Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smrtelné ticho

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 14 2011, 17:53

Yatsuke Ibiki

Zadíval sa na teba. Spod plášťa vybral niečo lesklé. Pred tebou sa zablisklo a následnú sekundu si ucítil na líci niečo kovové, studené, následné tekuté a horúce. Si tu, pretože Iwagakure neodmietne pomoc. Neviem, čo ste zač ani aká bola Aikina misia, takže sklapni a dúfaj, že Tsuchikage-dono to vysvetlí... zložil skalpel a a priložil ty ruku k líci. okolo ruky mu vyšla žiarivá zelená farba..Koža opäť zrástla...To, či sa pridáš k nám, môže rozhodnúť iba Kage...Ale ja ťa zase môžem zabiť v prípade, ak ťa budem pokladať za nebezpečného..chápeme sa? rozkašlal sa..stáli ste pred polozhorenými budovami...Avšak išli ste dalej..Totu tu ostalo ako pamiatka..po čom, vedel málokto...
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 14 2011, 17:58

Hizashi

Na jeho útok som nezareagoval ani len mihnutím očí, tenká ranka ma potom všetkom čo som v posledných dňoch prežil nemohla rozhodiť, a následne mi ranu aj vyliečil takže bolesť odišla skôr než prišla.
Dement, myslí si že som zdochliak ako ostatný odtiaľto a zľaknem sa ho....
Tak poďme teda za tým vaším šéfom, ak to teda vaša excelencia dovolí. Zaškeril som sa na neho a z hlasu mi sršal sakrazmus.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 14 2011, 18:01

Yatsuke Ibiki

Zadíval som sa na neho ako na totálneho hlupáka. Tsuchikage teraz nie je prítomný. Išiel na lov Akatsuki a démonov.. vyslovil som..druhá veta vyvolala v okolí 2 druh ticha. Ticho vnútorné. Ticho, ktoré vyvolávalo včerajšie spomienky, ešte príliš čerstvé aby sa zahojili....
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 14 2011, 18:20

Hizashi

Tak teda pokračujme do vášho sídla aby som si ja aj môj klan mohol oddýchnuť a urovnať si v hlave všetko čo sa včera v noci stalo.
Možno ten ich kage bude vedieť odpovede na moje otázky...
Vykročil som teda pomaly za ním až do príchodu do sídla nikto z nás neprehovoril.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 15 2011, 12:22

Hizashi a jeho "klan", ako svoju malú skupinku nazývali, uvideli pár prázdnych budov..
Yatsuke Ibiki kráčal v pred, potichu, takmer bez dýchania. Všetkov okolí ožívalo. Požiar, umieranie, plač..na každú z obetý spomínal, každú z nich podznal. Bol predsa vodca, bola to jeho povinosť...
Ibiki zdvihol ruku a ukázal na pár budov..Tu budeťe dočasne bývať, kým kage nevyrieši čo s vami..
A zmizol v blaku hmly...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 15 2011, 13:02

Moroshi Maitre

Byl jsem u nějaké z bran. Poznal jsem to podle příchodu nějakých lidí, nevěděl jsem jakých ale věděl jsem že nějací přišli. Bylo mi úplně k ničemu někam jít a ztratit se, proto jsem si sedl k bráně a opřel se zády o stěnu a byl odhodlanej čekat dokud se něco nestane.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 15 2011, 18:06

Hizashi

Ďakujeme za takéto pohostinstvo...
To už bolo lepšie aj v lese v jaskyni, vzdychol som nahlas.
Poďte. zvolal som ostatných a sám vošiel do prvého domu a zavrel za sebou dvere.
Takže toto je môj nový domov ? Super...
Chcel som ísť spať ale nemohol som bolo vo mne zviera ktoré chcelo von a tak som vybehol za dom na záhradu schytil meč a sekal neviditeľných nepriateľov.
Skok, útok, otočka, blok, výskok...
Toto som robil asi dve hodiny až kým som od únavy nemohol udržať meč v ruke...
Vybil som zo seba všetko zlo, hnev a nenávisť ktoré do mňa vošly počas posledného dňa.
Meč som zapichol do zeme a spadol som na zem. Okamžite som zaspal a ponoril sa do sveta snov...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 16 2011, 19:46

Hizashi strávil menšiu chvílku v období spánku, spomínajúc na všetko, každý detail včerajšieho masakru. Krv,pot, špína a žial, to boli vidini zo včerajška. Videl si, ako tvoj brat zabudáva do otca. Znova, znova, znova, akoby sa tá udalosť stále opakovala, akoby nikdy neskončila. Nočná mora nekončila, nedalo sa z nej dostať. Odrazu si ucítil bolesť v hrudníku. nočná mora skončila. Vstávaj... vykríkol na teba naštvatý hlas.
Ak si otvoril oči, uvidel si muža, ktorého si často vydával v spoločnosti brata. Muž v ruke zvieral slamenú bábiku, oblečenú do ružových šatočiek. Kopol do teba ešte raz. Ty si bol vždy podobný bratovi... hajzel..
Odstúpil od teba a čakal.. Bol daleko z blízkosti tvojej zbrane.....

Moroshi odrazu ucítil chlad. Nie ten príjemný letný vánok, na aký bol v Iwagakure zvyklí. Bol to chlad, plný bolesti a temnoty..V hlave si ucítil hlas, avšak nebol to hlas démona. Bol to hlas ovela temnejší a hlbší....
Tenga ťa opusti..vyslovil hlas v tebe..Démon ty vzal to, čo ty malo patriť...mal ti pomáhať, ale v skutočnosti ťa obral o všetko...Avšak ja to môžem zvrátiť..stačí len poprosiť... Hlas na sekundu utíchol, nechal ťa premýšlať. potom sa vrátil ako mrazivé bodce, ryjúc sa do tvojej mysli. Stretneme sa v opustenej budove na západe, vedla sídla klanu Yatsuki...Ak chceš svoje síly späť, pôjdeš tam..A nikomu o tom nepovieš... Hlas opustil tvoju mysel, nie nežne, ale drsne až si mal pocit, že ty to roztrhá hlavu...[color=cyan].Vyhladaj ma...[Neboj sa, vieš ako ma nájisť..../color] Posledné slová zanikli vo vrave zvukov...Zvuky silneli..Bolo to takmer nemožné uniesť....
Ked odrazu si v hlave začal rozoznávať tvary, pohyby...takmer to vyzeralo, ako v tvojej špeciálnej schopnosti..ale iba takmer....

K Yoshihovi sa dostavila jedna postava, ale slnko zakrylo jej tvár...Pod so mnou...Musíme sa o niečom porozprávať.. vyslovila osoba a kývla, aby si ju nasledoval. Musíme sa porozprávať o tvojej misii.
Slnko zaskryla budova a ty si uvidel bieli plášť Yatsuki. Ibiki, vodca klanu sa k tebe prihovoril. Saburo Ganame nám povoedal iba tú časť ked dorazil on a Tsuchikage-sama..Chceme vedieť aj to, čo bolo pred tým... Zastavil a čakal, čo povieš, či vôbec pôjdeš s ním....
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 16 2011, 20:01

Hizashi

Z nočnej mory ma vytrhla veľká bolesť v hrudi. Zakašľal som a vyskočil Eh, čo chceš ? Mračil som sa na neho a jednou rukou si pretieral oči.
Medzitým som druhou rukou chytil meč a pripravil ho na použitie, taktiež som mierne pokrčil kolená aby som bol pripravený skočiť.
Poznám ho ? Myslím že je to ten bratov priateľ... Zadíval som sa na neho presnejšie a znova premýšľal.
Čo má tá bábike v jeho ruke znamenať ? Je duševne chorý ? Možno...
Každopádne je nebezpečný, musím si dať na neho pozor. Ale pozná môjho brata a má niečo proti nemu, možno my pomôže ho nájsť.
Znova som sa na neho ozval Čo máš proti môjmu bratovy ? nespájaj ma s tým zradcom, už to nieje môj brat ale nepriateľ !
Pri spomienke na brata sa mi do hlavy tlačila zlosť a nenávisť a oči som prižmúril v snahe zahnať to a ostať ľadovo kľudný.
Pomôže mi nájsť a zabiť brata ? Opýtal som sa ho ešte s nádejou v hlase.
Každá pomoc sa hodí a tento navyše môže byť aj schopný...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 16 2011, 20:54

Moroshi Maitre

Celé se to událo tak rychle že až potom co ten hlas odezněl jsem se vzpamatoval a uvědomil si tu bolest. jakobych někomu někdy něco říkal...Ach jo...Asi nemám jinou možnost než tam jít...stejně nevím co roupama dělat...vzhůru do možná věčného zatracení...povzdechl jsem si v duchu a vstal jsem. Najednou jsem ,,uviděl" spoustu tvarů a pohybů. jsem zhulený?řekl jsme si v duchu a šel po té ,,cestě" směrem k sídlu klanu Yatsuki...tedy vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 16 2011, 23:09

??? Ta-ru

Zadíval sa na teba, očami červenými, avšak v tých, narozdiel od tvojich, sa nenachádzal hnev, ale žial a strata. proti tvojemu bratovi? haa... vykríkol a zadíval sa na slamenú bábiku. Kvôli nemu je moja malá dcérenka mrtva. Iba kvôli nemu... na chvílu sa zdalo, akoby stratil pojem o svete. po chvíli sa prebral, s očami rovnako smutnými ako pred tým. Tvoju druhú otázku premlčal. Klan sa chce stretnúť. Musíme si "zvoliť" nástupcu tvojeho otca aby sme mohli hovoriť s ostatnými klanmi na úrovni. Príd do 15 minút do tamtej budovy. ukázal ty. vyzerala úplne rovnako ako ostatné v okolí..

Moroshiho cesta bola lahká. Opäť videl, aj ked nie očami. Celý svet vyzeral ako v jeho echolaci, ibaže rozdielne, bez detailov...Všimol si si však niečo zaujímavé..u ludí, ktorých si nepoznal, vychádzala farebná žiara,od ktorej sa tvoj echo odrážal...Bola to snád aura? či dokonca chakra? Alebo snád niečo úplne iné?. Ale to bolo nepodstatné. Podstatná bola postava, ktorá ty to dala... nachádzal si sa pri sídle klane Yatsuki. jedna polovica bola spálená, v ktorej sa prechádzali naši "hostia", o ktorých si zatial dokopy nič nevedel. A vedla bola prázdna budova. Polorozpadnutá. tvoja pamäť ty našepkávala, že to bolo tu, ked sa Taka zbláznil, posadol vlkom. Mohol sivstúpiť, alebo odísť, bolo to iba na tebe. Síla či duša??
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 16 2011, 23:18

Hizashi

Ále je to dáky psychopat, nič z neho. Pomyslel som si a zasunul meč do pošvy.
Rozbehol som sa smerom k tej budove a po ceste premýšľal.
Je mi jedno koho zvolia, momentálne ma zaujíma brat a meč ale neskôr keď bude po všetkom sa postarám aby som bol vodcom ja, mám na to najväčší nárok.
Vošiel som teda do budovy a sadol si za stôl.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 16 2011, 23:34

Moroshi Maitre

Když jsem se zamyslel nad následky tak jsem jen mírněpokrčil rameny a vduchu si řekl. Stejně nemám důvod žít, no a co že mě zabije? co horšího se může stát?řekl jsem potichu a povzdechl si. Zhluboka jsem se nadechl a šel do toho místa. NEvěděl jsme co mě tam čeká ale lepší než se nechat manipulovat démonem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 16 2011, 23:54

Hizashi si nesadol za stôl, iba sedel na provizornej stoličke. Celé toto miesto bolo plné spomienok. Neveria nám. preto nás poslali do takej diery.. vyslovil postarší z klanu. jeden z mála starších, ktorý prežili masaker. musel byť velmi silný. Vhodný kanditát. Bud rád, že nás vôbec privítali, ked tu nemajú hlavu, ktorá by o tom rozhodovala. dodal další, mladší. Múdry. Další vhodný kanditát. Aj mi sme bez hlavy a to je to, čo tu teraz máme riešiť. prijali nás a to je hlavné. Dodal muž, držiac v ruke slamenú bábiku.
Ludia sa zbiehali...Ešte sme neboli všetci..pár nás z toho mála chýbalo...

Moroshi ucítil závan strachu . Manipulovať sa démonom, si zábavný, Moroshi... vyslovil chladný hlas..Všade okolo teba si ušami videl svet, tvary, hustotu.. Až a jedno miesto, z ktorého sa tahal studený závan hlasu. na tom mieste..si nevidel nič iba temnotu..... Pod bližšie Moroshi...Tvoje schopnosti sa príliš podobajú mojim strateným ovečkám.. Vyslovil a temnota sa k tebe priblížila....
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 00:04

Hizashi

Počkal som kým sa všetci zídu a začal som s prejavom.
Oni neveria nám ale ani mi im, nemôžete očakávať že nás prijmú ako svojich bratov keď o nás doteraz nepočuli, a navyše sme sa ešte nestretli z ich šéfom. Povedal som nahlas.
Postavil som sa prekrížil ruky za chrbtom a chladným pevným hlasom spustil A čo sa mňa týka, nechcem byť vodcom. Aj keď mám na to z vás všetkých najvačšie právo. Ale mám aj povinnosť, musím nájsť a zabiť svojho brata a pomstiť všetkých ktorí padli kôly nemu. Taktiež chcem zistiť prečo na nás tí démoni zaútočili a kto ich poslal, pretože môj brat by nedokázal ovládnuť toľko démonov.
A až keď toto všetko urobím budem pripravený prijať post vodcu... ale dovtedy navrhujem zvoliť ako náhradného vodcu radu starešinov alebo to čo z nej zostalo aby sa postarali o klan a jeho pôsobenie tu v Iwe.
Každé slovo som volil opatrne a vždy som po vete nechal malú prestávku aby mal každý čas pochopiť čo vravím.
To je všetko čo som vám chcel povedať. Keď som dopovedal zase som si sadol a pozoroval ich tváre.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 08:14

Moroshi Maitre

Kdo jste? O co vám jde? Proč mi chcete pomoci?ptal jsem se a s každou otázkou jsem udělal tak zhruba 2-3 kroky blíž k tomu ,,člověku". Bylo mi jedno co nebo kdo to je, i o co mu jde ale zajímala mě hlavně ta poslední otázka. Nikdo neměl hcuť mi pomáhat. Tušil jsem že ani tento člověk nebude jiný a dělá to sám pro sebe ale byla to pouze předtucha.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 12:43

Postavám u Hizashiho prešla po tváry anime kvapka. Ty si kto? vyslovil jeden postarší z nich. Mladá žena sa k nemu naklonila a zašepkala mu do ucha..Kto? spýtal sa ešte raz...zopakovala mu to. Jo aháá.. Vyslovil nakoniec a zadíval sa na teba. Nechápem, ako ťa napadlo, že máš na tento post právo. ten, kto chce byť vodca, musí byť silný, čo dokáže začleneným mezdi stráže, či vlastne teraz Jouninov. Dalej musí byť múdri a schopný robiť tažké rozhodnutia, na ktoré získa odpoved až vekom. ty nemáš ani jednu z týchto vlastností. Ako nástupca tvojeho otca mal byť najprv zvolený tvoj brat, ale ako sa ukázalo, bol štastie, že sme tak neurobili skôr. Dokončil starec svoje slová a nadýchol sa. Takže koho zvolíme?

(Moroshiho sem editnem ked dohrejem Wow Smile )
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 13:10

Hizashi

A povedal som snáď že ten post chcem ?
Samí tupci ach, je mi jedno koho zvolia... teda aspoň teraz. Neskôr sa postarám aby som sa dostal na ten post ja.
Postavil som sa a znova prehovoril Vidím že vy máte vo všetkom jasno, tak vám teda nebudem do toho zasahovať.
Bol som strašne hladný keďže som dva dni nič nejedol a nepil.
Krútilo sa mi v hlave a chcel som konečne odtiaľto vypadnúť.


Naposledy upravil Blackness dne Sun Jul 17 2011, 22:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 19:46

Postava u Moroshiho sa rozosmiala. Kto som? Slepý boh .. O čo mi ide? To obyčajného sluhu ako si ty nemôže trápiť. pristúpil k tebe a dotkol sa ty hlavy. Odrazu sa ty v hlave rozvírili farby, ale inak ako u démona, temnejšie..nútene..uvidel si pred očami more..ostrov..príliš velký...pomaly si vstupoval očami do dediny...Raz si tu už bol...Symbol hovoril jasne...Suichugakure no sato, dedina, ktorá je v súčasnosti pokladaná na najsilnejšiu..škoda, že len jej obyvatelmi...očami si kráčal dalej, do rohu jeden z ulíc..Býval tam klan...nepoznal si ho, ale zdal sa ty podobný, ako tebe vlastný...Vstúpil si do domu, kde sedel schovaný pred svetlom jeden starec, iba zo zapálenou sviečkou..Starec sa postavil a otočil sa na teba...Žiara ohna sa odrážala od jeho tváre..Až na jeho oči, v ktorých bola prázdnota..Prázdne očné dulká...
Vrátil si sa späť. postava sa ty na echu stále neukazovala..Prečo ty chcem pomôcť? Pretože ty mi za oplátku pomôžeš tiež a ukáž im sílu pravého boha...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 22:36

Moroshi Maitre

Nejsem ničí sluha jasný? A co to sakra bylo? To co jste mi ukázal? A to že pomohu vám...Zahrnuje to spoustu boje, krve a šanci že tam umřu?zeptal jsem se na několik otázek. Bál jsem se že na tu poslední odpoví kladně. Do vlastně jsem se ho bál celého ale ne notmálním strachem. Bál jsem se ho jako všeho kolem mě od té doyb co jsem znova slepý.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 23:18

??? Ta-ru

Dedek, posledný z rady, sa zadíval po členoch. Mnohý boli mladý, príliš málo zim prežili. Iný, naopak, práliš vela. Túto skupinu odstránil. potrebovali silného jedinca. Tých v tejto vekovej kategorii ostalo iba 5...
Dedek pozoroval..Múdri,silný, ale teraz príliš labilný...Avšak pri správnom uhle sa to dá zmeniť na nesmiernu sílu..Dúfam že som sa rozhodol správňe. Volím Seiyu Ta-ru.. Všetci prítomný sa zahladeli na menovaného. Menovaný si pretrel uslzené oči. Pletenú bábiku zvierajúcu v ruke stisol pevne. pevnejšie ako doteraz...

???

Neznámy sa usmial, aj ked ty si to nevidel..Si sluha v rukách božích a to sa zmení iba tvojou smrtou...Si jeden z kanditátov na mojeho šampiona... vyslovil príšerným hlasom. To všetko sa dozvieš, všetko pochopíš, ale teraz ma volajú na poradu s hlavami Iwagakure, ale ešte predtým.. Vyslovil a tvoje oči odrazu uvideli všetky farby..Opäť si videl..V hlave si začul démonov hlas..uteč!Uvidel si obrie zakrútené parohy do zadu a bielu kosť trčiacu spod plášťa. A 2 ruky mieriace k tvojim očiam. Odrazu si ucítil bolesť a prestal vidieť. nebola to slepota alebo zastavenie démonov pečatou.. Snažil si sa zavrieť viečka..Škoda, že si žiadne nemal..Tvoje oči ťa oslabovali..a tvoja síla bez nich porastie.. Z očí ty padali krvavé slzy... Démon zmizol..Aspoň ako si podla vetru ucítil...
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 23:23

Hizashi

Čože ? Oni zvolily toho psychopata ? Klan ide teda definitívne do kelu...
Eh gratulujem povedal som smerom k tomu psychovy.
Dúfam že nenarobí viac škody než úžitku, a tá bábika v ruke... ach nikdy ho nebudú brať vážne.
Prekrížil som si ruky a sledoval som čo bude ďalej.
A čo teraz ? Opýtal som sa ešte.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 18 2011, 13:13

Moroshi Maitre

Do pr*ele mohl jsi mi alespoň říct že mi vybodneš oči zm*de...řekl jsem když jsem se na zemi svíjel v agónii. Po chvíli bolest začala mizet, alespoŇ ta největší bolest. Vytáhl jsem z kapsy pásku a ovázal si ji kolem očí. zmetek jeden, jestli ho najdu tak ho zabiju...vytrhnu mu srdce a to mu dám sníst, z jeho ledvin si udělám relaxační míčky a...pokračoval jsem potichu v přemýšlení co mu udělám zatímco jsem seděl sám u stěny v té opuštěné budově.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 18 2011, 13:36

Seiyu Ta-ru

Díval som sa na ostatných. Prečo zvolili mna, však vedia že to nedokážem...ja som predsa iba strážca, bojovník.. Ostatný členovia klanu, aspoň vätšina, zdvihla ruky tiež..Dedek sa usmial..Klan sa rozhodol.Náš nový vodca ste vy, Seiyu-sama Vyslovil na mna starešina z úctou. Zmena nálady, správania...ludia sú tak premenlivý..rovnako ako Pyashi..Musím ho zabijať, ja ho... moje myšlienky zastavil obežník, ANBU, ktorý sa dostal k nám, na našu poradu. Hladám vodcu klanu Ta-ru..je prítomný? Chvílu mi trvalo, kým som si uvedomil že hovorí na mna. Prikívol som a zadíval sa mu do masky. Vodcovia klanov sa schádzajú kvôli dvom udalostiam..Chceme aby ste boli prítomný....
ANBu nečakal na odpoved a zmizol v bielom dyme.. Dedek sa na mna podíval a vyslovil. "Budú chcieť vedieť informácie prečo sme tu a odkial sme prišli, vrátane našich schopností. na rozprávanie bude treba minimálne 2 verzie...A čo sa schopnosti tíče..povedz iba základ...nehovor o troch "božích" daroch.. Zadíval som sa na osadenstvo..Niekoho, kto má inú verziu ako ja a príliš blízko k hlavnému príbehu..
Moje oči spočinuli na Hazashim, bratovi hlavnej zápornej postavy v tejto kapitole...

(morgen..sorry idem het..dopíšem neskôr Smile )
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 18 2011, 13:56

Hizashi

Počúval som pozorne čo vravia, pri troch božích daroch som sa trocha pozastavil A to je čo ?
Ale asi sa to dozviem neskôr.
Keď sa na mňa ten psychopatický týpek pozrel zamračil som sa na neho a ozval sa Chceš aby som šiel s tebou ?
Postavil som sa, poopravil si meč na chrbte a pripravil sa na odchod.
Nemám chuť rozprávať cudzím ľudom o tej noci... ale môžem tam získať dôležité informácie...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smrtelné ticho  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelné ticho    Smrtelné ticho  - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrtelné ticho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: