Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hra politikov

Goto down 
+5
Morgen
Methyl
Blackness
joemandel
Rhaegar
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Hra politikov  - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 10 Icon_minitimeTue Sep 06 2011, 19:16

Meno tohoto ninju nikto nepoznal, kroniky ani ludia v ústnom podaný. Avšak bol ospovevaný rovnako, ako každý v tejto vojne, dobrý či zlý. Ninjovia stratili svoj oheň. Avšak jeden utekal rovno do pekelnej brány. Arashi sa díval. V ruke zvieral svoj model, ktorý nikdy nenazíval umelecké dielo. Bola to iba zbraň, žiadne umenie. nebol blázon ako Deidara. A rovnako sa nechcel nechať odpáliť. Ten ninja, ktorý sa na neho vyrútil ho zaujal. Odvahu si vždycky vážil, asi ako posledný z dediny. Avšak musel ho zabiť. ozval sa odpál a ninja, ktorého meno nikdy nebolo zapísané v kronike, umrel v agonii. Avšak jeho oheň sa rozšíril. každý ninja bol pripravený sa rozbehnúť. "Stop" Ozval sa hlboký hlas, tichý, avšak dostal sa do hlavy každému jednému z nich. Snád to bola technika. Nikto si neuvedomoval,. odkial ten hlas pochádza. Dav sa rozostúpil, aby odhalil muža, ktorý to chcel všetko zastaviť. Jeho meno poznal máloktorý z nich, jeho schopnosti ešte menej ludí. Avšak každý poznal jeho moc. Moc človeka, ktorý bol skutočná pravá ruka Tsuchikagov. Ten, ktorý riadil ich osobnú jednotku. Saburou Turaki, veliteľ ANBU jednotiek. muž, ktorého skutočná ucta bola v tom, čo nepovedal, čo nikto nevedel. Starý muž vykráčal vpred, bez zastavenie, s hrdou chôdzou. Vodcovia klanov stáli za ním, chystali sa bojovať. Avšak on sa len na nich zadíval svojim jedným okom, aj druhým, skrytým pod obväzmi. zdvihol lavú ruku, tú, ktorú mal v poriadku. Tmu osvätlil lietajúci vták, smerom na ich štvoricu. Dopadol na Saburouvho rameno. Arashi vypustil smiech a vyslovil "Katsu" Ludia očakávali výbuch, skryli sa. Nič sa nestalo. Vták, vymodelovaný z ílu a slín, bol držaný vo vodcovej ruke. "Takto útočiť, kým súper nezačína boj, je velmi nevhodné. zabudol si, čo som ťa učil, Arashi Taiqza?" Starík sa zadíval na zvyšných troch vodcov klanov. tí príkývli, aj ked z neochotou. Iba Yatsuke Ibiki ho chápal. Tiež poznal, aké to je bojovať zo študentom.
"Toto je náš boj." Vyslovil Saburou, kým si odmotával obväz z lavej ruky. "ANBU sa musí postarať o tých, ktorý sa rozhodli ísť zlou "cestou" ruka sa odhalila. Vo svite mesiaca sa leskla ako železo. Snád aj preto, že tá ruka bola skutočne zo železa a snou aj všetko, čo mal predtým zakryté.
"Boj začína...."



Arashi sa rozosmial. z úst a rúk vyslal vtáky, rôznych rozmerov a tvarou. Saburou zložil pečate. Vtáky narazili do obrej steny z železa a zeme. Stena sa po nálete rozpadla. Velitel Anbu už za nou nestál. ukázal sa pohyb vetra a svetla. "Shunshin hmm?" Arashi začal dáviť. Z ílu stvoril sám seba. 6-krát. Všetci zložili pečate. Saburou však už jedného z nich zasiahol. "Katsu" ozvalo sa 6 hlasne. Klony vybuchli. iwagakure sa rostriasla a tí, čo boli daleko, cítili iba nápor vetra. Ostatný videli, ako to rúca budovu, páli ninjov a mení na popol. Prach zahalil výhlad na bojisko. Až ked klesol, uvideli Arashiho stáť vítazoslavne. Iba chvílu, ked ludia uvideli kopulu zo železa a zeme. kopula sa stahovala k vrcholu a odhalovalo vec, ktorá ostala skrytá. Plášť sa nakoniec zroloval. Ruka bola opäť kompletná. V Arashiho tváry sa po prvý krát objavil strach. "Je to ona? špeciálna technika Haruka Haganeho? Legendy, ktorý bol vo svojej dobe najsilnejší z Jouninov?" saburou prikívol, neovrácal zrak. "Tvoja sila spojená s jeho darom...Mám asi prehrať tento súboj hmm? jeho učitel spojil ruky, spôsobom pre doton. Doton: Sora no supurē Arashi vytvoril vtákov. zo zeme začali vystrelovať bodce. rozpadávali sa pod náporom výbuchov. Arashi využil zmätok, vyletel do vzduchu. výbušniny leteli z neba po stovkách. Saburou sa otočil n ninjov, vytiahol poslednú zbraň, ktorú nechcel nikdy použiť. Látka, ktorá chránila jeho pravé oko, sa stratila. Či skôr zmizla z jeho očí. Dopadla. Saburou Turaki, velitel Anbu, otvoril oči. Obidve. Odrazu sa celým jeho telom presunlo abnormálne množstvo chakry. oko pulozovalo silou. zornička sa sužovala a rozširovala, všímala si každý detail svojeho výhladu.oko, ktoré videlo všetko..."Toto oko som trénoval 30 rokov, odod dna ked som svoje pôvodné stratil. teraz s ním vidím všetko, čo len obyčajné ludské oko dokáže. Arashiho výbušniny mizli vo vzduchu, avšak Saburou sa im s chyrurgickou presnostou vyhýbal. Vyskočil do vzduchu. telá leteli. Dopadli v dial, tam, akm ich nijaký ninja nemohol vydieť. Saburou držal pravú ruku Arashiho. potiahol ozval sa praskot kostí a výkrik ludského bytia. potiahol viac. Väzyvo sa pretrhalo a ruka, ktorá bola cez 40 rokov jeho vlastná, sa oddelila, nedobrovolne, násilnicky. vykríkol ešte viac. Saburou schytil Arashiho krk, vyzdvihol ho nad zem s krvácajúcim kyplom ruky. "Posledný súd ťa čaká...Predtým mi ale povedz, prečo si to všetko spravil? Vždy si bol predsa dobrý, chránil si dedinu...Chránil si Iwagakure." Saburou pomaly stupnoval ton hlasu, na konci až kričal. Arashi nemohol odpovedať, bolestivý krč ovládal jeho telo. Avšak usmial sa, aj ked to bolo nemožné. Uvidel tieň " Pretože ja som ten ktorý posaví iwu z popola." úder dopadol. ozval sa praskot. Saburou pustil svojeho študenta. Otočil sa, zadíval. oko opäť zaostrilo. "Ty?"



Saburou sa zadíval na svojeho nového súpera, ktorého tvár bola tak podobná mladému Arashimu. Rovnaké oči, pohlad, farba vlasou. ruka, ktorá mu drčala z hrude, začala žiariť. Arashi sa vetcho postavil. Zasiahol päsťou do tváre svojeho majstra. To ti si ma učil, že pre dobro dediny sa treba obetovať. Ja som obetoval viac, ako ktokolvek predomnou. obetoval som dokonca svojich mužov a dedinu samotnú. Ja...som..ten...ktorý...ju...spasí...z...popola... každé jedno slovo poslednej vety zvýraznil úderom. Začal sa smiať, ako pravý padúch. Avšak Saburou si ho nevšímal, zaujímala ho iba tá tvár, ktorá ho prebodla. S výpetím síl sa otočil a opäť sa zadíval do tváre, ktorú zakrýval temný tieň. "Prečo pomáhaš svojemu otcovi po tom, čo ti urobil, Sousari?" Sousarimu sa na tváry pohrával úsmev hodný diabla. neodpovedal mu. Ruka viac zažiarila, osvetlovala celé vnútro Saburouho tela. "Kai" Ozvalo sa temne a bez emocie. telo sa rozpadlo, aspoň časť. Saburou dopadol. V hrudy ostala obria diera, zvyšok, čo držal po kope spálený. Iba jedno oko sa hýbalo všetkými smermi. Snímalo. Chladne, bez života. Výbuch odhodil Arashiho na zem. Vo svojej situácii už nevládal žiaden pohyb. nikto ich nevidel, aj ked sa ninjovia ponáhlali jeho smerom. Sousari sa blížil k svojemu bezvládnemu otcovi. Natiahol ruku. Usmieval sa. "Mám ti pomôcť, otec?" Arashi sa usmial tiež, vypočítavo ako svojemu podriadenému. natiahol svoju jedinú ruku. "Potom mi implantuješ tú ruku po Haganem." Sousari ruku zachytil, avšak nezdvíhal. Ruka začala žiariť. "Otec, nikdy nezabudnem na to, že si ma 15 rokov držal pod zámkov. Na to, čo si mi urobil." Temnota, ktorá ho zahalovala predtým jeho tvár, sa vrátila. "Synu, čo to robíš? Pusť ma." Arashi sa mykal, avšak sousariho stysk bol pevný. Ruka mu žiarila viac a viac. Koža začala syčať a praskať. odhalovali sa biele kosti a kusy prepečeného mäsa. "Nikdy nezabudnem" Nohu položil na otcov hrudník. potiahol. Ozvalo sa prasknutie a druhá ruka mu odpadla. Arashi vrieskal. takú bolesť ešte nezažil. nechápal, že obätovať sa znamená niečo iné, ako chladne zabíjať ostatných. toto bola obeta. A nepáčilo sa mu to. Sousari sa nehýbasl, počúval tú nádhernú melodiu, o ktorej sníval od svojich 13 rokov. Pozeral sa, ako tento netvor umiera. Zadíval sa na svoje spálené telo, na svoju spálenu hruď. "Len ti vraciam to, čo ste mi spravili. zabili ste ma kvôli zdokonalenému Kakkei genkai, kvôli síle, ktorá vas teraz zabije. Poklakol si . Arashi chcel hovoriť, avšak v ústach mal sliny a krv, dusil sa. 3 krátke pečate, 3 symboli smrti. A zasiahol do hrude svojeho otca. Chakra jeho dlanami kypela. Avšak nič sa nestalo. Sousari sa postavil, kráčal preč. Nevidel, ako Arashi tažkopádne vstáva, vyplúva z úst tekutiny, kmitá jazykom a prežúva íl. nevidel, ale očakával to. Tlak mu rozfúkal vlasy. Prvý ninja, ktorý sa priblížil, videl iba výbuch. Na Sousariho telo dopadla krv, koža, vnútornosti, rozmetané na malilinké vnútornosti. Sousari zo seba zhodil najvätšie časti. jeho tvár sa zmenila. vyzeral zdesene a unavene. Ninjovia k nemu dobehli, skontrolovali telá. Sousari sa trocha striasol, odpovedal na otázky. "Ja...ja...." preglgol. "Zabil som Arashiho Taiqzu. Re...rebelia je ukončená." Zdravotník sa k nemu priblížil, liečil jeho telo. Spáleniny boli čerstvé, každý na nom videl že bojoval z taiqzou. Symbol ANBU route bol spálený, už ho nikto nevidel. Avšak nikto si už nevšimol jeho výraz, ked si myslel že je sám. temnota na duši i v zraku..
......Iwagakure iba pocíti sílu dokonalého Kakkei Genkai.......
Návrat nahoru Goto down
 
Hra politikov
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: