Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úvodní zkouška(Reiki)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 00:49

Reiki

"Alespoň vidím tvou tvář. Jmenuji se Reiki když to teda musíš vědět." Řekl jsem pohrdavým tónem a trošku podrážděně protože jsem neměl na výběr. Nebyla odtud jiná cesta a zřejmě to celé záviselo na ní.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 01:03

??

"Reiki..." tvář se na chvilku zamyslela. "Měla jsem čekat na chlapce se jménem Reiki." řekla pak klidně a hlas zase proudil po celé místnosti, ale tentokrát klidně. Zase se odmlčela jako kdyby byla nějaká zpomalená. "Reiki ..... Tashiro .. ach ano, i když své příjmení neznáš tak jako část svého života." řekla nakonec a zase se odmlčela.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 01:15

Reiki

Tashiro? .. "Odkud znáš mé jméno?!" Vykřikl jsem na ní a mé oči se úplně rozzářili. Nechápal jsem kdo je ani odkud zná něco co já ne ale rozhodně jsem to nechtěl nechat být jentak.
"Co ještě víš o mé minulosti?!" Zvýšil jsem hlas a vytasil jsem z kapsy kunai v bojovém postavení.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 01:22

??

Postava naklonila hlavou a prohlížela si tě. Najednou tě zezadu něco chytlo za ruce a pevně ti je svázalo. Bylo to nějaký slepený pevný písek, každopádně si to nečekal, protože to přišlo bez ohlášení. "V mém době nebude použita žádná zbraň!" vykřikla nahlas ta žena a to chapadlo ti silně obtočilo ruku až tě donutilo křečovitě upustit zbraň. Jelikož ti to sevřelo celou paži. Kunai zmizel i s tím pískem a tys byl opět volný. "Tvé pohnutky jsou před tebou skryty. Tvá minulost je před tebou uzavřena. Tvé jméno bylo zatajeno" řekla najednou opět klidně.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 01:36

Reiki

Pff. Odfrknul jsem si když mi písek sebral kunai a já opět pohlédl na ženu. Snažil jsem se uklidnit i když mi to moc dobře nešlo, ale po chvilce jsem se zhluboka nadechl a řekl jsem klidně:
"Řekneš mi teda co o mě ještě víš? A jak se mám dostat z téhle zkoušky?"

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 01:45

Tora

Tvar hlavy se nechal chvilku unášet proudem kolem dokola a pak se zastavil. Začala mluvit po svém a přímo ti neodpověděla "Tak tedy začneme. Jmenuji s Tora." představila se ti a pak pokračovala.
"Začneme třeba tím, že mi vysvětlíš proč si zničil obydlí štíra i přes to, že se ti vzdal.Co tě k tomu vedlo." zeptala se a po chvilce kývání na tebe ustálila pohled.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 02:01

Reiki

Dost mě znepokojilo že mi neodpověděla na to co jsem chtěl a tak jsem hodil svůj typický arogantní výraz.
"Hm, Toro, chceš si tu snad hrát na nějakýho psychologa nebo co? Zničil jsem ho protože mě napadl a udělal by to znovu kdyby mohl. Nešetřil by mě a zaútočil na mě dost nečestně. Dělám to co uznám za vhodné. Zasloužil si to." Vysvětlil jsem ženě a prohrábl jsem si vlasy nudou.

Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 19 2015, 21:15

Tora

Odpověď jí zřejmě nepotěšila. "On tě napadl ?" Zněla docela překvapeně. "Jsou hodní a hledí si svého. Pokud je neprovokuješ nechají tě na pokoji." pak jako kdyby jí došlo a nebo se dozvěděla co se stalo. "Bránil jen své území. Svůj domov." Mluvila a točila se pomalu dokola takže její hlas zněl odevšud. "Což pak ty by si nebránil svůj domov nebo svojí rodinu ?" zeptala se tě a zastavila se před tebou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 19 2015, 21:42

Reiki

Chvilku jsem hleděl do země a poslouchal jsem její promluvu. Pak jsem ale pohled zvednul a pohlédl jsem jí do očí svým chladným pohledem.
"Nebránil, žádnou totiž nemám. Útržky v mé hlavě jsou jen útěk a boj o přežití. Takhle žiju doteď. Bez domova, bez rodiny. Jen boj o přežití." Řekl jsem trošku zklesle ale v mé tváři bylo vidět, že jsem se stím už smířil takže si to nějak moc neberu.
"A nemusel nic bránit, nechtěl jsem jeho domov poškodit." Dodal jsem popravdě, protože mě napadl dřív než jsem něco udělal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 20 2015, 02:10

Tora

"Cizího muže v domě bys také nestrpěl." řekla mírně. "Špatné rozhodně bylo to, že si to celé nechal vybouchnout." řekla a mohlo tě překvapit, že to ví. "To je ten důvod proč si tady. Skládáš svou poslední zkoušku po akademii. Jenže je úplně jiná než mají ostatní." Na chvilku se odmlčela a pak ta hlava pomalu vystupovala až vyšlo písečné tělo, bylo to tělo ženy. A vystoupilo z rotujícího písečného kruhu. Stála tedy před tebou, ale kolem vás pořád rotoval písek. "Nikdo nevypustí do světa pod svou vlajkou někoho kdo je nezvladatelný, anebo příliš nebezpečný. Jedna z hlavních věcí co Raikage vyžaduje je disciplína." pověděla jako kdyby ti dával přednášku a stále stála před tebou se založenýma rukama.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 20 2015, 13:17

Reiki

"Proč je má zkouška jiná než mají ostatní? Asi protože sem nepatřím že?" Zkonstatoval a prošel jsem se po místnosti sem a tam abych nevystál důlek. Potřebuji se dostat mezi ninjy abych zjistil něco o své minulosti.. Když mě ale teď neuzná tak nebudu mít šanci.. achjo
"Dobře, nemusel jsem to odpálit. Byla to chyba a ... omlouvám se" Dodal jsem potichu jako bych se přemáhal k tomu to vůbec říct a pohled jsem opět odvrátil do země.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 21 2015, 12:13



Tora

Usmála se, nebo alespoň to tak vypadalo, protože pořád se skládala z písku, který lítal ve formě ženy. Nejspíše byla ráda za tvojí odpověď. "A kdo do Kumogakure opravdu patří ?" Zeptala se ho a stoupla si k němu bokem. Písek se zastavil a levitoval všude kolem nich. Ladně mávla rukou, a před nimi se objevil ve vzduchu kruh z písku a v něm tři drápance jako od nějakého zvířete. "Arimasu ?" zeptala se, ale vzápětí přišla odpověď. "Klan, který se po válce přistěhoval do Kumogakure, a ta je vřele uvítala a nyní jsou trojnásobní a velkou součástí vesnice." Pak se obrázek zase rozebral na zrnka písku a ona na tebe pohlédla jako kdyby si měl slyšet její myšlenky. Pak mávla znova a tentokrát se zjevil blesk, který byl znázorněný tak, že udeřil do země. "Reiji ? Silní uživatelé rudého blesku." pověděla a po krátké pauze opět pokračovala. "Možná mají blesk, ale jejich původ není v Kumogakure. Jsou to žoldáci, válečníci a kočovníci. Tehdejšího Raikageho zaujali a stali se součásti jeho armády. Velmi silnou součástí. Po válce je už nebylo třeba a valná část klanu odešla hledat své místo někam jinam. Nyní jsou na pokraji vyhynutí." Pověděla se zármutkem v hlase, ale pak se obrázek opět rozložil a ona se otočila na tebe. Mohlo být velmi zvláštní, že to všechno ví a ještě k tomu co dalšího může vedět. "Ty, Reiki Tashiro, si součástí Kumogakure od té doby co tě našli vesničané. Byl si opuštěný, a když si se dostal do sirotčince cítil si se osaměle, ale nikdy si doopravdy nebyl." pověděla ti a opět vykouzlila úsměv. Ladnými kroky k tobě pomalu šla k tobě bylo to velmi svůdné, ale hlavně to mělo za cíl, aby si jí na sto procent vnímal. "Byl si neustále podrobován zkouškám, aniž by sis uvědomoval, že se o zkoušky jedná." pověděla mu a došla až k němu byla o něco vyšší a tys uviděl její upřímný pohled do tvých červených očí. Jednou rukou ho chytla za zápěstí a zvedla mu dlaň písek, který skládal její tělo byl strašně jemný a příjemný na dotek. Na té dlani měl obvaz, aby zakryl značky. "Si důležitým členem Kumogakure." obeznámila ho a on se cítil paralyzován. Druhou rukou vzala za konec obvazu a pomalu mu ho rozvazovala. "Nosíš v sobě sílu klanu, který byl kdysi velmi mocný." Nakonec obvaz spadl a na jeho dlani byla vidět značka, která ho spojovala se vším. Se svojí minulostí, silou a totožností. Položila svou dlaň na jeho a značku zakryla. "Todle byla jedna z nich." řekla a tobě mohlo dojít, že myslela ty zkoušky. Pak si uviděl jak rudé světlo prosvitlo skrz její dlaň z písku. Stávalo se to, když si absorboval nějaké jutsu. "A budou další Reiki Tashiro." pak si ucítil palčivou bolest od značky a to šlo dále až k hlavě. Její ruka se postupně absorbovávala do tvého těla a to pokračovalo dál s celým tělem. Bolest byla jako kdyby tě řezalo desítky žiletek. Postupně se to dostávalo do celého těla, ale hýbat si se stále nemohl. Její písečně tělo postupně mizelo ve tvé značce, ale ty si necítil přítomnost žádné chakry. Když si do své značky nasál nějaké jutsu vždy si cítil jaký objem chakry v sobě má, aby si pak věděl kolik toho můžeš vypálit. Todle bylo naprosto jiné. Nic nebylo cítil kromě bolesti po celém těle. Paralýza skončila až když si absorboval její drukou ruku, která pustila tvé zápěstí. Písek kolem tebe se najednou rozprášil po domě, jako kdyby tam nikdy nebyl a vše vypadalo při starém. Až na to, že na krbem na římse byl rozbalený svitek s nápisem Kai, a ten nápis svítil. Bylo to velmi zvláštní, ale jako kdyby se stalo to co se mělo stát.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 21 2015, 13:27

Reiki

Stál jsem jako přibitý už od chvíle kdy mi začala vysvětlovat původy klanů. Zaujalo mě její vyprávění takže po dlouhé době jsem někoho pořádně naslouchal. Její motivační slova co se mé osoby týče, se mi zaryli pod kůži a já na ní hleděl s upřímností v očích. Po několika letech to bylo poprvé, co můj pohled nebyl chladný a pohrdavý. Svůdná chůze ani nebyla potřeba protože její optimismus nějakým způsobem přetekl i na mě. Potom ale zvedla mou ruku a to mě trošku vyděsilo. Cukl jsem sebou stydlivostí protože na takové doteky jsem nebyl zvyklý.
"Ale..." Vydal jsem ze sebe a to už jsem s podivem hleděl na dívku která znala značku na mé dlani. To už jsem ale zasyčel bolestí protože má absorbce se aktivovala a písečná dívka začala pomalu mizet jakoby byla z chakry.
"Toro!" Vykřikl jsem než zmizela a udělal jsem dva kroky do zádu. Můj překvapený pohled začal poletovat po celé místnosti. Byl jsem naštvaný protože konečně někdo kdo mě zaujal, tak zmizel a ještě k tomu do mého Kekkei Genkai. Měl jsem spoustu otázek které bych chtěl položit zrovna jí, ale místo toho jsem zahlédl nad krbem svitek s nápisem "Kai".
Co se to teď vlastně stalo? Zeptal jsem se sám sebe zmateně a byl jsem trošku v šoku. Značku na ruce jsem si znovu zavázal a došel jsem pro svitek který byl důvod téhle zkoušky. Vzal jsem ho do rukou a hlasitě jsem přečetl:
"Kai."

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Reiki)   Úvodní zkouška(Reiki) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úvodní zkouška(Reiki)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Úvodní zkouška(Tsugumi)
» Úvodní zkouška(Tsubaki)
» Úvodní zkouška(Shirokuma)
» Úvodní zkouška(Kisuke)
» Reiki Tashiro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Kumogakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: