Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úvodní zkouška(Reiki)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeMon Jun 01 2015, 22:37

Bylo odpoledne kolem 4 hodin. Dnes byl důležitý den. Vše co si potřeboval si měl sebou a věděl si, že se to bude dít. Akademii si dokončil, jenže před 10 lety se to trochu změnilo, a genin by měl vykonat i praktickou zkoušku než bude přiřazen do týmu. Byli jste pár kilometrů od Kumo, někde hluboko v lese kde bylo několik ninjů co si neznal. Vedle tebe stál chlap s několika katany na zádech. Tvářil se přátelsky, ale tys ho nikdy neviděl.

Ten ninja na tebe pohlédl a usmál se."Zlom vaz, chlapče." Prohodil pro tebe neznámý ninja. Vypadal mile, i když zde stát bylo jeho povinností. Stáli jste před kovovou bránou která byla vchodem do travnatého čtverce a nad ní byla velká značka s číslem 3. Ty si viděl pouze jednom přední stranu, protože se rozpínavě táhla do obou stran a ztratila se v lesích, byla to 4 metrová travnatá stěna. Mezi tebou stál poměrně mladý kluk, nebo spíše chlap vypadal tak na 25 a byl ve zbroji. Vzal do ruky velký svitek a roztáhl ho. "Reiki Tashiro." přečetl tvoje jméno klidně a pohlédl na tebe jako kdyby tě měl ujistit o tvém vlastním jménu. "Podstupuješ zkoušku síly, odvahy a rozumu! Každá zkouška je jedinečná, a navržena zkušenými ninji. Tvou zkoušku navrhla sama Raikage, Sora Raguki. Navrhl se sama." řekl. On sám nezatajoval překvapení v hlase. Málo kdy se navrhla sama Raikage, spíše vůbec a když jo tak jen pro svůj klan."Tvůj úkol bude najít ten správný svitek a bezpečně ho dopravit ven z objektu. Ten poznáš tak, že na něj bude napsáno slovo Kai. Zkouška může trvat několik dnů, a nikdo ti nebude pomáhat." Dokončil. "Nějaké otázky?" zeptal se tě a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeMon Jun 01 2015, 23:10

Reiki

Dorazil jsem pomalu na místo kde se měla odehrávat má zkouška. Všude kolem byli ninjové kteří nejspíš měli stejné poslání jako já, ale jejich nadšení z tohoto dnu bylo podstatně větší než to moje. Nijak jsem nereagoval na lidi kolem, můj pohled spíš zaujala travnatá stěna která vedla do jakéhosi travnatého čtverce. První věc která mě napadla byl labyrint. Nijak víc jsem o tom nepřemýšlel a ani jsem nemohl protože můj vnitřní svět narušil nějaký ninja který mě oslovil. Svým způsobem mi popřál hodně štěstí, ale moje reakce na něho nebyla nijak přívětivá. Místo odpovědi jsem mu daroval chladný pohled svýma rudýma očima které byli dost děsivé v tom černém bělmu. Můj lhostejný výraz ve tváři přetrvával a pohled jsem asi po dvou vteřinách odvrátil zpátky k bráně. Muž přede mnou který držel svitek ho rozbalil a hlasitě zvolal mé jméno. Můj typický pohled se přesunul na něho a vyslechl jsem si o co tu vlastně jde. "Raikage." Pomyslel jsem si jedním slovem když jsem zaslechl, že mou zkoušku navrhla ona. Nevěděl jsem proč zrovna ona a asi to nebylo jen tak, ale nijak jsem to teď neřešil takže v mé tváři překvapení nikdo nenašel.
"Nějaká pravidla?" Otázal jsem se chladně, skoro až tiše, přičemž jsem se pomalou chůzí vydal k bráně abych to nijak nezdržoval. "Doufám že tenhle výmysl alespoň k něčemu bude." Proběhlo mi hlavou a to už jsem stál přímo v bráně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeWed Jun 03 2015, 11:27

"Žádná." řekl muž se svitkem a trochu se na tebe usmál. Před tebou se začala vrzavě otevírat kovová brána do které si mohl vstoupit. "Zkouška tedy započala." slyšel si za sebou ,a když si byl dostatečně daleko. Ta se ta velká kovová brána zase zavírala. Před sebou si viděl les, ale jen opravdu přímo před tebou, protože k nohám ti foukal teplý vánek a mezi stromy se začali objevovat zrnka písku. Když si se koukl pořádně dále, tak za dvacet metrů tam bylo mezi stromy žluto a písek se po větru dále rozpínal do lesa. To samé bylo ze všech stran kolem tebe. ať si se koukl doleva a nebo doprava. Jen za tebou byli kovové dveře.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeWed Jun 03 2015, 14:08

Reiki

Když jsem vstoupil železnou bránou zahlédl jsem před sebou les který mě až tak moc nepřekvapil. Víc mě zaujal ale ten písek co byl za ním, který jsem viděl už odtud. Došlo mi tedy, že těch stromů tady nebude moc. Pomalým tempem jsem se vydal směrem skrz ty stromy abych došel tam, odkud vane ten teplý vítr. Bylo jedno kterým směrem jsem se vydal, ze všech stran to bylo stejné. Byl jsem však podezíraví v momentě co jsem dorazil k prvnímu stromu. Zvedl jsem pohled a všiml jsem si, že strom u kterého stojím není zrovna tak vysoký. Neváhal jsem tedy a vyběhl jsem po kmeni na nejnižší silnější větev, odkud jsem se rozhlídnul kolem sebe kdybych náhodou zahlédl něco podezřelého.


Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeWed Jun 03 2015, 15:51

Vylezl si po stromě a zaslechl si hrom, který se ozval někde za tebou když si se rozhlédl tak tak si i z nejnižší větve viděl, že kolem dokola je jenom pár metrů vegetace a dál už je to jenom samá poušť.Ty velké kovové dveře tam už nebyli a vypadalo to jako kdyby tam nikdy nebyli ani ta 4 metrová zelená zeď. Vypadalo to, že si ně nějakém ostrůvku vegetace, a zbytek je poušť
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeThu Jun 04 2015, 13:59

Reiki

Nechápavě jsem se poohlédl přes rameno kde zmizela brána i s celou zdí. "Jsem snad nějakej čmuchal svitků?" Pomyslel jsem si znuděně a seskočil jsem zpátky na zem. Pomalym krokem jsem se vydal na kraj "ostrůvku" kde začínala poušť. Když jsem tam pomalu došel, klekl jsem si na jedno koleno a ruku jsem zabořil do písku abych si nabral hrstku do dlaně. Zajímalo mě jestli je to skutečný písek, tak jsem ho nechal pomalu prosypávat mezi prsty. Neměl jsem ponětí co bych tady měl dělat, bez vodítek bez ničeho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeFri Jun 05 2015, 11:20

Písek skutečný byl pod, a pod tíhou gravitace ti protékal mezi prsty. Nebylo nic pořádně v dálce vidět, ale jedno bylo jasné. Více jak den tu bez vody nevydržíš a písek, který se agresivně roztahuje možná brzy tento ostrůvek pohltí. Buď si na cestu mohl vyrazit teď, a nebo se pokusit třeba vyšplhat na tu nejvyšší větev a rozhlédnout se. Prohledat celý ostrůvek jestli tu nějaká nápověda není.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeSat Jun 06 2015, 15:26

Reiki

Podrážděně z celého tohohle úkolu, jsem vyběhl na nejbližší strom až do koruny. Nevěděl jsem co v téhle situaci mohu dělat a tak jsem se začal rozhlížet do všech stran, jestli v poušti něco neuvidím. Když ne, tak po ostrůvku který byl zřejmě jediné místo na přežití.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeSun Jun 07 2015, 01:09

Trvalo to tak hodinku, ale nakonec si našel v jednom z keřů vedle stromu svitek. Když si ho roztáhl tak tam bylo napsané. "Nejdřív utíkej!" bylo to strašně zvláštní, ale najednou se roztřásla země a uviděl si jak z jedné strany, na kterou bylo vidět vlnu z písku, která se začala valit a vypadalo to, že ten ostrůvek brzy pohřbí i s tebou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeSun Jun 07 2015, 14:14

Reiki

Zahlédl jsem z dálky nějaký svitek a tak jsem k němu hned přiskočil. Zpočátku jsem byl rád že jsem konečně něco našel, to co jsem si v něm ale přečetl mě už moc nepotěšilo.
"Teď utíkej?" Co to sakra..." Proběhlo mi hlavou nechápavě, ale to už jsem zahlédl velkou písečnou vlnu která se blížila docela rychle. Postavil jsem se vzpřímeně a chvilku jsem tak nevěřícně sledoval blížící se vlnu. "Tohle pro mě připravila Raikage huh?"
Otočil jsem se na opačnou stranu, rozeběhl jsem co nejrychleji to šlo a přeskákal jsem pár těch stromů na ostrůvku z větve na větev. Z posledního jsem se pořádně odrazil abych dopadl od ostrůvku co nejdál a hned jak jsem tak učinil, jsem se rozeběhl dál do pouště ve snaze vlně utéct.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeSun Jun 07 2015, 21:36

Utíkal si před vlnou z písku což bylo moudré, protože během chvilku to spolklo ten živý ostrůvek a ještě chvilku pokračovalo. Pak ta vlna spadla jako kdyby tě to jen mělo vyhnat ven. Pražilo na tebe slunce a bylo to nepříjemné. Pokud tě napadlo kouknout na svitek tak se text záhadně zmenil.

"Takže si přežil ? No dobře tak pokračuj musíš najít ten svitek, ale zadarmo to nebude. Budeš muset přežít v těch nejhorších podmínkách a dávat si pozor na okolí."

Znělo to docela stručně a psáno to bylo elegantně.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeMon Jun 08 2015, 12:29

Reiki

Po několika metrech jsem se zastavil když jsem zaregistroval, že vlna už dopadla a dál mě nepronásleduje. Utřel jsem si pot z čela a hluboce jsem oddechl. To vedro tomu moc nepomáhalo a tak jsem si podrážděně olízl suché rty. Zkontroloval jsem svitek jestli mi náhodou cestou někde nevypadl a to už na něm byla úplně jiná zpráva než předtím. Podle stylu písma a toho co říkal muž před bránou mi došlo, že text je od samotné Raikage.
"Když už se mě chce zbavit, mohla to udělat lepším způsobem." Řekl jsem si potichu pro sebe a svitek jsem zastrčil zpátky do kapsy. Nezbývalo mi nic než se vydat dál. Ofinku jsem si přehodil přes obličej aby mi alespoň něco stínilo oči před tím ostrým sluncem a pomalu jsem šel dál tím směrem. Normální člověk by se cítil asi trošku úzkostlivě v takové situaci. Já to ale bral s klidem a nějak jsem to neřešil. To jestli přežiju už teď moc nezáviselo jen na mě.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeThu Jun 11 2015, 11:19

Šel si dál pouští a nic zajímavého se nědělo, tedy až na strašné vedro a nepříjemný písek, který tě neustále ovíval a dostával se všude. Najednou si vyšel na horizont jedné z dun a uviděl si dolinu. Stál si na okraji a viděl si jak dole je zase ostrůvek plný zeleně tentokrát obohacený i vodou. Mohl si tam nejspíše načerpat sílu a vodu, anebo by tak mohl být i další svitek.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeThu Jun 11 2015, 13:20

Reiki

Začalo mi být opravdu velké vedro. Z čela sem si utřel pot a sundal jsem si tričko které jsem si následovně přehodil přes hlavu aby se mi neuvařil mozek. No netrvalo dlouho a došel jsem na kraj jakéhosi kráteru v kterém byl ostrůvek s oázou. Když jsem z dálky zahlédl vodu, mé oči se znovu rozzářili a já seběhl dolů rovnou k travnatému kousíčku. Hned jak jsem tam doběhl jsem pohodil pásek se ZVN na zem i s tričkem a skočil jsem do tý větší kaluže vody která se tam nacházela. Byla to nehorázná úleva. Když jsem se vynořil, udělal jsem si z rukou mističku a začal jsem nenasytně pít. Když jsem se po chvíli osvěžil, vylezl jsem zpátky na trávu kde jsem se rozplácl vyčerpáním. Chvilku jsem tak oddychoval ale pak jsem se sebevědomě vyškrábal zpátky na nohy. Neměl jsem v plánu tu zůstávat zbytečně dlouho a tak jsem začal po ostrůvku hledat další svitek, třeba podobný tomu který jsem našel hned na začátku. Z kapsy jsem ale vytáhl ten první svitek a pro jistotu jsem ho zkontroloval jestli se text opět nezměnil.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeThu Jun 11 2015, 19:29

Svitek byl prázdný bez jakéhokoliv textu. Uslyšel si rány všude kolem sebe a najednou se ze zdi vynořil obří štír co byl strašně zvláštní, protože na konci ocasu neměl bodák, ale kulatou obruč. Zacvakal klepety a tys přes stromy mohl vidět jak se v té obruči na ocasu najednou objevila velká ohnivá koule a po chvilce se jako fireball rozletěla, přímo na tebe na ten ostrůvek.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeFri Jun 12 2015, 01:42

Reiki

Chvilku jsem tak neúspěšně prozkoumával celý ostrůvek když v tom se ozvala velká rána. Moc mě to nevylekalo ale když jsem se otočil za tím zvukem zahlédl jsem obrovského škorpiona který nevypadal moc přátelsky. Dost znechuceně jsem na něho pohlédl a odhrnul jsem si vlasy z očí.
"To jako vážně? Tady si ze mě asi někdo dělá srandu..." Řekl jsem si pro sebe nevěřícně a to už jsem zahlédl obří ohnivou kouli která se na mě rozletěla. Rozeběhl jsem se co to jen šlo a skočil jsem za nejbližší strom/kopeček či větší kámen ke kterému jsem stihl doběhnout aby mě ohnivá koule nezasáhla. Ostrůvek ale co nevidět shoří na popel a já neměl moc času tu v tom žáru pobývat. Složil jsem rychle pár pečetí na kawarimi a rozeběhl jsem se na místo kde jsem pohodil svou ZVN. Bez ní jsem moc šancí neměl.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeFri Jun 12 2015, 12:50

Shořela část ostrůvky a tys viděl jak ten štír bolestivě a nepřátelsky zasyčel jako kdyby ho to ranilo. K další kouli se už nenapřáhl jen chodil kolem dokola, aby tě ven nepustil, ale zároveň nepoškodil ostrůvek plný zeleně.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeFri Jun 12 2015, 13:50

Reiki

Doběhl jsem ke své ZVN a zpozoroval jsem chování škorpiona když poškodil ostrůvek. Tak takhle to je... Docvaklo mi bleskurychle a já sáhl do svého vaku z kterého jsem vytáhl výbušné lístky. Pomalým krokem jsem se vydal po ostrůvku a na každý strom jsem jeden nalepil, také na zem se vzdáleností mezi nimi podle rozsahu výbuchu. Když jsem pokryl snad celý ostrůvek došel jsem na kraj aby mě měl škorpion na očích.
"Dám ti šanci, pokud mi rozumíš. Zmiz odsud a už se nevracej, nebo zničím tenhle tvůj krásnej kousek vegetace." Řekl jsem chladně ale hlasitěji než kdy předtím. Nebylo moc zvykem že bych se projevoval takhle nahlas, takže jsem z toho byl i sám překvapený.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeFri Jun 12 2015, 14:15

Štír naštvaně zasyčel. Chodil nervozně z místa na místo a bylo vidět, že neví co má dělat. Docházelo mu o co se jedná. Nakonec musel ustoupit i když nechtěl. Otočil se a zavrtal se do stěny kráteru. Bylo zase ticho a klid. Ostrůvek se naštěstí nerozhořel, protože ho štír trefil jen z části a zbytek uhasil písek, který zde neustále proudil.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeFri Jun 12 2015, 17:12

Reiki

Když štír ustoupil zpátky do stěny kráteru, mírně jsem se usmál jako náznak spokojenosti z vítězství. Přemístil jsem se zpátky abych prohledal zbytek ostrůvku zda tu vážně není žádný další svitek. Ať už po úspěšném nebo neúspěšném hledání, jsem sebral vyprázdnil svůj váček se ZVN a vše v něm jsem si nastrkal do kapes, nebo kam se to prostě vešlo. Utrhnul jsem několik velkých listů ze stromů co zbyli a vystužil jsem váček zevnitř dost neprodyšně několika vrstvami aby neprosákly vodu a nabral jsem si do něj co nejvíce vody se tam vešlo z té kaluže. Udělal jsem si takovou provizorní hadrovou čutoru a pomalu jsem se připravil na cestu.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeTue Jun 16 2015, 19:39

Vyšel si z kráteru a šel dál. Dlouho se nic nedělo, ale tvoje provizorní čutora ti pomáhala se držet v pohodě a studená voda ti pomáhala se žárem a žízní. Bylo to náročné jak psychicky tak i fyzicky, protože nikdy nic nebylo a tys neznal důvod proč to tak vůbec je tím, že se nic nedělo si mohl sem tam zkontrolovat svitek. Na svitku se objevila nová věta.

"Splnil si první úkol, velmi působivé."

Sotva si to dočetl země začala křupat a písek se začínal transformovat do tvaru. Zpočátku to mohlo vypadat, že tě chce pohltit, ale tak to nebylo. před tebou se začal formovat několika věžatý písečný hrad. Byl obří, podobný Raikageho honosné budově. Chvilku to trvalo, než se písek převalil sem a tam, ale po chvilce se najednou otevřeli velké zpočátku písečné dveře, ale viděl si, že z druhé strany byli dřevěné. První místnost co byla vidět byla velká hala s velkými sloupy jako podpěry. Bylo zde snad vše o čem se může snít. Velký krby, velké pohovky na sezení a všude možně obrazy nějakých osob, co si neznal, ale vypadalo jak už to na portrétech bývá velmi povýšeně, ale mocně.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeTue Jun 16 2015, 23:42

Reiki

Když jsem se pomalu plahočil nekončící pouští, ocitl jsem se dost daleko od ostrůvku který jsem za sebou nechal.
"Smrt je nevyhnutelná, pokud se mi postavíš do cesty." Řekl jsem si potichu sám pro sebe a na tváři se mi objevil zrádný úsměv.
"Kai."
Šeptl jsem s jednoduchou pečetí a aktivoval jsem výbušné lístky které byli poseté po ostrůvku, čímž jsem ho celý obrátil vzhůru nohama. Škorpion tedy někde v písku teď zřejmě umřel a já byl spokojený z toho co jsem udělal. To už jsem ale zkontroloval svůj svitek na kterém se text opět změnil. Nijak jsem na to nereagoval, když v tom se předemnou vztyčil obrovský hrad do kterého mě pustili dřevěné dveře obalené pískem. Pomalu jsem vešel dovnitř a začal jsem se rozhlížet kolem. Bylo to celkem honosně vybavené, působilo to dost historicky, ale já pokračoval s klidem dál skrze tuto velkou halu. Netvářil jsem se moc nadšeně, bylo toho moc a já nevěděl, co si o tom všem myslet.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 00:10

Uslyšel si zakřupání a když si stál uprostřed haly tak se ten hrad zase zbortil, ale písek tě nezavalil bylo to jako písečná rotující kopule, které tě nepustila ani jedním směrem ven. Bylo to kompletně uzavřené a písek rotoval pořád dokola. Sem tam byli vidět sloupy té haly v té bouři písku. Nemohl si se z toho nijak normálně dostat, protože to rotovalo rychle a hlavně by to bylo asi dost bolestivé.

Najednou se před tebou zformovala něco jako pusa, která si dokázala udržet trvat. "Kdo jsi??" zeptala se hlasem, který se i přes vítr, který se díky tomu všemu zvedl rozléhal všude možně.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 00:17

Reiki

"Záleží na tom, kdo se ptá." Odsekl jsem nemile a rozhlédl jsem se kolem na rotující písek který mi odřízl všechny cesty pryč. Neměl jsem moc na výběr ale rozhodně jsem neměl náladu něco říkat mluvícím ústům jen tak pro nic, za nic. Reflexivně jsem ale sáhl do kapsy, kde jsem uchopil svůj kunai a byl připravený ho vytáhnout kdyby se něco semlelo.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 00:31

Chvilku bylo ticho. Pak se pusa zmenšila a objevila se hlava co připomínala dospělou ženu tak kolem 30 let. Byl to, ale stále obraz v rotujícím písku, který si držel svůj vlastní tvar. Teď když ta hlava ženy promluvila tak hlas byl o něco jemnější. "Zeptám se ještě jednou. Kdo jsi ??" zněl sice jemněji, ale bylo v něm slyšet patřičné znepokojení.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úvodní zkouška(Reiki) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úvodní zkouška(Reiki)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Úvodní zkouška(Tsugumi)
» Úvodní zkouška(Tsubaki)
» Úvodní zkouška(Shirokuma)
» Úvodní zkouška(Kisuke)
» Reiki Tashiro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Kumogakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: