Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smrtelné ticho

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jul 21 2011, 18:47

Moroshiho telom prešla druhá vlna bolešsti. Avšak iná, skôr opak predošiel. Celé telo mravčalo, avšak bolesť sa sústredila v hlave. mravčanie silnelo...Bol to pocit ako ked ťa lieči lekárske ninjutsu. Pomalé mrazivé.:nepríjemné...Asi ako ked sa ty opäť zrastá koža či spájajú kosti...Tento pocit sa sústredoval okolo očí..Cítil si to, aj ked nevedel..jedno však bolo isté..urobil si s démonom zmluvu..A on svoju dodržiaval..nové oči, nový pohlad a v nich nová síla..aká, to ešte nikto netušil....

Seiyu Ta-ru

Podíval sa na teba a prikívol. Ešte stále plne nechápal, čo sa okolo neho deje. otočil sa a vidal sa smerom von z domov, von z "ich" štvrťe. Stále to bol nezvyk, žiť v takej holej krajine..Bez života v pestrých farbách...Vykročil vpred, aj ked nevedel, kde je ten zraz...Ale nejaký inštinkt mu nahováral, že v budove kageho. Tú predsa už videl..raz...V deň, ked dostal s Pyashim misiu..Misiu špionážneho typu.. pokrútil hlavou...Snažím sa na neho zabudnúť. vyslovil nahlas sám pre seba. nevšímal si, či si ho nasledoval, avšak zastavil pred budovou kageho, ktorú strážili 2 normálny ANBU. čakal už iba na teba...na vstup do vnútra....


Naposledy upravil adop1011 dne Thu Jul 21 2011, 19:35, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jul 21 2011, 18:51

Hizashi

Vyrazil som teda za ním keďže asi vedel cestu. Nepremýšľal som nad tým čo sa tam bude diať, rozhodol som sa improvizovať.
Keď začal hovoriť niečo sám sebe, zaxchtil som sa a pomyslel si Bože, hlavne nech tam nespraví nejakú hlúposť.
Keď sme boly pred budovou nechal som ho ísť prvého a vošiel som za ním.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jul 21 2011, 20:52

Yoshio

Hai.... Byl sem na jednoduché misi než sem došel do vesnice, která byla kompletně vyvražděná.. Myslel sem si, že to byli banditi ale když sem uviděl i jejich roztrhané těla věděl sem, že to nebude normální mise.. Pak sem potkal nějakou obludu.. Měla strukturu člověka ale zjev zvířete.. V ruce držel talisman, který mu dal moc.. Po pár minutách sem ho s vypětím sil porazil a objěvil se jeho pán....
Zastavil sem se....
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jul 21 2011, 21:23

Yoshihova cesta ubehla rychle. jeho počiatočný stručný výsek misie Ibiki doslova ignoroval. počúval ho, vnímal, urobil si názor, ale neprejavil ho. Čakal...on nebol ten tip, ktorý hovorí..on bol z tých, ktorý konajú...
zastavili ste pred kage budovou, videli 2 postavy vkročiť dnu..Asi 30 ročného muža...Držal v ruke malú, slamenú dievčenskú bábiku..Bol to zvláštny pohlad...za ním vkročil dnu nejaký chlapec, trocha mladší od teba...Ked si zastavi, Ibiki sa na teba zadíval... Vstúp dnu...Si prvý bod programu...A vošiel za tými dvoma...čakalo sa iba na teba...

Potom, čo ste s Seiyim vstúpili, uvideli ste oblúkový stôl okolo vás. Stáli ste v strede a hlavy ludí sa na vás dívali. nepoznali ste ani jedného, až na osobu, ktorá vstúpila po vás.. Ibiki Yatsuki, vodca klanu si sadol na pravý kraj stola, na ktorom bol vyritý symbol klanu..pod každým zo sediacich bol vyrytý znak ich klanu..až na stred celého stola..tamten symbol bol iný...Iwagakure no sato, 3 kamene..A stolička prázdna... Avšak vy ste ešte neboli na rade....Ibiki na vás kývol a ukázal 2 stoličky na lavo...zatial ste si mohli premyslieť, čo povieťe.....
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jul 21 2011, 21:30

Hizashi

Sadol som si pozorne si obzeral každého človeka sediaceho za stolom.
Všetci vyzerali veľmi nebezpečne a skúsene, niektorý pôsobily nervózne iný dominantným dojmom.
Klasicky som si prekrížil ruky a premýšľal Ak sa ma opýtajú na tú noc..., poviem im len to čo je potrebné.
Pri spomienka na to čo sa vtedy stalo sa do mňa opať vrátil hnev a mal som chuť vybehnúť odtiaľ von a bezhlavo hľadať brata aj keď som vedel že to nemá význam pretože niesom dosť silný na to aby som ho porazil.
Zatiaľ,zatiaľ... ale ja tú silu získam a potom braček, ó áno potom uvidíš...
Pomaly mi z toho smútku, hnevu, hladu a nedostatku spánku začalo prepínať. A psychicky som na tom tiež nebol najlepšie...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 22 2011, 14:12

Yoshio

Nelíbilo se mi jak mě ignoroval... Hodil sem to ale za hlavu a pokračoval za ním.. Vešel sem do místnosti, kterou obývali samí vysoce postavení lidi(alespoň podle vzhledu).. Na pokyn sednout si sem přikývl a sedl na jednu ze stoliček...
Tohle vypadá vážně...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 22 2011, 17:37

Moroshi Maitre

(snad jsem tvůj post dobře pochopil adope)Co to ssakra...?Dorůstají mi oči? To se jen tak nevidí...pomyslel jsem si sarkastický a snažil se nehýbat a přetrpět to. Když to zmizelo tak mě to ještě trochu pobolívalo ale byl jsem z toho horšího venku. Odvázal jsem si pásku na oči a hle! Měl jsem oči. tak ho zabijét nebudu...řekl jsem a vstal jsem. Šel jsem ven z toho sídla a mířil jsem ke svému domovu. Zajímalo by mě jakou má pro mě ten démon práci a zrovna mám plno času takže bych ji klidně mohl udělat.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 22 2011, 20:55

Vzduch v miestnosti bol hustý, plný očakávania a strachu, či snád hladu, nikdy sa to nedalo rozoznať...
Najslabšie články, geniny, musela táto atmosféra dusiť..Yoshio Natsuki je prítomný, rovnako ako 2 členovia klanu Ta-ru. Vyslovila staršia žena, sediaca na lavej stoličke vedla prázdnej po Tsuchikagem. Ale predtým, ako začneme, Igari Umone zapíše prítomných na tomto zasadnutý. Ja, Irasu Reikei prítomná.. Vyslovila žena a vy ste si všimli ako odložila ceruzku a noviny...Bližší z vás si všimol nápis "Krížovky pre pokročilých" Soukaru Raikei, prítomný vyslovil muž, na pravej strane od prázdnej stoličky..radcovia po smrti Yoshira Ganameho... postupne sa ozývali mená dalších prítomných. Turaki Ibashi, brat bývalého tsuchikageho, Jinchuuriki 8-ocasého a v súčasnosti aj vodca svojeho klanu. Kamizuru Ishria, "královná" svojho úlu, klanu Kamizuru. Taiqza Arashi, rozobratý do rozhovoru s dalším z nich, Maitre Gyuem, oblečený v obtiahnutých teplákoch. Netušili by ste, že je to vodca klanu a jeden z najsilnejších z prítomných...Yatsuke Ibiki, sediac sám, hladiac na prázdne mieste pre klan Hingkoku. kto by tušil, že do tohoto kresla si Amaru už nikdy nezasadne...Sorino klan tu nik nezastupoval, nemalo to zmysel..2 ludia predsa nedokážu tvoriť oficiálne klan...ozvalo sa posledné meno...Saburou Turaki za ANBU..prítomný... v oku tohoto chlapíka sa neodrážalo svetlo, ani emocie, tvár bola chladná ako skala..nič nedokáže rozhodiť tohoto muža.. A so mnou, Igari Umone, sme kompletný,aspoň ako sa dá na súčasné pomery dať... Ekonóm sa usmial na prítomných... Môžeme začať, príd sem Saburo, nech všetci ten artefakt vidíme... Až etraz ste si všiámli postavu skrytú v tieny...19 ročný blondavý mladík s čelenkou Kumogakure predstúpil vpred. na prázdny podstavec postavil náhrdelník, s krvavo sfarbeným rubínom uprostred..členovia rady sa na teba zadívali.....
Povedz nám všetko o tomto artefakte, nevynechaj žiaden detail, Yoshio...

Moroshiho cesta bola zvláštna...Zrak nebol úplne v poriadku: Bol rozmazaný, nepresný...Zdalo sa, že toto bola iba prvá fáza démonieho darčeku. Odrazu si pocítil závrat a pohlad sa opäť sčernel..Ucítil si ako do teba niekto vrazil. A tvoja dúhovka zčernela, čo videl iba ten chlapík. Ninja..Prepáč kámo ja... a vtedy si to konečne uvidel. to, čo ty dal ten muž, ten démon či anjel z iného pohladu. svet sa začal víriť fo farbách..Všetko bolo čierno-biele, domy, strecha, ulice...ale nie ludia...Ked si sa zadíval na toho ninju, okolo neho žiarila svetlo žltá žiara...Akokeby jeho...podstata??
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 22 2011, 21:23

Yoshio

Ano pane..
Přikývl sem mu a pak spustil
Původně ten náhrdelník měl nějaký humanoid s rysi zvířete.. Náhrdelník mu daval obrovskou sílu.. Možná mu daval sílu elementu vody nebo ten element byl jeho nejsem si jistý.. Jakmile jsem ho porazil objevil se jeho "páníček"
Ukázal sem prstama uvozovky.
Říkal že je bůh a byl o mnoho silnější jak já.. Zdálo se, že se zajímá o náhrdelník, který sem naštěstí sebral od toho zvířete.. Snažil sem se mu odolat a náhrdelník mu nedát..... Mučil mě..
Zastavil sem se na chvíli a pak pokračoval.
Když už sem si myslel že mě roztrhá na kousky a veme si to z mích mrtvých rukou.. Náhrdelník se rozzářil a dal mi obrovskou sílu... Měl sem pocit jako bych měl neomezené množství chakry.. Tu sem použil k útěku... Pak se objevil Tsuchikage-sama..
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 22 2011, 21:29

Hizashi
Pokračoval som v pozorovaní ľudí a snažil som si zapametať ich mená keď to oznámila tá pani.
Keď zbadal toho chlapa v teplákov vypúlil som sa neho oči a pomyslel si A ja som si myslel že ten náš vodca je totálny magor ale ako vydím má silného konkurenta..
Keď oznámily tú vec čakal som nejaký meč alebo zvitok zos vražednou technikou ale bol tam obyčajný náhrdelník.
Ach, to je ale blbosť.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 22 2011, 22:17

Celou miestnostou prebehol šum. Dokonca aj novozvolený mladý vodca klanu Ta-ru prestal vnímať svoju panenku a zadíval sa na neho, na ten krvavý amulet. nie každý mal názor ako Hiashi, neočakával zbraň, nenechali sa ovlivniť vzhladom. Všetko sa skrýva pod povrchom.. Chlapče....ozval sa muž, ktorý sa tej debaty nezúčastnil, Saburo Turaki, vodca ANBU jednotiek Ako vyzeral ten človek, mysliaci o sebe ako o božstvu? čakal na odpoved a medzitým zdvihol jedinú zdravú ruku..ozval sa zvuk ako pri vyvolávaný...Osoba bez určitelného pohlavia s ANBU maskou dravca pristúpila bližšie ku svojemu pánovi a čakala na rozkaz. Yoshio..mohol by si popísať druh chakry u tej osoby? element, techniky, špecializáciu? výhody či snád nejaké slabiny? Povahu? otázky boli konkrétne, saburo sa k tebe správal ako ku členovi ANBU. A také odpovede aj čakal...Ostatný živo diskutovali a čakali na odpoved..Saburo Ganame, syn bývalého Raikageho, bol pohladom stále na náhrdelníku...Nemali by sme skôr teraz posielať niekoho za Tsuchikage-donom? táto otázka ukončila debatu..Všade bolo ticho..Muselo sa určiť, čo bolo dôležitejšie...
parohatý boh či Tsuchikage sama.....
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 22 2011, 22:21

Hizashi

Absolútne som nechápal o čo ide a popravde mi to bolo jedno.
Jednoducho som si oprel hlavu o ruku a snažil sa nezaspať aj keď sa mi stále zatváraly viečka.
Ach jaj, banda starých pošahaných chlapov obdivuje nahrdelník a trepe o nejakom bohu. Kde som sa to len dostal ? položil som si rečnícku otázku.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 23 2011, 13:25

Moroshi Maitre

To je v pohodě, pouze se mi trochu zamotala hlava...řekl jsem a mírně se usmál a šel dál. Díval jsem se před sebe ale díval jsem se i na procházejicí lidi kolem mě. Bylo to velmi zajímavé ale nevěděl jsem jaký má smysl mi tohle dávat když neumím ovládat chakru a tudíž jsou pro mě všichni lidé s podstatou stejní. Ale moc jsem nad tím nepřemýšlel a šel jsem dál směrem k domovu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 23 2011, 16:16

Yoshio

Nejsem sensibil.. Ale i přesto sem z něj cítil obrovské množství temné chakry... Umí nepřítele mučit bez toho aby se ho dotkl.. Měl sem pocit jako by se mi trhalo tělo...
Chvíli sem se zastavil a cukl sebou.. pak sem pokračoval.
Ovládal Fuuton na velké urovni a taky se mi zdálo... Ale to je hloupost žádná bytost nemá takové schopnosti...
Zarazil sem se...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 23 2011, 22:56

Pýtal som sa ešte na "výzor" a "povahu" chlapče..... Dodal vodca ANBU a zdalo sa, že tvoja odpoved ho neuspokojila, avšak nevyzeralo, že za to viní teba. Niečo zašepkal ANBu vedla seba a ten len prikívol a zmizol v obalu dymu. Yoshia všetci ešte počúvali. Prečo chcel ten náhrdelník, ked sám vládne obriou silou? Položil vodca ANBU sám sebe otázku, avšak dalej sa Yoshia nič nepýtal. ASI po zvyšných informáciach môže odísť, ak ho ešte nejaké súvislosti nenapadnú....Osadenstvo sa otočilo na dalších dvoch členov zhromaždenia. Náhrdelník temne žiaril na podstavci...Ty si vodca klanu Ta-ru, ako nás informovala Aiko Reizei, novo-zvolený? vyslovil muž po pravici prázdnej stoličky. Všetci sa otočili na dvoch prítomných členoch ,Seiyu a Hizashiho. Môžete mi povedať, aké okolnosti vás doviedli pred naše brány? Ano, vieme o misii Aiko Reizei, presvedčiť vás pridať sa ku nám, ale nevieme nič o tom útoku..Môžeťe nám ho popísať, čon najpodrobnejšie... Seiyu sa zadíval na Hizashiho a odpovedal. Nemôžem vám v tomto vyhovieť, pretože moja osoba sa v tej chvíli, v čase útoku, nenachádzala v osade. Preto som priviedol Hizashiho Ta-ru, ktorý vám to vie povedať asi najlepšie, kvôli jeho rodokmenu... všetky oči v miestnosti sa otočili na teba...

8....9....10.... čas vypršal...Moroshiho nové oči zmenili farbu na pôvpdnú....Jehop pohlad sa zmenil afarba okolo ludí vyprchala..Limit tejto "schopnosti" bol 10 sekúnd...Avšak nezdalo sa ty, že toto bolo všetko, čo ty parohatý boh dal...Nezdalo sa ty,n že tieto oči ty dal na obranu..Dal ty ich pre niečo iné...možno pre tú úlohu, ktorú ty nachystal...Ale ešte teraz ťa o nu nežiadal, ešte nie..Ešte si sa mohol kochať výhladom.....


Naposledy upravil adop1011 dne Sun Jul 24 2011, 18:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jul 23 2011, 23:12

Hizashi

Driemal som na stole zo zavrenými očami a letmo počúval čo vravia. Keď sa ma opýtali na to čo sa stalo pomaly som zdvihol hlavu a zahľadel sa na nich.
Postavil som sa, v tváry som som mal výraz ktorí miešal smútok a nenávisť, čo bola pre dieťa veľmi nezvyčajné takže ich to muselo zaraziť. Prehovoril som jasným chladným hlasom veľmi som sa snažil aby sa mi netriasol od smútku.
Som syn bývalého a pravého vodcu klanu Ta-Ru.
Tú noc,
na chvíľu som zavrel oči a nadýchol sa. Mal som vtedy narodeniny, 13náste narodeniny...
Oslavovali sme ich v rodinnom sídle klanu keď sa to začalo, môj starší brat na nej nebol mne povedal že je na misii a vraj sa vráti...
Bol to super deň až do chvíle keď... do dediny vtrhli démoni a zaútočili... ničili a zabíjali všetko, najprv malé deti a potom ženy, snažili sme im brániť ale boly neskutočne silný..
Zvyšný, teda tí čo ešte žily sa bránili v našom rodinnom sídle a vtedy prišiel môj brat a on, on
v tom som prestal a po tváry mi začali tiecť slzy.. nedokázal som ale ani nechcel ich zadržať... rukou som udrel po stole a nechtami po ňom začal riť do dreva, on ho zabil ! Vzal svoju dýku a zabil otca a potom mi venoval jediný urutný pohľad a zmizol ako sliz pod podlahou... keď som skončil na stole ostala asi 15cm dlhá krvavá ryha ktorú som vyryl nechtami...prsty mi krvácali ale ja som to necítil...
Už som nedokázal rozprávať a tak som si sadol a ďalej ich sledoval aj keď slzy mi neprestali po tváry tiecť...
Bolo strašne ťažké to rozprávať neznámym ľuďom a chcel som odtiaľ čo najskôr vypadnúť.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jul 24 2011, 20:12

Moroshi Maitre

Nepřemýšlel jsem nad tím proč mi to dal nebo nedal, zajímalo mě jen to proč ještě nejsem doma. Po malé chvíli jsem konečně došel domů a rozvalil jsem se na posteli s úlevou že už nemusím udělat ani krok. Jen jsem tupě zíral do stropu a nic jsem nedělal.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jul 25 2011, 08:21

V dedine sa rozozneli zvony. Další návštevník, skupinka. Niesli asi 20 tiel. pomocou techniky dotonu. nikoho netrápilo akej. Stráže ich pustili.Predsa len to boli naši, obyvatelia Iwagakure no sato. Skupinka sa rozdelila. Prvá z nich šla do nemocnice, Odniesť ranených. Ludia sa začali zhromaždovať. Druhá, menšia, odniesla telá preč z dohladu ludí. nitko nevedel kam presne, ale to nikoho netrápilo. Hlavná a najmenšia časť, jeden človek s jedným telom kráčal smerom k úradu. Celý snem odišiel a prestal riešiť klan Ta-ru, aby uvidel najhoršiu možnú alternatívu. Zástupca ANBU route, skutočný velitel misie s bránov, prehovoril....
Tsuchikage padol. Brána je otvorená...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smrtelné ticho  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrtelné ticho
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: