáváš? Sem je vstup zakázaný. Měla by jsi se otočit a jít zpět do dědiny.řekl a nevypadal že si dělá legraci.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 19:16

Nekyo

Nad tou jeho pozitivitou som len pootvorila ústa.
Em... Ste divný... vydala som zo seba a potom mi došlo, že som to povedala nahlas.
Eh... teda.. no... Viete... Všetci naokolo sú takí... iní ako vy... ste na môj vkus až príliš optimistický.. povedala som a poškriabala sa na temene hlavy.
Čo ste vlastne zač...? spýtala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 19:52

Kyoko

Už zase KBTU ?! .. vyštekla jsem vztekle .. Co si myslíte že tu dělám ? .. ptam se jak překvapeně a koukam na zábradlí ke ,kterému jsem chtěla jít ... Je to snad zakázane ? Není .. vyštěkla jsem naněj znova vstekle byla jsem naštvaná na události co se děly bohužel ten člen KBTU to mojí náladu schytal ... když vtom jsem si vzpoměla na toho kluka a pak i ta toho velitele KBTU ,který mě vysláchal ...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 24 2011, 16:30

Zaki Sukuro

Sedel som na kraji jednej z budou a dopoval sa liekmi. Tá bolseť bola obrovská..Bolo mi jedno, čo doktory hovorili..bolo mi jedno, že lieki mi pri psychickej bolesti viac uškodia ako pomôžu. Bolo mi to jedno. predsa keby to bol taký vážny zločin, určite by sklad strážili lepšie...Nahodil som si za hrsť bielych tabletiek a hodil ich do seba. na sucho som prehltol. Škriabalo to v krku, ale to bolo jedno, bola to zmena..cítiť niečo naozaj...
pff, Kage...A z našej vesnici...nezaslúžia si to, nie ten nový blbec.. mykal som hlavou zo strany na stranu a bol v pokúšeny použiť chakru..toto by bola lepšia droga ako lieky...a zdravšia..v niektorých častiach...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 26 2011, 16:42

Kōkai Hayashi - Vim, že je dočasný, ale Kōkai ho bere jakou prostě současného.

Ach jo, to je nuda. Pomyslel jsem si, ale dál sledoval to okno z té lavičky. Stejně nemám dneska co na práci, takže sledovat tohohle kage bude víc zábavnější než se jen potulovat po vesnici a nebo stále jen trénovat. Usoudil jsem a dál ho sledoval. Pořád jsem doufal, že třeba uvidim něco neobvyklého nebo na mě někdo vystartuje za to, že sleduji kageho.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 11:21

Mia - Po to, co řekla, jsem se zasmál. Jsem jen další člen klanu Shinja který hlásá poselství boží…Říkej mi klidně že jsem blázen nebo že jsem divný ale nám z klanu Shinja to je jedno neboť pouze plníme poselství našeho boha, Amen.dořekl jsem a zasmál jsem se. Ale přestaň smutnit, zvu tě na ramen, Amen.řekl jsem a zasmál se znova.

Ramaru - KBTU se na tebe podíval a sledovým klidem úklidným hlasem řekl. Máš pravdu, není to zakázaný pozorovat ho z dálky…Většinou. Mám jen málo informací ale vím že se k tomu vodopádu teď nemůže přiblížit nikdo…Neptej se mě proč, za prvé nemám důvod ti to říkat a za druhé by jsi mi stejně ani nevěřila takže se obrať a počkej až bude nastolen nový Kage…Řekl ale najednou ztuhl jako by řekl něco co ani nechtěl. Nic z toho co jsem řekl jsi neslyšela a teď běž!řekl už mírně naštvaným hlasem jako by byl naštvaný sám na sebe. Tobě mohlo vrtat hlavou co má společného vodopád Yuushuu a nový kage.

Adop - I když jsi byl zdrogovaný tak jsi pořád dobře vnímal okolí. Najednou sis mohl všimnout dvou lidí v černém oblečení a s křížkem okolo krku co si povídají. Slyšel jsi tu skvělou zprávu? Ano nemohu tomu uvěřit…Je to neuvěřitelný že má v našeho vůdce kage takovou důvěru. Neměl bys mu říkat kage…ne na dlouho… dořekl druhý a oba se začali mírně smát. Tobě to mohlo přijít dost divný.

Aspire - Nic neobvyklého jsi neviděl. No možná ti mohlo být podezřelé jak dlouho spolu mluví ale jinak se nic zvláštního nedělo. Po chvíli se vůdce klanu Shinja uklonil ,,Kagemu" a odešel. Chvíli po něm i ,,Kage". Už nebylo co nebo koho sledovat. Ale na tom jejich rozhovoru bylo divné ještě něco než délka. Bylo to takové...zvláštní. I když jsi nic neslyšel tak jsi mohl cítit až v kostech že se jedná o něco velmi důležitého.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 11:40

Zaki Sukuro

Sklapnite.. vyslovil som v značnej neúcte a hltol dalšie 2 tabletky.. Nemal som chuť počúvať ludí, ktorý prišli iba nedávno a hned si namýšlali, že sú lepší ako my, prvý klan v takigakure no sato..Vôbec nechápem, ako môže mať "kage, v nich takovú dôveru.. už len slovo "kage" vo mne prejavilo značnú nechuť..nikto si nezaslúži ten titul..nikto nemá právo sa nazývať najsilnejší z dediny...vždy sa nájde silnejší..Avšak vätšina kagov v historii bola silná, ale hlúpa a príliš emočná..Nemal by existovať kage..mala by byť iba rada...volená ludmi, nie skorunpovanými Jouninmi... odplul som si. A už vôbec nie z niekoho, kto sa ešte nepreveril.
Prečo ste taký namyslený, knazy? spýtal som sa ich..Ešte ste nič nedokázali v tejto dedine..nezachránili ste dedinu pred zničeným, neumierali ste vo vojne...nebojovali s démonmy..prečo si myslíte, že ste viac?prečo si myslíte, že vo vás máme veriť? Máme iba slovo bývalého kageho...a ten je mrtvý...tak mi povedzte, o nadradený klan, prečo by sme vám mali veriť len tak..odrazu? Na dôveru musíťe niečo ponúknuť...a to okrem času pomocou dedine iná neexistuje...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 13:32

Nekyo

No... zamyslela som sa a krátko na to aj uškrnula.
...okej, ale už prestaňte s tým "Amen" prosím... tak trocha ma to irituje... povedala som a snažila sa zahnať zlú náladu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 15:33

Adop - Kněží se na tebe podívali a…Usmívali se?! Tohle tě tedy mohlo pořádně zmást. V jednom máš pravdu…Nezachránili jsme dědinu…Ale jinak se mýlíš hochu…Náš klan býval kdysi velmi dlouho mírumilovný a proto naši nevinní lidé umírali ve válkách…Ale potom jsme se nechali zkorumpovat ale o mnoho let později nás spojil jeden muž- Původní Shinji a dal nám do života světlo míru, znova. Brzo poté se někteří z našeho klanu začali zajímat o boj- Samozřejmě v tom dobrém smyslu, nikdo nebojoval pro peníze nebo pro zábavu ale, protože chtěl ochránit jiné. A s démony jsme se občas v bojích střetli. Ale máš pravdu. Vaši důvěru si získáme jen časem. Ale proč si o nás myslíš, že jsme namyšlení? Jen proto, že jsme teprve nedávno přišli do vesnice a současný kage v nás věří neboť se s námi kdysi střetl? Nikdy jsme se nechovali namyšleně, jsme jen prostý klan vyznávající poselství boží a pomáhající potřebným a co si ty? Sedíš tu a nadáváš nám do namyšlenců a přitom jsi tu zdrogovaný. Měl by jsi odejít do nemocnice, Amen.řekl ti kněz velmi milým a klidným hlasem ale ke konci trochu zvážněl. Druhý kněz pouze uznale přikyvoval. Jakmile kněz domluvil tak pomalu i s druhým knězem začali odcházet kdo ví kam.

Mia - Zasmál jsem se a řekl. Pokusím se, ale nic neslibuji.Hned poté jsem vstal a nabídl ti ruku abys se mohla taky postavit. Samozřejmě s mým typickým úsměvem na rtech. Nebude ti vadit, když tě zavedu k jedné ramen restauraci v čtvrti, kterou obývá náš klan? Já jen proto, že mnoho vesničanů si o nás neznámo proč myslí, že jsme namyšlení a nafoukaní a další věci a proto aby si o tobě nepomysleli něco špatného co by na tebe vrhlo špatné světlo.…Ale zajímalo by mě proč si to myslí…Ale to je jedno…Ale klidně můžeme jít kamkoliv chceš.Řekl jsem a znovu jsem se na tebe usmál.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 15:59

Zaki Sukuro

Ak to chápem..bojovali ste vo vojne, avšak nie s iwou, bojovali ste proti démonom, ale nie pre Iwu. Máte pravdu, moju úctu a rešpekt si určite nezaslúžite....Nie tým, kým ste boli alebo tým, čo ste schopný..U mna nemáťe rešpekt, z jediného, "ludského" dôvodu usmial som sa a im mohlo dôjisť, že v žiadneho boha neverím. Nie po tom, ked som zistil, v akom svete žijeme.
Namyslený? Možno to nie je práve to slovo, ktoré som mal použiť. pokladáťe sa za "vyvolených" vašeho božstva..Pokladáťe sa za jeho poslou, pričom viera je práve to, čo nás dostalo do týchto sračiek. vyslovil som a dal si dalšiu tabletku. Moje ovládanie sa strácalo..A moje slová odhalovali to, čo som mal na mysli...
Boh neexistuje, sú iba ludia, ktorý sa na nich chcú hrať...Nagato,Tobi, Jashin..všetci sú iba ludia, hrajúci sa na bohov..Nikdy z toho nič dobré nevyšlo...


Naposledy upravil adop1011 dne Fri Jul 01 2011, 18:00, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:48

Adop - Ten druhý kněz který nemluvil se na tebe asi už chtěl vrhnout poté co jsi domluvil ale ten první kněz ho chytil tekže se nemohl hýbat. Pusť mě! Já toho zmetka zabiji! Musíš se uklidnit! Naším cílem je dávat lidem lásku a mír a ne je mrzačit když s námi nesouhlasí! Pokud nevěří tak ať! Ať se má dobře v tomhle životě ale po smrti bude trpět!řekl mu a druhý kněz se uklidnil a hodil po tobě poslední naštvaný pohled a oba zmizeli kdo ví za budovami.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 18:14

Zaki Sukuro

Pff, blázni.. pomyslel som si ked som ich videl odchádzať...
Boh..bojujme za boha... zamrmlal som si..Náš stvoriťel, večné dobro a jeho nepriatel démon, večné zlo..
Ak by sa zistilo, že sme iba šachové figúrky pre vašeho boha, iba zábavka na odragovanie, stále by ste ho uctievali? Pochybujem....Ludstvo rozdelenie dobrý boh a zlý diabol nepotrebuje. Zla je tu dosť aj bez neho..

Hodil som do seba dalšie abletky...zahmlelo sa mi pred očami..
hahm, posmrtný život...vôbec nie je dôležitý..Dôležitý je odkaz, ktorý zanecháme...Preto, neverím v boha..keby bol taký dobrý, ako o nom hovoria, zničil by ninjutsu a ninjov..pretože s mocou, prichádza hlad...Ano, hlad je váš skutočný boh..posratý Jashinisti...Ani nevedia, či ich boh nie je náhodou sám Jashin... pomaly som odpadal..Asi som sa predávkoval...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 11:31

Ame Shinja

Po tréningu som sa len tak prechádzala po Takigakure.. z jednej budovy som uvidela odchádzať dvoch členov klanu Shinja.. jeden mi prišiel nanajvýš vytočený a druhý nanajvýš pohoršený.. Eto.. vyšlo z mojich úst a tak som nakukla tam odkiaľ vychádzali.. uvidela som ako si nejaký chalan dáva nejakú tabletku.. po tom ďalšie a mne bolo jasné že to týmto tempom moc dlho nevydrží.. keď som sa však k nemu rozbehla už padal na zem no stihla som ho zachytiť aby si hlavu netreskol o nie zrovna najmäkšiu podlahu.. Povzdichla som si no aby "nezaspal" tak som mu na hlavu vyliala slušný obsah ľadovej vody.. keď sa na mňa pozrel mohol si všimnúť že som rovnako oblečená ako boli tí dvaja týpkovia predo mnou. Stojí to za to? tie tabletky? spýtala som sa ho a radšej som pomlčala s "amen" pretože aj mne prišlo trocha blbé používať to po každej vete. Pri tom som sa na neho milo usmiala a čakala som či mi nejak odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 13:08

Zaki Sukuro

Oči sa mi roztvorili po srpške chladenej vody..Čo je? zamrmlal som rozmrzene a zahladel sa na obrysi pred sebou..Další zhúlený Jashinista.... pomyslel som si a pretrel oči..predo mnou stále nejaká ženská..Dala by sa pokladať za peknú a aj správne vyvynutú, ale jedna vec jej prekážala..To divné oblečenie tých Ateistov...Posadil som sa, ale skôr z dôvodu, aby som nevyzeral slabo ako z potreby. Nie, bolesť síce utlúmia, ale strašne z nich potom bolí hlava..Čo chceš, jashinistko? spýtal som sa jej narovinu.. Nemal som celmi chuť do reči, kedže ešte stále som cítil v hrudníku tú dieru z mojeho šialenstva...A vôbec som nemal chuť sa spovedať niekomu, kto mi začne hovoriť o božom milosrdenstve...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 14:17

Ame Shinja

Ah... asi si mal dlhú debatu s .. nimi čo? spýtala som sa ho pri jeho prístupe a trocha som sa pousmiala.. nebol prvý ktorý takto na klan Shinja reagoval. Nechcem ti dávať žiadnu kázeň.. viem že by to nemalo cenu ale... nesmieš si slová klanu Shinja moc brať k srdcu.. mi sme tak vychovávaný, naša viera je jediná vec ktorú nám nikto nemôže zobrať a môžme sa o ňu oprieť aj v najťažších časoch.. len.. niektorý členovia sú tak trocha fanatici hee.. zaškerila som sa a sadla som si pred neho. Prosím nebuď taký podráždený svoje slová nemysleli zle.. asi. Dodala som ešte a znova som sa len pousmiala.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 14:47

Zaki Sukuro

Zdalo sa, že túto babu asi až tak úplne neovládli. To je fuk, som zdrogovaný, nie som práve v vhodnej pozícii na..ehm..diskutovanie o tom. Narovnal som sa a postavil. Zakrutilo sa mi v hlave, ale udržal som sa. Predsa len neprejavím slabosť pred niekym, kto ked je sucho verí, že za to môže on.. Ovládol som chuť siahnuť po dalšej tabletke a opäť zabudnúť na psychickú bolesť..Aj ked iba nakrátko..Fyzická by sa mi teraz hodila ovela viac,..Ich slová? Že po smrti ma čaká peklo a citujem "Pusť mě! Já toho zmetka zabiji!"..ne, naozaj to nemysleli vážne Zasmial som sa a odhalil zuby..Nič v zlom, aleja nedôverujem vandrákom, čo zo dna na den sa objavia a robia kázne ostatným, pričom nevedia nič o ich povahe. A už vôbec neverím tým, čo sa spoliehajú na vyššiu moc, vtedy ked ich pomoc očakávajú iný.. V skratke, neverím vám..A vám to asi vadí..
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 15:42

Ame Shinja


Po jeho slovách som sa len usmievala.. myslela som si že nám neveríš.. nikto nám neverí, preto sa stále sťahujeme.. raz asi odídeme aj odtiaľto tak od nás budeš mať pokoj.. zaškerila som sa a ešte raz som si prezrela jeho stav.. Síce budeš aaasi namietať.. ale nie si v stave kedy by si sa mohol brániť.. gomen ale ak ťa tu nechám bohvie čo by sa s tebou do pár hodín stalo, zoberiem ťa k sebe. povedala som po čom som ho len zobrala na chrbát a či ma už chcel uškrtiť alebo nie tak som s ním vyrazila do môjho menšieho prechodného domu alebo skôr "bytu" v Takigakure.. tam som ho hodila do vane a pustila som priamo na neho zo sprchy prúd ľadovej vody. Len som si potom sadla na okraj vani a držala som rúčku od sprchy nad ním aby na neho ten prúd vody neustále tiekol... viem nič moc.. ale za chvíľu ti bude lepšie.. pousmiala som sa a dúfala som že to zobere celkom dobre.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 16:08

Zaki Sukuro

Asi za to mohli tie lieky alebo moja totálna vyčerpanosť, ale nechal som sa odniesť, aj ked celý čas som hovoril rôzne urážky, začínajúc fanatikmi, končiac Uchylními sadomasochistami..Nevnímal som, kde som skončil, ale ucítil som studenú vodu. Vykríkol som, skorej od prekvapenia ako bolesti.Potom som už iba sedel a pozeral do blba. Prečo ste vlastne tu? spýtal som sa po chvíli. Kage, ktorý vás uvítal a ktorý nás ujistil, že ste správny, leží mrtvy..čo ste si mysleli? Že vás privítame s otvorenou náručov? Ste potencionálny nepriatelia a vaša síla je hrozbou pre dedinu. A nemáťe žiaden dôvod nám pomáhať...Preto vám neverím, nie iba kvôli vašej viere.. zastavil som vodu a vystúpil..Cítil som sa lepšie, ale nutkanie zobrať dalšiu to nezastavilo..Myslím že sm závislý. dodal som sucho v hlave.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 16:15

Ame Shinja

Hem.. ja viem.. a neprekvapuje ma to. Vravím že je to tak všade.. povedala som a po tom som si povzdychla .. hľadáš toto? spýtala som sa keď si očividne chcel zobrať ďalšiu.. problém bol len v tom že som tie tabletky držala v rukách. Vážne.. mal by si s tým prestať.. videla som čo dokážu s tými ktorý sa na nich stanú závislími.. dodala som ešte a schovala som si ich do vrecka. Nechcem aby si nám veril hneď teraz.. ale tiež.. by si nás nemusel hneď odsudzovať. Pousmiala som sa aj keď som nejak čakala že na mňa asi zaútočí aj kvôli tým tabletkám.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 18:21

Zaki Sukuro

Nechaj si ich..oni mi s týmto aj tak nepomožu...Harakiri predsa človek neprežije každý deň.. zasmial som sa na tej podobe a inštinktívne sa chytil za hrudník. Keby som vás nemal odsudzovať, povedzte mi niečo o sebe..A taká divná otázka..aký element si ukradla ty? Inač moje meno je Zaki, k vašim službám..
Dopovedal som slušne. Zdalo sa, že predsa len mám v sebe niečo zo slušnosti svojeho klanu. Ale zároveň niečo temné..akoby som bol pre klan a dedinu schopný obetovať čokolvek...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 19:24

Ame

element ktorý som ukradla .. eh? ja mám raiton.. nikomu som ho neukradla. Povedala som trocha neisto pretože som mierne nechápala ako to myslí.. heem neviem čo by som ti o nás povedala.. cestujeme z dediny do dediny, zatiaľ sme sa nikde neudržali moc dlho.. takmer každý nás hneď odvrhoval.. proste.. nikde nie sme "doma".. heeh ale človek sa s tým raz naučí žiť.. teda aspoň ja som sa naučila.. aj keď som to mala trocha horšie.. povedala som zo šibalským úsmevom a čakala som či mu to stačí.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 19:43

Zaki Sukuro

Zadíval som sa jej do tváre, aby som spoznal, či klame. Takže aby sme si to ujasnili..Ty máš Kg za podstatu raiton, ktorá je zároveň slabšia ako originál....Dievča, na tvojom mieste by som nechce byť ninjou..ja mám tiež raiton a neberiem to ako Kakkei genkai.. prezrel som si svoje zvitky. Vidno že ten klan je plný slabocho.. mať ako Kakkei genkai raiton Zobral som jej z rúk uterák a snažil sa osušiť.. A dakujem že si mi úplne doničila práve vypraté oblečenie..Takže tu vás dal "kage" uložiť? spýtal som sa hned. Slovo "kage" som vyslovil z nechutou. Dalšia vec čo sa mi protivila...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 20:21

Ame

Zasmiala som sa po jeho slovách.. Ne eee.. máš to popletené.. to platí iba pri špeciálnych elementoch typu Kouton, Hyuton.. Mokuton a podobne.. môj Raiton je rovnako silný ako ten tvoj. Ubezpečila som ho a po tom som sa zamyslela.. neviem, otec mi nepovedal čo a ako prebehlo.. ani to vedieť nechcem.. dodala som a po tom som sa znova zaškerila.. keby že ma teraz otec alebo brat počuje.. taj by som asi dostala.. všimol si si že za každou vetou hovoríme "amen"? spýtala som sa ho a vyšla som z kuchyne pri čom som sa obzrela.. keď chceš poď ďalej aj tak tu nikto nie je.. pousmiala som sa a vošla som do izby kde som si sadla na postel.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 03 2011, 22:21

Zaki Sukuro

Je fakt zábavné mať kakkei genkei, ktoré má každý 7 ninja, pričom je rovnaké ako u tých ostatných..waw...váš klan je fakt pozoruhodný.. vzdychol som si a vkročil dalej, do dalšej izby. Zdala sa byť ukecaná a pri jej pripomienke na to "amen" som si všimol, že to naštastie nepoužíva. Vyzerala, že sa je pobožnou kvôli narodeniu, nie z presvedčenia. Porovnávať moj Raiton a jej..pchee Sadol som si na stoličku a požiadal ju pohár vody. Bolo mi úplne ukradnuté, či tu niekto je alebo nie...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odpočívejte v pokoji   Odpočívejte v pokoji - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Odpočívejte v pokoji
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Takigakure no Sato-
Přejdi na: