Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smrtelné ticho

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 12:44

(sem píšu tý, ktorý skončia misie a neučastnili sa boja s Aka Smile )
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 13:03

Moroshi Maitre

Ta bolest hlavy byla nesnesitelná. Pokud to šlo tak jsem se chytl rukou za hlavu. Co se stalo? Kde to jsem?zeptal jsem se do prázdna hledíc na strop. Ale poté jsem si ne všechno vzpoměl a to že jsem neslyšel Tengův hlas mě usvědčilo v tom že to nebyl sen. Už si vzpomínám...Tenge...Ten parchant...Blokuje svoji existenci ve mě, odepírá mi přístup k němu...To je spíš dobře, konečně chvíle pro mě... A co sakra myslel tím že chce abych věděl jaké to je být někým ovládán? ale to je jedno...Ta bolest hlavy je nesnesitelná...mám pocit že mi exploduje hlava...řekl jsem si rp osebe v duchu a dál se díval na strop.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 13:44

pri Moroshim bol obrovský stres..Okolo neho pobehovali sestričky a medici, vätšina z klanu Yatsuki a pripravovali sa do budúcna..na vojnu, ktorá mala zmeniť tvar sveta.....Ked si sa poriadne rozhliadol, pri tebe stál maitre Mai, tvoj adoptívny otec..
urobil si nám strach Moroshi...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 14:08

Moroshi Maitre

Pokud to šlo tak jsem se opřel lokty a mírně jsem se nazvedl. Když na mě Mai promluvil jsem tak ho ještě chvíli ignoroval a rozhlídl se po pobýhajících medicích a sestřičkách. Čekal jsem že budu strach v lidech budit svojí silou a ne svými zraněnímy ale je to dobrý začátek...Ale co se to tu děje? To se tu tolik tohozměnilo když jsem byl pryč z vesnice?zeptal jsem se a pořád se rozhlížel.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 16:19

Maitre Gai

Usmieval sa na teba, a nejak ty odpustil tvoju ignoráciu...
V skratke..Iwa sa pripravuje do vojny, synku...
Dodal a ukázal smerom k oknu, aby si sa pozrel..
Avšak teba odrazu zarazil bolestivý krč v tele a štípanie v očiach...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 16:28

Moroshi Maitre

Zkrátka nic nového...řekl jsem a chtěl se podívat z okna ale najednou jsem dostal do celého těla hroznou křeč a začaly měpálit oči. Ani jsem se nazvedl a už jsem znova ležel na posteli na zádehc držíc se rukama za oči a svíjejíc se v hrozných křečích. AAARGH! Co to do pr*ele je?!zepatl jsem se dost nas*aně dál se svíjejíc v křečích.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 16:35

Maitre Mai

pribehol k tebe a vrazil ty päsť do oblasti hrudníka, odkial ty krč pulzoval..Bolesť nahradila otupenosť, iba odtlačok pravej bolesti..Avšak štípanie očí neprestalo...Počul si ako niekto buchoce a počul si klopkanie podpetkou...prišla sestrička..otvorte oči!.. prikázala ty..Musím sa pozrieť čo sa deje...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 16:41

Moroshi Maitre

Jakmile mi vrazil pěstí do hrudi tak křeč přestala a zůstala jen o něco menší bolest v oblasti hrudi. Chtěl jsem mu říci že mu to vrátím ale v tom přiběhla sestřička a řekla mi ať otevřu oči. Chvíli mi trvalo otevřít oči ale nakonec jsem dokázal ruce odtáhnout a otevřít oči. Doufal jsem že neuvidím to co si myslím. Protože kdyby jsem to uviděl tak toho démona vážně zabiji. Sice se ode mě odpojil ale jestli mě udělal znoav slepým tak ať s hezčím bejvákem nepočítá.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 16:46

tvoj pohlad bol rozmazaný každou sekundou čím dalej tým viac horší...
Moroshi..pozreraj sa na moj prst, zistíme reflexi... avšak pred tebou iba víril pohyb, ale či to bol prst, lakeť, hlava..si už nevedel..Pomaly sa strácali farby, ostali iba tieňe a potom, nebolo nič....len temnota....
temnota vetšia, ako si dúfal...Niekto blokoval tvoj zmysel..tvoj dokonalý sluch...Počul si slová, ale nevidel ich...Takže toto bola skutočná temnota...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:09

Moroshi Maitre

Moroshi Maitre hlásí totální slepotu...Opět...Řekl jsem a mrzutě jsem si povzdechl. Potom jsem si to až uvědomil. Můj hlas...se neodrážel! Alespoň jsem to neviděl. Moje echolokace...moje roky práce...jsou v háji!Ehm...Vypadá to že mi někdo blokuje moji schopnost echolokace...potom mi to všechno došlo. Ten zas*anej démon...řekl jsem tak nas*aně jako nikdy předtím. Připadal jsem si...slabý? to bylo asi to slovo které jsem hledal. Ten po*ranej démon. Až po mě něco bude chtít tak ho pošlu do pr*ele.řekl jsem si naštvaně v duchu a čekal co se bude dít. A to zrovna začala válka...NEEEEEEEEEE!!! Já se chtěl zapojit do boje a nakopat jim všem zadnice! Já toho zm*da nesnáším!
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:25

Tvoj adoptívny otec nevedel, čo má povedať. Sestrička..skontrolujte to ešte raz... sestra len porazenecky vzdychla a povedala. Neviem čo sa deje, ale Moroshiho zrak je vyradený, pozrite sa.
Niečo ukázala, ale Moroshi to vôbec nevedel určiť...Okrem tohoto je úplne v poriadku...
niekto ťa chytil za rameno a povedal. Na tvoju zlosť si až potom, ako vyslovil, poznal, kto to je. Moroshi, mali by sme ísť domov, určiťe to je iba chvílková záležitosť...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:30

Moroshi Maitre

Je to chvilková záležitost, cestou ti to vysvětlím. Ehm...Ale budu muset potřebovat trochu pomoct neboť moje echolokace jaksi...vázne...povzdechl jsem si. jak ponižující...řekl jsem si pro sebe potichu a nasraně a pokusil se z postele vstat doufajíc že do ničeho nenarazím.kterým směrem je to z nemocnice?zeptal jsem se a ,,mírně" zmateně jsem se rozhlížel okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:42

Maitre Mai

jasne..podme! vyslovil rázne a pomohol ty vstať.. za mnou vykríkol a vyrazil vpred....


Naposledy upravil adop1011 dne Fri Jul 01 2011, 17:52, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:45

Moroshi Maitre

Otče? Kde seš? Abych tě mohl praštit! Neposlouchal jsi mě když jsem ti řekl že moje echolokace a můj zrak jsou v háji? řekl jsem dost naštvaně tak aby to slyšel. Ty jeho pitomé reflexy a jeho tupý mozek jsem nemohl už pomalu vystát.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:48

Sestrička

Začul si jej hlas..Err, váš otec práve vyskočil oknom..už je dávno preč... Dotkla sa tvojich ramien a vyprevadila ta z miestnosti a naviedla k východu..Z dialky bolo pučuť 2 slová
Sila mlády!
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:55

Moroshi Maitre

Po celou dobu co mě vyváděla ven tak jsem si v duchu říkal jakej je můj otec idiot. Když mě vyvedla tak jsem poděkoval a potom zavolal na otce. SAKRA POČKEJ NA MĚ!zařval jsem na něj a snažil se jít směrem odkud se linul jeho debilní hlas. Doufal jsem že do nikoho nenarazím. Mohla mi dát alespoň slepeckou hůlku.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 17:57

Maitre Mai

Až teraz som si uvedomil, že mi niečo chýba..Skočil som späť ku nemocnici a videl som Moroshiho kričať..
Ukludni sa chlapče...Použi sílu mlády a pod ku mne...hlas bol teraz pred tebou..možno tak 10 metrou..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 18:00

Moroshi Maitre

Chtěl jsem mu říct proč nepoužije sílu jeho debility a nejde za mnou ale potom by mě tu asi nechal. Nezbývalo mi nic jiného než ho poslechnout. Hluboce jsem si povzdechl a opatrným krokem jsem šel k němu a poslouchal jestli neuslyším kroky okolo mě. Pokud ano tak zjistím tak zhruba odkud jdou a podle toho zrychlím nebo zpomalím.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 18:04

Maitre Mai

Okolo teba bol obrovský krik, nedalo sa takmer na nič sústrediť. Odrazu si pred sebou začul hlas toho idiota.
No čo je Moroshi, prečo si tak pomalý? vyslovil..Asi si si dokázalo predstaviť jeho tvár pri tom vyslovený..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeFri Jul 01 2011, 18:07

Moroshi Maitre

Nesmím ho zabít, nesmím ho zabít...alespoň zatím...říkal jsem si vduchu a potom jsem řekl. Kdyby jsi byl totálně slepý a nic jsi neviděl tak jak rychlý by jsi asi byl?zeptal jsem se ho sarkasticky a koukl se na něj. Tedy doufal jsem že na něj a ne do zdi.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeSat Jul 02 2011, 16:37

Maitre Mai

Usmial sa na Moroshiho..aspoň to si pri jeho tone domyslel..Pravý chlap pred výzvami neuteká..vyhladáva ich..Toto je výzva, ktorú každý pravý muž chce. Preto.. v tom niečo začal robiť, avšak ty si nevidel čo, kvôli tvojemu aktu z démonom..Preto..teraz budem tiež chodiť ako slepý..podme.. vyslovil a vrazil do teba..Prepáč, táto výzva je tažká..a opäť sa rozbehol...zase nevedno kam..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeSat Jul 02 2011, 19:52

Moroshi Maitre

já toho dementa zabiju...to nemohu mít normálního rodiče?řekl jsem si potichu a rozběhl se za tím idiotem. Jen jsem doufal že do nikoho nevrazím ale pokud nevarzil ten idiot tak jsem doufal že já taky ne. Jako z dob kdy jsem byl jenom normální slepý s normálním sluchem- snažil jsem se slyšet všechno kolem mě, no všechno a kolem byli dost abstraktní pojmy. Spíš to přede mnou- kroky a hlasy lidí. Snažil jsem se jim vyhýbat a místy jsem i zpomaloval.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 18:09

Shisui

Zamyslene som sa prechádzal po uliciach dediny, nohy ma viedly a ja som sa nesústredil kam idem.
Premýšľal som o svojom doterajšom živote a o tom čo bude ďalej, keďže mi stále neoznámyly do ktorého týmu pôjdem bol som dosť nervózny a prenasledoval ma pocit že je to kvôly tomu že som slabý.
Odrazu som pred sebou uvidel bežať muža s páskou na očiach ktorý vrieskal niečo o mlády, ledva som sa mu uhol ale chlapcovy ktorý bežal za ním som sa už nezvládol uhnúť a vrazil do mňa. Bola to riadna šupu takže sme obaja spadly na zem. Vstal som a zakričal na neho Si snáď slepý ? Pozeraj kam kráčas ty nemehlo ! A snažil sa postaviť zo zeme.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 18:24

Moroshi Maitre

Do pr*ele! do koho jsem vrazil!řekl jsem dosst naštavně a postavil se mnouc si naražené čelo. Ano jsem slepý...řekl jsem pravděpodobně do zdi. Ty jsi tu asi nový, že? Tvůj hlas jsem ještě neslyšel...Ale to je jedno...Musím teď za tím idiotem....řekl jsem a rozběhl jsem ale narazil jsem do zdi. Na to se mohu vy*rat...řekl jsem naštvaně držíc se za nos a vstal jsem a ohmatal stěnu. tudy...řekl jsem si pro sebe a vyrazil podél zdi ale úplně opačným směrem než kterým jsem běžel.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 18:33

Shisui

Sledoval som ho s pretiahnutým ksichtom a povedal Si si istý že nemáš aj nejakú inú vadu ? Chytil som ho za rameno a otočil na opačnú stranu Ten chlapík bežal tadiaľto a za u narážku na slepotu sa ti ospravedlňujem, nevedel som to.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smrtelné ticho  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrtelné ticho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: