Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kroky v temnotách

Goto down 
+8
Damien
Lyall
Blackness
Nagashi
Juto
Morgen
joemandel
Rhaegar
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Kroky v temnotách - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kroky v temnotách   Kroky v temnotách - Stránka 9 Icon_minitimeSat May 26 2012, 19:23

Tashiro

Môj strýko ma nepočul. Nemal ako. Nevedel som čo sa deje veď slová som vytváral no z mojich úst nevychádzali. Cítil som sa ako nikto. No stále som mal v srdce lásku ku svojej mame. Strýko mi chcel pomôcť, on jediný to dokázal. Veď to bol brat môjho otca. On jemu tak podobný a predsa len úplne iný. Zhoda náhod či osud? Osud nie. Tomu som bol už ukradnutý. Stret z prakrvou, z Kazuyom všetko zmenila. Nevedel som čo ďalej no to strýko zo seba dostával vrchné vrstvy svojho odevu. Železné tyče sa drali z jeho hrudníka. vravel že som nebol sám kto stretol kazuyu. Na jeho tvári som uvidel slzy. Tie slzy vo mne niečo zmenili. Boli to prvé slzy ktoré som uňho videl. Niečo sa v mojom vnútri prelomilo. Z očí mi tiekli pramienky mojich vlastných sĺz. Ústa sa otvorili a vydali chrapľaví zvuk. Najprv len chrapčanie, žiadne slová no potom to prišlo. Ne-nehovor to mame. Prosím Prosba zaznela z mojich úst. Určite by to moja milovaná mama neprežila keby sa dopočula o tom čo sa mi stalo. O tom že sa stal zo mňa mrzák. Strýko hovoril o tom ako poruší prísahu, ako pošpiní tvoju česť a potom to prišlo. Slová "Staneš sa Bohom" Moje zreničky sa rozšírili. Ostal som ticho. Jediné čo som robil bolo to že som hľadel do strýkovej tváre. Môj zrak sa upieral do jeho očí. Bol som pripravený pocítiť znova bolesť ktorá sa chystala určite prísť. Bolesť, ktorú som nemohol už nikdy viac cítiť. Čo je to vlastne boh? Dostanem šancu. Šancu zmeniť sa. Zmeniť iných. Odpovedi na otázky prichádzali. No prinášali aj ďalšie otázky. Kto bol vlastne v skutočnosti môj otec. Vyletelo mi z úst bez toho aby som si to uvedomil. Mala to byť myšlienka no stali sa z nej slová prv ako bola sformovaná. Mal som problém s tým odlíšiť myseľ od reči. Blok tu stále bol, no na ústupe. Alebo to bol len šok? Šok po tomto krvavom a horúcom stretnutí.
Návrat nahoru Goto down
Damien
Academy student
Academy student
Damien


Počet příspěvků : 47
Datum založení účtu : 05. 11. 10
Věk : 27

Kroky v temnotách - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kroky v temnotách   Kroky v temnotách - Stránka 9 Icon_minitimeSun May 27 2012, 17:40

- vytvoriť nesmrteľnú armádu - (Kamizuru zomrie )
Daichi Okamoto

Znova som bol v mojom čase. Stál som pri podstavci. Pozeral som ako Madness a Kamizuri bojujú. Sochy sa tlačili ku mne na podstavec. Pozeral som im do očí a videl som to. Ich smäd po krvi neustál. Už keď sa zrodili z ľudských žien boli smädné po krvi, a táto forma sôch to iba zosilňovala. Vtedy som si to uvedomil, jediná vec, ktorá ich oslobodí od ich smädu po krvi bude ak ten smäd v nich uhasíme. Dotkol som sa podstavca a v mysli som si predstavil nekonečnú armádu nesmrteľných sôch. Podstavec začal žiariť a sochy s ním. Všetko žiarilo modrou farbou až podstavec vystrelil vlnu modrého svetla do všetkých smerov. Chvíľu som počul výkriky všetkých tých duší v sochách. Keď cezo mňa prešla vlna, zoslabol som. Kolena sa mi podlomili a ja som spadol na zem. Oprel som sa o podstavec ktorý akoby stratil svoju energiu. Už nesvietil. Znova som začal pozorovať súboj ktorý prebiehal. Bolo viditeľné že Kamizuri je slabší ako Madness., veď predsa, ako by mohol byť obyčajný Jounin silnejší než elitná stráž tsuchikageho ? Kamizuri útočil všetkým čo mal. Jeho včely prenasledovali madnessa kam sa pohol no aj tak na jeho rýchlosť nemali. Kamizuri v zápale boja zanevrel na svoju obranu a madness to okamžite využil. Behom sekundy mal Kamizury polámanú kľúčnu kosť. Jeho výkrik od bolesti sa niesol všetkými jaskyňami. V tej chvíli som zistil kto je víťazom. Madness začal znova behať okolo Kamizuriho. Kamizuri vybral pomaly z vrecka zvitok, rozbalil ho, hryzol si do prsta a urobil cez neho čiaru. Nasledovalo pár pečatí a privolanie obrovského roja včiel. Tie okamžite zautóčili na madnessa ktorý nemal kam utiecť. Roj ho pohltil a začal bodať. Kamizuri sa zatiaľ otočil smerom ku mne a začal kričať: AKO SI MOHOL ? AKO SI MOHOL PRIJAŤ ARMÁDU STVORENÍ KTORÉ ZABÍJALI NAŠICH DEDINČANOV, NAŠÍCH BRATOV A SESTRI ? TO SI NEVIDEL TO KRVIPRELIATIE ? ČO BY NA TO POVEDALI BRA... Kamizuri nestihol dokončiť vetu a vzala ho prívalová vlna.Voda sa vyliala do všetkých tunelov no Kamizuri sa stihol chytiť kameňa a neskončiť ako utopenec. Keď voda odtiekla, Kamizuri sa pustil kameňa a začal vykašlávať vodu. Pozrel sa pred seba a videl tam stáť madnessa. Po tele mu tiekla vlastná krv. Mal na sebe mnoho bodancov od včiel, no menej ako som očakával. Všetky kamizurove včely sa utopili neostávalo mu nič iné len taijutsu. Keď k nemu prišiel madness bližšie, Kamizuri sa ho snažil z kopnúť celou svojou silou, no madness zdvihol koleno. Pri náraz píšťaly a nohy sa noha zlomila. Znova to nasledoval obrovský výkrik. Výkrik, ktorý bol predčasne ukončený madnessovim úderom to Kamizurovej hlavy. Následkom bola zlomená čeľusť a odhriznutý jazyk. Nasledoval úder do hrude, ktorý Kamizurovi zastavil srdce. Ten padol na kolena a začal sa pozerať na madnessa. Bola to iba sekunda, pretože sa okamžite začal dusiť vlastnou krvou. Sklonil hlavu. Madness vybral meč z pošvy, a jediným ťahom odrezal Kamizurovi hlavu. Počas súboja som naspäť načerpal svoje sily, postavil som sa a tlieskajúc som vošiel do mláky krvi. Postavil som sa nad Kamizurovu mŕtvolu a povedal som: “Neboj sa, tvoja obeť nebola zbytočná.“ Zohol som sa k jeho mŕtvole a zobral som jeho pásku dediny. Otočil som sa smerom k madnessovi a povedal som mu:“ Dnes nám tu zomrel hrdina ľudu, no z jeho povesti toho môžeme veľa získať. Verzia pre verejnosť bude, že to bolo jeho rozhodnutie s tou armádou. Že obetoval svoj život a telo len preto aby získal väčšiu bojovú silu pre Iwagakure a jeho posledné slova boli verte v tsuchikageho, on privedie iwagakure späť k moci. Otočil som sa k armáde sôch a povedal som jej: Od tejto chvíle počúvajte madness. Robte čo vám prikáže. Choďte za ním kľudne aj na druhý svet pokiaľ to prinesie osoh iwagakure. Potom som už len ticho dodal aby to madness nepočul ani nevidel: A až nadobudnem dostatočnú silu aby som vás viedol, vráťte sa pod moje velenie. Otočil som sa naspäť k madnessovi. Ešte než stadiaľ odídeme, mám na teba jednu otázku. Je mi ukradnuté kde ste sa zobrali vy, chlapci z Tryadesu, chcem vedieť len jedno. Čo znamenajú znaky Sloboda a krv ktoré sú vpísané do seba a čo vieš o Satoshim a Koutom Okamotových...
Návrat nahoru Goto down
 
Kroky v temnotách
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: