Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)   Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 18:14

Ichiro

Poslechl jsem si senseie a na jeho věty okamžitě zareagoval, "No, popravdě.. nevím jestli je varianta boje zrovna vhodná, nicméně... proč ne.." Řekl jsem, otočil se na Daichiho a šel směrem k němu, potřásl jsem mu rukou se slovy,"ať vyhraje ten nejlepší" a šel trošku od něj dál.., "Tak kdy můžeme začít? Je pravda, že jsem vlastně připravenej, co kdyby jste to sensei odstartoval nebo Koto? Bude to tak nejlepší.." Vydal jsem ze sebe, ačkoliv je pravda, že jsem mohl zaútočit hned, nečekaně, chtěl jsem si zachovat určité gesto a špetku cti, proto jsem tedy radši nechal vše na klasickém odstartování třetí osoby.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)   Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 18:22

Han Ta-Ru

A keď už sme pri tom bude zaujímavejší boj vás proti sebe aj s Kotom. Takže zmena plánu, bojujete proti sebe, všetci ste nepriatelia. Otázky ? Nie. Boj ! Povedal som a natešene som uskočil dozadu a sledoval ich.

Povrch : trávnatá lúka
Počasie : Doobedu, + 26° celzia
Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)   Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 21:33

Daichi Okamoto

Dosť ma prekvapilo, že aj po tom ako som odhodil rolničku, mám ešte šancu stať sa kapitánom týmu. Senseiove rozhodnutie ma dosť znepokojilo. Bojovať proti človekovi, ktorý mi zachránil život. No nikdy neviete čo vám život ninji prinesie. Potriasli sme si rukami.Na vetu: Nech vyhraje ten najlepší som len prikývol. Keď už sme boli nastúpený na súboj sensei povedal, že plán sa mení a pridá sa k nám aj Koto. Hneď ako bol odštartovaný zápas hodil som smerom na Kota kunai s výbušným lístkom. Keď už bol v blízkosti aby ho výbuch vyradil zo zápasu no nezabil vykríkol som: „KAI“. Keďže som Kotu aspoň spomalil ak nie vyradil, rozbehol som sa na Ichira a zaútočil naňho Dainamikku Entropi...
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)   Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 18:21

Koto


Keď letel na mňa Daichiho kunai v pohode som som sa mu vyhol a dal som si ruky do vrecka. Čakal som kým sa unavia a potom príde moja chvíľa. Iba som sa prizeral ako sa tí dvaja navzájom mlátia a sem tam som medzi nich hodil nejaký ten kunai s výbušným lístkom. Potom som si sadol a začal som prežúvať nejakú trávu. Keď ma niekto z nich chcel trafiť bez problémov som sa vyhol. Neskôr som z rukáva vytiahol ampulku. Pichol som sa do ruky a dal som do nej moju krv. Mojím cieľom bolo otráviť mojou chorobou Daichiho.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)   Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 18:24

koto ---
Keďže si sa kunaiu len vyhol výbuch ťa zasiahol a odhodil...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)   Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 25 2012, 11:48

Vedci tvrdia, že vesmír má 300 miliárd rokov. je v nom rozmanitý život, rôzne kultúry, rasy, extrémne inteligentné odtieňe modrej...tak to asi zabilo vodovoda...


>>>Pokračovanie všetci (aj mrtvy vodo) v hl.- topiku....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)   Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hliadka (Vodovod, Nagashi)
» Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)
» Charakter - Lyall
» Nová etapa (Lyall)
» Nagashi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Mise-
Přejdi na: