Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smrtelné ticho

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 18:40

Moroshi Maitre

díky...řekl jsem a šel jsem tím směrem na který mě navedl. Sakra, už dlouho jsem neviděl..eh.. neslyšel gennina...Vypadá to že iwa zase začíná vzkvétat...řekl jsem si v duchu a šel dál tím směrem. Sice jsem nevěděl proč ale neměl jsem co na práci.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:00

Shisui

Pobehol som za tým chlapcom a oslovil ho A kam máš namierené ? Možno by som mohol ísť s ním...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:10

Moroshi Maitre

Při troše štěstí-na tréninkové pole, při troše smůly někam úplně jinam...řekl jsem a dál jsem šel podél zdi. Nerad jsem žádal druhé o pomoc a nehodlal jse mto změnit.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:14

Shisui

Usmial som sa neho aj keď to nemohol vidieť a povedal som Tam mám namierené aj ja tak by sme mohly ísť spolu nie ? A môžeš vlastne kráčať ? Ak chceš chyť sa ma za rameno navrhol som mu snažiac sa pôsobiť milo a nie vtierajúco.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:17

Moroshi Maitre

pch...díky...řekl jsem i když trochu naštvaně. Kdybych musel říct slova prosím nebo žádám tě tak se asi zabiji. Nahmatal jsem jeho rameno a šel jsem tudíž tam kam on. Bylo mi protivné že mi někdo pomáhal a ještě protivnější mi bylo že to byl gennin a že je mladší ale nic jsem neříkal.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:22

Shisui

Pomaly sme kráčaly a prediaraly sam hustým štebotajúcim davom ľudí. Keďže som nechcel aby stála reč tak som som rozbehol diskusiu A ako sa vlastne voláš ? Ja som Shisui som z klanu Hingkoku. A hneď na to som pridal ďalšiu otázku, A ak sa ťa môžem spýtať čo si sa ti stalo zo zrakom ? Dúfal som že to nieje príliš osobná otázka.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:28

Moroshi Maitre

Chvíli jsem mlčel ale poté jsem promluvil.Jmenuji se Moroshi, jsem z klanu Maitre.Po druhé otázce jsem se zamyslel nad tím jak mu to říct aby se nepočůral strachy ale o to mi právě šlo tak jsem řekl. před nějakým časem do mě byl zapečetěn démon, nedávno jsem se dostal do svého podvědomí a on začal něco kecat o tom abych zjistit jaké to je být něčím podřízeným, vůbec enchápu jak to myslel ale ten dement mi udělal tohle...A mimochodem, slepý jsem byl už dřív ale naučil jsem se něco jako echolokaci a zrak mi vrátil právě démon ale teď mi ho zase vzal a vzal mi i moji echolokaci, dement jeden...řekl jsem přímo. Znělo to možná i trochu neuvěřitelně.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:33

Shisui

Dostal som zo seba najprv len ééé, možno mu zo straty zraku preplo a má nejaké halucinácie...
Trochu som pridal do kroku, blížily sme sa k bráne odkiaľ viedla cesta na lúku. A to bol akože chvostový démon ? Spýtal som sa a snažil som sa potlačiť sarkazmus v hlase. A čo je to tá echolokace ?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:37

Moroshi Maitre

Nikoliv, sám pořádně nechápu co je zač ale vypadá to že je tvořen chakrou ocasých démonů ale sám to pořádně nechápu..je ot složitější...když se zeptal co je to echolokace tak jsem mu odpověděl. Echolokace...Jak jistě víš tak netopýři jsou úplně slepý a proto vysílají nadzvukové vlny které se odrážejí od předmětů a vracejí se k nim a oni podle doby a místa odkud se ty vlny vrátili zjistí co jev okolí...Já to měl ještě vylepšené ale teď to je tak trochu jako kdybys měl v uších špunty...Slyším teď tudíž jako každý normální člověk...jestli se mi brzy sluch nevrátí tak jsem se stal ninjou zbytečně...povzdechl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:45

Shisui

Bol som z toho zmätený a tak som to nechal tak, aj tak sme už boly na lúke. Dal som mu ruku dole z môjho ramena a povedal Tak a sme tu. Noa nedá sa ti ten zrak nejako vrátiť ? Ak zostaneš navždy slepý a nebudeš mať ani ten svoj ultrazvuk si v podstate cvičný cieľ zamyslel som sa. Sadol som si pod strom, vzal steblo trávy a žuval ho. No a načo sa špecializuješ ? Máš nejaké kekkei genkai alebo nie ? Bol som veľmi zvedavý ako môže slepý ninja ktorý je hluchý ako poleno bojovať.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:50

Moroshi Maitre

Zrak se mi vrátí jen co nakopu jednomu démonovi zadnici ale teď mě začal ignoovat a udělal asi nějakou bariéru takže nejsem schopen s ním komunikovat.řekl jsem a když se mě zeptal na moji specializace tak jsem poslepu nahmatal strom(ne ten pod kterým sedíš) a začal jsem do nohou soustředit chakru. Vyskočil jsem do vzduchu a strom překopnul vejpůl. Taijutsu...Celý klan Maitre se specializuje na taijutsu...Co vás to v té ninja akademii učí?povzdechl jsem si a sedl si na kmen stromu který jsem přerazil vejpůl. Klan Hingkoku...Kekkei Genkai magnetismus, nemýlím se?zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 20:58

Shisui

Udivene som sledoval čo urobil až som zabudol zavrieť ústa. No fíha to bolo drsné. Áno špecializujeme sa na ovládanie magnetického poľa, ale ty nevieš nič iné len taijutsu ? To ak bojuješ proti niekomu kto sa špecializuje na genjutsu si úplne nahratý nie ? Rýchlo sa mi na jazyk hrnuly otázky a snažil som ho čo najviac vecí opýtať. A ako si to urobil s tými nohami ? Všimol som si že ti nejako zažiarily.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 21:02

Moroshi Maitre

eh..moc otázek....řekl jsem a sjela mi po hlavě anime kapka. Ano umím jen taijutsu ale teď trénuji jedno...ninjutsu dalo by se říci, Genjutsu ovládá jen málo lidí a mnoho genjutsu je zrakových takže právě naopak mám já na nimi výhodu...A jednoduše ty nohy...Specializace na taijutsu, já hlavně na nohy, pilný trénink a koncentrace chakry...Nic víc, nic míň...řekl jsem a hluboce se nadýchl neboť jsem to řekl na jeden nádech.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 21:07

Shisui

Aha takže to by si ma dokázal preseknúť na jeden kop čo ? A prstom som si prešiel po krku, rýchlo som ho schoval ale potom si uvedomil že je slepý tak som sa zaškeril. No ale teraz keď nemáš ultrazvuk si schopný vôbec bojovať ? Vyzerá nebezpečne ale nemyslím žeby mi ublížil...
A si genin alebo chuunin ? Opýtal som sa zvedavo. Asi bude chuunin, vyzerá odmňa starší.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 21:21

Moroshi Maitre

Popravdě tenhle strom byl snažší kořist neboť byl suchý, tobě bych možná tak zlomil nějaké to žebro ale pochybuji že bych tě překopl...A ano myslím že dokážu ještě bojovat...možná tak s genninem beze zbraní ale s tebou bych zřejmě prohrál...řekl jsem a ještě dodal. Ano, jsem chunnin, a brzo možná i jounin...Tedy pokud projdu zkouškami a pokud se jich vůbec dožiji...Nepamatuji si že by tu nějaké kdy byli...řekl jsem a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 21:26

Shisui

Ako môžeš byť Jounin keď by ťa porazil nováčik ako ja ? No ale prajem ti aby si sa vyliečil.
Čo sa vlastne robý na tých chuninských skúškach ? Opýtal som sa zvedavo. A podľa čoho sa vyberajú Jouniny ? pokračoval som v paľbe otázok.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 12 2011, 21:55

Moroshi Maitre

Bojuje...Ale možná budeš mít nějaké jiné Chuninské zkoušky, ale boj tam bude určitě...A nevím co musíš být abys byl jounin...asi silnej, ne?řekl jsem a povzdechl si.Genninové...tak mladí, tak tupý...jen samé otázky...
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 13 2011, 12:29

Shisui

Zamračil som sa na neho a povedal No veď hej.
Asi mu ten úraz hlavy pri ktorom ztratil zrak ublížil aj na pamati a nepametá sa na to...
A čo teraz ? Opýtal som sa ho znudene.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 13 2011, 17:07

Moroshi Maitre

Teď jsem si na něco vzpoměl...Za chvíli jsem tu...možná...řekl jsem a vstal jsem, překročil kmene a šel dál od něho. Nevěděl jsem kam jdu ale nechtěl jsem tu s ním nadále být. otravný nesnesitelný gennin...Ta dnešní mládež nemá žádnou úctu...řekl jsme si v duchu a šel dál do neznáma.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 13 2011, 19:58

Yoshio

Díky... byl sem tam připravenej umřít...
Řekl sem mu vysíleně. Jakmile sme dorazili do Iwy zmohl sem se jen na pár slo.
Co se bude dít teď?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 13 2011, 20:23

Moroshi odrazu ucítil zvláštni tah, niečo ho volalo..A bolo to pri bráne..
Akoby ho niekto volal hlasom, ktorému nemohol odolať..A zároveň si vedel, kadial máš ísť...

Saburo Ganame

Pustil som Yoshiha na zem, ku bráne. Počkaj tu, musím zohnať dalších na pomoc ku bráne.. vyslovil to a nenápadne vložil ruku do vrecka. zavrel oči a slastne vzdychol. Odrazu sa spametal a vybral ruku. Niečo zacinkalo, asi retiazka...Odišiel som čo najrýchlejšie od teba..nechal som ťa sám..z tvojimi spomienkami a bolestou...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 13 2011, 20:26

Moroshi Maitre

Najednou mě něco začalo táhnout k bráně. Neodolal jsem a vydal se po této ,,stopě". Nevěděl jsem jak to vím ale věděl jsem kudy mám jít. Naštěstí jsem byl na tréningové louce která od té brány byla jen kousek takže jsem u ní byl za chvilku. Sice jsem párkrát zakopl a narazil do stromů ale už jsem u ní byl.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 13 2011, 20:46

Yoshio

Pravě sem dal mocnej artefakt neznámému člověku...
Řekl sem s vykulenýma očima zahanbeně.... Sedl sem si na zem a chvíli si oddychoval... než ziskám trochu síly na chůzi..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 14 2011, 00:04

Moroshiho ťah odrazu zmizol, vyparil sa. Bez stopy, bez vône, bez prítažlivosti..Odrazu sa rozozneli bubny. Ninjovia na stráži začali volať. Do Iwagakure sa blížila asi skupinka 30 ludí..Ale nezdalo sa, že by útočili. VYzeralo to, že sotva dokázali kráčať. "Medici, za mnou." Vyslovil starý prekúrený hlas Yatsuke Ibikiho, vôdca klanu Yatsuke. Ihned za ním skočilo pár ludí s bielimi maskami a v bielych pláštoch. Dobehli ku skupinke ludí. Tý ich z ohnom v očiach odstrkli, aspoň tý, ktorý vládali zdvihnúť ruku. V čele kráčali 2 osoby. Muž a žena.. Muž vyzeral, akoby plakal. oči mal červené, opuchnuté. V ruke držal malú, slamenú bábiku. Druhá, žena, bola v Iwagakure známa.Aiko Reizei zo znakom Iwy na čelenke. V jej očiach nebol náznak po plaču, ale jej bledá tvár, tichý, šepotajúci výraz, hovoril za všetko. Shinnai pri nich nebola...
Prvý z nich, vsúpil pred Yoshia..Kde máťe Tsuchikageho? vyslovil..za ním kráčal mladý chlapec, asi 13 ročný...Aiko odrazu spadla, keby ju Ibiki nezachytil. Odneste ju vyslovil bez výrazu..
A ostatných z týchto "utečencou" prichýli môj klan..podme... vyslovil a neznámy ludia ich začali nasledovať. Doránaný...hladový..Hrdý....
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 14 2011, 00:16

Hizuke

Jasné prichýlia nás a v noci nás zabijú...
Hrdo som si vykračoval za tým chlapíkom ktorí smrdel od dymu a cestou som som sa arogantne mračil na každého kto sa na mňa pozrel.
Podišiel som ku smradľavému chlapíkovy a opýtal sa ho : Hej smraďoch, je možné sa pripojiť do vašej armády ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smrtelné ticho  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrtelné ticho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: