Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým číslo 5

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 26 2012, 18:08

Kojirou

Jakmile klon, který byl logicky několik stop přede mnou, přeci jenom měl mnohem vyšší rychlost a přibližovat se ze stejného místa jako já směrem k Shiritsuovi, byl tam mnohem dřív a jakmile se znovu objevila ta kytka, nečekal jsem na to, s čím dalším ještě vyrukuje. Vytáhl jsem výbušný lístek a položil jej na zem za běhu, respektive za brždění, z té stejné ruky jsem se odrazil a začal válet sudy do strany, do lístku jsem dal tolik chakry, že by měl vybuchnout po dvou nanejvýš třech sekundách a tedy v poli zásahu bychom měli být oba, ačkoliv na zemi je to vždy bezpečnější, protože místo dopadu na tělo je minimální, oproti pozici ve stoje, kdy na tělo působí jak žár, tak i tlaková vlna výbuchu, přesto by účinky neměly být zdaleka smrtelné.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 26 2012, 18:48

Shiritsu

Klon se zničil těsně před tvým útokem,útok tvůj a klona měl být těsně za sebou takže by si nemohl mít šanci nějak zareagovat pokud by kytka zničila klon těsně přede mnou tvůj útok musel ihned následovat.Neměl si čas hodit nějaký výbušný lístek když se klon zničil těsně před tvým útokem na mů solar,takže tvůj úder sem jednoduše zblokoval a ve probíhalo jako sem psal minule.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 26 2012, 19:33

NOTE - Klon byl první v pořadí, byl vržen mnou a tedy jeho rychlost byla větší, než-li jaké bych i v tom nejrychlejším sprintu zvládl dosáhnout, tím, že jsem ho odhodil, na mě působila "zákon akce a reakce" síla, která mě zpomalila a než-li jsem vůbec vyběhl, byl klon minimálně na půl cesty a než jsem se já dostal na tu půl cesty, měl by být u tebe, takže nevím, jak bych pro Boha nemohl na kytku zareagovat, nemluvě o tom, že můžeš napsat, jak situace pravděpodobně skončí, nebo dokonce dát možnosti konce, ale nemůžeš hráči bránit, aby využil něčeho, s čím ty nepočítáš. NOTE ENDED!
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 26 2012, 19:50

V tomto prípade má Seven pravdu, takže sa pokračuje podľa jeho útoku na teba Wink
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 27 2012, 21:36

Shiritsu

Když byl tedy klon mnohem dál než ty,tak když se zničil a ty si pokládal lístek tak sem hned začal uskakovat do zadu směrem od výbuchu před výbuchem sem se dostl na zem a výbuch mi téměř nic neudělal,když sem měl na to čas tedy jen menší spáleniny ale nic vážnýho asi stejně jako Tsurishi,využil jsem dýmu a do každé boty jsem si dal jedno semínko nebylo to zase vidět.Přemístil jsem se a skočil jsem do křoví,byl tam dým takže mě neviděl a já byl skryt a čekal jsem co udělá.Ve váčku jsem měl již poslední semínko a než by se mi udělali další atak by to trvalo chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 27 2012, 21:51

Kojirou

Skončil jsem s docela nehezky popáleným bokem, ale tím jsem se nehodlal nechat zastavit, postavil jsem se a poskládal pečetě na Kawarimi no jutsu. Shiritsua jsem ignoroval, bylo mi celkem jedno, kde je, místo toho jsem vytáhl obvaz a ráno ovázal, samozřejmě jsem už nevypadal jako Shiritsu, hlavně díky tomu výbuchu, ale beztak nemělo smysl ho mást a původní záměr byl zmást oba dva. Ovázání jsem provedl opravdu rychle a zamířil rovnou za Eimi. Ten boj už nemá smysl, nemůžu se k němu dostat dost blízko a tak bych tak akorát riskoval vlastní prohru... nemám tím co získat. Nedíval jsem se ji do obličeje, místo toho jsem ze stromu v podstatě vytrhal kunaie a shurikeny a uvolnil ji ze železného lanka. "Yuurinshi-sensei, nehodlám dál pokračovat v nesmyslném boji," zvolal jsem mírně roztřeseným hlasem, což bylo způsobeno tím, že jsem byl u Eimi tak blízko, jakmile jsem ji zcela uvolnil, oddělil jsem znovu lanko od shurikenů a kunaiů, abych nemusel doplňovat zásoby.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 29 2012, 22:22

Shiritsu

Viděl jsem jak šel pro Eimi a sundal ty kunai a shurikeny,potom zničehonic vzdal boj a volal po senseiovi.To si dělá srandu s někym takovym v týmu bejt nechci,on se vzdává? srab jeden nic neumí a potom tohle.Řekl jsem si hodně naštvaně a vylezl jsem kousek od toho místa kde sem stál úplně původně podíval jsem se na Tsurishiho.S někým jako je on nechci být v týmu je to pouze srab,to radši budu sám než s nim,slaboch.Řekl jsem hodně klidně stručně nechtěl sem se s nikym absolutně bavit,čekal jsem na to co se bude dít dál,při tom sem sledoval Tsurishiho.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 29 2012, 22:41

Pokračovať budeme až keď sa Lyall rozhodne čo ďalej s dedinou Smile Je mi to ľúto, žiadal som ho už 3 dni aby mi dal inštrukcie čo ďalej ale bohužiaľ sa na to vykašľal... Takže si počkáme a uvidíme čo ďalej Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 05 2012, 11:30

Note - Blacku, snad nebude vadit, že napíšu, ale přerušit nás kvůli dalším instrukcím můžeš kdykoliv, ale už je to docela dlouho, kdy tu byl nějaký post Sad Alespoň si užijeme nějakou srandu, jen pro případ, že pak po lese budeme honit kočku Cool laugh


Kojirou

"Hmm," ozvalo se jen a já se raději ještě ujistil, že je Eimi skutečně v pořádku, pak jsem se otočil na Shiritsua. Pomalu jsem si to namířil k němu, nešel jsem nijak rychle, měl by mít dost času na to si pořádně promyslet, proč k němu vlastně teď mířím. Říct nějakému shinobi, že je to srab a slaboch, to chce skutečně odvahu, protože to jsou dvě urážky, které si shinobi může skutečně vzít k srdci a které se neodpouštějí. Můj pohled však prozrazoval znechucení, nepřívětivost, rozhodně to nebyl ten výraz typu: "Co takhle být přátelé?" Možná dokonce i naopak: "Co kdyby ses, ty kupo sr*ček, raději nechal zabít dobrovolně?" Ale zase na rukou se mi neobjevil ten povlak chakry jako když jsem předtím na Shiritsua zaútočil, ať už proto, že bych snad neměl chakru, anebo proto, že bych nakonec neměl nepřátelské úmysly, to ale nemohl Shiritsu vůbec vědět, co vlastně plánuji, obzvlášť teď, když si pustil svou pusu možná až trochu moc na špacír, ale to byla jeho věc. Když jsem ale během cesty vytáhl kunai, mělo by mu být jasné, že na přátelské žvanění jsem k němu nemířil a i když jsem sparring ukončil, osobní spor je něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 05 2012, 20:38

Eimi

Všimla som si že Kojirou sa mi nepozeral do tváre, no moc ma to netrápilo. Keď ma odpútal, padla som na kolená a pozrela osm sa do zeme. Keby že chcem, porazím ich. Utešovala som sa v duchu, no neverila som tomu. Vedela som, že v tomto týme som najslabšia. Potom som sa pozrela pred seba, a všimla som si že Kojirou pomaly kráča k Shiritsuovi. Nerobila som si z toho hlavu a vstala som. No potom som si všimla že Kojirou tentokrát vytiahol kunai. A sakra, to budú problémy. So zatajením dychom som ich sledovala a dúfala som že sa nič zlé nestane.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 06 2012, 12:13

Shiritsu

Kojirou vyšel ke mně v ruce třímal kunai a bylo na něm jasně vidět jak se mu má slova nezalíbila,šel ke mě ale trvalo to docela dlouho,vzal sem si taky jeden kuani do ruky,abych potvrdil to že s ním chci bojovat.V pytlíku sem měl jen dvě semínka a už mi začali docházet,ale to on nevěděl,nevěděl sem jakou mám šanci na taijutsu souboj ale bylo mi jasný že nemůže mí moc chakry,udělal toho už hodně nechal sem ho tedy jít ještě blíž,ale byl jsem připraven zareagovat.Pojď srabe.Řekl jsem jak je mi vlastní velmi klidně a stručně,nechtěl jsem se s ním v žádném případě bavit když tak poklesnul u v mých očích
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 06 2012, 15:49

Kojirou

Přišel jsem až úplně k němu, na dosah paže, podíval jsem se na něj, mlčel jsem. "Když mnou tak opovrhuješ, tady mě máš! Co uděláš?!" Zvedl jsem na něj hlas a zároveň i paže do výše, byla to spíše póza typu: "Tak si bodni." než: "Nakopu ti zadek." Čekal jsem, co udělá, vědom si toho, že jsem mu dal dost dobrou příležitost k útoku, protože na tuhle vzdálenost jsem neměl šanci ruce zase dostat do vitálních míst, respektive do míst, kde by zásah byl smrtelnou záležitostí. V mých očích ale nebyl strach, spíše opovržení anebo možná i soucit nad tím, jaký idiot to přede mnou vlastně stojí. Teď ale rozhodnutí stálo na Shiritsuovi, mohl mě zabít anebo z toho vycouvat, v jednom případě by skončil jako vrah a slaboch, ve druhém jako zbabělec, ale bylo to přeci jenom jeho rozhodnutí.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 06 2012, 17:45

Shiritsu

Přišel ke mně až a moje povaha mi nedovolovala ho nechat bejt jen tak.Nešel by ke mně jen tak už to asi mám je to jasný,trapné.Řekl jsem si a vzal semínko které jsem měl jeětě a hodil ho pod sebe.To stačí,na obranu určitě.Řekl jsem si a když přišel ke mně tak sem vzal kunai a hodil ho na něj v momentě když zvedal ruce bylo to kousek přede mnou vyhnout se nemohl a kunai mu letěl na žaludek nemohl se tedy vyhnout,ale bylo mi ajsné o co jde takže sem byl rychle přpraven na to co se bude dít a s knuaiem v ruce sem na to čekal.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 06 2012, 18:22

Kojirou

Takže to prohlédl? Prolétlo mi hlavou, když jsem skončil na jednom ze stromů. Místo mě na místě zůstal pouze špalek ze dřeva. Alespoň už vím, že mu nemůžu důvěřovat, protože neměl žádný způsob, jak si to ověřit a kdyby bodl a nebylo to kawarimi, zabil by... Sledoval jsem ho ze stromu. Naštěstí pro mě mi zbylo dost chakry, nejspíše počítal s tím, že mě těch pár klonů vyčerpalo, ale... Vytvořil jsem je za pomoci zdroje vody, takže potřeba chakry byla minimalizovaná, teď ale přišlo do tuhého. Tady ale moc vody není a znovu ji získávat ze stromu nemůžu, potřebuji moment překvapení... Začal jsem skládat pečeti, nejdříve jsem vytvořil dva vodní klony: "Mizubunshin no jutsu," a až teprve jsem složil pečeti společně se svými klony: "Bunshin no jutsu." Každý rázem vytvořil svých dalších pět obrazů, což dohromady dávalo 15 obyčejných obrazů a 3 skutečné, respektive 2+1. Teď jsem teprve byl s chakrou na vážkách. Budu ho muset udolat bez Toukenu, ale vzhledem k tomu, že si tolik věří, neměl by to být problém. Než naše skupinka ze stromu seskočila, hodil každý po Shiritsuovi kunai, což znamenalo 18 letících kunaiů a z toho 3 byly schopny zranit. Poté jsme seskočili a vyběhli proti Shiritsuovi, vzhledem k dosavadnímu stylu boje by z jeho úhlu pohledu měly být všechny klony "skutečné".
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 07 2012, 00:06

Shiritsu

Byly vytvořeny další klony a na mě letělo hodně kuaniů,ale bylo hodně hloupé že kloni nebyly nějak rozmístění kunaie letěli z jednoho místa a tak nebyl takový problém se tomu vyhnout,bylo mi jasné že to nemhli v žádném případě být všechno vodní klony protože by nemohl mít tolik chakry,Jednoduše sem tedy uskočil do strany abych se vyhnul kunaiům dva ale letěli přece jenom na mě použil sem tedy kunai a hodil ho po tom jednom,ten druhý mě škrábnul do ramene ale bylo to jen kousíček.Fakt smůla že tohle byl zrovna kuani kterej mě mohl zranit ale je to v pohodě.vyběhli všechny klony naráz a tak sem vzal kunai s výbušným lístkem a hodil ho pod klony,bunshiny to muselo zničit všechny,vodní klony ty se mohli z toho dostat protože to bylo poměrně dobře vidět,použil jsem poslední semínko které sem si dal do druhého rukávu než sem měl to minulé a vrátil sem se kde jsem stál naposled,byl dým a tak sem toho využil vytvořil sem dva bunshiny kterém stáli vedle mě,přes kouř nemělo být vidět kdo jsem já.Mělo by to být tedy dva vodní klony a Kojirou proti mně a mým dvou klonům,
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 07 2012, 07:48

Kojirou

Jakmile normální klony doslova vybuchly, když byly zasaženy explozí z výbušného lístku, nechal jsem vodní klony zopakovat bunshin jutsu, měly dvě desetiny mé chakry a nevadilo mi, když budou cítit silnou únavu z nedostatku chakry, dým mi však zabránil vidět na Shiritsua přesně, nehodlal jsem se do něčeho tak riskantního pouštět, když jsem už věděl, co používá za rostlinné triky. Znovu naše skupina hodila po Shiritsuovi kunaie, tentokrát o pět méně (já bunshiny nevytvořil, takže deset pouze z vodních klonů). A odskoky jsme se dostali dál od oblaku dýmu.

Note - 18 lidí opravdu nemůže stát na jednom místě a brána vzdálenost a úhel - ze stromu - kunaie opravdu z jednoho místa letět nemohly, ale to jen btw., abych připomněl, že 13 lidí taky na jednom místě stát nemůže.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 07 2012, 12:26

Eimi

Chlapi, všetko riešia bitkou, povzdychla som si a pomalým krokom som sa vidala k jednému zo stromov čo boli nablízko. Mohol byť tak 20-25 metrov od bojiska. Vyskočila som na neho respektíve na jeden z jeho konárov, ktorý bol dostatočne dlhý a hrubý aby som si na neho mohla ľahnúť. Sledovala som oblaky, pričom som započula výbuch. Človek nemá nikdy pokoj. Pred chvíľou sme dobojovali a zase sú v sebe. Vybrala som kunai a začala som si ho hádzať z ruky na ruku. Dúfam, že zachvíľu skončia...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 07 2012, 17:56

Shiritsu

Na bojišti byl dým,byla tedy snížená viditelnost,sice pomalu ustupoval ale stejně se vidělo hůře,znovu vytvořil další klony a znovu po mně hodili další kunaie,díky dýmu jsem je viděl déle než bych potřeboval,byl jsem na pravé straně a když jsem viděl kunaie ihned jsem začal uskakovat do strany a směrem dozadu,moji dva kloni byly zasaženy a zmizeli,podařilo se mi uskočit proti většině kunaiům ale jeden mi letěl přimo na stehno a zasáhl mě ale naštěstí to byl kunai od bunshinu takže se nic nesstalo,další kunai mě zasáhl do boku a způsobil mi menší tržní ránu.Sakra na tohle mám ale fakt smůlu další mě zasáhl,ale potřboal by se už trefit nějak pořádně co tohle je,jesli mě chce jen škrábat tak by sme tady mohli bejt dlouho.Dým se rozplinul a viděl sem skupinku klonů,jak stojej vzadu bylo jich docela dost,ale bylo jasné že nemůžou to být jen vodní klony.Čekal jsem tedy a posunul se znovu na místo kde sem stál předtím,byl jsem připraven na dlaší obranu,akorát mi docházeli výbušné lístky měl sem již poslední.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 07 2012, 19:43

Kojirou

Musím ho dostat z dálky, jinak to nejde, už kvůli těm jeho rostlinám, kdo ví, kolik jich ještě je, ale nezdá se, že by se dokázaly dostat dál od něho. Jakmile dým ustoupil, zaměřil jsem se na Shiritsua, který tam stál v podstatě zcela sám. Vytáhl jsem shurikeny, do každé ruky dva, uchopil je mezi prsty, to stejné udělal taky zástup klonů. Stejně tak ale nemůžu do nekonečna vytvářet klony, i kdyby pouze obyčejné. A začal je odhazovat po dvou, vždy z každé ruky dva, následované shurikeny z druhé ruky, přičemž ta, která zrovna shurikeny odhodila, ihned sáhla pro další. Na Shiritsua jsem plánoval zaútočit všemi shurikeny, které jsem měl, což bylo 12, hozené po dvojicích je to 6 krát za sebou útok o 2 shurikenech každý, pokud mi v tom nijak nezabránil, znamenalo to, že na něj 6 krát letělo 26 shurikenů, z toho pokaždé 6 skutečných. Bez zabránění v tomto útoku, což bez útoku na dálku, který by skrz tuhle "sprchu" prošel, v podstatě nebylo možné, protože nebyl způsob, jak by se přiblížil, neovládal-li například jutsu, které by mu dovolilo zmizet v zemi anebo podobně, to znamenalo, že na něj zaútočilo celkem 156 shurikenů, z toho 36 skutečných.

Note - poslední souvětí jsem podtrhl tak, aby se v tom člověk neztratil, protože je docela dlouhé a pro ně koho možná složité, tj. že 1. věta je rozdělena a tedy podtržena + další matematika
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 07 2012, 20:57

Shiritsu

Dým ustoupil a tak bylo v pohodě vidět,najednou Kojirou začal vytahovat shurikeny stejně jako jeho klony a začal je po mně házet,jediná moje šance byla odskočit ihned mezi stromy,bylo jasné že všechny shurikeny nebudou pravé jen nějaká část ale nevěděl sem kolik,odskočil jsem tedy za strom,kde jsem se přikrčil,tak abych se celý skryl za něj bylo tam více stromů takře shurikeny prošli vždy jen nkteré na můj strom,ostatní se museli odrazit od jiných stromů,když byly shurikeny doházeny schoval jsem se do křoví a sledoval co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 07 2012, 21:38

Kojirou


"Kdo je zbabělec teď?!" Zavolal jsem na Shiritsua, který se začal schovávat. Jak chce, já mám času dost. Složil jsem pečeti na Kawarimi a stejně tak učinily vodní klony. Díval jsem se na místo, kde Shiritsu zmizel mezi stromy a poté v křoví, kývl jsem na jeden z vodních klonů a ten vyrazil tím směrem společně se svou skupinkou pěti bunshinů. Zjistíme, kolik má ještě rostlin, jestli tam je nějaké omezení, ale musí, minimálně je nemůže neustále krmit chakrou. Klony šly ve formaci, ve které byl vodní klon až předposlední, takže při útoku zepředu měl dost šance na únik i bez využití kawarimi a útok zezadu by nejdříve schytal bunshin a tedy šance na únik by měla být též. S druhým vodním klonem a jeho skupinkou pěti bunshinů jsme vyčkávali opodál.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 07 2012, 22:52

Shiritsu

Vytvořil jsemm tři bunshiny,které tam byly se mnou,čekal sem až se přiblíží přímo k nám,když u nás byl první klon tak klony na ně vyběhli a začli s útokem bunshiny by se měli zničit navzájem a já sám sem vzal jeden kuani a hodil ho na předposeldní klon bylo to zničehonic takže by se neměl vyhnout protože to nečekal,poté jsem zaútočil na posledni klon který tam byl v řadě,kunaiem sem zaútočil na bunshin který musel být hned pryč,poté jsem odskočil kus dozadu a dával jsem si pozor na další útok,Kojirou udělal další pečetě takže opravdu nemohl mít už žádnou chakru nemohl pořád dělat nějaké techniky,už musí jít na soubouj jiank to bude muset vzdát.Řekl jsem si a sledoval další možný útok,zbyl tam jeden bunshin ještě a tak sem po něm jen hodil kunai adával jsem si pozor na útok.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 08 2012, 16:42

ok od ted už to nepoužiju,jestli ti to pomůže

Edit by Lyall: Jop, díky.. a teď smažu ten spam a pokud se vám ještě chce, tak můžete pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 08 2012, 17:16

Kojirou - Vodní klon I

Jakmile jsem byl proboden, zůstal tam špalek, byli jsme u stromů, takže jsem nedal Shiritsuovi šanci na únik a ihned, jakmile jsem měl šanci, jsem na něj skočil zeshora a zaútočil kunaiem, mířil jsem mu na hlavu, a protože to bylo zeshora, neměl by mít šanci na rychlou reakci.



Kojirou - Vodní klon II

Ve chvíli, kdy zmizely bunshiny prvního vodního klona, vyrazil jsem rychlým tempem směrem k Shiritsuovi se svojí skupinkou, přibližoval jsem se tak, abych na sebe upoutal pozornost, to je velmi hlasitě, což by reflexivně upoutat pozornost mělo, aby první vodní klon měl šanci provést svůj útok s devastujícími účinky. Dokonce jsem byl v případě neúspěchu ochotný hodit sám po sobě, resp. po prvním vodním klonu, kunai tak, aby ho zničil, což by vytvořilo dojem relativního bezpečí, ale protože je vodní klon z vody a na vodu se rozpadne, tak by poté prošel skrz a minimálně tento útok by měl zasáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 08 2012, 19:41

Eimi

Videla som ako Kojirou mieri na Shiritsua, kuaniom na hlavu. Inokedy by som to nechala tak, ale teraz som nemohla. Mysli, urob niečo... Furt si opakovala. Rýchlo som vybrala kunai a hodila ho nad Shiritsuovu hlavu, aby som zasiahla Kojirouov kunai. Hodila som ho čo najrýchlejšie a najsilnejšie, aby Kojirou vybočil z dráhy a nezasiahol ho. Ukludnite sa obaja! Zakričala som z plných pľúc, aby ma obaja počuli. Sensei nič nerobí, to sme vyfasovali toho najlepšieho. Nikdy som takto neuvažovala ani nekonala. Rýchlo som sa k obom rozbehla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým číslo 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým číslo 5   Tým číslo 5 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým číslo 5
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tým číslo 8
» Tým číslo 4
» Tým číslo 7
» Cvičiště číslo 3: Tým Aya
» Cvičiště číslo 6: Tým Akagami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Forest Country :: Mise :: Treningové pole-
Přejdi na: