Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hra politikov

Goto down 
+5
Morgen
Methyl
Blackness
joemandel
Rhaegar
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:09

Hizashi

Typom technologií vravýš... povedal som zamyslene.
A čo také ste vymíšľaly ? Takže ani ty nepoužívaš ninjutsu ? Alebo ako ?
Už ma z meča a toho postávania začal bolieť chrbát a tak som si ho dal dole z chrbta a zapichol do zeme vedľa seba. Mohol si vydieť skoro dvojmetrový meč čiernej farby ktorý bol širší ako tvoja hruď a zo zelenou čepeľou vyzeraj skutočne impozantne.
Muselo ti pripadať veľmi čudné ako taký meč vôbec udvihnem oto viac ako s ním bojujem.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:14

Ichiro

Chvíli jsem mlčel, ale poté nakonec odpověděl.. "Nejrůznější pokusy o mutace, přes vylepšené zbraně a všechno možné.. Já jako jeden z mála ninjutsu používám, nejspíše štěstí pokusu.." Řekl jsem a poté se jenom díval na ten jeho meč.. "Hmm.. Vypadá pěkně.. ale jak dlouho vydrží a mimochodem.. ten meč je odlehčený?" Zeptal jsem se ho, protože mě to vcelku zajímalo.. V mečích si nacházím čím dál tím větší zálibu.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:19

Hizashi

No nieje nijako vylepšený v boji sa dosť opotrebuje je to obyčajné želežo, chcel by som ho nejako vylepšiť ale neviem ako. Vedel by si mi stým pomôcť ? Opýtal som sa ho veľmi zvedavo.
Zasmial som sa, nieje niajko odľahčený je strašne ťažký, pochybujem že ho udvihneš má niečo cez 40 kíl povedal som s úsmevom. V očiach som mal šibalské iskričky, tešil som sa až mu to ukážem.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:25

Ichiro

"Hmm.. Normální železo? Já nosím také katanu, ale tvarem je úplně normální, nebo aspoň tak vypadá. Jeho čepel je ale vytvořena z napodobeniny jednoho velmi zvláštního kovu, který se prakticky už nedá nikde sehnat. I tahle napodobenina se shání dosti těžce. Znal jsem ve vesnici jednoho hodně dobrýho kováře, ten by s tím něco dokázat udělal.. Ale nejspíše není na tohle čas.. Furt mise a všechno, skoro žádnej odpočinek." Dokončil jsem a krátkou dobu se snažil nabrat nějaký dech, ono říkat furt takhle dlouhé proslovy je též unavující.. "Hmm.. 40Kg? To zní strašidelně.. Uzvednout bych to uzvedl, spíše manipulace musí být dost těžká.." Řekl jsem a chvíli zas odmlčel, dokud teda něco neřekne.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:35

Hizashi

Strašidelne som sa na neho zaškeril a vytiahol spoza pása jednu fľašku vody. Na ex som ju vypil a usmial sa.
Heh a teraz ti ukážem ako pohybujem z tým mečom. Dal som si dole tričko takže som ostal hore bez, mohol si si všimnúť že mám na hrudi tetovanie. Prižmúril som na chvíľu oči od sústredenia a odrazu mi začaly rásť ruky až kým som nemal priemer ruky minimálne 60 cm čím som získal obrovskú silu.
Zaškeril som sa a chytil meč jednou rukou a vzduchu nim zakrútil a sekol ním proti tebe avšak asi centimeter nad tvojou hlavou som meč zastavil a držal ho tak. Z čepele meča ti na hlavu spadla kvapka jedu.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:38

Ichiro

Všechno se událo tak rychle až mi nad hlavou do půlky proletěl meč.. Byla to sice jen ukázka, ale můj obrannej reflex okamžitě na události zareagoval a tak udělal jeden nízký rychlý pohyb pomocí odrazu dozadu. "Pfůů.. Nemávej moc s tou věcičkou na mě.. Ještě se může někdo vylekat.." Řekl jsem mu a trošku se ironicky zasmál a poté už jen čekal na jeho další větu. Také jsem si všiml, že jsme úplně vynechali Moroshiho s tím druhým.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:44

Hizashi

Oprel som si meč o rameno a vyzívavo na neho pozrel.
Tak čo ukážeš mi svoj meč ?
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:50

Ichiro

"Když myslíš.." Odvětil jsem klidně a pomalu z pochvy vytáhl svůj meč.Vypadal obyčejně, ale to byla jen naprostá zástěrka.. Jeho čepel pomalu přisunul k Suigetsově tělu a trošku mu přitlačil spičkou na hruď a lehce popojel.. Když jsem přestal měl nejen natrhlé tričko, ale i menší zranění, z něhož mírně valila krev.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 23:57

Hizashi

Nemal som na sebe tričko takže ma to trocha škriablo.
Heh, to je všetko povedal som trochu z výsmevom.
Jednou rukou som ho udrel po rukoveti meča čím som mu ho vďaka mojej sile najskôr vyrazil.
Druhou som ho počas toho chcel seknúť a mieril som na rameno, bol som pripravený meč včas zastaviť aby som mu neublížil keďže nemal veľkú šancu vyrovnať sa mojej rýchlosti.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 00:02

Ichiro

Bez vydání nějakých zbytečných emocí jsem prostě jen stál a čekal až se rozhodne, jak to nakonec provede.. Měl skvělou šanci mi ublížit.. Ještě však předtím jsem v okamžiku reagoval na jeho větu.. "Nemusím nic ukazovat, mysli si co chceš.Nemám totiž v potřebě tě nějak příšerně zranit.. Navíc by později mohl být proti někomu výhodný, kdyby si díky tobě myslel, že je úplně obyčejný."
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 00:07

Hizashi

Meč som mu bolestivo vyrazil z ruky a zapichol sa vedľa neho.Keďže som mu nechcel spôsobiť paralízu ruky tak som svoj meč zastavil a znova ho zapichol do zeme vedľa seba.
Myslel som si že chceš boj pokrčil som ramenamy. Zrušil som techniku a obliekol si naspať tričko.
Ľahol som si teda na zem, hlavu si podoprel rukamu a sledoval ho čo bude robiť.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:17

Ichiro

"Nevyhledávám boje.. Je to zbytečné.." Odpověděl jsem mu na jeho slova a znuděně si oddechl.. Už tu začínala být nuda a to se mi moc nelíbilo. "Hele.. Hizashi.. Proč na sobě nemáš pásku Iwy?" Zeptal jsem se ho a přitom na mě samotném nešlo poznat, že nějakou vůbec mám na sobě, respektive u sebe mám.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:29

Hizashi

Keďže som tu prišiel len nedávno nedaly mi žiadnu čelenku
povedal som zamyslene. Vlastne mi nedaly nič len ubytovanie nemám ani peniaze na jedlo povedal som trocha smutne.
A ty ju prečo nemáš ? Opýtal som sa ho zo záujmom.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:33

Ichiro


"Hmmm.. Tak takhle to je... Jestli bys někdy potřeboval půjčit, tak řekni.. něco málo bych tam našel." Řekl jsem mu, odmlčel a poté se znovu pustil do řeči s odpovědí na jeho otázku. "Já? Já čelenku mám.. Jen ji nenosím.. Taky jsem tu novej a proto je mi zvláštní pocit na sobě tu čelenku mít. Nebýt jednoho známého od mé vychovatelky, tak na to taky nejsem moc dobře.." Dokončil jsem a prohlédnul si Hizashiho od pati až k hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:38

Hizashi
Vďaka ale snáď si nejako vystačím, chcem sa pridať k armáde Iwy, jednak si tým niečo zarobím ale hlavne získam silu na porazenie brata. Vieš neviem či ho chcem zabiť,on... on bol niekedy dobrý a starostlivý brat a niekedy zase chladnokrvný vrah... nechápem to. Rozmýšľal som nahlas.
Ach, prečo ti to vlastne hovorím ? Vzdychol som smutne.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:41

Ichiro

"Když myslíš.." Odvětil jsem suše na jeho první slova a po chvíli opět pokračoval.. "Hmm.. Přijde mi to směšné. Osoba, která ti zabila rodiče a ty s ním i přesto máš nějaké slitování? Je jedno jestli je to bratr nebo někdo cizí.. Hlavní roli hraje fakt, že vyvraždil kompletně klan. S takovýma lidma by nemělo být slitování.." Řekl jsem mu na rovinu, co si o tom myslím a čekal na jeho další odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:46

Hizashi

Prudko som vyskočil na nohy takže som stál par centimetrov od neho. Začal som sa prechádzať hole dole popred neho a rozprával som. Máš pravdu musím to urobiť ! Ale cítim že je za tým niečo viac...
Potom som trochu zosmutnel a povedal to je aj tak jedno ešte nemám silu na to aby som ho porazil.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:51

Ichiro


"Hmmm... Je opravdu tak silný, říkáš? Určitě ho chceš porazit sám, co? Není hanba upadnout, ale zůstat ležet.. To si pomatuj.." Řekl jsem mu a doufal, že má slova pochopí ve spojitosti s jeho záležitosti bratra a rodiny. Poté jsem už jen čekal na jeho další odpověď na mé otázky a slova.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:55

Hizashi

Ponúkaš mi pomoc ? Vieš čo to prináša ? Jedného dňa opustím Iwu a vydám sa hľadať brata, si istý že to tu dokážeš opustiť ? V tejto dobe temnoty a samoty rád prijmem akúkoľvek pomoc... nemám rád samotu.
Zastavil som sa a sledoval čo na to povie.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 10:59

Ichiro

"To ti nemůžu říct... To snad chápeš, ne? Budoucnost je vždy nejistá a kdybych ti to teď slíbil, nemusel bych to splnit a to opravdu nechci. Nikdy totiž nevíš, jak se ti život zvrtne a co všechno se stane, třeba se vydáme poté každý na jinou cestu.. To nikdo neví... Ale pokud se mě zeptáš ten den, co ji budeš chtít opustit, budu odpověď určitě znát. Do té doby bych to odložil, i když nemám stále žádný ustálený cíl jako ty, krom toho, že bych chtěl aspoň jednou vidět svou rodinu. Cíl... no řekněmě spíše sen.." Dokončil jsem a nechal mu prostor na to, co chce říct on.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 11:04

Hizashi

Usmial som sa na neho a krátko prehodil Si dobrý kamarát...
Pri tých rodičov som trochu neisto povedal Ale oni sú mŕtvy vieš ? Už ich nikdy neuvidíš... Bolo mi z toho dosť smutno.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 11:07

Ichiro

"Jak říkám.. Proto to nazývám spíše snem, než-li cílem. Sám vím, že je nejspíše neuvidím.." Řekl jsem mu trošku smutněji, než obvykle a poté zkusil nahodit jakýsi pokus o úsměv, ačkoliv mi to moc zrovna nešlo. Po chvíli jsem ještě dodal.. "Seš jinej, než ostatní ve vesnici. První člověk, co mi pořádně aspoň trošku rozumí.."
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 11:14

Hizashi[/b]

[b]To bude tým že málokto tuna prežil to čo my...
Tváril som sa trocha smutne.
Pre mňa si prvý človek v tejto dedine ktorý sa so mnou skamarátil. Povedal som a usmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 11:19

Ichiro


"Asi máš pravdu.. Působí to trošku zvláštně a to jsme se v prvních větách chytali za slovíčku.. Takovej je nejspíše život.." Řekl jsem a trošku se opět zasmál, poté však nahodil stálý neutrální výraz, od něhož nikdo nemohl nic přesně čekat. Pfů.. Už by to chtělo nějakou misi.. Problesklo mi hned po mojí řeči rychle hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 27 2011, 12:35

Nikko

Vyslechl jsem si tu Moroshiho řeč a poté jsem mu dal odpověď na jeho otázku: Možná proto, že jsem tě při takové situaci viděl. Strach ze smrti tě vůbec nebrzdil, když sis připevnil výbušné lístky a odpálil ses proti zdi. Kdyby tě nezachytily, tak je po tobě. Ale máš pravdu, strach ze smrti není tak důležitý, jako vůle přežít. Pak jsem se zaposlouchal do řeči těch dvou. Mluví o smrti a vůbec nic neví, měli být v té jeskyni, tak by poznali, co jsou to jatka. řekl jsem si. Původně jsem chtěl zamířit k nim, ale pak jsem si dal na strom terč a trénoval lukostřelbu.. Soustřeďoval jsem do šípů chakru a nechával jsem je vzplát. Někdy se mi to povedlo a někdy ne. Zatím jsem vystřelil deset šípů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hra politikov  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra politikov    Hra politikov  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hra politikov
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: