Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Karadin Hyuuga

Goto down 
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
avatar

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 23
Bydliště : Letničie

PříspěvekPředmět: Karadin Hyuuga   Sun Apr 12 2015, 21:35

Jméno:Věk:Pohlaví:

____


Oblíbené:Neoblíbené:
- ľudská hlúposť, nelogickosť u vecí, ľudí, zlý prístup druhých k svojej osobe,   nerešpektovanie pravidiel a iné.


Zlozvyk:
Ignorácia
(Nie je to ani tak zlozvyk, ale ak Karadina niekto nezaujíma, tak ho proste ignoruje)


Cíl:
Uviesť do života kekei genkei klanu Hyuuga a zároveň jeho (byakugan) ovládnutie .


Zajímavosti:
Karadin ako jediné dieťa klanu Hyuuga sa narodilo so svetlomodrými očami.


Povaha:
Priateľská, dobrosrdečná, no v určitých prípadoch agresívna, ingnorantská.


Rodina:

Otec
Hayashi HyuugaMatka
Ushina Hyuuga, mŕtvaKlan: Hyuuga


Historie:

Karadin sa narodil ako člen klanu Hyuuga. Jeho život sa začal smrťou jeho matky. Preto bol jedináčikom a mal len otca  Hayashiho. Hayashi patril do druhej skupiny Hyuuga klanu, ktorý chcel povzniesť život Kekkei Genkai, preto následkom bol aj zrod Karadina. Hayashi dúfal, že ak sa mu narodí syn, dokáže ovládnuť silu byakuganu, pretože sily klanu boli v minulosti silno oslabené a techniky typu Kaiten, Juuken sa prestali používať.  Preto Hayashi chce začať novú éru klanu, kedy Karadin začne študovať nové techniky a vzdelávať sa, pretože deti klanu Hyuuga sú inteligentné a vedia sa o seba postarať i samé. No kedže spoločnosť klanu tvorila už len staršia generácia a detí nebolo, nemal sa už kto starať o život a vedienie klanu. Hayashi sa rozhodol, že prevezme život Karadina do svojich rúk a začne ho učit základné techniky nového typu bez použitia Byakuganu. Hayashi nazval túto životnú udalosť ako znovuzrodenie Ushi, ktorú pomenoval podľa svojej ženy, ktorú veľmi miloval. Keďže klan je naplnený životnou radosťou a prijíma sily z okolitej prírody, Hayashi začal rozmýšlať, ako vytvorí pečate pre zrod nových techník bez použitia byakuganu. V minulosti klan používal techniky typu Hakke, kedy nepriateľovi boli uzamknutné chakrové body, háčik bol však v tom, že musel byť aktivovaný byakugan. No po dlhom rozmýšlaní si Hayashi uvedomil, že táto technika môže byť použítá aj bez kekkei genkai, stačí len nadobudnúť životnú silu prírody a preniesť ju do koncov svojich prstov a zmiešať ju s vlastnou chakrou a zároveň zdokonaliť túto techniku za pomoci taijutsu. Síce užívateľ nevidí presné chakrové body nepriateľa, ale vie ich zmyslovo vycítiť a pomocou taijutsu deaktivovať. Tútú techniku ktorú nazval: Hakke  Shimeru začal vyučovať svojho syna v 10 rokoch. Hayashi povedal, že úplná dokonalosť tejto techniky nikdy nebude, no nato mu jeho syn Karadin povedal: „Ninja z klanu Hyuuga sa snaží doviesť svoju techniku k dokonalosti, preto je dôležité mať základ a z toho vychádzať“. Karadinov otec sa zamyslel a po piatich rokoch učenia tejto techniky prišiel na novú téoriu. Teória Kinshi. Každý ninja by mal ovládať aj defenzívu. „Ak bojuješ zblízka, musíš ovládať defenzívu“. Povedal Hayashi. Preto začal s výučbou novej techniky nazvanej Kinshi. Užívateľ zmieša načerpanú životnú energiu a chakru do svojho tela, najmä do svojho telového plášťa – koža. Užívateľ uvoľni svoje chakrové body a chakra s energiou sa rozmiestni po bokoch užívateľa. Technika funguje v tom zmysle, ak užívateľ rýchlo aktivuje túto techniku a nepriateľ napríklad hodí kunai po užívateľovi, kunai sa odrazí od tela. Keď túto teóriu vysvetlil Hayashi svojmu synovi, Karadin si uvedomil zmysel tejto techniky a jej budúcnosť využitia. Od vtedy prešiel rok, čo Karadin zdokonaluje techhniku Hakke Shimeru a trénuje techniku Kinshi.
Život Karadina bol a je bezstarostný, pretože si so svojím otcom rozumie i so svojími priateľmi. Každý deň Karadin chodieva na čerstvý vzduch do prírody, kde načerpáva energiu, aby zdokonaloval svoju silu. Keďže Hayashi už má svoj vek, spolieha sa na senseiov vo vesnici, ktori si poradia už s výučbou nových techník pre Karadina. Hayashi počas rokov trénovania ochorieval, a preto už prestal trénovať svojho syna. Spolieha sa na jeho vlastnú myseľ a inteligenciu. Cieľ, ktorý chce Karadin dosiahnuť, je zdokonalenie svojich techník a uvedenie byakuganu do života. Ak Karadin obnoví kekkei kegai, jeho sila vzrástne niekoľkokrát.Foto
KARADIN

____


Hlavní atribut:
Rýchle čerpanie životnej energie z prírody.


Specializace:
Ninjutsu, Taijutsu


Zbraň:
Kunaie , Shurikeny, Dýmovnica...(Nemá žiadny meč)


Techniky:

Hakke Shimeru – (Uzavretie čakrových bodov)
– technika funguje na princípe Hakke rokujūyon shō, len bez použitia byakuganu

+ zničenie chakrových bodov u nepriateľa
- rýchlosť techniky – technika nie je taká účinná ako pri hakke rokujūyon shō,  užívateľ dokáže deaktivovať len niektoré chakrové body


Kinshi – technika defenzívy
(uvoľnenie chakrových bodov v tele a sústredenie energie okolo užívateľovho tela)


Naposledy upravil Shika-san dne Thu Jun 18 2015, 15:46, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Karadin Hyuuga   Sun Apr 12 2015, 22:52

Co je to ta životní energie přírody? Jen aby nedošlo k nedorozumění, jelikož to chápu stejně jako Narutův sennin mod. Což bych nemohl povolit.

+ Uzavírání chakrových cest bez Byakuganu se mu povede jen někdy, protože Byakugan je potřebný k tomu, aby ty cesty viděl a bez Byakuganu je nemůže vidět, takže se trefuje na náhodu.

Každopádně po odpovědi povoleno Smile

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
avatar

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 23
Bydliště : Letničie

PříspěvekPředmět: Re: Karadin Hyuuga   Sun Apr 12 2015, 23:00

Tá životná energia nie je nič špecifický a ani som nechcel, aby to vypadalo jak senjutsu, je to len čistá energia proste, ktorá Karadina naplňuje, pretože je zvyklý na prírodu a vzduch. Je to len pre neho určitý pocit,pozitívne myslenie ktoré mu dodáva silu.

Tak sem to aj myslel s tým byakuganem, že keďže nevie aktivovať byakugan je to náročná technika, ktorá funguje len náhodne. Hlavný zmysel tej techniky je, že koncentruje chakru do svojich rúk, konkrétne do prstov, ktoré keď nárazom udrú do nepriateľa mali by mu zničiť určité chakrové body, ale len náhodne, preto bude Karadin naďalej trénovať presnosť.

Dúfam, že rozumieš.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Re: Karadin Hyuuga   Sun Apr 12 2015, 23:08

Ok, teď už to chápu, takže s tím nevidím žádný problém Smile Teď už jen počkáme na dalších pár charakterů a začne se hrát Smile

____________________________
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Karadin Hyuuga   

Návrat nahoru Goto down
 
Karadin Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shijin Hyuuga
» Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki
» Ruby Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: