Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Severní pevnost lovců

Goto down 
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Severní pevnost lovců Empty
PříspěvekPředmět: Severní pevnost lovců   Severní pevnost lovců Icon_minitimeMon Mar 07 2016, 22:57



Hluboko v lesích, na kraji severního ledového moře uvnitř velmi dobře skryté pevnosti, která patří lovcům. Vláli zde černé vlajky jako noc a na hradbách přešlapovala spousta lovců kteří se tvářili dost nevrle. Uvnitř byl celkem zmatek. Nikdo nevěděl co dělat a někteří dokonce i plakali za smrt Hime, která zde vládla. To však nevěděli úplnou pravdu. Hluboko pod pevností se nacházeli rozlehlé laboratoře a jeskynní komplex kde pracovala spousta vědců. Hime si vždy libovala v různých vychytávkách a proto se výzkumu velmi pilně věnovala. V místnosti 104 se ozvalo hlasité zajásání...

"Ano! Ono to... funguje!" Vykřikl hlasitě jeden vědec se širokým úsměvem a odstoupil několik kroků od jedné uzavřené báně, v které šíleně bublala nějaká černočervená hmota. Seběhli se i další vědci a všichni nedočkavě hleděli na to, co se bude dít. Báň nakřupla a poté se roztříštila na několik kousků. Hmota se začala tvarovat do siluety postavy a netrvalo dlouho a před nimi se zjevila postava kterou již dobře znali. Byla celá nahá a byla to samotná Hime které po několika vteřinách vypadala jako normální člověk.
"Do-dokázali jsme se to!" Řekl jeden vědec a nadrženě si prohlédl její tělo od hlavy až k patě. To už se ale před ním zjevila a dala mu takovou ránu že odletěl do protější místnosti. Při úderu její ruka z černala a po chvilce se zase dala do normálu.
"Ještě někdo na mě chce čumět? Hm?!" Řekla rozčíleně a sebrala jeden vědecký plášť kterým se zahalila.
"Co jste to udělali?" Zeptala se potom ale zvědavě a podívala se na hlavního vědce který vedl výzkumy v laboratořích.
"Dovolil jsem si už před pár měsíci odebrat Vaše vzorky a použil jsem je do databáze. Trvalo mi dlouho než jsem vytvořil směs která dokázala obnovit vaše tělo z původní DNA. Stále nemůžu uvěřit tomu že to funguje." Vysvětlil vědec a ona se jen ďábelsky ušklíbla.
"Paráda, takže jsem vlastně nesmrtelná. Tak za to, mi Saniro zaplatí. Připravte mou armádu!"
Návrat nahoru Goto down
 
Severní pevnost lovců
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pevnost Tanami
» Úsvit lovců - Kage budova
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Úsvit lovců - Ramen obchod

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Kage Wars: Vyhnanství :: Tokai Kyanpu :: Okolí Tokai-
Přejdi na: